Номінація 6 клас, поза віковими категоріями |
1 |
Пінокіо біля будиночку
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
2 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Kelly Grace
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
3 |
Пінокіо
Грищенко Оскар
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
4 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Довженко Таисия
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
5 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Діхтіарук Софія
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
6 |
Пінокіо на лугу
Калиниченко Диана
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
7 |
Піноккіо і цвіркун
Оксамитна Катерина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
8 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Помогаев Николай
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
9 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Поспешной Ярослав
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
10 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Тарасенко Софія
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
11 |
Піноккіо в школу
Шашенко Данило
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
Номінація 6 клас, від 10 до 18 років включно |
12 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Biletskaya Polina
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
13 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
boyko makar
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
14 |
Піноккіо
Cechenev Dima
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
15 |
Піноккіо
Chayka Valeriya
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
16 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Iванова Софiя
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
17 |
Піно нг
Kozlovskiy Maksym
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
18 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Snitsar Arsen
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
19 |
Піноккіо
Soroka Kristina
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
20 |
Піноккіо
Zelenkov Vlad
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
21 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Євгенія Литвиненко
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
22 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Євдокимова Карина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
23 |
Піноккіо
Багдасарян Назар
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
24 |
ПІНОККІО
Бакалінська Олександра
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
25 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Безкоровайна Маргарита
( НВК «Ерудит" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
26 |
Піноккіо
Безсонова Аріна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
27 |
Пиноккио выступает
Белобородова Ольга
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
28 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Бойко Кірілл
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
29 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Бондар Дарія
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
30 |
ПІНОККІО
Бондарець Вероніка
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
31 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Вакуленко Ваня
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
32 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Григоренко Ліза
( 6А )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
33 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Гуменюк Анна
( Команда ліцею "Престиж" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
34 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Дегтяренко Кирило
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
35 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Демченко Борис
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
36 |
Піноккіо з компаньйоном
Дем’яненко Денис
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
37 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Дяченко Катерина
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
38 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ефремова Мария
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
39 |
Піноккіо з монетками
Замогильна Анна
( )
|
|
|
Дискваліфіковано |
Комп`ютерна графіка  |
0 |
40 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Зинченко Степан
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
41 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Капранова Романа
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
42 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кириченко Леся
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
43 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кисиленко Дарина
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
44 |
Бюст піноккіо
Коваленко Саша
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
45 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ковальчук Анна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
46 |
Веселий Піноккіо
Коляда Валерія
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
47 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Контовський Андрій
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
48 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Корольова Марина
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
49 |
Піноккіо
Косовцова Марія
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
50 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Косолап Єва
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
51 |
ПІНОККІО
Крамаренко Маргарита
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
52 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кропива Марія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
53 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кудас Ольга
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
54 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Курьян Анастасия
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
55 |
Добро та зло
Левченко Поліна
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
56 |
Пінокіо на галявині
Логвин Маргарита
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
57 |
Піноккіо
Макаревич Катерина
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
58 |
Піноккіо
Макогон Таисия
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
59 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Матюніна Євгенія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
60 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Мац Егор
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
61 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Мельник Катерина
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
62 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Михлик Ева
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
63 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Науменко Софія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
64 |
Піноккіо
Никитяк Илля
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
65 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Німич Катя
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
66 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Орел Катерина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
67 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Педченко Юля
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
68 |
Пінокіо та золотий ключик
Пелех Милана
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
69 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Пилипчук Ярослав
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
70 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Плужник Альбіна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
71 |
Карло Коллоді «Піноккіо».
Пономаренко Владислав
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
72 |
Я - Піноккіо!
Прусов Єгор
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
73 |
ПІНОККІО
Піший Єгор
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
74 |
Пиноккио в морских глубинах
Піщимуха Валерія
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
75 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Решетник Дар`я
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
76 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Рогоза Софія
( Команда ліцею "Престиж" )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
77 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
ковтун карина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
78 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Самир Джелялов
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
79 |
Карло Коллоді «Піноккіо».
Саєнко Даша
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
80 |
Новий рік
Сидоров Михайло
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
81 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Сидір Діма
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
82 |
Піноккіо
Собещук Анастасія
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
83 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Солдатов Андрей
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
84 |
Піноккіо
Сорока Поліна
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
85 |
Піноккіо
Спорік Олексій
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
86 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Стефанович Анна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
87 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Стрельченко Євгеній
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
88 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Сциборська Вероника
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
89 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Сідляренко Ірина
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
90 |
"Піноккіо"
Тарнавський Mарк
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
91 |
Піноккіо
Тимошенко Марія
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
92 |
Пино)
Титарчук Марія
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
93 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Тихонюк Ірина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
94 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Толмачова Євгенія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
95 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Федорчук Сабріна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
96 |
Піноккіо у ляльковому театрі
Фролова Марія
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
97 |
Піноккіо
Хрипун Альона
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
98 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Цесарская Дарья
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
99 |
"Піноккіо"
Чернобривко Полина
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
100 |
Піноккіо
Шабанова Анастасія
( НВК «Ерудит" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
101 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Шаповал Адріан
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
102 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Шарипіна Олександра
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
103 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Шпортій Олександра
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
Номінація 7 клас, від 10 до 18 років включно |
1 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ataeva Glasha
( НВК «Ерудит" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
2 |
Друзі наші менші
Biletskiy Danylo
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
3 |
Збірка Глібова
grishenko anton
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
4 |
Байки Глібова
Ishchenko Ivan
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
5 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Malezhyk Volodymyr
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
6 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Yefimova Daryna
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
7 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Єфименко Данило
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
8 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Єфіменко Марія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
9 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Іван Тишнюк
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
10 |
БАЙКИ ГЛІБОВА
Андріїшин Богдан
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
11 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бажан Тимофій
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
12 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бучинський Андрій
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
13 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Веселий Богдан
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
14 |
ОБКЛАДИНКА
Вовк Даня
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
15 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Войціховський Денис
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
16 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Воробйова Світлана
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
17 |
Байки Глібова
Вінцик Анна
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
18 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Гладський Марк
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
19 |
Байки Глібова
Горбач Лідія
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
20 |
Байки Глібова
Гречка Артем
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
21 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Гриза Данііл
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
22 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Грушка Анастасія
( НВК «Ерудит" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
23 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Дубиковский Саша
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
24 |
Байки Глібова
Задворних Богдана №12
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
25 |
Байки Глібова
Зайцева Анна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
26 |
Глібов
Зайцева Вікторія
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
27 |
Байки Глібова
Катрук Катерина
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
28 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Коваленко Александра
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
29 |
БАЙКИ ГЛІБОВА
Козачук Илья
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
30 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кордун Андрій
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
31 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Корнієнко Олександр
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
32 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Корнієнко Олександр
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
33 |
Байки
Красовський Андрій
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
34 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кривенко Андрей
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
35 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кроон Анастасія
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
36 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кузьмук Роман
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
37 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кулєшов Ілля
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
38 |
"Байки Глібова"
Кучер Таня
( Спеціалізована школа №173 )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
39 |
Байки Глібова
Кучеренко Софія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
40 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Ланда Анна
( НВК «Ерудит" )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
41 |
Байки Глібова
Левін Богдан
( )
|
|
|
Дискваліфіковано |
Комп`ютерна графіка  |
0 |
42 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Логвина Катерина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
43 |
Ілюстрація Байки Глібова
Мальцев Олександр
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
44 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Мамешева Мадина
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
45 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Марченко Дмитро
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
46 |
Байки Леоніда Глібова на світанку
Матреніцька Олександра
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
47 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Мовчан Богдан
( )
|
|
|
Дискваліфіковано |
Комп`ютерна графіка  |
0 |
48 |
Байки Глібова
Мініна Марія
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
49 |
Байки Глібова
Міхновська Марія
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
50 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Науменко Софія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
51 |
книга
Нестеренко Анастасія
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
52 |
Байки Глібова
Очеретян Віра
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
53 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Пластун Софія
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
54 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Попович Віка
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
