Номінація 6 клас, від 10 до 18 років включно |
1 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Noname
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
2 |
«Кращі зоопарки Європи»_
Георгій Пархоменко
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
3 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Говядiн Кирило
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
4 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Головко Аріна
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
5 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Гречка Артем
( )
|
|
|
2 місце |
WEB-технології  |
2 |
6 |
Кращі Зоопарки Європи
Дубовий Владислав
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
7 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Дудчак Андрей
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
8 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Жеребко Кирил
( 6А )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
9 |
КРАЩІ ЗООПАРКИ ЄВРОПИ
Зайцева Вікторія
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
10 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Колесник Iлля
( )
|
|
|
1 місце |
WEB-технології  |
3 |
11 |
Кращі зоопарки Європи
Кравчук Максим
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
12 |
Кращі зоопарки європи
Ланда Анна
( НВК «Ерудит" )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
13 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Михальченко Дмитро
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
14 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Мухопад Святослав
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
15 |
Кращі зоопарки Європи
Пьонушкин Володимир
( )
|
|
|
3 місце |
WEB-технології  |
1 |
16 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Шагинян Ая
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
Номінація 6 клас, поза віковими категоріями |
17 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
18 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
Номінація 7 клас, від 10 до 18 років включно |
1 |
Кращі зоопарки Європи
Водолазький Денис
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
2 |
Кращі зоопарки Європи
Гавриленко Ігор
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
3 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Георгій Пархоменко
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
4 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Годжен Каан
( )
|
|
|
2 місце |
WEB-технології  |
2 |
5 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Головко Аріна
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
6 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Гулеватая Вероника
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
7 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Дудчак Андрей
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
8 |
European Zoos
Дяченко Михайло
( )
|
|
|
1 місце |
WEB-технології  |
3 |
9 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ермоленко Максим
( )
|
|
|
2 місце |
WEB-технології  |
2 |
10 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Зайцева Вікторія
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
11 |
Кращі зоопарки Європи
Калюжко Матвей
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
12 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кірін Олег
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
13 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Любомиська Катерина
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
14 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Михальченко Дмитро
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
15 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Моргунов Віталій
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
16 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Полухін Андрій
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
17 |
Кращі зоопарки Європи
Приходько Юрій
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
18 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Рибак Іван
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
19 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Сокол Богдан
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
20 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Степаненко Настя
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
21 |
«Кращі зоопарки Європи»
Сіденко Олександр
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
22 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Типусяк Андрій
( Приватна школа "Афіни" )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
Номінація 7 клас, поза віковими категоріями |
23 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Данил Максимов
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
24 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
25 |
Обережно! Дикі звірі!
Нечипорук Ксенія
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
Номінація 8 клас, від 10 до 18 років включно |
1 |
Велика Панда
Бондарь Дмитрий
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
2 |
Велика панда
Будкевич Володимир
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
3 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бурлак Даша
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
4 |
Великі панди
Вавілов Ілля
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
5 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ветер Вика
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
6 |
Великі панди
Власенко Влад
( )
|
|
|
3 місце |
WEB-технології  |
1 |
7 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Войтюк Илья
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
8 |
Велика Панда
Гуров Данил
( )
|
|
|
2 місце |
WEB-технології  |
2 |
9 |
Велика Панда
Давиденко Валерія
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
2 місце |
WEB-технології  |
2 |
10 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Дорошенко Михайло
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
11 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Дубенюк Ярослав
( Спеціалізована школа №173 )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
12 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Дудчак Андрей
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
13 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Калашник Михайло
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
14 |
Велика панда
Кротевіч Вова
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
15 |
Пандочки( ліцей №142)
Левченко Ольга
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
16 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Левчук Назар
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
17 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Лукашевич Марія
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
18 |
НАЗВА ПРОЕКТУ__
Любко Даниил
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
19 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Макаров Іван
( )
|
|
|
3 місце |
WEB-технології  |
1 |
20 |
Велика панда
Назаренко Іван
( )
|
|
|
1 місце |
WEB-технології  |
3 |
21 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Негруб Артем
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
22 |
Велика панда
Окончук Віктор
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
23 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олексевич Данило
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
24 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Пиварь Полина
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
25 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Пинчук Даниэль
( )
|
|
|
1 місце |
WEB-технології  |
3 |
26 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Раздоріна Анна
( Команда ліцею "Престиж" )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
27 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Руссу Анна
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
28 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Свирид Никита
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
29 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Семенова Анастасія
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
30 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Удовика Анастасия
( )
|
|
|
1 місце |
WEB-технології  |
3 |
31 |
Панди в світі
Чемерисов Андрій
( )
|
|
|
2 місце |
WEB-технології  |
2 |
32 |
Великі панди
Черниш Володимир
( CIT )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
33 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Якубов Микола
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
34 |
Велика панда
Якушевсвкий Илья
( )
|
|
|
2 місце |
WEB-технології  |
2 |
Номінація 8 клас, поза віковими категоріями |
35 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
36 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
kuzmich kirilo
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
Номінація 9 клас, від 10 до 18 років включно |
1 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Adaykin Sasha
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
2 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Chub Illya
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
3 |
Kumedni-Zviriatka
Kazak Illia
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
4 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Биленко Данил Биленко
( )
|
|
|
2 місце |
WEB-технології  |
2 |
5 |
Панда
Большаков Андрей
( 8А )
|
|
|
3 місце |
WEB-технології  |
1 |
6 |
Велика панда
Брухаль Влад
( )
|
|
|
3 місце |
WEB-технології  |
1 |
7 |
«Велика панда»
Войтюк Илья
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
8 |
Сайт
Гармаш Валерія
( НВК «Ерудит" )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
9 |
Велика Панда
Гриців Владислав
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
10 |
Любіть панд
Данило Брушко
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
11 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Дворниченко Владимир
( )
|
|
|
3 місце |
WEB-технології  |
1 |
12 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Дудчак Андрей
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
13 |
Великі Панди
Карауш Марк
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
14 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Коваль Максим
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
15 |
ВЕЛИКА ПАНДА
Корецький Марк
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
16 |
«Велика панда»
Кравченко Микола
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
17 |
Великі панди
Куцевич Віктор
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
18 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Лебідь Данило
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
19 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Лемешко Оля
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
20 |
Велика панда
Ляшенко Денис
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
21 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Мишко Антон
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
22 |
Цікаві Пандочки
Нагорний Євген
( 9А )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
23 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Нечипорук Александр
( )
|
|
|
1 місце |
WEB-технології  |
3 |
24 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Нікітіна Юлія
( )
|
|
|
1 місце |
WEB-технології  |
3 |
25 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Павліченко Аліна
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
26 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Поночевний Назар
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
27 |
Щастя панд
Попов Кирило
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
28 |
Велика Панда
Ремез Сергій
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
29 |
Великі панди
вадіс даниил
( 9А )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
30 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Хорьков Вадим
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
31 |
Пандочки
Цахло Єдуард
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
32 |
Велика панда
Черныш Дмитрий
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
33 |
Велика панда
Чилочи Даниил
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
1 місце |
WEB-технології  |
3 |
34 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Шапенко Данило
( 10А )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
35 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевченко Владимир
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
36 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Шушарин Андрей
( )
|
|
|
1 місце |
WEB-технології  |
3 |
37 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Щегельський Глеб
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
38 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ющенко Ярослав
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
39 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Якименко Андрiй
( )
|
|
|
2 місце |
WEB-технології  |
2 |
Номінація 9 клас, поза віковими категоріями |
40 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
41 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
42 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Золотарьова Марина
( )
|
|
|
1 місце |
WEB-технології  |
3 |
Номінація 10 клас, від 10 до 18 років включно |
1 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Denysenko Yana
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
2 |
Могутні велетні океану
Novitsky Denis
( Команда ліцею "Престиж" )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
3 |
Кектята
Ponomaryova Darina
( )
|
|
|
2 місце |
WEB-технології  |
2 |
4 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Porokh Viktor
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
5 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бутенко Костянтин
( )
|
|
|
1 місце |
WEB-технології  |
3 |
6 |
The mighty giants of the ocean
Білецький Євгеній
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
7 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Генки Профессор
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
8 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Дудчак Андрей
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
9 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Зайцев Кирило
( )
|
|
|
1 місце |
WEB-технології  |
3 |
10 |
Могутні велетні океану
Ивахненко Сергій
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
11 |
Могутні велетні океану
Корнійчук Єгор
( )
|
|
|
3 місце |
WEB-технології  |
1 |
12 |
Могутні велетні океану
Корнійчук Тетяна
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
13 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кучер Костя
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
14 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Лобанов Георій
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
15 |
«Могутні велетні океану»
Максимчук Володимир
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
16 |
Могутні велетні океану
Орлюк Христина
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
17 |
Кити
Паливода Ігор
( Команда ліцею "Престиж" )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
18 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Первак Аліна
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
19 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Петрик Ярослав
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
20 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Потокі Ева
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
21 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Пупкин Вася
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
22 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Рибак Таня
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
23 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Рунов Андрій
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
24 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Рябоконь Максим
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
25 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Солов`янчик Олександр
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
26 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Степко Оля
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
27 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ткаченко Віктор
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
28 |
Whales
Федоренко Олексій
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
29 |
Могутні велетні океану
Цепа Олексій
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
30 |
Whales
Чалий Олексій
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
31 |
Могутні велетні океану
Шарий Егор
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
32 |
Кити
Шпитчук Діана
( )
|
|
|
2 місце |
WEB-технології  |
2 |
Номінація 10 клас, поза віковими категоріями |
33 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
34 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Горин Дмитрий
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
35 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Киричков Дмитро
( )
|
|
|
3 місце |
WEB-технології  |
1 |
Номінація 11 клас, від 10 до 18 років включно |
1 |
Могутні велетні океану
Анатолій Санжаровський
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
2 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Koloshmay Vitaliy
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
3 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Вережак Ярослав
( )
|
|
|
1 місце |
WEB-технології  |
3 |
4 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Генки Профессор
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
5 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Григорович Олександр
( )
|
|
|
1 місце |
WEB-технології  |
3 |
6 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Громенко Влад
( )
|
|
|
3 місце |
WEB-технології  |
1 |
7 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Дудчак Андрей
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
8 |
Могутні велетні океану
Колошмай Віталій
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
9 |
Кити-могутні велетні океану
Ласкавий Олександр
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
10 |
Могутні велетні океану
Мовчан Данило
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
11 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Остапенко Віка
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
12 |
Могутні велетні океану
Разумовская Дария
( )
|
|
|
1 місце |
WEB-технології  |
3 |
13 |
МОГУТНІ ВЕЛЕТНІ ОКЕАНУ
Сергеєв Ярослав
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
14 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ставинський Андрій
( )
|
|
|
1 місце |
WEB-технології  |
3 |
15 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Тафтай Анастасія
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
16 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Фисун Елена
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
17 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Фреган Катерина
( 11А )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
18 |
Могутні велетні океану
Чуб Глеб
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
19 |
Могутні велетні океану
Шаламберідзе Марія
( )
|
|
|
2 місце |
WEB-технології  |
2 |
20 |
Могутні велетні океану
Шатило Анатолій
( )
|
|
|
1 місце |
WEB-технології  |
3 |
21 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Щур Олексій
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|
22 |
«Могутні велетні океану»
Яргін Максим
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
1 місце |
WEB-технології  |
3 |
Номінація 11 клас, поза віковими категоріями |
23 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга
( )
|
|
|
  |
WEB-технології  |
|