Номінація 6 клас, від 5 до 18 років включно |
1 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
2 |
троє поросят
Koropenko Darya
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
3 |
Три порося
ovcharenko vladlena
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
4 |
Ілюстрація до казки "Троє поросят"
Іонова Ксенія
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
5 |
Ілюстрація до казки "Троє поросят"
Абдул Рахман Марйам
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
6 |
троє поросят
Барабуха Марія
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
7 |
Троє поросят
Бондаренко Вікторія
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
8 |
Троє поросят
Брухаль Влад
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
9 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Валерій Ковтун
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
10 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Витковский Данил
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
11 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Войнова Лена
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
12 |
ілюстрація до казки "три поросяти"
Гармаш Валерія
( НВК «Ерудит" )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
13 |
Троє поросят
Гусь Каріна
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
14 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Гівак Валерія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
15 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Корецький Марк
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
16 |
Три Поросенка( китайская Версия)
Кошкин Тема
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
17 |
06178лихаева
Лихачева Полина
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
18 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ляшенко Денис
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
19 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Мойсеєнко Лариса
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
20 |
Ілюстрація до казки "Три поросяти"
Морозова Анастасія
( НВК «Ерудит" )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
21 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Нагорний Євген
( 9А )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
22 |
три порося
Назарко Вікторія
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
23 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Нечитайло Нікіта
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
24 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ніконенко Денис
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
25 |
Ілюстрація до казки "Троє Поросят"
Пагарський Олексій
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
26 |
Ілюстрація до казки "Троє поросят"
Прилипко Мар`яна
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
27 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Родічева Анна
( НВК «Ерудит" )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
28 |
Пригоди поросят
Чепчак Віка
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
29 |
Три поросяти(типаж поросят)
Черныш Дмитрий
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
30 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Чилочи Даниил
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
31 |
Ілюстрація до казки "Троє поросят"
Шевченко Даша
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
32 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевченко Софія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
Номінація 6 клас, поза віковими категоріями |
33 |
Три поросяти
Кирьянова Аня
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
Номінація 7 клас, від 5 до 18 років включно |
1 |
Листівка-привітання "З Різдвом Христовим"
Gaiciuk Daniela
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
2 |
З Різдвом Христовим!
Ponomaryova Darina
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
3 |
Листівка-привітання "З Різдвом Христовим"
Revuzkaya Katya
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
4 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ёкубжонов Умар
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
5 |
З Різдвом Христовим всіх і кожного!
Бондаренко Гліб
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
6 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Войчук Анна
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
7 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Гівак Валерія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
8 |
З Різдвом Христовим!
Денисенко Анна
( 8А )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
9 |
листівка "З Різдвом Христовим"
Жиліна Анна
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
10 |
З Різдвом Христовим!
Зайцев Кирило
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
11 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Захаренко Настя
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
12 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Зозуля Антон
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
13 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Коренко Дима
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
14 |
Різдвяна листівка
Корнійчук Єгор
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
15 |
листівка
Корнійчук Тетяна
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
16 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кулініч Валерія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
17 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ляскович Ангелина
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
18 |
З Різдвом Христовим!
Матвієнко Олексій
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
19 |
Листівка-привітання "З Різдвом Христовим"
Музыченко Ева
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
20 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Петелін Михайло
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
21 |
З Різдвом Христовим!
Подопригора Влад
( 7А )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
22 |
З Різдвом Христовим!
Рибак Таня
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
23 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
потапнев павел
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
24 |
Листівка - привітання "З Різдвом Христовим"
Сирман Валерия
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
25 |
З Різдвом Христовим!
Стародуб Іван
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
26 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Тарасенко Ольга
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
27 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Тарасюк Нікіта
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
28 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Тарканiй Анастасiя
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
29 |
Листівка-привітання "З Різдвом Христовим"
Ткаченко Анастасія
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
30 |
листівка-привітання "З Різдвом Христовим"
Франк Ліна
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
31 |
Ніч на Різдво
Цыбулькин Кирилл
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
32 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Чебаков Андрій
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
Номінація 7 клас, поза віковими категоріями |
33 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Орлик Диана
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
Номінація 8 клас, від 5 до 18 років включно |
1 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
веденська анна
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
2 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Shpak Andrew
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
3 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Авер`янова Алла
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
4 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Галака Ольга
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
5 |
До 70-річчя визволення Києва
Голуб Ольга
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
6 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ейвазова Таня
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
7 |
Макет поштової марки "До 70-річчя киева "
Йіргу Габріел
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
8 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Коломіець Микола
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
9 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Комісарчук Юлія
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
10 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Коренко Дима
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
11 |
Макет поштової марки " До 70-річчя визволення Києва"
Косович Марія
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
12 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кірик Діана
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
13 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Луценко Иван
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
14 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Малекі Ілля
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
15 |
70-ти річчя визволення Києва
Марченко Олександра
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
16 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Михайловська Ольга
( 9А )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
17 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Новицька Анастасія
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
18 |
макет марки "Визволення Києва"
Пересунько Настя
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
19 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Полещук Михайло
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
20 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Полєтаєв Марк
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
21 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Потапов Владислав
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
22 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Прокоп`єв Роман
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
23 |
макет поштової марки " До 70-річчя визволення Києва"
Пінчук Анастасія
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
24 |
Поштова марка
Разумовская Дария
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
25 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Романов Дмитрий
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
26 |
Поштова марка
Сапожникова Мария
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
27 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Сизов danya2004
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
28 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Стрілець Анастасія
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
29 |
марка до 70-річчя визволення Києву.
Чарковский Владислав
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
30 |
Макет поштової марки
Шаламберідзе Марія
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
31 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Шаленко Віка
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
Номінація 8 клас, поза віковими категоріями |
32 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Анфілова Аліна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
33 |
Поштова марка
Артур Бешун
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
Номінація 9 клас, від 5 до 18 років включно |
1 |
Тарас Шевченко "Вибране"
Buinytski Tania
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
2 |
Вибрані твори Т. Шевченка
Ignatov Roman
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
3 |
Вибрані твори Т. Шевченка
Іванюк Олексій
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
4 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бабінін Дмитро
( 8В )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
5 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бурда Іринка
( 8В )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
6 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Вербовская Валерія
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
7 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Згурська Поліна
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
8 |
Вибрані твори Тараса Шевченка
Зінченко Тетяна
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
9 |
Тарас Григорович Шевченко
Калатур Анастасія
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
10 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Калініна Олена
( НВК «Ерудит" )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
11 |
Макет до обкладинки "Вибрані твори Тараса Шевченка"
Караван Катерина
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
12 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Коренко Дима
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
13 |
Вибрані твори Тараса Шевченка
Корень Віталій
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
14 |
Вибрані твори
Логвин Кирило
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
15 |
Вибрані твори Т.Шевченка
Магдич Павло
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
16 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Мелько Марія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
17 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Меняліна Анастасія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
18 |
Т.Г. Шевченко Вибрані твори
Мукомела Ярослава
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
19 |
Вибрані твори Т.Шевченка
Оболонська Єлизавета
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
20 |
Твори Шевченка
Панченко Анастасія
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
21 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Печериця Віктор
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
22 |
Твори Шевченка
Полякова Саша
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
23 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Прокопенко Оксана
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
24 |
Вибранi твори
Риженко Анна
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
25 |
Макет обкладинки до «Вибрані твори Т. Шевченка»
Розмаїтий Дмитро
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
26 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Симонович Света
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
27 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Стельмащук Богдан
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
28 |
макет обкладинки до "Вибрані твори Т. Шевченка"
Стрешенець Вікторія
( НВК «Ерудит" )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
29 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Табунов Антон
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
30 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Трилисская Анастасия
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
31 |
Дніпр широкий
Урсул Владислав
( CIT )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
32 |
Макет обкладинки до «Вибрані твори Т. Шевченка»
Фесенко Ольга
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
33 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Халатян Діана
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
34 |
Вибрані твори Т. Шевченка
Цілик Анастасія
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
Номінація 9 клас, поза віковими категоріями |
35 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Анфілова Аліна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
36 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Шапиро Елизавета
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
Номінація 10-11 клас, від 5 до 18 років включно |
1 |
Спорт це життя
Buinytski Vlad
( Mobil-173 )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
2 |
За здоровий спосіб життя
Nahorna Natasha
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
3 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Єфетова Катя
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
4 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Іванова Олена
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
5 |
«За здоровий спосіб життя»
Анастасія Лизогубенко
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
6 |
Ёлка
Бабенко Валерій
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
7 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бабіч Марія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
8 |
макет плакату "За здоровий спосіб життя"
Балло Романа
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
9 |
Макет плакату «За здоровий спосіб життя»
Бондаренко Ігор
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
10 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бритов Юра
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
11 |
За здоровий спосіб життя
Білоконь Ярослав
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
12 |
Я за здоровий спосіб життя
Вдовіко Максим
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
13 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Вернигоров Глеб
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
14 |
макет плакату "Врятуй життя"
Врублевська Анна
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
15 |
За здоровий спосіб життя
Вєршинін Денис
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
16 |
Зроби свій вибір ...
Гарбуз Аня
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
17 |
За здоровий спосіб життя
Голуб Анастасія
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
18 |
Підлітки за здоровий спосіб життя
Грищенко Катерина
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
19 |
За здоровий спосіб життя!
Дашко Андрій
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
20 |
В здоровому тілі - здоровий дух
Дворник Вікторія
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
21 |
За здоровий спосіб життя
Демидов Михаил
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
22 |
Захисти себе сам!
Добровольський Владислав
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
23 |
ТИ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ?
Дубініна Маргарита
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
24 |
Плакат
Заруцька Вероніка
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
25 |
Плакат
Зеленкова Олександра
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
26 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Зубар Ілля
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
27 |
Зроби правильний вибір
Каленіченко Юлія
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
28 |
За здоровий спосіб життя!
Квасова Яна
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
29 |
Плакат "За здоровий спосіб життя"
Клименко Ганна
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
30 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Климчук Клим
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
31 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кобець Микита
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
32 |
Скажіть "Ні!" палінню!
Ковецький Михайло
( CIT )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
33 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Козинець Тетяна
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
34 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Колодяжна Анастасія
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
35 |
Обирай, як тобі жити
Коренко Дима
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
36 |
За здоровий спосіб життя!
Космина Микола
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
37 |
Здоровий Спосіб Життя
Кравець Крістіна
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
38 |
За здоровий спосіб життя
Кравченко Влада
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
39 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Краснов Олександр
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
40 |
Я за здоровий спосіб життя!
Литвиненко Анна
( 10Б )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
41 |
За здоровий спосіб життя
Лукашевич Аня
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
42 |
ЗСЖ
Лященко Марія
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
43 |
За здоровий спосіб життя!
Макрідіна Анастасія
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
44 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Малиця Катерина
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
45 |
Микола Амосов
Мельник Ярослав
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
46 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Мендик Микита
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
47 |
За здоровий спосіб життя
Мендрик Діана
( Mobil-173 )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
48 |
Макет плакату «За здоровий спосіб життя»
Микитенко Єлизавета
( )
|
|
|
3 місце |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
49 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Микитенко Олександра
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
50 |
Макет плакату «За здоровий спосіб життя»
Муха Гліб
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
51 |
За здоровий спосіб життя
Мухина Анастасия
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
52 |
Ми за здоровий спосіб життя!
Нго Май
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
53 |
Макет плакату «За здоровий спосіб життя»
Новікова Любов
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
54 |
Макет плакату : "За здоровий спосіб життя"
Носкова Женя
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
55 |
Живи спортом
Паливода Валерій
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
56 |
За здоровий спосіб життя
Погоржельський Олександр
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
57 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Подлесна Анастасия
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
58 |
Я за здоровий спосіб життя
Протченко Карина
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
59 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Свистунов Антон
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
60 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Сенчило Яна
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
61 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Сомов Ілля
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
62 |
Це твій вибір!
Стеблик Ліза
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
63 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Теличко Софія
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
64 |
За здоровий спосіб життя!
Тимошенко Дарина
( Гімназія біотехнологій №177 )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
65 |
Плакат "За здоровий спосіб життя"
Хромець Богдан
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
66 |
ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ
Шаблієнко Дар`я
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
67 |
За здоровий спосіб життя
Шаповалова Анастасія
( )
|
|
|
1 місце |
Комп`ютерна графіка  |
3 |
68 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевчук Богдан
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
69 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ярошенко Дмитро
( )
|
|
|
  |
Комп`ютерна графіка  |
|
Номінація 10-11 клас, поза віковими категоріями |
70 |
За здоровий спосіб життя
Анфілова Аліна
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |
71 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Лісовець Аліна
( )
|
|
|
2 місце |
Комп`ютерна графіка  |
2 |
72 |
«За здоровий спосіб життя»
Семенова Олександра
( )
|
|
|
Активний учасник |
Комп`ютерна графіка  |
1 |