55 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Прокопішин Олексій
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
56 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Піголенко Владислава
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
57 |
Байки Л.Глібова
Пінчук Світлана
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
58 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
виграненко Дарина
( НВК «Ерудит" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
59 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Саковская Александра
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
60 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Саковська Юлія
( Команда ліцею "Престиж" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
61 |
Байки Глібова
Скуратович Роман
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
62 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Слуцка ілона
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
63 |
Байки Глібова
Соколенко Анастасія
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
64 |
байки Глібова
Старикова Уляна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
65 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Толстой Тимофій
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
66 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Тотіев Михайло
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
67 |
Байки Глібова
Тронь Аня
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
68 |
Байки Глібова
Хлопов Іван
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
69 |
Байки Глібова
Хоменко Кирил
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
70 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Цюпа Надя
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
71 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Шагінян Анастасія
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
72 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевцова Даша
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
73 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Шеремета Настя
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
74 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Яковчук Даша
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
75 |
Обкладинка до байок Л.Глібова
Яременко Дима
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
76 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
ситдикова лиза
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
Номінація 7 клас, поза віковими категоріями |
77 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Богущенко Саша
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
78 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Гіясі Каміла
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
79 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Жук Вікторія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
80 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Ковтонюк Катя
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
81 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кібрик Євгенія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
82 |
Ілюстрація до збірки байок
Малютіна Марина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
83 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Остапенко Аліна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
84 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Пащенко Катя
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
85 |
Байки Глібова
Сологуб Ярослава
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
86 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ткачевська Анна
( Команда ліцею "Престиж" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
Номінація 8 клас, від 10 до 18 років включно |
1 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Анастасія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
2 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Fylenko Yaroslava
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
3 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Krutko Vika
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
4 |
всесвітній день науки
Slobodenyuk Oleksiy
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
5 |
Всесвітній День Науки
Troyan Vlad
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
6 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Євгеній Чупровський
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
7 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Іванова Олександра
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
8 |
День науки
Іванченко Аліна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
9 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Івахненко Ярослава
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
10 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Арестенко 0934334939
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
11 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Барабуха Ганна
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
12 |
Всесвітній день науки в школі
Буць Марія
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
13 |
Вітання з Днем наук від Альберта
Васильковский Александр
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
14 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Васіліса Сергеева
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
15 |
День науки
Воробйова Катерина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
16 |
10 листопада - День Науки
Віолетта Нгуен
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
17 |
День науки
Гапанович Ольга
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
18 |
цікава ця наука!!!
Гензіцька Влада
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
19 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Глеба Андрій
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
20 |
День науки
Гура Софія
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
21 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Дивнич Карина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
22 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Добриніна Настя
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
23 |
з днем знань!
Заєць Олександр
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
24 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Казмірчук Володиир
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
25 |
Листівка "10 листопада - Всесвітній День науки"
Калюжко Матвей
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
26 |
10 листопада-День всіх наук ,святкуймо його!
Каракай Анна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
27 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Карчевський Даніїл
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
28 |
День Науки
Катерина Корж
( Команда ліцею "Престиж" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
29 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Катеринюк Анастасія
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
30 |
ДЕНЬ НАУКИ
Кибенко Карина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
31 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кобець Дар`я
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
32 |
Всесвітній день науки
Коваленко Анна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
33 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Коз`якова Софія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
34 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Корольов Ілля
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
35 |
З днем Науки
Корочкова Анастасія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
36 |
Day Of Science
Кравченко Лилия
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
37 |
Всесвітній день науки для учнів
Кравченко Тамара
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
38 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кудас Лідія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
39 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Ласковенко Елизавета
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
40 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Любомиська Катерина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
41 |
День науки
Лясківській Андрій СЗШ №12
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
42 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Макарова Ольга
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
43 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Малевицька Аліна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
44 |
З Днем науки!
