Білл Гейтс

Мені здається, наступають цікаві часи. Ніколи ще не було стільки можливостей робити те, що раніше здавалося просто неймовірним. Нині - найкраща пора, щоб відкривати нову справу, рухати вперед науки, наприклад, медицину, яка покращує якість життя... (Післяслів'я книги -  "Дорога в майбутнє") 

Дата народження:
1955-10-28
Країна:
США
Місто:
Сіетл
«Гадаєте, якби я знав, де знаходиться фініш, я б не досягнув його ще багато років тому?»
2012-04-15 Автор: 122

         Цілеспрямованість, впевненість у своїх силах та любов до програмування, - саме завдяки цим якостям Білл Гейтс став символом комп’ютерної ери. Гейтс вчився в одній із найкращих шкіл Сіетла, де зміг розвинути свої навички програмування на шкільному мінікомп’ютері. У школі Білл не мав  значних успіхів із граматики, суспільствознавства й інших предметів, які вважав тривіальними, але з математики у нього були найкращі оцінки.

        «Я втратив голову від комп’ютерів. Сидів у комп’ютерному класі до ночі. Програмував на вихідних. Кожного тижня ми проводили там двадцять-тридцять годин», - згадує про свої шкільні роки Білл Гейтс. Ще у школі 13-річний Білл та його друг Пол Аллен вперше сконструювали комп’ютерний термінал. А згодом створили для нього дві програми. У десятому класі Гейтс уже сам викладав комп’ютерну справу. Протягом навчання, юний геній написав безліч програм, які були високо оцінені та за які він отримав немалі гроші.

       Білл Гейтс – один із тих людей, які змінюють світ. Але, на відміну від інших мільярдерів, він заробив свої неймовірні статки винятково за допомогою свого розуму.

      «Я читаю все, що потрібно, і вивчаю те, що хочу». Всесвітньо відома корпорація була створена не заради грошей, як зазначає сам Білл Гейтс. Він заснував компанію у 1975 році, після того, як покинув Гарвард, заради пристрасті до програмування. Білл та його товариш Пол були у захваті від ПК: «Нас дивувало, що є питання, над рішенням яких ніхто не хоче працювати. Ми взялися за найцікавіші проблеми. Ми почали бізнес з нуля».   

      Хоча спочатку Гейтсу й не таланило з справами у «Microsoft», він не здавався, адже його підбадьорювала віра, що це саме те, чим він хоче займатися все своє життя, і згодом все почало налагоджуватися.

     Він знав чого хоче, і впевнено крокував до своєї  мети, адже у одному із його «золотих правил» сказано, що ти не отримуватимеш 60 000 $ в рік одразу після школи, і не станеш віце-президентом фірми із супутниковим телефоном в авто, доки сам не заробиш на них. Навчаючись в університеті, Гейтс казав своїм викладачам, що стане мільйонером до 30 років, але він перевершив себе і став мільярдером до 31.

      Все життя Гейтс бореться за незалежність, за утвердження свого власного «я». Він один з тих, хто не побоявся своєї любові до комп’ютерів. Адже, якщо ти володієш такими здібностями, то чому б ними не скористатися?!

       Білл Гейтс стверджує: якщо не здаватися, вірити в себе, займатися саме тим, що піднімає твій дух, можна досягти будь-яких висот, тому якби й існував якийсь фініш, він би його впевнено перетнув.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
ОБГОВОРЕННЯ: