IT МАЙСТРИ

Лінус Торвальдc

Лінус Торвальдс є однією з найбільших легенд комп'ютерного світу та один з кращих програмістів у світі. Він основоположник релігії, ім’я якої Лінукс , течія, яка продовжує революцію в комп'ютерній індустрії вже багато років.

Стів Джобс

         Він вибув з коледжу, він спав на підлозі у друзів, адже не мав свого власного житла, він жив на гроші, зароблені від пляшок з-під «Cola», він кожного тижня долав 11 кілометрів, добираючись через усе місто до храму кришнаїтів, щоб хоч раз на тиждень повноцінно поїсти…Хто б міг подумати, що саме такими видалися юнацькі роки одного з найбагатших та найуспішніших людей сьогодення. Його знають всі: від малечі до людей літнього віку, від жителів мегаполісів до мешканців сільської місцевості. Одні його обожнюють та прирівнюють до Творця, інші ж зневажають за пихатість, авторитарність та звичку привласнювати чужі ідеї. Кожен сприймає його по-своєму, але одне можна сказати напевно: байдужим до цієї людини не залишається ніхто. Його ім’я – Стів Джобс.

Білл Гейтс

         Цілеспрямованість, впевненість у своїх силах та любов до програмування, - саме завдяки цим якостям Білл Гейтс став символом комп’ютерної ери. Гейтс вчився в одній із найкращих шкіл Сіетла, де зміг розвинути свої навички програмування на шкільному мінікомп’ютері. У школі Білл не мав  значних успіхів із граматики, суспільствознавства й інших предметів, які вважав тривіальними, але з математики у нього були найкращі оцінки.

Ада Байрон - графиня Лавле́йс

Ада Байрон графиня Лавле́йс визнана першою програмісткою у світі. Серед численних портретів «батьків-засновників» кібернетики та програмування вимальовується неповторний образ тендітної леді, яка щораз приголомшувала увесь цвіт англійської аристократії своєю красою та неосяжною таємничістю... Августа Ада Байрон, графиня Лавлейс, єдина дочка великого поета, запального, романтичного лорда Джорджа Гордона Байрона. Її вишукана хвороблива врода підкорила багато сердець, а наукова еліта Великої Британії називала її не інакше як «діадемою кола».

Артемій Лєбєдєв

Артемій Лєбєдєв – російський дизайнер, винахідник, бізнесмен. На сьогоднішній день він є засновником, генеральним менеджером та власником «Студії Артемія Лєбєдєва». «Відвідати» студію можна, пройшовши за Інтернет-адресою: http://www.artlebedev.ru/.

Лоуренс Пейдж

Google - творіння Лоуренса Пейджа та Сергія Бріна, які народилися в різних кінцях земної кулі, але щасливо зустрілися в потрібний час у потрібному місці. Лоуренс Пейдж  народився 1973 року в місті Лансінг, штат Мічиган, у сім’ї Карла Вінсента Пейджа, професора комп’ютерних наук Мічиганського університету, та Глорії Пейдж, викладачки програмування у тому ж Мічиганському університеті. Під керівництвом своїх батьків так чи інакше Пейдж із самого початку був приречений стати успішним в сфері інформаційних технологій.

Марк Цукерберг

Недивлячись на незавершену вищу освіту Марк Цукерберг став одним із найвпливовіших людей світу. В одинадцять років він створив мережу zuck.net. У дев’ятому класі зробив комп’ютерний варіант популярної на той час гри «Ризик».  Будучи ще школярем, він разом зі своїм другом написав програмку для MP3-player Winamp. Після розміщення програми в Інтернеті для вільного доступу, компанія Microsoft була готова заплатити за "музичну  шкатулку", але розробник відхилився від угоди під приводом "не продається надхнення".