Номінація Pascal, від 5 до 80 років включно |
1 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Олексюк Андрій
( ДКРКМ ДНУ )
|
18 / 20 |
0,9 |
2 місце |
Pascal  |
5 |
2 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кутрань Дмитро
( )
|
17 / 20 |
0,85 |
2 місце |
Pascal  |
5 |
3 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бабич Константин
( )
|
16 / 20 |
0,8 |
3 місце |
Pascal  |
3 |
4 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ткач Андрій
( )
|
16 / 20 |
0,8 |
3 місце |
Pascal  |
3 |
5 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Марчук Сергій
( )
|
16 / 20 |
0,8 |
3 місце |
Pascal  |
3 |
6 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ковригин Анатолий
( )
|
15 / 20 |
0,75 |
3 місце |
Pascal  |
3 |
7 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Меленчуков Микита
( CIT )
|
15 / 20 |
0,75 |
3 місце |
Pascal  |
3 |
8 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Зубарь Сергей
( )
|
14 / 20 |
0,7 |
Активний учасник |
Pascal  |
1 |
9 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Реденський Олександр
( ЦПР )
|
13 / 20 |
0,65 |
Активний учасник |
Pascal  |
1 |
10 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Козоріз Наталія
( "Юний програміст" Центру ТТМ )
|
13 / 20 |
0,65 |
Активний учасник |
Pascal  |
1 |
11 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Братусь Олександр
( "Юний програміст" Центру ТТМ )
|
13 / 20 |
0,65 |
Активний учасник |
Pascal  |
1 |
12 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Верещага Іван
( )
|
13 / 20 |
0,65 |
Активний учасник |
Pascal  |
1 |
13 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевчук Евгенія
( "Юний програміст" Центру ТТМ )
|
12 / 20 |
0,6 |
Активний учасник |
Pascal  |
1 |
14 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Данилюк Виктор
( )
|
12 / 20 |
0,6 |
Активний учасник |
Pascal  |
1 |
15 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Гребініченко Марія
( "Юний програміст" Центру ТТМ )
|
12 / 20 |
0,6 |
Активний учасник |
Pascal  |
1 |
16 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Броцило Даниил
( )
|
12 / 20 |
0,6 |
Активний учасник |
Pascal  |
1 |
17 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Воротняк Назар
( )
|
11 / 20 |
0,55 |
Активний учасник |
Pascal  |
1 |
18 |
РукаЛицо
Гіденко Сергій
( "Юний програміст" Центру ТТМ )
|
11 / 20 |
0,55 |
Активний учасник |
Pascal  |
1 |
19 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Польский Евгений
( КПДЮ )
|
11 / 20 |
0,55 |
Активний учасник |
Pascal  |
1 |
20 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Беленок Игорь
( ZX-club )
|
10 / 20 |
0,5 |
Активний учасник |
Pascal  |
1 |
21 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Наход Дарья
( ДКРКМ ДНУ )
|
10 / 20 |
0,5 |
Активний учасник |
Pascal  |
1 |
22 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Рослов ВІталій
( ЦПР )
|
9 / 20 |
0,45 |
  |
Pascal  |
|
23 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Твердохліб Сергій
( КПДЮ )
|
9 / 20 |
0,45 |
  |
Pascal  |
|
24 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Філін Олександр
( ДКРКМ ДНУ )
|
8 / 20 |
0,4 |
  |
Pascal  |
|
25 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Новосад Олег
( )
|
8 / 20 |
0,4 |
  |
Pascal  |
|
26 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Шанін Владислав
( ЦПР )
|
6 / 20 |
0,3 |
  |
Pascal  |
|
27 |
як вийшло
Колесник Жека
( ZX-club )
|
5 / 20 |
0,25 |
  |
Pascal  |
|
28 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Дмитрович Олександр
( )
|
4 / 20 |
0,2 |
  |
Pascal  |
|
29 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
MishA KorchovniY
( «Інформаційні технології» ЦТТМ )
|
|
0 |
  |
Pascal  |
|
30 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Оксана
( )
|
|
0 |
  |
Pascal  |
|
31 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Адамів Антон
( )
|
|
0 |
  |
Pascal  |
|
32 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Жирок Александр
( )
|
|
0 |
  |
Pascal  |
|
33 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Заяц Максим
( )
|
|
0 |
  |
Pascal  |
|
34 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Константин Ольмезов
( )
|
|
0 |
  |
Pascal  |
|
35 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Мірошниченко Олексій
( )
|
|
0 |
  |
Pascal  |
|
36 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Назарук Станіслав
( )
|
|
0 |
  |
Pascal  |
|
37 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Пампуха Анастасія
( "Юний програміст" Центру ТТМ )
|
|
0 |
  |
Pascal  |
|
38 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Сторожук Олександр
( )
|
|
0 |
  |
Pascal  |
|
39 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Урсул Владислав
( CIT )
|
|
0 |
  |
Pascal  |
|
40 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Франчук Іван
( WWW - We Will Win )
|
|
0 |
  |
Pascal  |
|
Номінація Pascal, поза віковими категоріями |
41 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Пиньковский Борис
( )
|
16 / 20 |
0,8 |
3 місце |
Pascal  |
3 |
42 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Киричук Дмитро
( )
|
13 / 20 |
0,65 |
Активний учасник |
Pascal  |
1 |
43 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Горлінський Саша
( ЦПР )
|
12 / 20 |
0,6 |
Активний учасник |
Pascal  |
1 |
44 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Гапон Женя
( )
|
10 / 20 |
0,5 |
Активний учасник |
Pascal  |
1 |
45 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Владимиров Андрей
( )
|
9 / 20 |
0,45 |
  |
Pascal  |
|
46 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Клочок Максим
( ZX-club )
|
2 / 20 |
0,1 |
  |
Pascal  |
|
47 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Білецькій Олексій
( Бобры Центра Информационных Технологий хорошо владеющие костылями, имеющие за плечами огромный опыт )
|
2 / 20 |
0,1 |
  |
Pascal  |
|
48 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Firex
( )
|
|
0 |
  |
Pascal  |
|
49 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Bilchick Anton
( )
|
|
0 |
  |
Pascal  |
|
50 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Vakulenko Olexiy
( )
|
|
0 |
  |
Pascal  |
|
51 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Божко Константин
( )
|
|
0 |
  |
Pascal  |
|
52 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ворошило Артур
( )
|
|
0 |
  |
Pascal  |
|
53 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Какорін Віталій
( )
|
|
0 |
  |
Pascal  |
|
54 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Літвін Олексій
( )
|
|
0 |
  |
Pascal  |
|
55 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Питиряков Денис
( )
|
|
0 |
  |
Pascal  |
|
56 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Рогов Дмитрий
( )
|
|
0 |
  |
Pascal  |
|
57 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Царенко Вадим
( )
|
|
0 |
  |
Pascal  |
|
58 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
х х
( "Юний програміст" Центру ТТМ )
|
|
0 |
  |
Pascal  |
|