Змагання
Активні змагання
План змагань
Чемпіонати
Події
IT-Події
Новини
Учасники
Гравці
Рефері
Команди
Призи
Вибір призів
Призи переможців
Технології
IT-Майстри
IT-Арена
Правила
Рівні змагань
Контакти
Інформаційні партнери
Організаційні партнери
Форум
Вхід
ВХІД
Реєстрація
СУДДІ
Дмитро Вітюк
IT-рейтинг:
Рік народження: 1992
Команда:
Викладач Центру Інформаційних Технологій
Микола Гілко
IT-рейтинг:
Рік народження: 1996
Команда:
Ірина Вітковська
IT-рейтинг:
Рік народження: 1963
Команда:
Керівник команди ЦТТ"Юність"
Олександр Громовий
IT-рейтинг:
Рік народження: 1982
Команда:
Керівник "Центру Інформаційних Технологій" ЦДЮТ Солом'янського району, президент МГО "Київський Інтелект Клуб"
Олена Зінзюк
IT-рейтинг:
Рік народження: 1956
Команда:
Керівник команди Центру технічної творчості молоді (ЦТТМ).
Михайло Ковецький
IT-рейтинг:
Рік народження: 1997
Команда:
Коротка інформація про себе
Іван Коломієць
IT-рейтинг:
Рік народження: 1984
Команда:
Коротка інформація про себе
Галина Кузнєцова
IT-рейтинг:
Рік народження: 1956
Команда:
Викладач інформаційних технологій в Центрі позашкільної роботи Святошинського району
Іван Литвиненко
IT-рейтинг:
Рік народження: 1996
Команда:
Рефері
Євген Нейман
IT-рейтинг:
Рік народження: 1987
Команда:
Коротка інформація про себе
Віра Ослам
IT-рейтинг:
Рік народження: 1951
Команда:
Керівник ТО "Web-дизайн" Центру позашкільної роботи Святошинського району. Відмінник освіти.
Олександр Румянцев
IT-рейтинг:
Рік народження: 1994
Команда:
Коротка інформація про себе
Ольга Саприкіна
IT-рейтинг:
Рік народження: 1956
Команда:
Саприкіна Ольга Костянтинівна,
Сергій Созоненко
IT-рейтинг:
Рік народження: 1960
Команда:
Завідувач лабораторією IT КПДЮ
Прасковья Теребий
IT-рейтинг:
Рік народження: 1990
Команда:
Руководитель кружка "Юный программист" и кружка "Пользователь ПК" в Центре ТТМ
Сергій Тупчій
IT-рейтинг:
Рік народження: 1965
Команда:
Коротка інформація про себе
Владислав Урсул
IT-рейтинг:
Рік народження: 1999
Команда:
Алексей Филь
IT-рейтинг:
Рік народження: 1977
Команда:
Coder & Musican
Маргарита Фучкіна
IT-рейтинг:
Рік народження: 1989
Команда:
Наши ребята всегда работают на пределе, придумывают и делятся, ведь залог качественных выводов - честное общение! Так к нам приходят серьёзные идеи и простые решения.
Andrii Andreiev
IT-рейтинг:
Рік народження: 1988
Команда:
Коротка інформація про себе
Rodion Shub Shub
IT-рейтинг:
Рік народження: 1989
Команда:
Коротка інформація про себе
Антон Єременко
IT-рейтинг:
Рік народження: 1986
Команда:
Коротка інформація про себе
Наталія Ігнатченко
IT-рейтинг:
Рік народження: 1984
Команда:
Коротка інформація про себе
Сергій Андреєв
IT-рейтинг:
Рік народження: 0000
Команда:
Коротка інформація про себе
Игнат Богатырь
IT-рейтинг:
Рік народження: 1991
Команда:
Ксенія Кармазь
IT-рейтинг:
Рік народження: 1991
Команда:
Ярослав Киричков
IT-рейтинг:
Рік народження: 1973
Команда:
Коротка інформація про себе
Максим Люков
IT-рейтинг:
Рік народження: 2017
Команда:
Коротка інформація про себе
Катерина Макарова
IT-рейтинг:
Рік народження: 1977
Команда:
Коротка інформація про себе
Михайло Московцев
IT-рейтинг:
Рік народження: 1961
Команда:
Коротка інформація про себе
Микита Озеракін
IT-рейтинг:
Рік народження: 1996
Команда:
Коротка інформація про себе
Віктор Руденко
IT-рейтинг:
Рік народження: 1936
Команда:
Коротка інформація про себе
Николай Сергеев
IT-рейтинг:
Рік народження: 1985
Команда:
Коротка інформація про себе
Микола Васильович Сніжко
IT-рейтинг:
Рік народження: 1956
Команда:
Коротка інформація про себе
Валерій Шевченко
IT-рейтинг:
Рік народження: 1965
Команда:
Директор спеціалізованої школи №52
Юлія Шимкова
IT-рейтинг:
Рік народження: 1988
Команда:
Коротка інформація про себе