Мислицька Анна
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
45 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Наіста Анастасія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
46 |
ДЕНЬ НАУКИ
Ніна Макарчук
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
47 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олейничук София
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
48 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Пащенко Поліна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
49 |
Всесвітній день науки
Познахарева Олександра
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
50 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Пономарева Ольга
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
51 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Пономаренко Григорій
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
52 |
Листівка "10 листопада - Всесвітній День науки!"
Процюк Анастасія
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
53 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Пічугін Олександр
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
54 |
З Днем науки!
Расніцька Олена
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
55 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Руденко Анна
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
56 |
День Науки
дидур алла
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
57 |
ДЕНЬ НАУКИ
Самко Крістіна
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
58 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Сергеєва Юліанна
( 8А )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
59 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Складный Илья
( Команда ліцею "Престиж" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
60 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Скляренко Вікторія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
61 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Сокол Богдан
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
62 |
Листівка "10 листопада - Всесвітній День науки"
Соколова Валерия
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
63 |
День Науки
Сологуб Марія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
64 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Солонець Ліза
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
65 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Стахурський Антон
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
66 |
День науки
Степаненко Настя
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
67 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Степанець Єлизавета
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
68 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Сушко Вероніка
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
69 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Урсу Валерія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
70 |
День науки
Федорова Ксения
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
71 |
День науки
Франк Александра, СЗШ №12, 10 клас
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
72 |
Всесвітній день науки
Харченко Дар`я
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
73 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Хомутська Анастасія
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
74 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Худий Влад
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
75 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Хулап Саша
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
76 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ціпоренко Єлизавета
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
77 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Чучковская Ия
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
78 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Шинкаренко Анастасія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
79 |
Всесвітній День науки
Шконда Андрій
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
80 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Юля Денисова
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
81 |
День науки
Юхимець Вікторія
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
82 |
Всесвітній День науки
Якубишин Анатолій
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
83 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
фещенко Анастасія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
Номінація 8 клас, поза віковими категоріями |
84 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
vardanyan evgenia
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
85 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Гіясі Каміла
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
86 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Жуковець Катя
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
87 |
Світ науки
Жураківська Дар’я
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
88 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Керімова Афсана
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
89 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Копил Катерина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
90 |
Вчений Котейка
Кочеткова Олександра
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
91 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кузовкіна Любов
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
92 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Пащенко Катя
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
93 |
День науки_
куроченко даша
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
94 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Софія Виговська
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
Номінація 9 клас, від 10 до 18 років включно |
1 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Gnitetskiy Kirill
( )
|
|
|
Дискваліфіковано |
Комп`ютерна графіка  |
0 |
2 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Rybnikov Misha
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
3 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Sviatoviets Masha
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
4 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Voytenko Nikita
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
5 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Zinchenko Anton
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
6 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Алексик Наталія
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
7 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Анастасія Ходак
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
8 |
Зимовий вечір
Багінський Дмитро
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
9 |
Різдво
Бальсанко Анна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
10 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Бондаренко Варвара
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
11 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Борисова Ольга
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
12 |
Різдвяний хутір
Бутова Софія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
13 |
ПОДОРОЖ НА РІЗДВО
Ветер Вика
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
14 |
Подорож на Різдво
Волкова Анастасія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
15 |
Подорож на Різдво
Голубєв Женя
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
16 |
Подорож на Різдво
Горбач В`ячеслав
( )
|
|
|
Дискваліфіковано |
Комп`ютерна графіка  |
0 |
17 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Гулай Анастасия
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
18 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Давыдова Соня
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
19 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Дашкевич Дар`я
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
20 |
Різдво для Діда Мороза
Декунов Євгеній
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
21 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Дзюба Павло
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
22 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Диана Олинеченко
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
23 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Дивнич Карина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
24 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Дідович Юлія (СЗШ №12)
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
25 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Захарченко Ліза
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
26 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Заєць Олександр
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
27 |
Моя марка
Казновський Антон
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
28 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Калашник Михайло
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
29 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Калинин Стас
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
30 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Караван Дар`я
( НВК «Ерудит" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
31 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Каширина Камелия
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
32 |
Подорож на Різдво
Кебець Дарина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
33 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Киреєва Влада
( 9А )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
34 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кириченко Максим
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
35 |
Різдвяна кізочка
Козаківскька Віра
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
36 |
Ніч на полтавщині
Кокша Максим
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
37 |
РІЗДВЯНА МАРКА
Корженко Ян
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
38 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Котенко Нікіта
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
39 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кочмарук Вікторія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
40 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кошовий Микола
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
41 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Криницька Дар’я
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
42 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кручак Олександр
( )
|
|
|
Дискваліфіковано |
Комп`ютерна графіка  |
0 |
43 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кузьміна Анастасія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
44 |
Подорож на Різдво
Купрієнко Оля
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
45 |
Подорож на Різдво
Литвин Антон
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
46 |
Подорож На Різдво
Литвинов Давид
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
47 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Логвиненко Даша
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
48 |
Подорож на Різдво
Луньова Єва
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
Дискваліфіковано |
Комп`ютерна графіка  |
0 |
49 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Люлевич Лера
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
50 |
ПОДОРОЖ НА РІЗДВО
Ляпунова Олександра
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
51 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Маковський Олександр
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
52 |
Подорож на різдво
Максименко Поліна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
53 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Мельник Катерина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
54 |
Поштова марка "Подорож на різдво"
Мельник Ольга
( Спеціалізована школа №173 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
55 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Михайлов Іван
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
56 |
НАЗВА
Муляр Ігор
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
57 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Мяснікова Діана
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
58 |
Подорож на Різдво
Мітленко Марія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
59 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Надашкевич Ольга
( 9А )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
60 |
Подорож на Різдво
Назаренко Іван
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
61 |
Подорож на Різдво
Наконечна Ангелина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
62 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Неизжалая Катя
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
63 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ніколаева Наташа
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
64 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Поболов Тімур
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
Дискваліфіковано |
Комп`ютерна графіка  |
0 |
65 |
Подорож на Різдво
Побоченко Елеонора
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
66 |
Макет марки "Подорож на Різдво!"
Процюк Анастасія
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
67 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Пшеничная Мария
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
68 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Пічугін Олександр
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
69 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Радченко Олександр
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
70 |
Карта Санти
Раздоріна Анна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
71 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Решетар Олександра
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
72 |
Подорож на Різдво
Руссу Анна
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
73 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Рябіна Любов
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
74 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
земляк катя
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
75 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Савельєва Анастасія
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
76 |
Різдвяна подорож
Самойленко Дар`я
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
77 |
Подорож на Різдво
Середа Настя
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
78 |
Різдво нас об`єднує
Серицан Анастасія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
79 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Стецюк Юрій
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
80 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Фріаф Каріна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
81 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Філоненко Влад
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
82 |
Святковий настрій від Миколая
Хребет Валентина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
83 |
Різдво в Карпатах
Цимбалістов Ярослав
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
84 |
Марка "Подорож на Різдво"
Чудновська Дар’я
( Спеціалізована школа №173 )
|
|
|
Дискваліфіковано |
Комп`ютерна графіка  |
0 |
85 |
Різдвяна подорож
Чужа Андрій
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
86 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Шестакова Валерия
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
87 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Шиповалова Мария
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
88 |
Подорож на Різдво
Шкурина Віка
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
89 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
яловський олександр
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
Номінація 9 клас, поза віковими категоріями |
90 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Cfif
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
91 |
Різдво
Влад Ільницький
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
92 |
подорож на різдво
Кирилл
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
93 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Gapko Gleb
( )
|
|
|
Дискваліфіковано |
Комп`ютерна графіка  |
0 |
94 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Populyakh Diana
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
95 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Осадченко София
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
96 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Стрілець Анастасія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
97 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Фелоненко Олександр
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
98 |
З Різдвом!
