Змагання
Активні змагання
План змагань
Чемпіонати
Події
IT-Події
Новини
Учасники
Гравці
Рефері
Команди
Призи
Вибір призів
Призи переможців
Технології
IT-Майстри
IT-Арена
Правила
Рівні змагань
Контакти
Інформаційні партнери
Організаційні партнери
Форум
Вхід
ВХІД
Реєстрація
Анастасія
Ткаченко
Сумарний IT-рейтинг:
50
Дата народження:
2001-09-06
Команда:
 
Місце навчання/роботи:
Технічний Ліцей НТУУ "КПІ"
Країна
Україна
Місто
Київ
IT-паспорт
Проекти
Коротко про себе
Призи
Коментарі
Фотогалерея
Налаштування
роботи
№
Робота
Команда
Конкурс
Номінація
Технології
Місце
IT-бали
1
Мандри їжачка
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація"
6-7 класи
Комп`ютерна анімація
 
1 місце
3
2
Листівка-привітання "З Різдвом Христовим"
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка"
7 клас
Комп`ютерна графіка
 
2 місце
2
3
Марка "Україна на зимовій олімпіаді 2014"
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка"
8 клас
2D графіка
 
2 місце
2
4
Пори року
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
8-9 класи
Комп`ютерна анімація
 
2 місце
2
5
Дивовижний світ комах
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015
8-9 класи
Комп`ютерна анімація
 
3 місце
1
6
Легенди Києва
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
9 клас
Комп`ютерна графіка
 
1 місце
3
7
Відчай
Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2016
2D графіка
2D графіка
 
3 місце
20
8
Моя мрія
Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2016
2D анімація
2D - анімація
 
Переможець заочного етапу
10
9
НАЗВА ПРОЕКТУ
Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2016
Краща комп’ютерна гра
 
 
10
Капелюх чарівника
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2016
10 клас
Комп`ютерна анімація
 
3 місце
1
11
Ілюстрація "Кайдашева Сім`я
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
10 клас
Комп`ютерна графіка
 
1 місце
3
12
НАЗВА ПРОЕКТУ
Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2017
2D графіка
 
 
13
НАЗВА ПРОЕКТУ
Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2017
2D анімація
 
 
14
Ємоціям підвладен кожен
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2017
11 клас
Комп`ютерна анімація
 
3 місце
1
15
Відкрий своє серце
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
11 клас
Комп`ютерна графіка
 
2 місце
2