Змагання
Активні змагання
План змагань
Чемпіонати
Події
IT-Події
Новини
Учасники
Гравці
Рефері
Команди
Призи
Вибір призів
Призи переможців
Технології
IT-Майстри
IT-Арена
Правила
Рівні змагань
Контакти
Інформаційні партнери
Організаційні партнери
Форум
Вхід
ВХІД
Реєстрація
5A
Дата реєстрації:
2013-01-21
Керівник:
Олександр Громовий
Навчальний заклад:
 
Країна
 
Місто
 
КОРОТКО ПРО КОМАНДУ
ОПИС
учасники
№
І'мя
Статус
Бали
1
Настя Швец
-
2
Даниил Бойко
-
роботи
№
Робота
Конкурс
Технології
Учасник
Місце
Бали
1
Доміно
Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій
3D - анімація
 
Большаков
3 місце
20
2
Заповідники України
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Большаков
1 місце
3
3
Їжак
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Шевченко
1 місце
3
4
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Шевченко
1 місце
3
5
Річки та озера україни
Олімпіада с/ш №52 Веб-дизайн
HTML + CSS
 
Большаков
1 місце
3
6
Проект Вікторії Бондаренко
Олімпіада с/ш №52 Комп`ютерна графіка
2D графіка
 
Бондаренко
1 місце
3
7
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка"
2D графіка
 
Шевченко
1 місце
3
8
Неудачный рисунок(Щелкунчик)
Олімпіада с/ш №52 Комп`ютерна графіка
2D графіка
 
Черныш
1 місце
3
9
Лускунчик
Олімпіада с/ш №52 Комп`ютерна графіка
2D графіка
 
Шевченко
1 місце
3
10
З Різдвом!
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка"
2D графіка
 
Бондаренко
1 місце
3
11
Я пчілка, пчілка, пчілка...
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015
Комп`ютерна анімація
 
Шевченко
2 місце
2
12
Лускунчик у вікна
Олімпіада с/ш №52 Комп`ютерна графіка
2D графіка
 
Большаков
2 місце
2
13
Троє поросят
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка"
Комп`ютерна графіка
 
Бондаренко
2 місце
2
14
Ілюстрація до казки "Троє поросят"
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка"
Комп`ютерна графіка
 
Шевченко
Активний учасник
1
15
Заповідники України(нейтральный сайт)
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Черныш
3 місце
1
16
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада с/ш №52 Комп`ютерна анімація
2D - анімація
 
Черныш
17
Тестовый проект
Тестова олімпіада
Pascal
 
Большаков
18
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада с/ш №52 Веб-дизайн
HTML + CSS
 
Швец
19
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада с/ш №52 Комп`ютерна анімація
2D - анімація
 
Большаков
20
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Бойко
21
НАЗВА ПРОЕКТУ
Тестова олімпіада
Pascal
 
Бондаренко
22
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада с/ш №52 Комп`ютерна графіка
2D графіка
 
Швец
23
Заповідники України
Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн"
HTML + CSS
 
Швец
24
НАЗВА ПРОЕКТУ
Тестова олімпіада
Pascal
 
Шевченко
25
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація"
Комп`ютерна анімація
 
Швец
26
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олімпіада с/ш №52 Комп`ютерна анімація
2D - анімація
 
Швец
Рейтинг команды по технологиям
№
Технология
IT-рейтинг
Место
1
3D - анімація
20
2
2D графіка
17
3
Комп`ютерна анімація
8
4
HTML + CSS
7
5
Комп`ютерна графіка
3
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ОБГОВОРЕННЯ: