Створити комп'ютерну гру на вільну тему.
В назві проекту необхідно вказати назву гри.
В аватарку проекта необхідно завантажити один з кадрів гри.
В описові до роботи необхідно вказати:
1. програми, які використовувалися при створені роботи, наприклад Adobe Flash, Visual Studio 2008 тощо;
2. опис роботи, переваги, інструкції до роботи, які на думку автора слід знати членам журі для кращого розуміння та оцінювання гри;
В додаток до роботи необхідно завантажити zip-архів, який містить
1. Папку з вихідними файлами гри (*.fla— для Adobe Flash, *.js - для Javascript тощо).
2. Скомпільований файл гри (якщо гра компілюється) з розширенням *.exe або *.swf.
Розмір zip-архіву не повинен бути більшим, ніж 20 Мб.
Інші технічні вимоги до ігр читайте у пункті 5.11. чинного Положення конкурсу.
1.Object Pascal
2.Захоплююча гра, в яку можна грати необмежену кількість разів.У неї можна грати як самому проти комп`ютера на 3 рівнях складності, так і проти живого суперника, яким може бути ваш приятель, наприклад.Щоб виграти треба першим забити 5 м`ячів.Також граючи ,вам ніколи не буде нудно ,бо в грі присутній музичний супровід(досить гучний).
Управління в грі максимально інтуітивне - для цьго задіюються лише 2 кнопки клавіатури на одну людину , а саме : A і D для зеленої дошки , <- і -> для червоної.
Особливістю гри є те, що вона була повністю написана мною з 0 , та ще й на мові програмування Object Pascal.