Щеголєва Ніка
( Команда ліцею "Престиж" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
Номінація 10 клас, від 10 до 18 років включно |
1 |
Натюрмортник
Karasev Andrew
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
2 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Korneyko Ann
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
3 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Osmak Anastasia
( Команда ліцею "Престиж" )
|
|
|
Дискваліфіковано |
Комп`ютерна графіка  |
0 |
4 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Valia Smahliuk
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
5 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Іванова Оля
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
6 |
Світ фарб
Іонова Ксенія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
7 |
Сучасний натюрморт
Андрущенко Аліна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
8 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Барабуха Марія
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
9 |
Натюрморт
Брухаль Влад
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
10 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Білецька Юлія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
11 |
сучасний натюрморт
Вербовська Вероніка
( )
|
|
|
Дискваліфіковано |
Комп`ютерна графіка  |
0 |
12 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Войнова Лена
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
13 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Гармаш Валерія
( НВК «Ерудит" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
14 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Годовікова Єлізавета
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
15 |
Альбом - Сучасний натюрморт
Гриців Владислав
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
16 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Данилевич Олександр
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
17 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Довжук Артем
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
18 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Еханурова Тетяна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
19 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Згалат-Лозинська Наталія
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
20 |
СУЧАСНИЙ НАТЮРМОРТ
Карасик Сарра
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
21 |
Сучасний натюрморт
Кирильцев Кирилл
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
22 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Коваленко Дар`я
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
23 |
Сучасний Натюрморт
Козицкий Борис
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
24 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Корчук Дмитрій
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
25 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Костенко Марк
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
26 |
Натюрморт
Крючков Дмитро
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
27 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кір`янова Анна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
28 |
макет альбому репродукцій «Сучасний натюрморт»
Лебедєва Марина
( )
|
|
|
Дискваліфіковано |
Комп`ютерна графіка  |
0 |
29 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Лемешко Оля
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
30 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Литвин Дарина
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
31 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Лихачева Полина
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
32 |
Сучасний натюрморт
Ляшенко Денис
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
33 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Малинка Мария
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
34 |
Радості життя
Мартинова Марія
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
35 |
Сучасний натюрморт
Мачуха Ліза
( Команда ліцею "Престиж" )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
36 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Микитюк Поліна
( 10Б )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
37 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Мирошник Миша
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
38 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Нікітіна Юлія
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
39 |
Мій розмаїтий світ
Пилипенко Єлизавета
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
40 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Пінькевич Анастасія
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
41 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ремез Сергій
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
42 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Романюк Юлія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
43 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
назарко виктория
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
44 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Самусенко Ліза
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
45 |
Альбом Lorrein
Сидорова Яна
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
46 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Скринник Карина
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
47 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Смиковська Катерина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
48 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Сосновський Олександр
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
49 |
СУЧАСНИЙ НАТЮРМОРТ
Старостенко Василь
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
50 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Струц Євгенія
( 11А )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
51 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Твердохлебов Денис
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
52 |
Натюрморт 21 століття
Філіна Анна
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
53 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Фіщук Кирило
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
54 |
Макет альбому репродукцій «Сучасний натюрморт»
Хромець Сніжана
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
55 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Чепчак Вікторія
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
56 |
Сучасний натюрморт
Чилочи Даниил
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
57 |
натюрморт
Швець Анастасія
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
58 |
Сучасний натюрморт
Шевченко Даша
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
59 |
Have a nice day:)
Шевченко Юлія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
60 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Шпильовий Кирило
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
61 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Щегельський Глеб
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
62 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Янчук Андрій
( Команда СЗШ№74 та СЗШ№54 м. Києва )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
Номінація 10 клас, поза віковими категоріями |
63 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
64 |
Вишуканий натюрморт
Володько Вікторія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
65 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Олександра Шарвадзе
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
66 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Петухов Илья
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
Номінація 11 клас, від 10 до 18 років включно |
1 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Denysenko Yana
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
2 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Pidsoha Victoria
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
3 |
Сим-сим откройся сердечко кек
Ponomaryova Darina
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
4 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ігнатенко Олександр
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
5 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ілющенко Вікторія
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
6 |
ВІДКРИЙ СВОЄ СЕРЦЕ
Алексанов Варда
( )
|
|
|
Дискваліфіковано |
Комп`ютерна графіка  |
0 |
7 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Антонюк Даша
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
8 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бура Іванна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
9 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ваврик Евгения
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
10 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Валерій Пискун
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
11 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Василенко Марія
( 11А )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
12 |
Fashion Icon
Васильєва Тетяна
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
13 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Гаваза Катерина
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
14 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Гавриленко Оля
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
15 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Голубчикова Олена
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
16 |
Зв`язані серця
Гончарова Наталия
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
17 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Гончарова Наталия
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
18 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Давидов Олександр
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
19 |
Відкрий своє серце
Дубченко Любов
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
20 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кадацька Олександра
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
21 |
ВІДКРИЙ СВОЄ СЕРЦЕ
Камінський Андрій
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
22 |
Лікар Кет
Клиндух Дарина
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
Дискваліфіковано |
Комп`ютерна графіка  |
0 |
23 |
Відкрий своє серце
Кметь Максим
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
24 |
Відкрий своє серце
Козак Лена
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
25 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Козицкий Борис
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
26 |
Open your heart
Кононенко Юля
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
27 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Копітчук Павло
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
28 |
Відкрий своє серце
Корнійчук Єгор
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
29 |
ВІДКРИЙ СВОЄ СЕРЦЕ
Корнійчук Тетяна
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
30 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Костроба Іван
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
31 |
Любов
Курiленко Веронiка
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
32 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Ланда Вікторія
( CIT )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
33 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Луковець Марія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
34 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Ляскович Ангелина
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
35 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ляскович Ангеліна
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
36 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Мозгова Катерина
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
37 |
Відкрите серце
Мозгова Катерина
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
38 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Мусієць Вікторія
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
39 |
Відкрий Своє Серце
Наумчук Максим
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
40 |
Відкрий своє серце
Нерушева Валерия
( )
|
|
|
Дискваліфіковано |
Комп`ютерна графіка  |
0 |
41 |
Відкрий своє серце
Ніколаєнко Володимир
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
42 |
Допоможіть котикам(((((((((((((((
Орлик Диана
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
43 |
Відкрий своє серце
Очеретян Катерина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
44 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Пилипчук Виктория
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
45 |
Відкрий своє серце
Потокі Ева
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
46 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Ревуцька Катерина
( )
|
|
|
Дискваліфіковано |
Комп`ютерна графіка  |
0 |
47 |
Відкрий своє серце
Риков Михайло
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
48 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Савченко Андрей (Лицей 142)
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
49 |
Відкрий своє серце безпритульним тваринам!
Самошин Андрій
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
50 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Сердюк Олександр
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
51 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Степаненко Николай
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
52 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Степко Ольга
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
53 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Сыромолотный Миша
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
54 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Тарасенко Ольга
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
55 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Твердохлебов Денис
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
56 |
Відкрий своє серце
Ткаченко Анастасія
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
57 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Тугай Анастасія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
58 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Чалий Олексій
( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
59 |
Відкрий своє серце❤
Чемерис Алина
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
60 |
«Відкрий своє серце»
Чорнокозинский Кирило
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
61 |
Відкрий своє серце!
Чубарова Анастасія
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
62 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Шейко Влад
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
63 |
Відкрий своє серце
Шинбіна Віка
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
64 |
Відкрий своє серце
Шинкарьова Надія
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
65 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Шмуляр Анна
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
66 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Шпитчук Діана
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
Номінація 11 клас, поза віковими категоріями |
67 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Raccoon Alisa
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
68 |
Плакат "Вікдкрий своє серце"
Арентова Марія
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
69 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Громницький Артем
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
70 |
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Денисенко Яна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
71 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кириченко Дмитро
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
72 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Киричков Дмитро
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
73 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Копил Катерина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|