Номінація Краща презентація, від 7 до 14 років включно |
1 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Альохіна Анастасія
( 10Б )
|
|
|
  |
   |
|
2 |
Моє захоплення - бальні танці
Бондаренко Вікторія
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
2 місце |
Створення презентацій  |
5 |
3 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бурда Іринка
( 8В )
|
|
|
Активний учасник |
Створення презентацій  |
1 |
4 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бурлака Марина
( 8Б )
|
|
|
  |
   |
|
5 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Дацюк Влада
( 7В )
|
|
|
Активний учасник |
Створення презентацій  |
1 |
6 |
Мое захоплення Автомобілі
Макаров Дмитро
( 7В )
|
|
|
Активний учасник |
Створення презентацій  |
1 |
7 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Нечитайло Нікіта
( 5A )
|
|
|
1 місце |
Створення презентацій  |
10 |
8 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Нікітін Нікіта
( 5Б )
|
|
|
Активний учасник |
Створення презентацій  |
1 |
9 |
Моє захоплення -- музика
Оболонська Єлизавета
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
Активний учасник |
Створення презентацій  |
1 |
10 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олексюк Антон
( )
|
|
|
Активний учасник |
Створення презентацій  |
1 |
11 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Полонская Диана
( 8В )
|
|
|
  |
   |
|
12 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Пустовий Дмитро
( 8А )
|
|
|
  |
   |
|
13 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Рибянець Ангеліна
( 7А )
|
|
|
  |
   |
|
14 |
Моє захоплення - комп`ютери
Черныш Дмитрий
( )
|
|
|
2 місце |
Створення презентацій  |
5 |
15 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Чилочи Даниил
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
Активний учасник |
Створення презентацій  |
1 |
16 |
моє захоплення
Швец Настя
( 5A )
|
|
|
3 місце |
Створення презентацій  |
3 |
17 |
Бисероплетение
Ярмола Оличка
( 6В )
|
|
|
  |
   |
|
18 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ярошенко Вікторія
( )
|
|
|
3 місце |
Створення презентацій  |
3 |
Номінація Краща презентація, поза віковими категоріями |
19 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Маргарита
( )
|
|
|
  |
   |
|
Номінація Кращий Web сайт, від 7 до 14 років включно |
1 |
"Мій герой"
Fedotov Max
( CIT )
|
|
|
2 місце |
HTML + CSS  |
5 |
2 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Антипов Євгеній
( 10Б )
|
|
|
  |
   |
|
3 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Варнов Олег
( 11А )
|
|
|
1 місце |
HTML + CSS  |
10 |
4 |
Петро I
Коренко Дима
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
3 місце |
HTML + CSS  |
3 |
5 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кучинський Влад
( )
|
|
|
  |
   |
|
6 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Матіїшена Владислава
( 8А )
|
|
|
  |
   |
|
7 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Машковцев Олександр
( )
|
|
|
  |
   |
|
8 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Нечитайло Нікіта
( 5A )
|
|
|
  |
   |
|
9 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Нікітін Нікіта
( 5Б )
|
|
|
  |
   |
|
10 |
Мій герой
Оболонська Єлизавета
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
  |
   |
|
11 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Пустовий Дмитро
( 8А )
|
|
|
  |
   |
|
12 |
Проект Тетяни
Шевцова Тетяна
( 8А )
|
|
|
  |
   |
|
13 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ярмола Оличка
( 6В )
|
|
|
  |
   |
|
Номінація Статична 2D графіка, від 7 до 14 років включно |
1 |
Angry Birds
Ляшенко Денис
( 5Б )
|
|
|
Активний учасник |
   |
1 |
2 |
Попелюшка
веденська анна
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
3 місце |
2D графіка  |
3 |
3 |
Лускунчик
Chemeris Alina
( )
|
|
|
Активний учасник |
   |
1 |
4 |
Буратино делает домашнее задание
Laika Dima
( 6В )
|
|
|
Активний учасник |
2D графіка  |
1 |
5 |
РОЕКТУ
Sleptsov Misha
( CIT )
|
|
|
Активний учасник |
   |
1 |
6 |
Міккі Маус
Альохіна Анастасія
( 10Б )
|
|
|
Активний учасник |
   |
1 |
7 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бурда Іринка
( 8В )
|
|
|
Активний учасник |
3D графіка  |
1 |
8 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бурлака Марина
( 8Б )
|
|
|
  |
   |
|
9 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Василенко Іван
( 6Б )
|
|
|
  |
   |
|
10 |
Лунтик
Дмитро Ситніков
( 5В )
|
|
|
Активний учасник |
   |
1 |
11 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Корецький Марк
( )
|
|
|
Активний учасник |
   |
1 |
12 |
Sasuke Uchiha
Кошкин Тема
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
Активний учасник |
   |
1 |
13 |
Соул и Блек-стар
Кречетов Дима
( 5В )
|
|
|
Активний учасник |
   |
1 |
14 |
Мейвіс
Литвиненко Анна
( 10Б )
|
|
|
2 місце |
2D графіка  |
5 |
15 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Макуш Андрей
( 6А )
|
|
|
Активний учасник |
   |
1 |
16 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Матвийчук Маша
( 10Б )
|
|
|
1 місце |
2D графіка  |
10 |
17 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Нечитайло Нікіта
( 5A )
|
|
|
Активний учасник |
   |
1 |
18 |
"Це кращий друг WALL-E"
Нікітін Нікіта
( 5Б )
|
|
|
Активний учасник |
   |
1 |
19 |
Ну, погоди!
