Змагання
Активні змагання
План змагань
Чемпіонати
Події
IT-Події
Новини
Учасники
Гравці
Рефері
Команди
Призи
Вибір призів
Призи переможців
Технології
IT-Майстри
IT-Арена
Правила
Рівні змагань
Контакти
Інформаційні партнери
Організаційні партнери
Форум
Вхід
ВХІД
Реєстрація
ЗМАГАННЯ ЗАВЕРШЕНО
ОСТАННІ НОВИНИ:
[2017-04-11 ]
Відкритий конкурс м. Києва ІТ 2017 завершено!
[2015-12-22 ]
Переможці районних олімпіад отримали подарунки від Logitech!
[2015-11-23 ]
Переможці районної олімпіади з інформатики отримають подарунки від Logitech!
Всі новини
ІНСТРУКЦІЇ
ЗАВДАННЯ
УЗЯТИ УЧАСТЬ
ОЦІНИТИ РОБОТИ
РЕЗУЛЬТАТИ
ВІДГУК РЕФЕРІ
Відкритий Київський конкурс. Олімпіада програмістів "Старша група"
Рівень змагання:
2
Термін проведения:
від
2014-04-05 10:20
до  
2014-04-05 13:00
Вікова категорія:
Від
15
до
21
Рефері:
Сергій Созоненко
Очний конкурс, який проводиться на базі Київського Палацу Дітей та Юнацтва 05.04.2014.
роботи
№
Робота
1 етап
∑
Статус
Технологія
IT-бали
Номінація Алгоритми та структури даних, від 15 до 21 років включно
1
Turbo Pascal
Кураченко Олег
( Києво-Печерський Ліцей №171 "Лідер" )
47.00
47
1 місце
Алгоритми та структури даних
 
0
2
НАЗВА ПРОЕКТУ
Гребініченко Марія
( "Юний програміст" Центру ТТМ )
44.00
44
2 місце
Алгоритми та структури даних
 
0
3
MS Visual C#
Сенько Андрій
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
42.00
42
3 місце
Алгоритми та структури даних
 
0
4
Microsoft Visual C#
Мен Вячеслав
( КПДЮ )
39.00
39
Активний учасник
Алгоритми та структури даних
 
0
5
НАЗВА ПРОЕКТУ
Монастирський Олег
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
32.00
32
Активний учасник
Алгоритми та структури даних
 
0
6
НАЗВА ПРОЕКТУ
Yurchenco Nazar
( КПДЮ )
29.00
29
Активний учасник
Алгоритми та структури даних
 
0
7
НАЗВА ПРОЕКТУ
Гончарук Андрій
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
22.00
22
Активний учасник
Алгоритми та структури даних
 
0
8
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ночовний Олексій
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
19.00
19
Активний учасник
Алгоритми та структури даних
 
0
9
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бадзюх Євген
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
19.00
19
Активний учасник
Алгоритми та структури даних
 
0
10
НАЗВА ПРОЕКТУ
Gomenyuk Andrew
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
13.00
13
Активний учасник
Алгоритми та структури даних
 
0
11
НАЗВА ПРОЕКТУ
Власюк Антон
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
11.00
11
Активний учасник
Алгоритми та структури даних
 
0
12
НАЗВА ПРОЕКТУ
Харченко Денис
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
 
Алгоритми та структури даних
 
Відгук до
2014-04-05
Автор:
18
 
ОБГОВОРЕННЯ:
2014-04-05 22:46
Олександр Громовий
:
Результати опубліковані. Не доданий лише результат Рибчинського Кості, він набрав 40 балів та зайняв 4 місце.