Номінація 6 клас, від 5 до 18 років включно |
1 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Zhukovskaya Lisa
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
2 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Іванова Настя
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
3 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Іллюченко Олександр
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
4 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ільенко Саня
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
5 |
Ілюстрація
Абдулла Софія
( )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
6 |
тореадори з васюківки сзш№229 6-а
Антипенко Ростік
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
7 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Асташов Тимур
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
8 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бондаренко Варвара
( )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
9 |
Ілюстрація
Бурак Олександр
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
10 |
Кукурудзо
Бурлак Даша
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
11 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бутомо Елизавета
( )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
12 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Біла Юлія
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
13 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Варениченко Мария
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
14 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Васильковский Александр
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
15 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Волкова Анастасія
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
16 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Волошина Маша
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
17 |
Тореадори з Васюківки
Віталій Луцький
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
18 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Говорун Елисей
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
19 |
Тореадори
Голубєв Женя
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
20 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Горбач В`ячеслав
( )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
21 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Дзюба Павло
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
22 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Добровольський Лука
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
23 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Дураніна Олександра
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
24 |
"Тореадори з Васюківки"
Дідович Юлія (СЗШ №12)
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
25 |
Тореадори з Васюківки
Заболотня Марина
( )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
26 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Запороженко Катя
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
27 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Калашник Михайло
( )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
28 |
Тореадори з Васюківки
Караван Дар`я
( НВК «Ерудит" )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
29 |
Ілюстрація
Киреєва Владислава
( )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
30 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Коваль Анна
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
31 |
Тореадори з Васюківки
Козаківська Віра
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
32 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Корженко Ян
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
33 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кошовий Микола
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
34 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кравченко Лілія
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
35 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кузьмич Кирило
( )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
36 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Куприенко Оля
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
37 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Куцевич Олександр
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
38 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Левченко Ольга
( )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
39 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Люлевич Лера
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
40 |
Тореадори з Васюківки шк. 229
Мельніченко Поліна
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
41 |
Тореодори з Васюківки
Михайло Дронов
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
42 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Молочко игнатий
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
43 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Мітленко Марія
( )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
44 |
Бій з Контрибуцією
Надашкевич Ольга
( )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
45 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Назаренко Іван
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
46 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ноженко Сергій
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
47 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Осадченко София
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
48 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Пенчук Егор
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
49 |
Тореодори з Васюківки
Перванюк Анна
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
50 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Пиварь Полина
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
51 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Пилипенко Анастасія
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
52 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Решетарь Александра
( )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
53 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Росохатий Михайло
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
54 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Руссу-Діскулцу Анна
( )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
55 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
бальсанко анна
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
56 |
Тореадори
Савельєва Анастасія
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
57 |
"Приборкання корови"
Салан Марія
( )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
58 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Сасюк Іван
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
59 |
Ілюстрація до твору Всеволода Нестайка "Тореадори з Васюківки"
Семенюк Вікторія
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
60 |
Тореадори
Середа Настя
( )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
61 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Сидорова Лиза
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
62 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Стеценко Олег
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
63 |
НАЗВА ПРОЕКТ
Столярчук Єлизавета
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
64 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ткаченко Маріанна
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
65 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Халилова Медина
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
66 |
Денис Хмиляр
Хмиляр Денис
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
67 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Хоменко Матвей
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
68 |
Тореодори з Васюківки
Хребет Валентина
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
69 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Цимбалістов Ярослав
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
70 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Чиж лиза
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
71 |
Тореодори з Васюківки
Шита Анастасія
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
72 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Школьний Ілля
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
73 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Щеголєва Ніка
( Команда ліцею "Престиж" )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
74 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Юнга Андрій
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
75 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Яндола Наталья
( )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
Номінація 6 клас, поза віковими категоріями |
76 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
mark
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
77 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Даниил
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
78 |
Тореодори з Васюківки
Бондаренко Максим
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
79 |
IЛЮСТРАЦІЯ ДО ПОВІСТІ ВСЕВОЛОДА НЕСТАЙКО "ТОРЕАДОРИ З ВАСЮКІВКИ"
Олена Пунда
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
80 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Харлан Александра
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
Номінація 7 клас, від 5 до 18 років включно |
1 |
"Листівка з Різдвом"
Chepchak Victoria
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
2 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
El-baba Rami
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
3 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
ovcharenko vladlena
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
4 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
zhluktenko anna
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
5 |
З Різдвом!
Єршова Ліза
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
6 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ільенко Саня
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
7 |
Листівка "З Різдвом!"
Іонова Ксенія
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
8 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Авраменко Андрій
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
9 |
Листівка
Аліна Драгієва
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
10 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Андрущенко Аліна
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
11 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Барабуха Марія
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
12 |
З Різдвом!
Бойченко Софія
( )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
13 |
З Різдвом!
Бондаренко Вікторія
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
14 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Войнова Лена
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
15 |
Листівка-привітання"З Різдвом!"
Гармаш Валерія
( НВК «Ерудит" )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
16 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Гриців Владислав
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
17 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Гура Олександра
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
18 |
Листівка-привітання "З різдвом"
Гівак СЗШ № 12, 7 клас Валерія
( )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
19 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Коренко Дима
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
20 |
НАЗВА ПРОЕКТУ2
Коропенко Дар`я
( )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
21 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Костенко Марія
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
22 |
Листівка-привітання "З Різдвом"
Лебедєва Марина
( )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
23 |
З Рiздвом!
Лихачева Полина
( )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
24 |
З Різдвом!!!
Ляшенко Денис
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
25 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Мар`яна Прилипко
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
26 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Мачуха Ліза
( Команда ліцею "Престиж" )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
27 |
Листівка
Микитюк Поліна
( )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
28 |
Листівка-привітання "З Різдвом" з омелою
Морозова Анастасія
( НВК «Ерудит" )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
29 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Нагорний Євген
( 9А )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
30 |
НАЗВА ПРОЕКТУ 1
Нечитайло Никита
( 7А )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
31 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Нікітіна Юлія
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
32 |
Різдво!
Пінькевіч Анастасія
( 7А )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
33 |
листін
Родічева Анна
( НВК «Ерудит" )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
34 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
назарко виктория
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
35 |
Різдво!
Черныш Дмитрий
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
36 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Чилочи Даниил
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
37 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевченко Даша
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
38 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевчук Саша
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
39 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Яремчук Катя
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
Номінація 7 клас, поза віковими категоріями |
40 |
З Різдвом!!!
Бурлака Валерія
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
41 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Костюк Сергей
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
Номінація 8 клас, від 5 до 18 років включно |
1 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Belmasov Leon
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
2 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Chemeris Alina
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
3 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Denysenko Yana
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
4 |
Поштова Марка України
Gaiciuk Daniela
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
5 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Grabovoy Danya
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
6 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
krasavin sasha
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
7 |
Unicorn
Ponomaryova Darina
( )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
8 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Єханурова Ольга
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
9 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Іванова Катерина
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
10 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бондаренко Гліб
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
11 |
Поштова Марка України
Василенко Олександр
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
12 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ганкевич Олександр
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
13 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Громницький Артем
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
14 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Денисенко Анна
( 8А )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
15 |
Украина на олимпиаде в Сочи
Денисенко Юлия
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
16 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Зозуля Антон
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
17 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Калантаєвська Дана
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
18 |
Марка
Камінський Андрій
( )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
19 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Козак Лена
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
20 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Коренко Дима
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
21 |
Марка
Корнійчук Єгор
( )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
22 |
Марка
Корнійчук Тетяна
( )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
23 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Корнієнко Денис
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
24 |
Марка "участь України у олімпіаді у Сочі 2014 року"
Кузнєцова Марина
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
25 |
Марка України
Кулініч Валерія
( )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
26 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Курiленко Веронiка
( )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
27 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Лаврентій Максим
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
28 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ланда Вікторія
( CIT )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
29 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Лиштва Олена
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
30 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Логвинчук Олександра
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
31 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ляскович Ангелина
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
32 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Максимчук Володимир
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
33 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Молочко Серафима
( )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
34 |
поштова марка УкРаїни
Музиченко Ева
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
35 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Нерушева Валерія
( )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
36 |
Поштова марка УКраїни
Омельченко Олександр
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
37 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Орлик Диана
( )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
38 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Петренко Александра
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
39 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Пилипчук Виктория
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
40 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Подопригора влад
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
41 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ревуцька Екатерина
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
42 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Рибак Таня
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
43 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Рябоконь Максим
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
44 |
Марка "Зимова олімпіада 2014"
жиліна Анна
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
45 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
потапнев павел
( )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
46 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Сердюк Олександр
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
47 |
марка "Україна на зимовій олімпіаді"
Скідкіна Дар’я
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
48 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Сыромолотный Миша
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
49 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Тарасенко Oльга
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
50 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Тарасенко Ольга
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
51 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Тарканiй Анастасiя
( )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
52 |
Марка "Україна на зимовій олімпіаді 2014"
Ткаченко Анастасія
( )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
53 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Тугай Анастасія
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
54 |
Поштова марка
Цыбулькин Кирилл
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
55 |
Марка
Чечель Анна
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
56 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Шейко Владислав
( )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
57 |
Марка
Шинбіна Віка
( )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
58 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Шпитчук Діана
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
59 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ярыч Аленка
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
Номінація 8 клас, поза віковими категоріями |
60 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Simo
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
61 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Арсеній
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
62 |
Марка Украина
Sikharulidze Artem
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
63 |
Марка
Войналович Андрей
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
64 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Костюк Сергей
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
65 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Рябоконь Максим
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
66 |
марка Украины
канючка александра
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
Номінація 9 клас, від 5 до 18 років включно |
1 |
Вечір проти Івана Купала
веденська анна
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
2 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Boyko Arseniy
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
3 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Fedotov Max
( CIT )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
4 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Kostyuk Anna
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
5 |
МАКЕТ ОБКЛАДИНКИ ВИДАННЯ ПОВІСТІ МИКОЛИ ВАСИЛЬОВИЧА ГОГОЛЯ «ВЕЧІР ПРОТИ ІВАНА КУПАЛА»
Єрємєєв Вадим
( )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
6 |
Вечір проти Івана-Купала
Авер`янова Алла
( )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
7 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Арнаутова Аня
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
8 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бурлака Марина
( 8Б )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
9 |
МАКЕТ ОБКЛАДИНКИ ВИДАННЯ ПОВІСТІ МИКОЛИ ВАСИЛЬОВИЧА ГОГОЛЯ «ВЕЧІР ПРОТИ ІВАНА КУПАЛА
Варлан Лев
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
10 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Власенко Валерій
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
11 |
Обкладинка
Голуб Ольга
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
12 |
Вечір проти Івана Купала
Гуцало Діана
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
13 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Данчук Дмитро
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
14 |
Новий проект
Денисюк Владислав
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
15 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Дзюрич Максим
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
16 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Жук Саша
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
17 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Костюк Анна
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
18 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кравченко Алиса
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
19 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кірик Діана
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
20 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Логвиненко Тимур
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
21 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Махринская Анастасия
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
22 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Моргун Іван
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
23 |
Макет обкладинки "Вечір проти Івана Купала"
Музиченко Анна
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
24 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Новицкая Диана
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
25 |
Вечір проти Івана Купала
Пасічний Петро
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
26 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Полещук Михайло
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
27 |
Обкладинка
Потапов Владислав
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
28 |
Обкладинка до 205-річчя від дня народження М.Гоголя
Пінчук Анастасія
( )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
29 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Разкевич Жанна
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
30 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Разумовская Дария
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
31 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Руденко Oлексій
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
32 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Сапожникова Мария
( )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
33 |
Вечір проти Івана Купала
Семенко Каріна
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
34 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Семерич Олена
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
35 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Синякевич Марія
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
36 |
Макет обкладинки "Вечір проти Івана Купала"
Стрілець Анастасія
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
37 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Тельнов Олександр
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
38 |
Вечір проти Івана Купала
Ушаков Артур
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
39 |
ГОГОЛЬ
Чарковский Владислав
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
40 |
Обкладинка
Шаламберідзе Марія
( )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
41 |
Макет обкладинки повісті Миколи Васильовича Гоголя "Вечір проти Івана Купала"
Шпак Андрей
( )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
42 |
Вечір проти Івана Купала
Щур Олексій
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
Номінація 9 клас, поза віковими категоріями |
43 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Галака Ольга
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
44 |
Вечір поти Івана Купала
Йіргу Габріел
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
45 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Костюк Сергей
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
46 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Панков Евгений
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
47 |
вечір проти Івана Купала 229
Сперкач Анастасія
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
Номінація 10-11 клас, від 5 до 18 років включно |
1 |
Афіша комедії "Мартин Боруля"
Buinytski Tania
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
2 |
Афіша
Cherevishnik Maria
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
3 |
Мартин Боруля
Ignatov Roman
( )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
4 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Єфетова Катерина
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
5 |
Мартин Боруля
Іванюк Олексій
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
6 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бабінін Дмитро
( 8В )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
7 |
День Соборності та Свободи України
Балло Романа
( )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
8 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Безсмертний Роман
( CIT )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
9 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Беляев Кирилл
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
10 |
"Мартин Боруля"
Бондар Вікторія
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
11 |
22 СІЧНЯ – ДЕНЬ СОБОРНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ
Бригодан Марина
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
12 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бурда Іринка
( 8В )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
13 |
Бігборд до Дня соборності та свободи України
Бурлука Максим
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
14 |
День соборності України
Вдовіко Максим
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
15 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Вернигоров Глеб
( )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
16 |
День Соборності СЗШ№229
Геращенко Дмитро
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
17 |
"День Соборності України"
Голуб Анастасія
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
18 |
День Соборності України
Гребенець Дарина
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
19 |
День Соборності та Свободи України
Дворник Вікторія
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
20 |
Мартин Боруля
Деркач Софія
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
21 |
"Мартин Боруля"
Зінченко Тетяна
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
22 |
Мартин Боруля
Калатур Анастасія
( )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
23 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Калініна Олена
( НВК «Ерудит" )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
24 |
Макет соціального плакату "22 січня - день соборності та свободи Укараїни"
Караван Катерина
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
25 |
День Соборності
Карпенко Дар*я
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
26 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Квоуд Сінін
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
27 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кисіль Влад
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
28 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Князєва Анжеліка
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
29 |
22 січня – День Соборності та Свободи України
Кобець Микита
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
30 |
Мартин Боруля
Комарова Карина
( )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
31 |
День Соборності України
Коренко Дима
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
32 |
Мартин Боруля
Корень Віталій
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
33 |
День Соборності
Космина Микола
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
34 |
День Соборності
Кравченко Влада
( )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
35 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кучманська Аліна
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
36 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
КхонДокер Антон
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
37 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кізім Андрій
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
38 |
Єдина Україна
Литвиненко Анна
( 10Б )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
39 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Лященко Марія
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
40 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Лісовський Єгор
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
41 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Магдич Павло
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
42 |
22 січня - День Свободи та Соборності України
Макрідіна Анастасія
( )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
43 |
Котик
Малашок Євгеній
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
44 |
ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ
Мартынюк Артём
( 11А )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
45 |
Макет соціального плакату "Україні мир і свободу!"
Мелько Марія
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
46 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Мендик Микита
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
47 |
22 січня - День Соборності та Свободи України
Мендрик Діана
( Mobil-173 )
|
|
|
Дискваліфіковано |
2D графіка  |
0 |
48 |
Ми єдині
Мерзлікіна Поліна
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
49 |
22 СІЧНЯ – ДЕНЬ СОБОРНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ
Мосейчук Ліза
( Mobil-173 )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
50 |
Мартин Боруля
Мукомела Ярослава
( )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
51 |
Плакат
Мухина Анастасия
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
52 |
Аф
Никоненко Єсенія
( Mobil-173 )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
53 |
22 січня - День Соборності України
Новікова Любов
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
54 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Оболонська Єлизавета
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
55 |
22 січня - День Cоборності та Свободи України
Олейниченко Никодим
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
56 |
Мартин Боруля
Панченко Анастасія
( )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
57 |
День Соборності
Погоржельський Олександр
( )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
58 |
плакат "Україна єдина!"
Протченко Карина
( )
|
|
|
Дискваліфіковано |
2D графіка  |
0 |
59 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Підгорна Дарина
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
60 |
Афіша
Розмаїтий Дмитро
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
61 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Свистунов Антон
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
62 |
Макет соціального плакату "Пам`ятай, якою ціною твої предки здобували тобі свободу"
Святненко Марина
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
63 |
Соборность Ук5раины
Сенчило (178) Яна
( )
|
|
|
Дискваліфіковано |
2D графіка  |
0 |
64 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Симонович Света
( )
|
|
|
Дискваліфіковано |
2D графіка  |
0 |
65 |
Афіша
Соломенко Юлія
( )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
2 |
66 |
22 січня - День Соборності України
Стеблик Ліза
( )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
3 |
67 |
22 січня-день соборності та свободи України
Стрешенець Вікторія
( НВК «Ерудит" )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
68 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Трилисская Анастасия
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
69 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Турецький Володимир
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
70 |
День соборності України
Урсул Владислав
( CIT )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
71 |
День Соборності України
Фартушна Тоня
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
72 |
день соборності україни
Халета Мария
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
73 |
Плакат
Харфіші Рашид
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
74 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Хромець Богдан
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
75 |
22 січня - День Свободи і Соборності України
Цілик Анастасія
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
76 |
Мартин Боруля
Чайковський Валентин
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
77 |
Афіша "Мартин Боруля"
Шапиро Елизавета
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
78 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Шаповалова Анастасія
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
79 |
соціальний плакат
Шиков Михаил
( )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
1 |
Номінація 10-11 клас, поза віковими категоріями |
80 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
81 |
День Соборності
Климов Андрій
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|
82 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ляш Андрей
( )
|
|
|
  |
2D графіка  |
|