Змагання
Активні змагання
План змагань
Чемпіонати
Події
IT-Події
Новини
Учасники
Гравці
Рефері
Команди
Призи
Вибір призів
Призи переможців
Технології
IT-Майстри
IT-Арена
Правила
Рівні змагань
Контакти
Інформаційні партнери
Організаційні партнери
Форум
Вхід
ВХІД
Реєстрація
Валерія
Піщимуха
Сумарний IT-рейтинг:
327
Дата народження:
2006-05-04
Команда:
 
Місце навчання/роботи:
Гимназия №178
Країна
Україна
Місто
Київ
IT-паспорт
Проекти
Коротко про себе
Призи
Коментарі
Фотогалерея
Налаштування
роботи
№
Робота
Команда
Конкурс
Номінація
Технології
Місце
IT-бали
1
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2016
6 клас
Комп`ютерна анімація
 
1 місце
3
2
Фарбований лис
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
6 клас
Комп`ютерна графіка
 
1 місце
3
3
Цікавинки світу_
Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2017
Краща презентація
 
 
1 місце
80
4
Жюль Верн. "Дети капитана Гранта"
Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2017
2D графіка
 
 
1 місце
80
5
Випадок на уроці_
Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2017
2D анімація
 
 
2 місце
40
6
НАЗВА ПРОЕКТУ
Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2017
3D графіка
 
 
7
Новый год в Зазеркалье
Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2017
3D анімація
 
 
3 місце
20
8
Інноваційні технології в готельному бізнесі
Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2017
Кращий веб-сайт
 
 
1 місце
80
9
Мустанги_
Всеукраїнський державний конкурс з IT для дітей та молоді «ITalent»
Статична 2D графіка
 
 
10
Танец "Полька"_
Всеукраїнський державний конкурс з IT для дітей та молоді «ITalent»
2D-анімація
 
 
11
Замки Украины
Всеукраїнський державний конкурс з IT для дітей та молоді «ITalent»
Веб-сайт
 
 
12
Прогулка в лесу
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2017
6 клас
Комп`ютерна анімація
 
1 місце
3
13
Пиноккио в морских глубинах
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
6 клас
Комп`ютерна графіка
 
1 місце
3
14
НАЗВА ПРОЕКТУ_
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2017
6 клас
WEB-технології
 
1 місце
3
15
"Захар Беркут"
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
7 клас
 
 
1 місце
3
16
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
7 клас
3D - анімація
 
1 місце
3
17
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
8 клас
Комп`ютерна графіка
 
1 місце
3
18
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
8 клас
 
 
1 місце
3