Номінація Офісні технології. Презентація, від 6 до 14 років включно |
1 |
Гімнастика
Підопригора Олександра
( "Юний програміст" Центру ТТМ )
|
58.50 |
45.00 |
103,5 |
1 місце |
   |
80 |
2 |
Види спорту
Чепелєв Костянтин
( "Юний програміст" Центру ТТМ )
|
55.00 |
34.29 |
89,29 |
2 місце |
   |
40 |
3 |
Інформаційні технології майбутнього
Примаченко Анастасія
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
56.50 |
30.00 |
86,5 |
3 місце |
   |
20 |
4 |
Майбутні технології
Shatilo Pasha
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
49.50 |
24.00 |
73,5 |
3 місце |
   |
20 |
5 |
Спорт.Бейсбол.
Стопень Валерія
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
55.00 |
18.33 |
73,33 |
Переможець першого етапу |
   |
10 |
6 |
НАЗВА ПРОЕКТУ Історія Олімпійських ігор
Іван Ковалевський
( НВК )
|
46.50 |
1.00 |
47,5 |
Переможець першого етапу |
   |
10 |
7 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Табунов Антон
( )
|
46.00 |
|
46 |
Активний учасник |
   |
1 |
8 |
Спорт.Шахи
Зайцев Кирило
( )
|
45.50 |
|
45,5 |
Активний учасник |
   |
1 |
9 |
Спорт
Чилочи Даниил
( Спеціалізована школа №52 )
|
36.00 |
|
36 |
Активний учасник |
   |
1 |
10 |
Спорт
Дацюк Влада
( )
|
35.50 |
|
35,5 |
Активний учасник |
   |
1 |
11 |
Спорт
Борис Гулкевич
( Драйвер )
|
33.50 |
|
33,5 |
Активний учасник |
   |
1 |
12 |
Спорт. Футбол.
Ярошенко Вікторія
( )
|
30.50 |
|
30,5 |
Активний учасник |
   |
1 |
13 |
Майбутні технології
Шатило Павло
( )
|
|
30.00 |
30 |
  |
   |
|
14 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
веденська анна
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
|
  |
   |
|
15 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бурлака Марина
( 8Б )
|
|
|
|
  |
   |
|
16 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Голота Адам
( Драйвер )
|
|
|
|
  |
   |
|
Номінація Офісні технології. Презентація, поза віковими категоріями |
17 |
ФК Барселона
Коренко Дима
( Спеціалізована школа №52 )
|
21.00 |
|
21 |
Активний учасник |
   |
1 |
Номінація Web-технології, від 6 до 14 років включно |
1 |
Мир аквариумистики
Андріанова Вероніка
( ЦПР "Web-дизайн" )
|
58.25 |
47.50 |
105,75 |
1 місце |
HTML + CSS  |
80 |
2 |
Людина і Робот - Друзі або вороги?
Урсул Владислав
( CIT )
|
57.42 |
47.14 |
104,56 |
1 місце |
HTML + CSS  |
80 |
3 |
Все про велосипеды
Нестеренко Єгор
( ЦПР "Web-дизайн" )
|
54.75 |
32.50 |
87,25 |
2 місце |
HTML + CSS  |
40 |
4 |
Самые высокие здания и сооружения мира
Цепа Олексій
( )
|
54.25 |
26.25 |
80,5 |
3 місце |
HTML + CSS  |
20 |
5 |
Сайт про роботов
Гуменник Богдан
( CIT )
|
47.67 |
15.00 |
62,67 |
Переможець першого етапу |
HTML + CSS  |
10 |
6 |
HTML Biblio
Fedotov Max
( CIT )
|
52.00 |
|
52 |
Переможець першого етапу |
HTML + CSS  |
10 |
7 |
Довідник по локомотивам України
Сакович Олександр
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
46.17 |
|
46,17 |
Активний учасник |
HTML + CSS  |
1 |
8 |
Роботи
Хижняк Максим
( )
|
45.83 |
|
45,83 |
Активний учасник |
HTML + CSS  |
1 |
9 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Табунов Антон
( )
|
44.17 |
|
44,17 |
Активний учасник |
HTML + CSS  |
1 |
10 |
Карате Киокушинкай
Кальницький Олексій
( ZX-club )
|
44.08 |
|
44,08 |
Активний учасник |
HTML + CSS  |
1 |
11 |
Люди і роботи
Груєнко Олександр
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
42.92 |
|
42,92 |
Активний учасник |
HTML + CSS  |
1 |
12 |
Люди і роботи
Зайцев Кирило
( )
|
40.67 |
|
40,67 |
Активний учасник |
HTML + CSS  |
1 |
13 |
Сайт-справочник о скейтбординге
Бадрак Никита
( ZX-club )
|
38.58 |
|
38,58 |
Активний учасник |
HTML + CSS  |
1 |
14 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Черныш Дмитрий
( )
|
|
|
|
  |
   |
|
Номінація Web-технології, від 15 до 18 років включно |
15 |
Математичеий ДовІдник
Наумчак Ярослав
( ЦНТТМ «Сфера» )
|
56.17 |
44.00 |
100,17 |
2 місце |
HTML + CSS  |
40 |
16 |
Енциклопедія
Погорелая Оксана
( ЦНТТМ «Сфера» )
|
52.67 |
37.50 |
90,17 |
3 місце |
HTML + CSS  |
20 |
17 |
Тарас Григорович Шевченко
Гончарук Андрій
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
49.75 |
12.86 |
62,61 |
Переможець першого етапу |
HTML + CSS  |
10 |
18 |
сайт-довідник на тему "Електронні таблиці"
Гофман Анастасія
( )
|
48.08 |
11.88 |
59,96 |
Переможець першого етапу |
HTML + CSS  |
10 |
19 |
Перспективи розвитку роботів
Коренко Дима
( Спеціалізована школа №52 )
|
48.33 |
|
48,33 |
Переможець першого етапу |
HTML + CSS  |
10 |
20 |
сайт-довідник на тему Електронні таблиці
Кароліна Качан
( )
|
47.92 |
|
47,92 |
Активний учасник |
HTML + CSS  |
1 |
21 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бадзюх Євген
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
46.08 |
|
46,08 |
Активний учасник |
HTML + CSS  |
1 |
22 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Gomenyuk Andrew
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
|
|
|
  |
   |
|
23 |
Сайт-довідник "Електронні таблиці"
Войцехівська Анастасія
( )
|
|
|
|
Знятий з конкурсу за порушення умов конкурсу |
   |
0 |
24 |
сайт-довідник на тему "Електронні таблиці"
Гомнова Анастасія
( )
|
|
|
|
Знятий з конкурсу за порушення умов конкурсу |
   |
0 |
25 |
Сонячна система
Мацко Микита
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
|
|
|
Знятий з конкурсу за порушення умов конкурсу |
   |
0 |
26 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Монастирський Олег
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
|
|
|
  |
   |
|
27 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Халета Мария
( )
|
|
|
|
  |
   |
|
Номінація 2D-графіка, від 6 до 14 років включно |
1 |
Fire Wolf
Примаченко Анастасія
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
57.92 |
41.25 |
99,17 |
1 місце |
2D графіка  |
80 |
2 |
Ніенор
Галактіонова Ангеліна
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
57.08 |
37.50 |
94,58 |
2 місце |
2D графіка  |
40 |
3 |
Utopia: 39
Солосич Ігорь
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
55.58 |
35.00 |
90,58 |
3 місце |
2D графіка  |
20 |
4 |
Бендер
Михайлова Ілона
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
50.17 |
23.75 |
73,92 |
Переможець першого етапу |
2D графіка  |
10 |
5 |
Сміховинні зірочки
Білозір Тетяна
( "Юний програміст" Центру ТТМ )
|
51.42 |
15.00 |
66,42 |
Переможець першого етапу |
2D графіка  |
10 |
6 |
Йаванна
Галактіонова Єлизавета
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
49.83 |
|
49,83 |
Активний учасник |
2D графіка  |
1 |
7 |
Фантастичний гість на ім`я "Вогниня"
Абдул Рахман Марйам
( )
|
44.83 |
|
44,83 |
Активний учасник |
2D графіка  |
1 |
8 |
Чебурашка
Зайцев Кирило
( )
|
42.58 |
|
42,58 |
Активний учасник |
2D графіка  |
1 |
9 |
Фантастичні герої: "Одно - Дво та Три-глаз"
Сугак Андрій
( )
|
41.92 |
|
41,92 |
Активний учасник |
2D графіка  |
1 |
10 |
Звірятко
Иванилов Илья
( CIT )
|
36.83 |
|
36,83 |
Активний учасник |
2D графіка  |
1 |
11 |
Русалочка та Дюймовочка
Корко Катя
( ЦТТ"Юність" )
|
36.33 |
|
36,33 |
Активний учасник |
2D графіка  |
1 |
12 |
Варіон - элбан из мира Эл-Лия
Урсул Владислав
( CIT )
|
35.83 |
|
35,83 |
Активний учасник |
2D графіка  |
1 |
13 |
The God of the Death
Кошкин Тема
( Спеціалізована школа №52 )
|
34.00 |
|
34 |
Активний учасник |
2D графіка  |
1 |
14 |
Зайчик
Потапенко Артем
( CIT )
|
30.83 |
|
30,83 |
Активний учасник |
2D графіка  |
1 |
15 |
Square Head
Fedotov Max
( CIT )
|
30.67 |
|
30,67 |
Активний учасник |
2D графіка  |
1 |
16 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
веденська анна
( Спеціалізована школа №52 )
|
23.83 |
|
23,83 |
Активний учасник |
2D графіка  |
1 |
17 |
Ми за мир
Чилочи Даниил
( Спеціалізована школа №52 )
|
22.17 |
|
22,17 |
Активний учасник |
2D графіка  |
1 |
18 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бурлака Марина
( 8Б )
|
|
|
|
  |
   |
|
19 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Табунов Антон
( )
|
|
|
|
  |
   |
|
Номінація 2D-графіка, від 15 до 18 років включно |
20 |
Sky Turtle
Мала Володимира
( "Юний програміст" Центру ТТМ )
|
59.00 |
43.75 |
102,75 |
1 місце |
2D графіка  |
80 |
21 |
Helena
Боряк Александра
( ЦНТТМ «Сфера» )
|
56.67 |
33.75 |
90,42 |
2 місце |
2D графіка  |
40 |
22 |
Фостер
Кузьменко Марія
( Школа 163 )
|
50.92 |
|
50,92 |
3 місце |
2D графіка  |
20 |
23 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Коренко Дима
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
|
  |
   |
|
24 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Оболонська Єлизавета
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
|
  |
   |
|
25 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Халета Мария
( )
|
|
|
|
  |
   |
|
Номінація 2D- анімація, від 6 до 18 років включно |
1 |
Вусатий помічник
Никитин Богдан
( ЦПР "Web-дизайн" )
|
52.67 |
38.75 |
91,42 |
1 місце |
2D - анімація  |
80 |
2 |
Кумедна історія на реальних подіях
Урсул Владислав
( CIT )
|
51.00 |
31.88 |
82,88 |
2 місце |
2D - анімація  |
40 |
3 |
Ситуація в Криму
Ващенок Ярослав
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
49.33 |
15.00 |
64,33 |
3 місце |
2D - анімація  |
20 |
4 |
Кумедна історія
Зайцев Кирило
( )
|
47.67 |
|
47,67 |
Переможець першого етапу |
2D - анімація  |
10 |
5 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Коренко Дима
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
|
  |
   |
|
6 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Мала Володимира
( "Юний програміст" Центру ТТМ )
|
|
|
|
  |
   |
|
7 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Столяр Андрій
( )
|
|
|
|
  |
   |
|
8 |
Кумедна історія
Сухенко Евгений
( ЦТТ"Юність" )
|
|
|
|
  |
   |
|
9 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Табунов Антон
( )
|
|
|
|
  |
   |
|
Номінація 3D-графіка, від 6 до 18 років включно |
1 |
Повернення...
Дідковський Максим
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
55.33 |
38.33 |
93,66 |
1 місце |
3D графіка  |
80 |
2 |
Астероїд
Урсул Владислав
( CIT )
|
53.33 |
26.67 |
80 |
3 місце |
3D графіка  |
20 |
3 |
3D
Чилочи Даниил
( Спеціалізована школа №52 )
|
51.67 |
21.67 |
73,34 |
3 місце |
3D графіка  |
20 |
4 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Fedotov Max
( CIT )
|
|
|
|
  |
   |
|
5 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Потапенко Артем
( CIT )
|
|
|
|
  |
   |
|
Номінація 3D-анімація, від 6 до 18 років включно |
1 |
3-D
Чилочи Даниил
( Спеціалізована школа №52 )
|
51.33 |
30.00 |
81,33 |
1 місце |
3D - анімація  |
80 |
2 |
Початок зародження Сонячної системи...
Урсул Владислав
( CIT )
|
51.33 |
20.00 |
71,33 |
2 місце |
3D - анімація  |
40 |
3 |
LEGO
Fedotov Max
( CIT )
|
|
|
|
  |
   |
|
Номінація Відеомонтаж, від 6 до 18 років включно |
1 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Табунов Антон
( )
|
50.00 |
25.00 |
75 |
3 місце |
Відеомонтаж  |
20 |
2 |
«Мій НЕЙМОВІРНИЙ навчальний заклад»
Дегтяр Дмитро
( )
|
45.00 |
12.50 |
57,5 |
Переможець першого етапу |
Відеомонтаж  |
10 |
3 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Кураченко Олег
( Києво-Печерський Ліцей №171 "Лідер" )
|
|
|
|
  |
   |
|
4 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Оболонська Єлизавета
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
|
  |
   |
|
5 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Чилочи Даниил
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
|
  |
   |
|
Номінація Розробка 2D ігр, від 6 до 18 років включно |
1 |
Симулятор Нелегала
Урсул Владислав
( CIT )
|
43.17 |
38.75 |
81,92 |
1 місце |
Розробка 2D ігр  |
80 |
2 |
Колобок збирає гриби
Стародуб Валентина
( ЦПР "Web-дизайн" )
|
39.50 |
28.75 |
68,25 |
3 місце |
Розробка 2D ігр  |
20 |
3 |
Куробойка
Fedotov Max
( CIT )
|
42.75 |
|
42,75 |
Переможець першого етапу |
Розробка 2D ігр  |
10 |
4 |
Знайди метеликів
Сухенко Евгений
( ЦТТ"Юність" )
|
29.75 |
12.50 |
42,25 |
Переможець першого етапу |
Розробка 2D ігр  |
10 |
5 |
Злови сніжинку
Костенко Георгий
( ЦТТ"Юність" )
|
30.75 |
|
30,75 |
Переможець першого етапу |
Розробка 2D ігр  |
10 |
6 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Коренко Дима
( Спеціалізована школа №52 )
|
|
|
|
  |
   |
|
Номінація Програмна розробка, від 6 до 18 років включно |
1 |
Білексична мова програмування
Сенько Андрій
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
42.00 |
47.50 |
89,5 |
1 місце |
Розробка ПЗ  |
80 |
2 |
Центр-Б
Кураченко Олег
( Києво-Печерський Ліцей №171 "Лідер" )
|
43.00 |
32.50 |
75,5 |
3 місце |
Розробка ПЗ  |
20 |
3 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Власюк Антон
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
|
|
|
  |
   |
|
4 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ночовний Олексій
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
|
|
|
  |
   |
|
5 |
GUI for DB
Озеракін Микита
( ZX-club )
|
|
|
|
  |
   |
|
6 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Табунов Антон
( )
|
|
|
|
  |
   |
|
Номінація Олімпіада програмістів, від 15 до 18 років включно |
1 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Gomenyuk Andrew
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
|
|
|
  |
   |
|
2 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Yurchenco Nazar
( КПДЮ )
|
|
|
|
  |
   |
|
3 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бадзюх Євген
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
|
|
|
  |
   |
|
4 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Власюк Антон
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
|
|
|
  |
   |
|
5 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Гребініченко Марія
( "Юний програміст" Центру ТТМ )
|
|
|
|
2 місце |
Алгоритми та структури даних  |
40 |
6 |
Free Pascal
Кураченко Олег
( Києво-Печерський Ліцей №171 "Лідер" )
|
|
|
|
1 місце |
Алгоритми та структури даних  |
80 |
7 |
Microsoft Visual C#
Мен Вячеслав
( КПДЮ )
|
|
|
|
  |
   |
|
8 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Монастирський Олег
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
|
|
|
  |
   |
|
9 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Ночовний Олексій
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
|
|
|
  |
   |
|
10 |
VS C++
Озеракін Микита
( ZX-club )
|
|
|
|
  |
   |
|
11 |
MS Visual C#
Сенько Андрій
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
|
|
|
3 місце |
Алгоритми та структури даних  |
20 |
12 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Харченко Денис
( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
|
|
|
|
  |
   |
|
Номінація Олімпіада програмістів, від 6 до 14 років включно |
13 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Гурин Валентин
( КПДЮ )
|
|
|
|
  |
   |
|
14 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Журба Николай
( "Юний програміст" Центру ТТМ )
|
|
|
|
1 місце |
Алгоритми та структури даних  |
80 |
15 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Зубенко Богдан
( НВК )
|
|
|
|
  |
   |
|
16 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Крамар Євген
( "Юний програміст" Центру ТТМ )
|
|
|
|
2 місце |
Алгоритми та структури даних  |
40 |
17 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Полухін Андрій
( КПДЮ )
|
|
|
|
3 місце |
Алгоритми та структури даних  |
20 |
18 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Поляков Ян
( "Юний програміст" Центру ТТМ )
|
|
|
|
  |
   |
|
19 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Сербін Владислав
( НВК )
|
|
|
|
  |
   |
|
20 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Табунов Антон
( )
|
|
|
|
  |
   |
|
Номінація Олімпіада програмістів, поза віковими категоріями |
21 |
НАЗВА ПРОЕКТУ
Бойченко Богдан
( )
|
|
|
|
  |
   |
|