Змагання
Активні змагання
План змагань
Чемпіонати
Події
IT-Події
Новини
Учасники
Гравці
Рефері
Команди
Призи
Вибір призів
Призи переможців
Технології
IT-Майстри
IT-Арена
Правила
Рівні змагань
Контакти
Інформаційні партнери
Організаційні партнери
Форум
Вхід
ВХІД
Реєстрація
Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ"
Дата реєстрації:
2016-11-18
Керівник:
Олена Коваленко
Навчальний заклад:
Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ"
Країна
Україна
Місто
Київ
КОРОТКО ПРО КОМАНДУ
Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ"
учасники
№
І'мя
Статус
Бали
1
Марія Сиз
11
2
Варвара Сальникова
9
3
Марія Косовцова
9
4
Маргаріта Ткачук
8
5
Глеб Щегельський
7
6
Марія Сорокіна
6
7
Дарина Юдіна
5
8
Анна Філіна
5
9
Марія Оганян
4
10
Мргарита Романенко
4
11
Володимир Юрчук
4
12
Катерина Лобойко
4
13
Ева Потокі
3
14
Kristina Soroka
3
15
Даша Власенко
3
16
Марія Міхновська
3
17
Ярослав Цимбалістов
2
18
Sonya kravchenco
2
19
Антон Казновський
2
20
Valeriya Chayka
2
21
George Molyboga
2
22
Smahliuk Valia
2
23
Поліна Сорока
2
24
Dima Cechenev
2
25
Назар Багдасарян
2
26
Саша Калініна
2
27
Катерина Макаревич
1
28
Марія Варава
1
29
Поліна Ткаченко
1
30
Vlad Zelenkov
1
31
Анастасія Собещук
1
32
Ігор Муляр
1
33
Євгеній Декунов
1
34
Cоломія Павлова
1
35
Анастасія Катеринюк
1
36
Альона Матвєєва
1
37
Анна Дворник
1
38
Микола Кошовий
1
39
Альона Хрипун
1
40
Олександра Бригардіна
1
41
Владислав Зайцев
1
42
Женя Треско
1
43
Cиз Олександра
0
44
Тімур Поболов
0
45
ARTEM AVRAMCHUK
0
46
Іван Бутенко
-
47
Артем Бойченко
-
48
Артем Бут
-
49
Олинеченко Диана
-
50
Дар`я Дашкевич
-
51
Полина Бовсуновская
-
52
Анна Петренко
-
53
Альона Матвєєва
-
54
Sergii Lysin
-
55
Анастасія Мірзоєва
-
56
Олександр Радченко
-
57
Maha Лищинська
-
58
Софія Ажнюк
-
59
Яна Чабан
-
60
Костянтин Жак
-
61
Данило Ганік
-
62
Марія Смаглій
-
63
Іванна Марченко
-
64
Тімур Поболов
-
65
Віктор Ткаченко
-
66
Олексій Чалий
-
67
Андрiй Демченко
-
68
Віталій Колошмай
-
69
Макар Антоненко
-
70
Марія Степаник
-
71
Єлизавета Столярчук
-
72
Костя Медведцький
-
73
Ірина Семенюк
-
74
Алєся Ісаєва
-
75
Єдуард Цахло
-
76
Ігор Муляр
-
77
Сергій Лень
-
78
Sofiya Konakhovych
-
79
Діана Олінеченко
-
80
Анастасія Волкова
-
роботи
№
Робота
Конкурс
Технології
Учасник
Місце
Бали
1
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Щегельський
1 місце
3
2
Кіт у чоботях
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Сиз
1 місце
3
3
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Сальникова
1 місце
3
4
Мандрівний замок
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Ткачук
1 місце
3
5
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Сиз
1 місце
3
6
Морські перегони
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Сальникова
1 місце
3
7
Захар Беркут
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Косовцова
1 місце
3
8
дорога у майбутнє
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Сальникова
1 місце
3
9
Підводне життя
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Сорокіна
1 місце
3
10
Перегони під водою
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Ткачук
1 місце
3
11
Відкрий своє серце
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Потокі
1 місце
3
12
З днем котів!
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Косовцова
1 місце
3
13
Кіт у чоботях
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Власенко
1 місце
3
14
Таємниця лісового озера
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Юдіна
1 місце
3
15
Мандрівний замок Хаула
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Юрчук
1 місце
3
16
Шалене катання
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2016
Комп`ютерна анімація
 
