Номінація 6 клас, від 10 до 18 років включно |
1 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
kerez akim
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
2 |
фарбований лис
klimenko anna
( Приватна школа "Афіни" )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
3 |
Фарбований лис
Kotov Nikola
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
4 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Petrenko Emir
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
5 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Tron Ann
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
6 |
фарбований лис
volodina polina
( Приватна школа "Афіни" )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
7 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Єфименко Марія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
8 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Альошина Іоланта
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
9 |
фарбований лис
Бовсуновська Поліна
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
10 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Богушенко Олександра
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
11 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бойко Анна
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
12 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Валеева Каріна
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
13 |
Фарбований лис
Ватулина Софія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
14 |
Лиса пофарбовано!
Вознякевич Анастасія
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
15 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Воробьёва Света
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
16 |
фарбованний лис
Вінцик Анна
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
17 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Гаврилко Олег
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
18 |
Фарбованний лис
Георгій Пархоменко
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
19 |
UNDERGROUND FOX
Головко Аріна
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
20 |
Фарбований лис
Горбач Лідія
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
21 |
Фарбований лис
Гречка Артем
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
22 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Дудчак Андрей
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
23 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Зайцева Анна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
24 |
Ілюстрація
Зайцева Вікторія
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
25 |
Фарбований лис З
Замогильна Анна
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
26 |
Фарбований лис
Иващенко Арина
( Приватна школа "Афіни" )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
27 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Казимірова Марія
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
28 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Катрук Катерина
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
29 |
iлюстрацiя до казки "фарбований лис"
Квас Илья
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
30 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Климчук Алиса
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
31 |
лис
Коваленко Александра
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
32 |
Фарбований Лис
Козачук Ілля
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
33 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Колодий Янис
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
34 |
Супер фарбований лис
Костенко Катерина
( Приватна школа "Афіни" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
35 |
Фарбований лис
Красовський Андрій
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
36 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Красовський Андрій
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
37 |
Фарбований лис
Ланда Анна
( НВК «Ерудит" )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
38 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ликаренко Виктория
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
39 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Лукаш Анита
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
40 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Лупачова Маргарита
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
41 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Максимчук Артем
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
42 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Мамешева Мадина
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
43 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Мамиконян Астхик
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
44 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Мамиконян Нуне
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
45 |
Будні фарбованого Лиса
Михальченко Дмитро
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
46 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Мосолова Елизавета
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
47 |
Фарбований лис
Мініна Марія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
48 |
Фарбований лис
Міхновська Марія
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
49 |
«Фарбований лис»
Негря Артем
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
50 |
Лис
Никитяк Илля
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
51 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Нурмамедова Роя
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
52 |
Фарбований лис
Олійник Ліза
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
53 |
Фарбований лис
Пащенко Катерина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
54 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Петренко Эмир
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
55 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Пинчук София
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
56 |
Фарбований лис
Пионтковская Елизавета
( Приватна школа "Афіни" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
57 |
Лис
Плотнікова Настя
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
58 |
«Фарбований лис»
Подлужна Софія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
59 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Позднякова Карина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
60 |
Лис
Поспішний Ярослав
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
61 |
Фарбований Лис
Прокопенко Софія
( Приватна школа "Афіни" )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
62 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Проценко Ксения
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
63 |
Фарбований лис
Пшеннікова Марія
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
64 |
Фарбований лис
Піщимуха Валерія
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
65 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Саковська Юля
( Команда ліцею "Престиж" )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
66 |
Фарбований лис
Скуратович Роман
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
67 |
Фарбований Лис
Скуратівська Марія
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
68 |
ФАРБОВАНИЙ ЛИС
Сметана Майя
( Приватна школа "Афіни" )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
69 |
Фарбований лис
Соколенко Анастасія
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
70 |
фарбований лис
Старикова Уляна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
71 |
ІЛЮСТРАЦІЯ ДО КАЗКИ "ФАРБОВАНИЙ ЛИС"
Стахурський Антон
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
72 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Степенко Олексій
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
73 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Титарчук Марія
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
74 |
Фарбований лис
Ткачевська Анна
( Команда ліцею "Престиж" )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
75 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Толстой Тимофій
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
76 |
Фарбований лис
Цюпа Надя
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
77 |
Лис
Шагінян Ая
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
78 |
Фарбований лис
Швидун Тетяна
( Приватна школа "Афіни" )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
79 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевцова Даша
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
80 |
Фарбований король лісу
Шпак Олексій
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
81 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Щипилова Анастасия
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
82 |
Ілюстрація "Фарбований лис"
Юрчук Іра
( Команда ліцею "Престиж" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
83 |
Фарбований лис
Якунін Владислав
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
84 |
Фарбований Лис
Яременко Дмитро
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
Номінація 6 клас, поза віковими категоріями |
85 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
86 |
Лис
Іскендеров Бахруз
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
87 |
Фарбований лис
Богущенко Саша
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
88 |
Лис у фарбі
Буздіжан Олексій
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
89 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Клепець Софія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
90 |
"Фарбований лис"
Кібрик Євгенія
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
91 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевчук Богдан
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
92 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Юхимец Ваня
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
93 |
Лис Даньчик
Яковенко Дініїл
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
Номінація 7 клас, від 10 до 18 років включно |
1 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Krivenko Andrey
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
2 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
ovcharenko vladlena
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
3 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Євгеній Чупровський
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
4 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Іванченко Аліна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
5 |
Фарбований лис
Івахненко Ярослава
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
6 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ігнатено Марія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
7 |
Фарбований Лис
Бабіч Олексій
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
8 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Барабуха Ганна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
9 |
Фарбований Лис
Булдакова Олеся
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
10 |
Фарбований Лис
Віолетта Нгуен
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
11 |
"Фарбований лис"
Гапанович Ольга
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
12 |
просто лис
Грамма Ева
( Приватна школа "Афіни" )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
13 |
Фарбований лис
Гура Софія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
14 |
Фарбований лис в полі
Даша Куроченко
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
15 |
Фарбований лис
Денисова Юлия
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
16 |
"ФАРБОВАНИЙ ЛИС"
Добриніна Настя
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
17 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Дудчак Андрей
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
18 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Жуковець Катерина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
19 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Зажицький Максим
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
20 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Иванова Саша
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
21 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Казимірова Марія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
22 |
Фарбований Лис
Катеринюк Анастасія
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
23 |
Фарбований лис
Керімова Афсана
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
24 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кибенко Карина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
25 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кобець Дар"я
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
26 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Коз`якова Софія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
27 |
Фарбованний лис
Колпакова Софія
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
28 |
Ілюстрація "Фарбований Лис"
Корж Катерина
( Команда ліцею "Престиж" )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
29 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Корочкова Анастасія
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
30 |
«Фарбований лис»
Костенко Дар’я
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
31 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кравченко Лилия
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
32 |
Фарбований лис
Кузовкіна Любов
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
33 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Курін Олексій
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
34 |
Фарбований лис
Ласковенко Елизавета
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
35 |
Фарбований лис
Любомиська Катерина
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
36 |
Фарбований лис
Лясківській Андрій СЗШ №12
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
37 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Макарова Оля
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
38 |
"ФАРБОВАНИЙ ЛИС"
Масло Микита
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
39 |
Фарбований лис
Масляк Микита
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
40 |
Фарбований лис
Мельник Марк
( Команда ліцею "Престиж" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
41 |
Фарбований лис
Миніч Вікторія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
42 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Мислицька Анна
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
43 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Михальченко Дмитро
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
44 |
Лис
Мокляк Єлизавета
( Команда ліцею "Престиж" )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
45 |
Фарбований лис
Наіста Анастасія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
46 |
Фарбований лис
Ніна Макарчук
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
47 |
Фарбований лис
Павлова Ника
( Приватна школа "Афіни" )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
48 |
Фарбований лис
Пащенко Поліна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
49 |
Втеча - ілюстрація до казки "Фарбований лис"
Процюк Анастасія
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
50 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Расніцька Олена
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
51 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
дидур алла
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
52 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
клименко максим
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
53 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
олейничук софия
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
54 |
Фарбований лис
Саргсян Валерія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
55 |
Фарбований лис
Складний Илья
( Команда ліцею "Престиж" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
56 |
Фарбований лис
Скляренко Вікторія
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
57 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Соколенко Анастасія
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
58 |
Фарбований Лис
Соколова Валерия
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
59 |
ІЛЮСТРАЦІЯ ДО КАЗКИ "ФАРБОВАНИЙ ЛИС"
Солонець Ліза
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
60 |
Фарбований лис
Степаненко Настя
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
61 |
Фарбований лис
Степанець Єлизавета
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
62 |
Фарбований лис
Сушко Вероніка
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
63 |
Синій Лис)
Типусяк Андрій
( Приватна школа "Афіни" )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
64 |
Лисові мрії
Федорова Ксения
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
65 |
Ілюстрація "Фарбований лис"
Флінт Настя
( Команда ліцею "Престиж" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
66 |
Фарбований лис
Франк Александра, СЗШ №12, 10 клас
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
67 |
Фарбований лис
Хулап Олександра
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
68 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Хулап Олександра
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
69 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Чернишов Михайло
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
70 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
тищенко олександр
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
71 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
фещенко Анастасія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
Номінація 7 клас, поза віковими категоріями |
72 |
Синя халепа
Бібік Поліна
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
73 |
Лис
Жураківська Дар’я
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
74 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Каменкова Анастасія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
75 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кочеткова Олександра
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
76 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Софія Лисенко
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
77 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Юхимец Ваня
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
Номінація 8 клас, від 10 до 18 років включно |
1 |
З різдвом. Хо хо хо!!!
