Змагання
Активні змагання
План змагань
Чемпіонати
Події
IT-Події
Новини
Учасники
Гравці
Рефері
Команди
Призи
Вибір призів
Призи переможців
Технології
IT-Майстри
IT-Арена
Правила
Рівні змагань
Контакти
Інформаційні партнери
Організаційні партнери
Форум
Вхід
ВХІД
Реєстрація
Гімназія біотехнологій №177
Дата реєстрації:
2013-12-09
Керівник:
Дмитро Кузьмін
Навчальний заклад:
Гімназія біотехнологій №177
Країна
Україна
Місто
Київ
КОРОТКО ПРО КОМАНДУ
Гімназія біотехнологій №177
учасники
№
І'мя
Статус
Бали
1
Данил Витковский
8
2
Луцький Віталій
5
3
Каріна Валеева
5
4
Олександра Логвинчук
4
5
Анастасія Шагінян
3
6
Лев Варлан
3
7
Анастасія Собченко
3
8
Ілля Вавілов
3
9
Маша Волошина
3
10
Диана Калиниченко
3
11
Вікторія Зайцева
2
12
Валерія Давиденко
2
13
Ева Музиченко
2
14
Єва Остролуцька
2
15
Дар`я Безейко
2
16
даша куроченко
2
17
Саня Ільенко
2
18
Елизавета Загребельна
2
19
Елена Фисун
2
20
Валерия Сирман
2
21
Олександр Оніщук
2
22
Katya Revuzkaya
2
23
Тоня Фартушна
2
24
Валерія Вовченко
1
25
Павел Зайцев
1
26
Ігор Матика
1
27
Олександр Іллюченко
1
28
Анна Вінцик
1
29
Пархоменко Георгій
1
30
Вікторія Зайцева
1
31
Олександр Сторожук
1
32
Богдан Стельмащук
1
33
Катерина Буздіжан
1
34
Алека Стрижевська
1
35
Евгения Шоханова
1
36
Владлен Лісневський
1
37
Кирило Логвин
1
38
Нікіта Тарасюк
1
39
Анастасія Соколенко
1
40
Олександр Омельченко
1
41
Шагінян Анастасія
1
42
Іван Сасюк
1
43
Лилия Кравченко
1
44
Олександра Матреніцька
1
45
Анастасія Кроон
1
46
Максим Яргін
1
47
Анастасія Кроон
1
48
Мона Котлярова
1
49
Валерія Вовченко
1
50
Максим Бондаренко
1
51
Анна Вінцик
1
52
Максим Міняйло
1
53
Марія Буць
1
54
Діана Калініченко
1
55
Анна Войчук
1
56
Вікторія Зайцева
1
57
Єва Остролуцька
0
58
Катерина Станимир
0
59
Єва Луньова
0
60
Ксенія Нечипорук
0
61
Вікторія Мусієць
0
62
Шагінян Анастасія
-
63
Тоня Фартушна
-
64
Михайло Шнурко
-
65
Кирило Кузьмич
-
66
Карина Бойко
-
67
Олександр Ганкевич
-
68
Олексій Буздіжан
-
69
Станіслав Кунц
-
70
Анна Шмуляр
-
71
Ілля Вавілов
-
72
Марія Буць
-
73
Ірина Гейко
-
74
Ліза Гродська
-
75
Поліна Крупинська
-
76
Родіон Радецький
-
77
Пунда Олена
-
78
Діана Калініченко
-
79
Валерій Ковтун
-
80
Артем Максимчук
-
81
Дмитро Вінцик
-
82
Ваня Юхимец
-
83
Максим Кондратюк
-
84
Александр Васильковский
-
85
Анастасія Соколенко
-
86
Настя Соколенко
-
87
Олександра Познахарева
-
88
Артем Ивершенко
-
89
Єва Александрова
-
90
Daniela Gaiciuk
-
91
Паша Шмуляр
-
92
Анастасія Нестеренко
-
93
Богдан Раков
-
94
Гліб Бєшкарєв
-
95
Софія-Діана Яким`як
-
96
Олександр Василенко
-
97
Александр Васильковский
-
98
Дарій Жарков
-
99
Дмитро Балабаш
-
100
Ксения Пупена
-
101
Лев Варлан
-
102
Діана Довбонос
-
103
Богдан Загоруйко
-
104
Вікторія Ткаченко
-
105
Аліна Коробейникова
-
106
Анна Замогильна
-
107
Єгор Лазар
-
108
Софія Колпакова
-
109
Анастасія Нестеренко
-
110
Анастасия Остапчук
-
111
Тамара Кравченко
-
112
Анна Вернер
-
113
Макс Бондаренко
-
114
Назар Сладкевич
-
115
Марія Мартинчук
-
116
Валерія Тищенко
-
117
Єва Музиченко
-
118
Микита Масляк
-
119
Микита Лінніченко
-
120
Єлизавета Зінченко
-
121
Максим Кривоус
-
122
Олексій Бабіч
-
123
Влада Грібова
-
124
Дронов Михайло
-
125
Михайло Бенецький
-
126
Данило Олексевич
-
127
Марія Титарчук
-
128
Антон Антонюк
-
129
Вероніка Шевчук
-
130
Анна Плахтій
-
131
Анна Вінцик
-
132
Даша Харченко
-
133
Микита Масляк
-
134
Саша Аджамко
-
135
Анастасія Зброй
-
136
Іллюченко Олександр
-
137
Катерина Омельченко
-
138
Валерія Тищенко
-
139
Олександр Омельченко
-
140
Ігор Гетьман
-
141
Аріна Головко
-
142
Аріна Рубан
-
143
Данил Костішин
-
144
Анна Пономаренко
-
145
Вікторія Зайцева
-
146
Олександр Васильківський
-
147
Віктор Давиденко
-
148
Єва Алєксандрова
-
149
Владислав Панасюк
-
150
Ганна Шмуляр
-
151
Илля Никитяк
-
152
Юлія Юсупова
-
153
Антон Солодкий
-
154
Максим Бондаренко
-
155
Дар`я Харченко
-
156
Настя Тимошенко
-
157
Даниил Гриза
-
158
Михайло Юсупов
-
159
Назар Кожуховський
-
160
Олександр Ганкевич
-
161
Даша Криворучко
-
162
Валерія Дивнич
-
163
Іван Пустовіт
-
164
Лилия Кравченко
-
165
Анна Войчук
-
166
Магдалина Присяжнюк
-
167
Данііл Зозуля
-
168
Каріна Валеева
-
169
Дарій Жарков
-
170
даша ремез
-
171
Устина Кордяніна
-
172
Рамі Ель-Баба
-
173
Ірина Гейко
-
174
Катерина Тихненко
-
175
Олександр Ганкевич
-
176
Дарина Таран
-
177
Віка Остапенко
-
178
Денис Роздобудько
-
179
Анна Вінцик
-
180
Ковтун Валерій
-
181
Dmitry Zashipas
-
182
Олександра Шевчук
-
183
Ксенія Нечипорук
-
184
Дарина Сізон
-
185
Антон Лучицький
-
186
Ярема Мединський
-
187
Бахруз Іскендеров
-
188
Марія Бахмач
-
189
Антоніна Терещенко
-
190
Микола Чупринський
-
191
світлана неводовська
-
192
Кохан Кирило
-
193
Марія Шах
-
194
Артем Кривоус
-
195
Олександр Васильев
-
196
Анастасія Собченко
-
197
Шагінян Ая
-
198
Єва Ніколаєнко
-
199
Лилия Кравченко
-
200
Тетяна Шевчук
-
201
Ксенія Нечипорук
-
202
Сергей
-
203
Валерия Шестакова
-
204
Максим Назаренко
-
205
Єлизавета Налбандян
-
206
Дар`я Максименко
-
207
Яна Сидорова
-
208
Дарій Жарков
-
209
Данило Вітковський
-
210
Настя Плотнікова
-
211
Владислав Вдовін
-
212
Ярослава Семенець
-
213
Катерина Омельченко
-
214
Данііл Гриза
-
215
Єва Остролуцька
-
216
Vova02 Дзерик
-
217
Андрій Дудко
-
218
Марія Тімошенко
-
219
Єва Гасюнас
-
220
Валерія Давиденко
-
221
Анастасія Лисенко
-
222
Єлизавета Налбандян
-
223
Ярослава Семенець
-
224
Данило Федуров
-
225
Дмитро Михальченко
-
226
Дарина Литвин
-
227
Маша Тюрина
-
228
Яна Сидорова
-
229
Карина Бойко
-
230
Даниил Любко
-
231
тамара кравченко
-
232
Rami El-baba
-
233
Анастасія Борцова
-
234
Анастасія Семенова
-
235
Мария Орел
-
236
Катерина Ревуцька
-
237
Ярослав Поспішний
-
238
Микита Лавріненко
-
239
Дар`я Максименко
-
240
Тамара Кравченко
-
241
Вікторія Остапенко
-
242
Андрій Воробйов
-
243
Вероника Шевчук
-
244
Марія Швед
-
245
Марина Бригодан
-
246
Данило Олексевич
-
247
Даниил Гриза
-
248
Даніелла Гайчук
-
249
Куроченко Даша
-
250
Максим Яремчук
-
251
Ая Шагінян
-
252
Таїсія Митник
-
253
Андрей Кривенко
-
254
Катерина Тихненко
-
255
Олександр Димарчук
-
256
Мария Федотова
-
роботи
№
Робота
Конкурс
Технології
Учасник
Місце
Бали
1
НАЗВА ПРОЕКТУ
Відкритий Київський конкурс 2017. Олімпіада програмістів "Старша група"
Алгоритми та структури даних
 