Щегельський
1 місце
3
17
Морські змагання
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Сиз
1 місце
3
18
Натюрморт 21 століття
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Філіна
1 місце
3
19
Контакт
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Valia
2 місце
2
20
Підводні перегони ската та риби
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Оганян
2 місце
2
21
Митькозавр з Юрківки ,або химера лісового озера
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Оганян
2 місце
2
22
Підводний світ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Романенко
2 місце
2
23
Живі істоти
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Філіна
2 місце
2
24
WORLD CAT DAY
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Chayka
2 місце
2
25
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Багдасарян
2 місце
2
26
Мандрівний замок Хаула
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Сорокіна
2 місце
2
27
Мандрівний замок Хаудо
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Романенко
2 місце
2
28
Лісові перегони
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Косовцова
2 місце
2
29
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2017
Комп`ютерна анімація
 
Міхновська
2 місце
2
30
Замок Хаула і магічна палка
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Лобойко
2 місце
2
31
Нічна варта
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Калініна
2 місце
2
32
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Ткачук
2 місце
2
33
Незвичайний сон Сергійка
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Сиз
2 місце
2
34
День Котів
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Cechenev
2 місце
2
35
Ділові коти
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Molyboga
2 місце
2
36
Перегони Немо і Дорі
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Лобойко
2 місце
2
37
Врятуй котів
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
kravchenco
2 місце
2
38
Робота Софі
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Дворник
3 місце
1
39
Жар птиця
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Цимбалістов
3 місце
1
40
День котів
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Собещук
3 місце
1
41
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Косовцова
3 місце
1
42
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2017
Комп`ютерна анімація
 
Катеринюк
3 місце
1
43
Байки Глібова
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Міхновська
3 місце
1
44
Змагання почекають
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Юрчук
3 місце
1
45
З різдвом!
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Муляр
3 місце
1
46
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Zelenkov
3 місце
1
47
День котикиів бешкетників
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Сорока
3 місце
1
48
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Цимбалістов
3 місце
1
49
Захар Беркут
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Макаревич
3 місце
1
50
Квартира смутку!
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2017
Комп`ютерна анімація
 
Щегельський
3 місце
1
51
Невже монстр існує?
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Варава
3 місце
1
52
Анимация
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Зайцев
3 місце
1
53
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Сорокіна
3 місце
1
54
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Soroka
3 місце
1
55
Захар Беркут
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Сорока
3 місце
1
56
Не все так гарно, як здається...
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2017
Комп`ютерна анімація
 
Казновський
3 місце
1
57
ОЙОЙ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Казновський
3 місце
1
58
Шок
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Ткаченко
3 місце
1
59
Різдво янголів
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Кошовий
3 місце
1
60
Cat`s Day
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Soroka
3 місце
1
61
гонки під водою
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Треско
3 місце
1
62
перегони
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Павлова
3 місце
1
63
день котиків
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Матвєєва
3 місце
1
64
Льодовик що тане
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Декунов
3 місце
1
65
Захар Беркут
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Хрипун
3 місце
1
66
перша зустріч з Митькозавром
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Бригардіна
3 місце
1
67
Захар Беркут
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Soroka
3 місце
1
68
підводні перегони
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Юдіна
3 місце
1
69
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Юдіна
3 місце
1
70
Зе Звір
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Філіна
Дискваліфіковано
0
71
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Поболов
Дискваліфіковано
0
72
Disney Petshop
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Valia
Дискваліфіковано
0
73
ХІМІЯ 10 КЛАС
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
AVRAMCHUK
Дискваліфіковано
0
74
Petshop
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Дискваліфіковано
0
75
Різдво для Діда Мороза
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Декунов
76
Збережемо планету
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Медведцький
77
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Медведцький
78
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Cechenev
79
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Поболов
80
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2016
WEB-технології
 
Ткаченко
81
День авіації
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Мірзоєва
82
Морські змагання
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Ткаченко
83
Марка на честь 50-річчя національного музея
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Ісаєва
84
Марка "50 років музею Пирогово "
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Демченко
85
Запізнення
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Лень
86
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Столярчук
87
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Кошовий
88
Листівка "Захисти котів"
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Zelenkov
89
Кіт у чоботях
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Романенко
90
Crypto
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2017
WEB-технології
 
Цахло
91
Не реальні перегони!
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Soroka
92
марафон
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Дворник
93
РЕАКЦІЯ ЗАМІЩЕННЯ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
AVRAMCHUK
94
Коли не робиш домашнє завдання
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2017
Комп`ютерна анімація
 
Декунов
95
Тімон і Пумба
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
kravchenco
96
Буковель
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2016
Комп`ютерна анімація
 
Бут
97
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Диана
98
Проблеми сьогодення!
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Ганік
99
Обкладинка
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Декунов
100
ГрафікаЦ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Цимбалістов
101
День котиків
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Семенюк
102
НАЗВА
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Муляр
103
Тренування пред змаганнями
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Ажнюк
104
Обкладинка хімія
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Казновський
105
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2016
WEB-технології
 
Потокі
106
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Chayka
107
International cats day
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Смаглій
108
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2017
WEB-технології
 
Чалий
109
День Котів
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Хрипун
110
перегони бігунів
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Cechenev
111
Реакции
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Лищинська
112
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
113
хлопці що слідкують за чудовиськом
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Konakhovych
114
happy cat day
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Макаревич
115
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Антоненко
116
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Муляр
117
4:20 UFO
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Чабан
118
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2017
WEB-технології
 
Щегельський
119
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Медведцький
120
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2017
Комп`ютерна анімація
 
Цимбалістов
121
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Петренко
122
Змагання між лавиною та барсом
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Chayka
123
Покатушки
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Матвєєва
124
Передамо землю чистою
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Казновський
125
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2016
WEB-технології
 
Щегельський
126
Моя марка
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Казновський
127
Думаємо про прийдешнє покоління
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Олінеченко
128
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Собещук
129
Могутні велетні океану
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2016
WEB-технології
 
Колошмай
130
Цікава Хімія
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Муляр
131
Олень на фініш
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Molyboga
132
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Сорока
133
Анімація в блендері
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2017
Комп`ютерна анімація
 
Жак
134
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Чалий
135
зеленков
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Zelenkov
136
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Казновський
137
Пандочки
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2016
WEB-технології
 
Цахло
138
Різдво в Карпатах
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Цимбалістов
139
День котів
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Марченко
140
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Жак
141
Літак в західному мареві
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Бойченко
142
Різдвяна листівка
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Волкова
143
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Радченко
144
Захар Беркут
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Zelenkov
145
Хiмiчна реакцiя
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Антоненко
146
НАЗВА ПРОЕКТУ
Всеукраїнський державний конкурс з IT для дітей та молоді «ITalent»
 
 
Щегельський
147
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Цимбалістов
148
Ідучи до мрій
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Степаник
149
Наперегонки
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Лищинська
150
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Щегельський
151
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2017
Комп`ютерна анімація
 
Антоненко
152
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Valia
153
50-річчя національного музею
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Бовсуновская
154
Хімія 10 класс
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Лищинська
155
Орел
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Ганік
156
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Багдасарян
157
Різдвяна листівка
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Казновський
158
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Комп`ютерна графіка
 
Катеринюк
159
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Ганік
160
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Комп`ютерна графіка
 
Lysin
161
ХІМІЯ 10 клас
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Цимбалістов
162
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
3D - анімація
 
Декунов
163
Пташка
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2017
Комп`ютерна анімація
 
Бутенко
164
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Комп`ютерна графіка
 
Дашкевич
165
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
 
 
Дашкевич
166
лісові пригоди
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
 
 
Бовсуновская
Рейтинг команды по технологиям
№
Технология
IT-рейтинг
Место
1
Комп`ютерна графіка
60
2
3D - анімація
14
3
Комп`ютерна анімація
8
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ДОДАТКИ
Новий додаток
ОБГОВОРЕННЯ: