Номінація Краща презентація, від 6 до 14 років включно |
1 |
Сучасний герой Святослав Вакарчук
Бодуля Владислав
( НВК )
|
43.95 |
37.38 |
81,33 |
1 місце |
Створення презентацій  |
80 |
2 |
Небесна СОТНЯ - перші герої сучасної України!
Василишен Данило
( Пінгвін )
|
39.95 |
40.63 |
80,58 |
2 місце |
Створення презентацій  |
40 |
3 |
Сучасний герой Гуменюк Олександр
Коваленко Олеся
( ZX-club )
|
36.35 |
36.88 |
73,23 |
3 місце |
Створення презентацій  |
20 |
4 |
Надія Савченко - Герой України!
Гладун Ярослава
( Пінгвін )
|
30.60 |
22.88 |
53,48 |
Переможець заочного етапу |
Створення презентацій  |
20 |
5 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Гончаров Іван
( )
|
29.30 |
12.00 |
41,3 |
Переможець заочного етапу |
Створення презентацій  |
20 |
6 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Павлик Катерина
( )
|
28.40 |
|
28,4 |
Активний учасник |
Створення презентацій  |
1 |
7 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Головач Саша
( КПДЮ )
|
27.20 |
|
27,2 |
Активний учасник |
Створення презентацій  |
1 |
8 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Коваленко Дар`я
( )
|
25.60 |
|
25,6 |
Активний учасник |
Створення презентацій  |
1 |
9 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Джелялов Самир
( КПДЮ )
|
24.75 |
|
24,75 |
Активний учасник |
Створення презентацій  |
1 |
10 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Літвяк Поліна
( )
|
24.15 |
|
24,15 |
Активний учасник |
Створення презентацій  |
1 |
11 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Торошанко Ігор
( )
|
23.90 |
|
23,9 |
Активний учасник |
Створення презентацій  |
1 |
12 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Литвиненко Ярослав
( )
|
22.70 |
|
22,7 |
Активний учасник |
Створення презентацій  |
1 |
13 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Щербань Валерія
( )
|
18.25 |
|
18,25 |
Активний учасник |
Створення презентацій  |
1 |
14 |
назва проекту
Рубан Степан
( )
|
5.00 |
|
5 |
Активний учасник |
Створення презентацій  |
1 |
15 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Гнєдаш Анастасія
( Пінгвін )
|
|
|
|
  |
   |
|
Номінація 2D графіка, від 15 до 18 років включно |
1 |
Статуетка українського козака
Філонович Микола
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
52.29 |
38.11 |
90,4 |
2 місце |
2D графіка  |
40 |
2 |
Статуетка "Два в одному"
Євдощенко Ірина
( )
|
41.00 |
43.89 |
84,89 |
1 місце |
2D графіка  |
80 |
3 |
Сувенір "Pray for Ukraine"
Мала Володимира
( "Юний програміст" Центру ТТМ )
|
47.71 |
34.44 |
82,15 |
3 місце |
2D графіка  |
20 |
4 |
Декоративна тарілочка
Тернопольська Світлана
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
47.00 |
|
47 |
Переможець заочного етапу |
2D графіка  |
20 |
5 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Косицька Ірина
( Пінгвін )
|
39.86 |
|
39,86 |
Переможець заочного етапу |
2D графіка  |
20 |
6 |
Українська тарілка
веденська анна
( Спеціалізована школа №52 )
|
38.43 |
|
38,43 |
Активний учасник |
2D графіка  |
1 |
7 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Боряк Александра
( ЦНТТМ «Сфера» )
|
|
|
|
  |
   |
|
8 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Рухлядєва Валерія
( )
|
|
|
|
  |
   |
|
9 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Урсул Владислав
( CIT )
|
|
|
|
  |
   |
|
Номінація 2D графіка, від 6 до 14 років включно |
10 |
Сувеніри-магніти з тваринами
Галактіонова Ангеліна
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
49.33 |
40.56 |
89,89 |
1 місце |
2D графіка  |
80 |
11 |
“Ми – українці, і цим пишаємось“
Галактіонова Єлизавета
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
50.29 |
31.67 |
81,96 |
2 місце |
2D графіка  |
40 |
12 |
Оберіг веселкова підкова
Абдул Рахман Марйам
( )
|
37.43 |
25.00 |
62,43 |
3 місце |
2D графіка  |
20 |
13 |
Український оберіг
Козак Лена
( )
|
45.71 |
|
45,71 |
Переможець заочного етапу |
2D графіка  |
20 |
14 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Тарганчук Маргарита
( КПДЮ )
|
42.17 |
|
42,17 |
Переможець заочного етапу |
2D графіка  |
20 |
15 |
Ми українці і наша країна - Україна!