Витковский
3 місце
5
2
Тореадори з Васюківки
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка"
2D графіка
 
Віталій
1 місце
3
3
Річка п’яти кольорів
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Волошина
1 місце
3
4
Фенікси
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Собченко
1 місце
3
5
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Варлан
1 місце
3
6
Пінокіо на лугу
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Калиниченко
1 місце
3
7
Як сонце робить всіх щасливими
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2017
Комп`ютерна анімація
 
Валеева
2 місце
2
8
Пригоди їжачка
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Фартушна
2 місце
2
9
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2017
WEB-технології
 
Вавілов
2 місце
2
10
Велика Панда
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2016
WEB-технології
 
Давиденко
2 місце
2
11
Кролик Із Капелюха
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2016
Комп`ютерна анімація
 
Оніщук
2 місце
2
12
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Музиченко
2 місце
2
13
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2016
Комп`ютерна анімація
 
Остролуцька
2 місце
2
14
Полювання жабки
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Загребельна
2 місце
2
15
ЛІВЕРПУЛЬ-КУЛЬТУРНА СТОЛИЦЯ ЄВРОПИ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2015
HTML + CSS
 
Логвинчук
2 місце
2
16
Листівка - привітання "З Різдвом Христовим"
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка"
Комп`ютерна графіка
 
Сирман
2 місце
2
17
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2017
WEB-технології
 
Безейко
2 місце
2
18
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка"
2D графіка
 
Ільенко
2 місце
2
19
Печера з золотом
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2016
Комп`ютерна анімація
 
Валеева
2 місце
2
20
День науки_
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
куроченко
2 місце
2
21
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Барабуха
2 місце
2
22
ПОРИ РОКУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Віталій
2 місце
2
23
Гарна оцінка
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2017
Комп`ютерна анімація
 
Шагінян
2 місце
2
24
Мандри їжачка
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Омельченко
3 місце
1
25
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Валеева
3 місце
1
26
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Стрижевська
3 місце
1
27
загаткові пригоди їжачка
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Витковский
Активний учасник
1
28
Проект 2016
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015
Комп`ютерна анімація
 
Логвин
3 місце
1
29
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Сторожук
3 місце
1
30
Монька та сніг
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Котлярова
3 місце
1
31
Київ - Європейська Столиця
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Конобас
Активний учасник
1
32
Здивування від сміття
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2017
Комп`ютерна анімація
 
Георгій
3 місце
1
33
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Вінцик
3 місце
1
34
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Буздіжан
3 місце
1
35
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2015
HTML + CSS
 
Вавілов
3 місце
1
36
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Шагінян
3 місце
1
37
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка"
Комп`ютерна графіка
 
Стельмащук
Активний учасник
1
38
Day Of Science
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Кравченко
3 місце
1
39
Пригода однієї рибки
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2016
Комп`ютерна анімація
 
Соколенко
3 місце
1
40
Пригоди їжачка
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Зайцев
3 місце
1
41
Риби-бігуни
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Калініченко
3 місце
1
42
Морські друзі
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2016
Комп`ютерна анімація
 
Анастасія
3 місце
1
43
Байки Леоніда Глібова на світанку
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Матреніцька
3 місце
1
44
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Логвинчук
3 місце
1
45
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Сасюк
3 місце
1
46
Замки України
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Міняйло
3 місце
1
47
Листівка-привітання "З Різдвом Христовим"
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка"
Комп`ютерна графіка
 
Revuzkaya
3 місце
1
48
Вовчик і Лисичка
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Матика
3 місце
1
49
Team Fortress 2 Loadout Randomizer
Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2017
 
 
Витковский
Активний учасник
1
50
Ілюстрація
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Зайцева
3 місце
1
51
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015
Комп`ютерна анімація
 
Зайцева
3 місце
1
52
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Вовченко
3 місце
1
53
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Буць
3 місце
1
54
Пригоди їжачка
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Войчук
3 місце
1
55
Глібов
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Зайцева
3 місце
1
56
Замок
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Вовченко
3 місце
1
57
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2016
Комп`ютерна анімація
 
Шоханова
3 місце
1
58
Замки України
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Лісневський
3 місце
1
59
робота
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Кроон
3 місце
1
60
Пригоди їжачка
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Revuzkaya
3 місце
1
61
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Зайцева
3 місце
1
62
Чарівник
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2016
Комп`ютерна анімація
 
Логвинчук
3 місце
1
63
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2015
HTML + CSS
 
Іллюченко
3 місце
1
64
фарбованний лис
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Вінцик
3 місце
1
65
Ant-Bloger
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015
Комп`ютерна анімація
 
Витковский
3 місце
1
66
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Кроон
3 місце
1
67
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2016
Комп`ютерна анімація
 
Фисун
3 місце
1
68
Замки України
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Яргін
3 місце
1
69
Пригоди їжачка
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Тарасюк
3 місце
1
70
Разом ми сила!
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Фисун
3 місце
1
71
Тореодори з Васюківки
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка"
2D графіка
 
Бондаренко
3 місце
1
72
Подорож на Різдво
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Луньова
Дискваліфіковано
0
73
Міньйон
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2017
Комп`ютерна анімація
 
Остролуцька
Дискваліфіковано
0
74
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Станимир
Дискваліфікація
0
75
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Нечипорук
Дискваліфікація
0
76
Білкааааа
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2017
Комп`ютерна анімація
 
Мусієць
Дискваліфіковано
0
77
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Омельченко
78
вовчик і лисичка
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Давиденко
79
Рибні перегони
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Тищенко
80
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Віталій
81
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Фартушна
82
Рибки
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2016
Комп`ютерна анімація
 
Даша
83
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Гродська
84
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Яремчук
85
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015
Комп`ютерна анімація
 
Васильковский
86
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2016
WEB-технології
 
Головко
87
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
кравченко
88
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Кунц
89
Соняшник і бджола
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Витковский
90
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2016
WEB-технології
 
Георгій
91
CЮРРЕАЛІЗМ У 21 СТОЛІТТІ
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Нечипорук
92
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Кирило
93
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Панасюк
94
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Гейко
95
Всесвітній день науки в школі
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Буць
96
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Кузьмич
97
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Дзюрич
98
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Котлярова
99
Лис
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Никитяк
100
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Кондратюк
101
Вовчик-Братик
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Дудко
102
Мій шалаш
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Кривоус
103
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Дивнич
104
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2015
HTML + CSS
 
Лисенко
105
книга
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Нестеренко
106
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Ковтун
107
Хижа акула
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015
Комп`ютерна анімація
 
Назаренко
108
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Бєшкарєв
109
Лис
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Іскендеров
110
Захар Беркут
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Никитяк
111
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Василенко
112
Лиса и Волк
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Бабіч
113
Мейкун
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Борцова
114
День Соборності України
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка"
2D графіка
 
Фартушна
115
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Бєшкарєв
116
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2016
Комп`ютерна анімація
 
Вінцик
117
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2017
WEB-технології
 
Кравченко
118
IЛЮСТРАЦІЯ ДО ПОВІСТІ ВСЕВОЛОДА НЕСТАЙКО "ТОРЕАДОРИ З ВАСЮКІВКИ"
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка"
2D графіка
 
Олена
119
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Лісневський
120
Фокусник
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2016
Комп`ютерна анімація
 
Коробейникова
121
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2017
WEB-технології
 
Шагінян
122
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015
Комп`ютерна анімація
 
Фартушна
123
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2016
WEB-технології
 
Михальченко
124
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Давиденко
125
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Шах
126
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Гриза
127
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка"
Комп`ютерна графіка
 
Тарасюк
128
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Раков
129
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Шестакова
130
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Тихненко
131
Морські друзі
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2016
Комп`ютерна анімація
 
Семенець
132
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Харченко
133
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Лінніченко
134
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015
Комп`ютерна анімація
 
Максименко
135
КРАЩІ ЗООПАРКИ ЄВРОПИ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2016
WEB-технології
 
Зайцева
136
Анімація про поні та хімію
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Анастасія
137
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Антонюк
138
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Саргсян
139
НАЗВА ПРОЕКТУ
Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2017
 
 
Витковский
140
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Швед
141
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Чайкіна
142
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Олексевич
143
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Нечипорук
144
Фарбований лис в полі
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Даша
145
ПРОЕКТ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Валеева
146
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Омельченко
147
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015
Комп`ютерна анімація
 
Вінцик
148
Лис
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Плотнікова
149
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
150
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Рубан
151
Лисичка-Сестричка
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Пономаренко
152
В яблучко
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2017
Комп`ютерна анімація
 
Солодкий
153
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Матреніцька
154
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Омельченко
155
НАЗВА ПРОЕКТУ
Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2016
 
 
Логвинчук
156
Тореодори з Васюківки
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка"
2D графіка
 
Михайло
157
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Шмуляр
158
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Шмуляр
159
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015
Комп`ютерна анімація
 
неводовська
160
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Кравченко
161
Новорічна ялинка
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Никитяк
162
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Пустовіт
163
Листівка до Нового Року
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Шевчук
164
Любов білочки
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2017
Комп`ютерна анімація
 
Даша
165
він
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Загоруйко
166
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Плахтій
167
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Шнурко
168
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Литвин
169
22 СІЧНЯ – ДЕНЬ СОБОРНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка"
2D графіка
 
Бригодан
170
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Нечипорук
171
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Кроон
172
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Пустовіт
173
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015
Комп`ютерна анімація
 
Бойко
174
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Познахарева
175
«Кращі зоопарки Європи»_
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2016
WEB-технології
 
Георгій
176
Обкладинка альбому
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Собченко
177
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Стельмащук
178
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Кузьмич
179
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Валеева
180
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Ель-Баба
181
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Федуров
182
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Шоханова
183
Марка
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Кравченко
184
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Таран
185
Дививижний світ комах
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015
Комп`ютерна анімація
 
Zashipas
186
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Бахмач
187
Лисичка и Волченок
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Масляк
188
Зоряна ніч
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Сладкевич
189
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка"
Комп`ютерна графіка
 
Войчук
190
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Ковтун
191
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2015
HTML + CSS
 
Омельченко
192
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Гриза
193
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Мединський
194
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015
Комп`ютерна анімація
 
Зінченко
195
Фарбований лис
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Масляк
196
Хімія. 10 клас
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Любко
197
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Ніколаєнко
198
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015
Комп`ютерна анімація
 
Валеева
199
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Максимчук
200
З днем народження від Сейлор Мун
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Анастасія
201
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
202
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2017
Комп`ютерна анімація
 
Семенець
203
Замок
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Алєксандрова
204
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Ніколаєнко
205
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2016
Комп`ютерна анімація
 
Собченко
206
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2017
WEB-технології
 
Даша
207
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка"
2D графіка
 
Волошина
208
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2017
WEB-технології
 
Налбандян
209
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015
Комп`ютерна анімація
 
Зозуля
210
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2016
WEB-технології
 
Головко
211
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Гродська
212
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Бондаренко
213
Листівка з Новим Роком
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Бондаренко
214
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2017
WEB-технології
 
Георгій
215
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Криворучко
216
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Васильев
217
Піноккіо
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Никитяк
218
Лошадка
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Ая
219
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Давиденко
220
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Юсупова
221
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Остапенко
222
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Федуров
223
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015
Комп`ютерна анімація
 
Бабіч
224
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2016
WEB-технології
 
Фисун
225
Складна реакція з ГЕКСЕНОМ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Сидорова
226
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Лавріненко
227
Десь тут був Митькозавр...
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Кожуховський
228
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Олексевич
229
Всесвітній день науки для учнів
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Кравченко
230
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Семенова
231
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Вдовін
232
День авiації
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Даша
233
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Гайчук
234
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Титарчук
235
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Митник
236
МАКЕТ ПОШТОВОЇ МАРКИ «РОСЛИННИЙ СВІТ УКРАЇНИ»
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Zashipas
237
Диво
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2017
Комп`ютерна анімація
 
Шмуляр
238
Ідеальний кіт
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Швед
239
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Гайчук
240
НАЗВА ПРОЕКТУ
Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2016
 
 
Логвинчук
241
Байки Глібова
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Соколенко
242
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка"
2D графіка
 
El-baba
243
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Ганкевич
244
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2016
Комп`ютерна анімація
 
Бойко
245
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2017
WEB-технології
 
Буць
246
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Ганкевич
247
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015
Комп`ютерна анімація
 
Остапчук
248
Фарбований лис
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Соколенко
249
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Даша
250
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Шевчук
251
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2017
Комп`ютерна анімація
 
Титарчук
252
Листівка до Дня котів
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Жарков
253
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Сторожук
254
Морське кіно
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2016
Комп`ютерна анімація
 
Максимчук
255
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2017
WEB-технології
 
Олексевич
256
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Вінцик
257
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015
Комп`ютерна анімація
 
Пономаренко
258
Великі панди
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2016
WEB-технології
 
Вавілов
259
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка"
Комп`ютерна графіка
 
Валерій
260
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Максименко
261
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
ремез
262
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Дзерик
263
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Чупринський
264
ілюстрація "вовчик-братик"
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Сізон
265
Вітання з Днем наук від Альберта
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Васильковский
266
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Раков
267
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Ярыч
268
Мешканець з глибини
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2016
Комп`ютерна анімація
 
Кравченко
269
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Матреніцька
270
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Яким`як
271
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015
Комп`ютерна анімація
 
Станимир
272
Обережно! Дикі звірі!
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2016
WEB-технології
 
Нечипорук
273
Збережи планету!
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Даша
274
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Лазар
275
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Воробйов
276
НАЗВА ПРОЕКТУ
Всеукраїнський державний конкурс з IT для дітей та молоді «ITalent»
 
 
Витковский
277
Чорно-білий котик
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Гасюнас
278
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Мединський
279
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2015
HTML + CSS
 
Олексевич
280
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Ткаченко
281
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Войчук
282
Лис у фарбі
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Буздіжан
283
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Зайцева
284
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Музиченко
285
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015
Комп`ютерна анімація
 
Тимошенко
286
Фарбований лис З
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Замогильна
287
Беркут Захар на коні
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Жарков
288
Лисиця і Вовк
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Крупинська
289
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2017
Комп`ютерна анімація
 
Шевчук
290
Поштова Марка України
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка"
2D графіка
 
Gaiciuk
291
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Музиченко
292
МАКЕТ ОБКЛАДИНКИ ВИДАННЯ ПОВІСТІ МИКОЛИ ВАСИЛЬОВИЧА ГОГОЛЯ «ВЕЧІР ПРОТИ ІВАНА КУПАЛА
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка"
2D графіка
 
Варлан
293
Пори року
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Васильковский
294
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2017
WEB-технології
 
Кривоус
295
НАЗВА ПРОЕКТ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015
Комп`ютерна анімація
 
Костадінова
296
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Соколенко
297
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Вавілов
298
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Тімошенко
299
PockerFace
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2017
Комп`ютерна анімація
 
Присяжнюк
300
Софі
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Калініченко
301
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Колпакова
302
Пино)
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Титарчук
303
Котик
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Даша
304
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Олександр
305
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Власенко
306
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Гриза
307
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Гетьман
308
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015
Комп`ютерна анімація
 
Саргсян
309
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2016
WEB-технології
 
Михальченко
310
Ізраїльські посудини
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Грібова
311
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Юсупова
312
Казка
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Васильковский
313
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2016
WEB-технології
 
Остапенко
314
Найгірший малюнок
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Радецький
315
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Ивершенко
316
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Семенова
317
Всесвітній день науки
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Харченко
318
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Панасюк
319
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Станимир
320
Марка
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Познахарева
321
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Дивнич
322
Лис
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Поспішний
323
химия 10
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Шевчук
324
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Войчук
325
ілюстрація до казки «Лисичка-сестричка і вовчик-братик»
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Пупена
326
Бизнес Свинки Пеппы
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2017
Комп`ютерна анімація
 
Ганкевич
327
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Нестеренко
328
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Вернер
329
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Гетьман
330
ЛоНдоН
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2015
HTML + CSS
 
Мартинчук
331
Пошук мами
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2016
Комп`ютерна анімація
 
Гейко
332
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2017
WEB-технології
 
Харченко
333
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Тихненко
334
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015
Комп`ютерна анімація
 
Остролуцька
335
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Юхимец
336
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Титарчук
337
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Роздобудько
338
Дівчинка та білочка
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2017
Комп`ютерна анімація
 
Терещенко
339
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Бенецький
340
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка"
2D графіка
 
Ільенко
341
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Денисенко
342
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка"
2D графіка
 
Ганкевич
343
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Міняйло
344
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2017
WEB-технології
 
Жарков
345
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015
Комп`ютерна анімація
 
Димарчук
346
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2016
WEB-технології
 
Олексевич
347
Сосудини та їх повсякденне життя
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Васильківський
348
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Буздіжан
349
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Шмуляр
350
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2017
Комп`ютерна анімація
 
Кривенко
351
Хаул
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Тищенко
352
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Ель-Баба
353
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Довбонос
354
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Кривенко
355
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Васильев
356
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Костішин
357
Привіт із глибини
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2016
Комп`ютерна анімація
 
Масляк
358
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Буць
359
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Шевчук
360
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015
Комп`ютерна анімація
 
Балабаш
361
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2016
WEB-технології
 
Зайцева
362
Вуглеводна реакція
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Любко
363
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Вдовін
364
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Юсупов
365
НАЗВА ПРОЕКТУ
Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2017
 
 
Витковский
366
Котик-муркотик
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Зброй
367
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка"
Комп`ютерна графіка
 
Витковский
368
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Ткаченко
369
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2015
HTML + CSS
 
Витковский
370
Байки Глібова
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Вінцик
371
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Вітковський
372
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Тюрина
373
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Ганкевич
374
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Федотова
375
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Налбандян
376
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015
Комп`ютерна анімація
 
Гейко
377
10 клас. Хімія
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Шестакова
378
Лисичка і Вовчик
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Шевчук
379
Лапка
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Кордяніна
380
Поштова марка УКраїни
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка"
2D графіка
 
Омельченко
381
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Налбандян
382
НАЗВА ПРОЕКТУ
Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2016
 
 
Логвинчук
383
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Василенко
384
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2016
Комп`ютерна анімація
 
Орел
385
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2017
WEB-технології
 
Сидорова
386
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Ревуцька
387
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015
Комп`ютерна анімація
 
Соколенко
388
Лис
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Шагінян
389
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Шестакова
390
Листівка З Новим Роком!
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Комп`ютерна графіка
 
Аджамко
391
supper cat
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Лучицький
Рейтинг команды по технологиям
№
Технология
IT-рейтинг
Место
1
Комп`ютерна анімація
35
2
Комп`ютерна графіка
27
3
HTML + CSS
13
4
2D графіка
6
5
WEB-технології
6
6
Алгоритми та структури даних
5
7
3D - анімація
3
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ОБГОВОРЕННЯ:
2017-12-13 13:33
Ігор Матика
:
ВАААААУ ВООООООбще ОЧЕНЬ Круто Прям НЕ МОГУ КРУТТО МЫ ВСЕХ НА ИЗИ УПАМАККЦКРАРОВРАОА