Шевченко Даша
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
Активний учасник |
   |
1 |
20 |
Олимпийский Мишка
Ярмола Оличка
( 6В )
|
|
|
Активний учасник |
   |
1 |
21 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ярошенко Вікторія
( )
|
|
|
  |
   |
|
Номінація Статична 2D графіка, від 15 до 18 років включно |
22 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Романюк Вікторія
( 10Б )
|
|
|
  |
   |
|
Номінація Статична 2D графіка, поза віковими категоріями |
23 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Даневич Юлія
( )
|
|
|
  |
   |
|
Номінація Статична 3D графіка, від 7 до 14 років включно |
1 |
"Золотые Ворота"
Антипов Євгеній
( 10Б )
|
|
|
2 місце |
3D графіка  |
5 |
2 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бондаренко Сергій
( CIT )
|
|
|
  |
   |
|
Номінація Статична 3D графіка, від 15 до 18 років включно |
3 |
Хотинська фортеця
Остапець Нікіта
( 10Б )
|
|
|
1 місце |
3D графіка  |
10 |
Номінація 2D анімація, від 15 до 18 років включно |
1 |
В світі тварин
Ель Сабарі Стівен
( 10А )
|
|
|
Активний учасник |
2D - анімація  |
1 |
2 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Романюк Вікторія
( 10Б )
|
|
|
  |
   |
|
3 |
Дятел в лісі
Стародуб Павло
( )
|
|
|
Активний учасник |
2D - анімація  |
1 |
Номінація 2D анімація, від 7 до 14 років включно |
4 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Kate Yatskiv
( )
|
|
|
  |
   |
|
5 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бабінін Дмитро
( 8В )
|
|
|
  |
   |
|
6 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Порохницкий Назар
( )
|
|
|
  |
   |
|
Номінація 3D анімація, від 7 до 14 років включно |
1 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Антипов Євгеній
( 10Б )
|
|
|
  |
   |
|
2 |
Домино
Большаков Андрей
( 8А )
|
|
|
1 місце |
3D - анімація  |
10 |
Номінація Відеомонтаж, від 7 до 14 років включно |
1 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Машковцев Олександр
( )
|
|
|
  |
   |
|
2 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Романюк Катерина
( 8А )
|
|
|
3 місце |
Відеомонтаж  |
3 |
Номінація Краща комп`ютерна гра, від 15 до 18 років включно |
1 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Демидов Михаил
( )
|
|
|
  |
   |
|
2 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Денисюк Павло
( 10Б )
|
|
|
Активний учасник |
Розробка ігр  |
1 |
Номінація Краща комп`ютерна гра, від 7 до 14 років включно |
3 |
Лабиринт
Laika Dima
( 6В )
|
|
|
  |
   |
|
Номінація Краща програмна розробка, від 15 до 18 років включно |
1 |
Графічний редактор
Цвєтков Владислав
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
  |
   |
|
Номінація Краща програмна розробка, від 7 до 14 років включно |
2 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Машковцев Олександр
( )
|
|
|
  |
   |
|