Гнєдаш Анастасія
( Пінгвін )
|
34.00 |
|
34 |
Активний учасник |
2D графіка  |
1 |
16 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Коцюба Влад
( КПДЮ )
|
30.71 |
|
30,71 |
Активний учасник |
2D графіка  |
1 |
17 |
Dodge Charger
Сусленко Матвій
( КПДЮ )
|
30.00 |
|
30 |
Активний учасник |
2D графіка  |
1 |
18 |
Закордрнний подарунок
Бевз Карина
( )
|
30.00 |
|
30 |
Активний учасник |
2D графіка  |
1 |
19 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кульвановська Анастасія
( ЦПР "Web-дизайн" )
|
|
|
|
  |
   |
|
20 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ляшенко Денис
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
|
  |
   |
|
Номінація 2D графіка, поза віковими категоріями |
21 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Коваленко Ярослав
( )
|
27.00 |
|
27 |
Активний учасник |
2D графіка  |
1 |
22 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Сизоненко Лариса
( Пінгвін )
|
|
|
|
  |
   |
|
Номінація 3D графіка, поза віковими категоріями |
1 |
Місто майбутнього
Чилочи Даниил
( Спеціалізована школа №52 )
|
49.83 |
43.33 |
93,16 |
1 місце |
3D графіка  |
80 |
Номінація 3D графіка, від 15 до 18 років включно |
2 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Урсул Владислав
( CIT )
|
|
|
|
  |
   |
|
Номінація 2D анімація, від 15 до 18 років включно |
1 |
Волелюбна Іграшка
Рухлядєва Валерія
( )
|
43.33 |
38.75 |
82,08 |
2 місце |
2D - анімація  |
40 |
2 |
Dove of peace
Коган Серафима
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
47.33 |
32.25 |
79,58 |
Переможець заочного етапу |
2D - анімація  |
20 |
3 |
Танцювали зайчики
Рашківський Владислав
( )
|
38.17 |
|
38,17 |
Переможець заочного етапу |
2D - анімація  |
20 |
4 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Урсул Владислав
( CIT )
|
|
|
|
  |
   |
|
Номінація 2D анімація, від 6 до 14 років включно |
5 |
Ранок
Михайлова Ілона
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
54.00 |
40.00 |
94 |
1 місце |
2D - анімація  |
80 |
6 |
Путешествие на Землю или как выжить в большом городе
Кульвановська Анастасія
( ЦПР "Web-дизайн" )
|
51.67 |
36.67 |
88,34 |
2 місце |
2D - анімація  |
40 |
7 |
Хто рано встає, тому Бог дає
Ситайло Родіон
( ЦПР "Web-дизайн" )
|
41.80 |
22.22 |
64,02 |
3 місце |
2D - анімація  |
20 |
8 |
Україно процвітай!!!
Ляшенко Денис
( Спеціалізована школа №52 )
|
38.75 |
18.89 |
57,64 |
Переможець заочного етапу |
2D - анімація  |
20 |
Номінація 2D анімація, поза віковими категоріями |
9 |
ЕПЛ
Василь Гупало
( )
|
|
|
|
  |
   |
|
10 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Сизоненко Лариса
( Пінгвін )
|
|
|
|
  |
   |
|
Номінація 3D-анімація, від 6 до 14 років включно |
1 |
Переможемо разом
Чилочи Даниил
( Спеціалізована школа №52 )
|
50.00 |
45.00 |
95 |
1 місце |
3D - анімація  |
80 |
Номінація 3D-анімація, від 15 до 18 років включно |
2 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Урсул Владислав
( CIT )
|
|
|
|
  |
   |
|
Номінація Кращий веб-сайт, від 6 до 14 років включно |
1 |
Мир Грина
Стародуб Валентина
( ЦПР "Web-дизайн" )
|
44.60 |
45.78 |
90,38 |
1 місце |
HTML + CSS  |
80 |
2 |
World Football Group
Гуменник Богдан
( CIT )
|
44.00 |
38.89 |
82,89 |
2 місце |
HTML + CSS  |
40 |
3 |
Найкрасивіші водоспади світу
Чилочи Даниил
( Спеціалізована школа №52 )
|
44.00 |
31.22 |
75,22 |
3 місце |
HTML + CSS  |
20 |
4 |
Немного о Грузии
Арабі Сінан
( ЦПР "Web-дизайн" )
|
42.40 |
23.00 |
65,4 |
Переможець заочного етапу |
HTML + CSS  |
20 |
5 |
Цей дивовижний світ птахів
Сакович Олександр
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
43.00 |
17.89 |
60,89 |
Переможець заочного етапу |
HTML + CSS  |
20 |
6 |
Бизнес Сайт
Винюков Андрей
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
36.80 |
|
36,8 |
Активний учасник |
HTML + CSS  |
1 |
7 |
Star Wars
Ляшенко Денис
( Спеціалізована школа №52 )
|
35.00 |
|
35 |
Активний учасник |
HTML + CSS  |
1 |
8 |
РЕНО
Зайцев Кирило
( )
|
34.40 |
|
34,4 |
Активний учасник |
HTML + CSS  |
1 |
9 |
Краса природи
Будкевич Володимир
( ЦТТ"Юність" )
|
33.40 |
|
33,4 |
Активний учасник |
HTML + CSS  |
1 |
10 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Хижняк Максим
( )
|
|
|
|
  |
   |
|
Номінація Кращий веб-сайт, від 15 до 18 років включно |
11 |
WantToStudy - сервіс для швидкого пошуку українського ВИШу
Урсул Владислав
( CIT )
|
52.60 |
48.78 |
101,38 |
1 місце |
HTML + CSS  |
80 |
12 |
Сучасна архітектура
Погорелая Оксана
( ЦНТТМ «Сфера» )
|
54.40 |
41.78 |
96,18 |
2 місце |
HTML + CSS  |
40 |
13 |
Сайт-візитівка до 90-річчя Канівського музея заповідника
Нестеренко Єгор
( ЦПР "Web-дизайн" )
|
43.20 |
27.78 |
70,98 |
3 місце |
HTML + CSS  |
20 |
14 |
Навчальний ресурс "Вступ до теорії графів"
Коваленко Ігор
( КПДЮ )
|
43.80 |
|
43,8 |
Переможець заочного етапу |
HTML + CSS  |
20 |
15 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ільїн Макс
( )
|
27.40 |
|
27,4 |
Переможець заочного етапу |
HTML + CSS  |
20 |
16 |
Видатний українсткий дитячий письменник Всеволод Зіновійович Нестайко
Андрій Школьний
( )
|
22.40 |
|
22,4 |
Активний учасник |
HTML + CSS  |
1 |
17 |
SD WEB engine
Орлов Женя
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
10.00 |
|
10 |
Активний учасник |
HTML + CSS  |
1 |
18 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Fedotov Max
( CIT )
|
|
|
|
  |
   |
|
19 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Mashkovtsev Alexander
( )
|
|
|
|
  |
   |
|
20 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Гончарук Андрій
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
|
|
|
  |
   |
|
Номінація Краща комп’ютерна гра, від 6 до 14 років включно |
1 |
Silent Maze
Цыбулькин Кирилл
( )
|
28.00 |
43.13 |
71,13 |
1 місце |
Розробка 2D ігр  |
80 |
2 |
Pacman
Гуменник Богдан
( CIT )
|
22.85 |
38.56 |
61,41 |
2 місце |
Розробка 2D ігр  |
40 |
3 |
Рисуем на OpenGL
Коршук Владимир
( )
|
10.00 |
21.38 |
31,38 |
Переможець заочного етапу |
Розробка 2D ігр  |
20 |
4 |
Гра "Pacman"
Хижняк Максим
( )
|
23.70 |
|
23,7 |
Переможець заочного етапу |
Розробка 2D ігр  |
20 |
Номінація Краща комп’ютерна гра, від 15 до 18 років включно |
5 |
PVP for FATHERS
Протасов Нікіта
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
41.00 |
42.78 |
83,78 |
2 місце |
Розробка 2D ігр  |
40 |
6 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Андрієць Кирило
( КПДЮ )
|
41.67 |
38.89 |
80,56 |
3 місце |
Розробка 2D ігр  |
20 |
7 |
MarioBird
Урсул Владислав
( CIT )
|
31.00 |
37.89 |
68,89 |
3 місце |
Розробка 2D ігр  |
20 |
8 |
За Альянс!
Баландин Кирилл
( )
|
39.40 |
|
39,4 |
Переможець заочного етапу |
Розробка 2D ігр  |
20 |
9 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Fedotov Max
( CIT )
|
|
|
|
  |
   |
|
10 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Гончарук Андрій
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
|
|
|
  |
   |
|
Номінація Відеомонтаж, від 6 до 14 років включно |
1 |
Мир. Три літери щастя
Шумейко Маргарита
( ЦНТТМ «Сфера» )
|
47.33 |
50.00 |
97,33 |
1 місце |
Відеомонтаж  |
80 |
2 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Shatilo Pasha
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
40.50 |
35.00 |
75,5 |
2 місце |
Відеомонтаж  |
40 |
3 |
"Ім’я її - Україна!"
Городок Богдана
( Відеостудія "Веселка" )
|
44.17 |
26.67 |
70,84 |
3 місце |
Відеомонтаж  |
20 |
4 |
"Герої не вмирають!"
Хоменко Андрій
( Відеостудія "Веселка" )
|
43.00 |
21.11 |
64,11 |
Переможець заочного етапу |
Відеомонтаж  |
20 |
Номінація Відеомонтаж, від 15 до 18 років включно |
5 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Боряк Александра
( ЦНТТМ «Сфера» )
|
|
|
|
  |
   |
|
6 |
"Герої поряд"
Дегтяр Дмитро
( )
|
|
|
|
  |
   |
|
7 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кураченко Олег
( Києво-Печерський Ліцей №171 "Лідер" )
|
|
|
|
  |
   |
|
8 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Урсул Владислав
( CIT )
|
|
|
|
  |
   |
|
9 |
Герої поряд
Юдін Максим
( 11Б )
|
|
|
|
  |
   |
|
Номінація Відеомонтаж, поза віковими категоріями |
10 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Зінзюк Олена
( Відеостудія "Веселка" )
|
|
|
|
  |
   |
|
Номінація Апаратна та програмна розробка, від 15 до 18 років включно |
1 |
Високорівнева мова програмування
Сенько Андрій
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
51.00 |
50.00 |
101 |
1 місце |
Алгоритми та структури даних  |
80 |
2 |
Математика дітям
Діхтяренко Каріна
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
51.00 |
37.44 |
88,44 |
2 місце |
Алгоритми та структури даних  |
40 |
3 |
Тест з української мови
Крамар Євгеній
( сш№61 )
|
42.50 |
27.67 |
70,17 |
3 місце |
Алгоритми та структури даних  |
20 |
4 |
Словник
Попов Григорій
( КПДЮ )
|
35.25 |
28.33 |
63,58 |
3 місце |
Алгоритми та структури даних  |
20 |
5 |
Гра «Хто хоче стати мільйонером?»
Білик Денис
( )
|
37.50 |
23.33 |
60,83 |
Переможець заочного етапу |
Алгоритми та структури даних  |
20 |
6 |
Сучасне мистецтво
Дарія Токар
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
33.00 |
|
33 |
Переможець заочного етапу |
Алгоритми та структури даних  |
20 |
7 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Fedotov Max
( CIT )
|
|
|
|
  |
   |
|
8 |
Розумний дім: Проект A.I.R
Mashkovtsev Alexander
( )
|
|
|
|
  |
   |
|
9 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кураченко Олег
( Києво-Печерський Ліцей №171 "Лідер" )
|
|
|
|
  |
   |
|
10 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Урсул Владислав
( CIT )
|
|
|
|
  |
   |
|
11 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ходор Егор
( КПДЮ )
|
|
|
|
  |
   |
|
Номінація Апаратна та програмна розробка, від 6 до 14 років включно |
12 |
Процессор ARM и ПЛИС - мигаем светодиодами
Коршук Владимир
( )
|
|
40.13 |
40,13 |
1 місце |
Алгоритми та структури даних  |
80 |
13 |
ж-д светофор и шлагбаум
Цыбулькин Глеб
( )
|
|
32.50 |
32,5 |
2 місце |
Алгоритми та структури даних  |
40 |
Номінація Апаратна та програмна розробка, поза віковими категоріями |
14 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Московцев Михайло
( )
|
|
|
|
  |
   |
|
Номінація Олімпіада програмістів , від 15 до 18 років включно |
1 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Баландин Кирилл
( )
|
|
|
|
  |
   |
|
2 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кураченко Олег
( Києво-Печерський Ліцей №171 "Лідер" )
|
|
|
|
  |
   |
|
3 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Матвіїшин Васииль
( )
|
|
|
|
  |
   |
|
4 |
Попов Григорій
( КПДЮ )
|
|
|
|
  |
   |
|
5 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Сенько Андрій
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
|
|
|
  |
   |
|
6 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Урсул Владислав
( CIT )
|
|
|
|
  |
   |
|
7 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ходор Егор
( КПДЮ )
|
|
|
|
  |
   |
|
Номінація Олімпіада програмістів , від 6 до 14 років включно |
8 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ладигін Давид
( НВК )
|
|
|
|
  |
   |
|
9 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Мурадов Ігор
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
|
|
|
  |
   |
|
10 |
Pascal
Рождественський Владислав
( ZX-club )
|
|
|
|
  |
   |
|