Chumack Liza
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
2 |
З РІЗДВОМ!
Gapko Gleb
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
3 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Lysin Sergii
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
4 |
З Різдвом
Mitlenko Mery
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
5 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Абдулла Софія
( 8А )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
6 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Алексик Наталія
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
7 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бальсанко Анна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
8 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Батхин Александр
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
9 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бондаренко Варвара
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
10 |
НАЗВА ПРОЕКТУ__
Бурак Олександр
( 8А )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
11 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Варійчук Анастасія
( 11А )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
12 |
МАКЕТ ВІТАЛЬНОЇ ЛИСТІВКИ «З РІЗДВОМ!»
Ветер Вика
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
13 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Войтенко Никита
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
14 |
Різдвяна листівка
Волкова Анастасія
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
15 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Гаврилюк Екатерина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
16 |
З Різдвом!
Голубєв Женя
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
17 |
З Різдвом!
Горбач В`ячеслав
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
18 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Гулай Анастасия
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
19 |
Різдвяна ніч
Диана Олинеченко
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
20 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Добровольський Лука
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
21 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Дудчак Андрей
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
22 |
Вітальна листівка "З Різдвом!"
Дідович Юлія (СЗШ №12)
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
23 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Зинченко Антон
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
24 |
Різдвяна листівка
Казновський Антон
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
25 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Калашник Михайло
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
26 |
З Різдвом
Калинин Стас
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
27 |
З Різдвом
Кебець Дарина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
28 |
З Різдвом Хрестовим !
Кокша Максим
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
29 |
З Різдвом!
Корженко Ян
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
30 |
«З РІЗДВОМ!»
Кочмарук Вікторія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
31 |
Різдво янголів
Кошовий Микола
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
32 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Криницька Дар’я
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
33 |
З РІЗДВОМ!!!!!
Купрієнко Оля
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
34 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Куцевич Олександр
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
35 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Левчук Назар
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
36 |
«З РІЗДВОМ!»
Ляпунова Олександра
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
37 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Маковський Олександр
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
38 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Мельник Ольга
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
39 |
«З Різдвом!»
Мельник Ольга
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
40 |
МАКЕТ ВІТАЛЬНОЇ ЛИСТІВКИ «З РІЗДВОМ!»
Михайлов Іван
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
41 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Мозговая Катя
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
42 |
З різдвом!
Муляр Ігор
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
43 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Навоєва Таісія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
44 |
З Різдвом!
Назаренко Іван
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
45 |
З Різдвом!
Наконечна Ангелина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
46 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Осадченко Cофия
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
47 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Пиварь Полина
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
48 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Пилипенко Анастасія
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
49 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Побейпеч Макар
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
50 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Поболов Тімур
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
51 |
Листівка "Merry Christmas!"
Побоченко Елеонора
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
52 |
Merry X`Mas!
Поліщук Марія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
53 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Пшеничная Мария
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
54 |
Вітальна листівка "З Різдвом !"
Раздоріна Анна
( Команда ліцею "Престиж" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
55 |
Вітальна Листівка "З Різдвом!"
Руссу Анна
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
56 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
олейничук софия
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
57 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Савельєва Анастасія
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
58 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Самойленко Дар`я
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
59 |
Різдво
Середа Настя
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
60 |
Різдвяний вечір
Серицан Анастасія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
61 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Стансков Володимир
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
62 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Стожок Анастасія
( Команда ліцею "Престиж" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
63 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Столярчук Єлизавета
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
64 |
Народження Христа
Фріаф Каріна
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
65 |
З Різдвом!
Ходак Анастасія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
66 |
Милостиві ангели
Хребет Валентина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
67 |
ГрафікаЦ
Цимбалістов Ярослав
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
68 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Чекан Софія
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
69 |
Різдво
Шкурина Віка
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
70 |
З Різдвом!
Щеголєва Ніка
( Команда ліцею "Престиж" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
71 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
яловський олександр
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
Номінація 8 клас, поза віковими категоріями |
72 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
73 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Zinchenko Anton
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
74 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Ільницький Влад
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
75 |
Різдво
Анна Перваннюк
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
76 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Петухов Илья
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
Номінація 9 клас, від 10 до 18 років включно |
1 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Cиз Олександра
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
2 |
Марка "Дослідження космосу"
Chepchak Victoria
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
3 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Korneyko Ann
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
4 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
ovcharenko vladlena
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
5 |
Контакт
Valia Smahliuk
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
6 |
Марка України
Іонова Ксенія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
7 |
Дослідження космосу
Абдул Рахман Марйам
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
8 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Андрущенко Аліна
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
9 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Барабуха Марія
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
10 |
Космічний корабель
Бойченко Софія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
11 |
Космос
Брухаль Влад
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
12 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Вергазова Олександра
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
13 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Войнова Лена
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
14 |
Макет марки космос
Годовікова Єлізавета
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
15 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Городилова Анна
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
16 |
Дослідження космосу
Гриців Владислав
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
17 |
макет поштової марки України «Дослідження космосу»
Гівак Валерія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
18 |
ДОСЛІДЖЕННЯ КОСМОСУ
Давиденко Егор
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
19 |
Марка Космос Україна
Еханурова Тетяна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
20 |
Марка
Згалат-Лозинська Наталія
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
21 |
Макет поштової марки України "Дослідження космосу"
Кирильцев Кирилл
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
22 |
Дослідження космосу
Коваленко Дар`я
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
23 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Лебедєва Марина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
24 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Лемешко Оля
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
25 |
Марка
Лихачева Полина
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
26 |
ДОСЛІДЖЕННЯ КОСМОСУ
Ляшенко Денис
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
27 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Лісовик Софія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
28 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Мазко Вадим
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
29 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Машталяр Юра
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
30 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Мендик Денис
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
31 |
МАКЕТ ПОШТОВОЇ МАРКИ УКРАЇНИ «ДОСЛІДЖЕННЯ КОСМОСУ»
Мирошник Миша
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
32 |
Дослідження космосу
Нечитайло Нікіта
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
33 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Нікітіна Юлія
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
34 |
Марка поштової марки "Дослідження космосу"
Процюк Анастасія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
35 |
Марка "Дослідження космосу"
Пінькевич Анастасія
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
36 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
назарко виктория
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
37 |
"Січ-1"
Самченко Анна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
38 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Сергийчук Игорь
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
39 |
макет поштової марки України «Дослідження космосу»
Сергєєва Діана
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
40 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Сидорко Ольга
( 9А )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
41 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Синянськая Анастасия
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
42 |
Дослідження космосу
Ситніков Дмитро
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
43 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Скринник Карина
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
44 |
дослідження космосу
Старостенко Василь
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
45 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Струц Євгенія
( 11А )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
46 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Сухомлин Дмитро
( 9А )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
47 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Тимошенко Евгения
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
48 |
Живі істоти
Філіна Анна
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
49 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ходак Анастасія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
50 |
Макет поштової марки України «Дослідження космосу»
Хромець Сніжана
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
51 |
4:20 UFO
Чабан Яна
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
52 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Чилочи Даниил
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
53 |
Марка "Дослідження космосу"
Шевченко Даша
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
54 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Шоханова Евгения
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
55 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Щербатюк Алина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
Номінація 9 клас, поза віковими категоріями |
56 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
57 |
Марка "Космос"
Володько Вікторія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
58 |
Марка
Кирьянова Аня
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
59 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Олександра Шарвадзе
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
Номінація 10 клас, від 10 до 18 років включно |
1 |
«КАЙДАШЕВА СІМ’Я»
Chemeris Alina
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
2 |
КЕКОНАФТЫ
Ponomaryova Darina
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
3 |
Кайдашева сім`я
Іванова Катерина
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
4 |
«Кайдашева сім’я»
Ілющенко Вікторія
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
5 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Антонюк Даша
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
6 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Арентова Марія
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
7 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бура Іванна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
8 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ваврик Женя
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
9 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Василенко Іван
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
10 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Василенко Марія
( 11А )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
11 |
«КАЙДАШЕВА СІМ’Я»
Гавриленко Оля
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
12 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ганкевич Олександр
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
13 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Дудчак Андрей
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
14 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Зозуля Антон
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
15 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кадацька Олександра
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
16 |
Кайдашева сім`я
Камінський Андрій
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
17 |
Кайдашева сім`я
Козак Лена
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
18 |
Кайдашева сім`я
Кононенко Юля
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
19 |
Кайдашева сім`я
Корнійчук Єгор
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
20 |
«КАЙДАШЕВА СІМ’Я»
Корнійчук Тетяна
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
21 |
МАКЕТ ОБКЛАДИНКИ ДО КНИЖКИ І.С.НЕЧУЯ-ЛЕВИЦЬКОГО «КАЙДАШЕВА СІМ’Я»
Кравцова Поліна
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
22 |
Кайдашева сім`я
Курiленко Веронiка
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
23 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кухарев Микола
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
24 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ланда Вікторія
( CIT )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
25 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ляскович Ангелина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
26 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Наумчук Максим
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
27 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Нерушева Валерия
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
28 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Орлик Диана
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
29 |
Кайдашева сім`я
Очеретян Катерина
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
30 |
обкладинка «КАЙДАШЕВА СІМ’Я»
Павлюк Анастасія
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
31 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Пилипчук Виктория
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
32 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Пискун Валерій
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
33 |
Груша
Потокі Ева
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
34 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Пінькевич Анастасія
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
35 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Скідкіна Дар’я
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
36 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Степаненко Николай
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
37 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Степко Оля
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
38 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Сыромолотный Миша
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
39 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Тарасенко Ольга
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
40 |
Ілюстрація "Кайдашева Сім`я
Ткаченко Анастасія
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
41 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Тугай Анастасія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
42 |
«КАЙДАШЕВА СІМ’Я»
Шинбіна Віка
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
43 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Шпитчук Діана
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
44 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Шушарин Андрей
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
Номінація 10 клас, поза віковими категоріями |
45 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
46 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Громницький Артем
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
Номінація 11 клас, від 10 до 18 років включно |
1 |
Європа починається з тебе
Анатолій Санжаровський
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
2 |
Європа починається з тебе
веденська анна
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
3 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Boyko Arseniy
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
4 |
пакет соціального самокату «Європа починається з тебе»
Єрємєєв Вадим
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
5 |
Європа починається з тебе
Авер`янова Алла
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
6 |
«Європа починається з тебе» Завдання:
Верхулевська Вiкторiя
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
7 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ветер Вика
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
8 |
Європа починається з тебе
Дорошук Маша
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
9 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Завітайло Валерія
( 11А )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
10 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Калашнёва Дарина
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
11 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Камашева Вероника
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
12 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кириленко Анна
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
13 |
Європа починається з тебе
Костюк Анна
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
14 |
«ЄВРОПА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ»
Криводуб Анастасія
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
15 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кудрик Анна
( 11А )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
16 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кузьменко Влад
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
17 |
«ЄВРОПА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ»
Кір`якова Дар`я
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
18 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Махринская Анастасия
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
19 |
Європа починається з тебе
Мироненко Лера
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
20 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Мусієнко Катерина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
21 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Незенко Оля
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
22 |
Європа починається з тебе
Пасічний Петро
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
23 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Порошинська Аміна
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
24 |
Європа починається з тебе
Потапов Владислав
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
25 |
Європа починається з тебе
Разумовская Дария
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
26 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Синякеич Марія
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
27 |
Європа починається з тебе
Стрілець Анастасія
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
28 |
Європа починається з тебе
Тафтай Анастасія
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
29 |
Разом ми сила!
Фисун Елена
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
30 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Хильченко Наташа
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
31 |
Хочешь до ЄС?Зміни себе.
Чарковский Владислав
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
32 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Чорна Ольга
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
33 |
Європа починається з тебе
Шаламберідзе Марія
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
34 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Шемет Олег
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
35 |
EUROPE STARTS WITH YOU
Шпак Андрей
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |