Місце проведення:
 
Прийом робіт:
від до
Оцінювання робіт:
від 2015-03-12 до 2015-04-01
 
ГОЛОСУВАННЯ ЖУРІ:
Євген Нейман    Іван Коломієць    Алексей Филь    Антон Єременко    Віра Ослам    Галина Кузнєцова    Олена Зінзюк    Ольга Саприкіна    Прасковья Теребий    Сергій Созоненко    Сергій Тупчій   

НОМІНАЦІЯ : Краща презентація
Робота 1 2 3 4 5 6
Вікова категорія поза віковими категоріями
Вікова категорія від 6 до 14 років включно
1 Сучасний герой Святослав Вакарчук
Владислав Бодуля
8.00 7.60 5.60 8.75 6.60 7.40 43.95
2 Небесна СОТНЯ - перші герої сучасної України!
Данило Василишен
10.00 6.00 5.00 6.75 6.00 6.20 39.95
3 Сучасний герой Гуменюк Олександр
Олеся Коваленко
8.00 6.40 5.60 4.75 6.00 5.60 36.35
4 Надія Савченко - Герой України!
Ярослава Гладун
10.00 4.80 3.60 5.00 2.60 4.60 30.60
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Іван Гончаров
7.00 5.60 3.00 5.50 3.00 5.20 29.30
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Катерина Павлик
3.00 4.60 5.60 6.00 3.80 5.40 28.40
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Саша Головач
5.00 5.80 4.00 5.00 2.00 5.40 27.20
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дар`я Коваленко
3.00 4.80 3.40 6.80 2.40 5.20 25.60
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Самир Джелялов
7.00 4.60 3.00 4.25 2.50 3.40 24.75
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Поліна Літвяк
3.00 4.60 4.20 4.75 3.20 4.40 24.15
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ігор Торошанко
3.00 4.60 2.80 6.50 2.20 4.80 23.90
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ярослав Литвиненко
3.00 3.80 3.00 5.00 2.50 5.40 22.70
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Валерія Щербань
3.00 3.80 3.00 3.00 2.25 3.20 18.25
14 назва проекту
Степан Рубан
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00 5.00
1:Відповідність технічним умовам конкурсу
2:Дизайн
3:Структура, навігація
4:Зміст презентації
5:Використання додаткових елементів оформлення
6:Творчість та оригінальність

НОМІНАЦІЯ : 2D графіка
Робота 1 2 3 4 5 6
Вікова категорія від 15 до 18 років включно
1 Статуетка українського козака
Микола Філонович
10.00 9.00 9.71 9.43 6.00 8.14 52.29
2 Сувенір "Pray for Ukraine"
Володимира Мала
10.00 7.14 8.43 8.00 6.57 7.57 47.71
3 Декоративна тарілочка
Світлана Тернопольська
8.00 6.33 8.33 9.17 8.00 7.17 47.00
4 Статуетка "Два в одному"
Ірина Євдощенко
6.00 7.14 8.00 7.71 5.14 7.00 41.00
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ірина Косицька
5.00 6.71 8.43 7.71 5.00 7.00 39.86
6 Українська тарілка
веденська анна
8.00 5.14 7.57 7.57 4.71 5.43 38.43
Вікова категорія від 6 до 14 років включно
1 “Ми – українці, і цим пишаємось“
Єлизавета Галактіонова
10.00 6.71 9.00 8.86 7.14 8.57 50.29
2 Сувеніри-магніти з тваринами
Ангеліна Галактіонова
8.00 8.33 7.33 9.17 8.50 8.00 49.33
3 Український оберіг
Лена Козак
8.00 7.57 8.14 7.86 6.29 7.86 45.71
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Маргарита Тарганчук
5.00 6.67 8.50 8.50 5.83 7.67 42.17
5 Оберіг веселкова підкова
Марйам Абдул Рахман
5.00 5.71 7.86 7.00 5.43 6.43 37.43
6 Ми українці і наша країна - Україна!
Анастасія Гнєдаш
10.00 4.00 6.71 5.29 3.43 4.57 34.00
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Влад Коцюба
5.00 4.57 7.00 6.29 3.57 4.29 30.71
8 Закордрнний подарунок
Карина Бевз
7.00 3.00 8.00 7.33 4.67 30.00
9 Dodge Charger
Матвій Сусленко
6.00 4.33 7.00 6.67 6.00 30.00
Вікова категорія поза віковими категоріями
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ярослав Коваленко
3.00 4.17 6.67 6.00 3.17 4.00 27.00
1:Відповідність технічним умовам конкурсу
2:Дизайн
3:Відповідність заявленій темі
4:Смислова закінченість
5:Техніка виконання
6:Творчість та оригінальність

НОМІНАЦІЯ : 3D графіка
Робота 1 2 3 4 5 6
Вікова категорія від 15 до 18 років включно
Вікова категорія поза віковими категоріями
1 Місто майбутнього
Даниил Чилочи
8.00 8.00 9.67 8.33 7.83 8.00 49.83
1:Відповідність технічним умовам конкурсу
2:Дизайн
3:Відповідність заявленій темі
4:Смислова закінченість
5:Техніка виконання
6:Творчість та оригінальність

НОМІНАЦІЯ : 2D анімація
Робота 1 2 3 4 5 6
Вікова категорія від 15 до 18 років включно
1 Dove of peace
Серафима Коган
10.00 7.50 9.00 7.67 6.17 7.00 47.33
2 Волелюбна Іграшка
Валерія Рухлядєва
8.00 6.50 9.00 7.17 6.00 6.67 43.33
3 Танцювали зайчики
Владислав Рашківський
8.00 5.83 7.33 6.33 5.50 5.17 38.17
Вікова категорія від 6 до 14 років включно
1 Ранок
Ілона Михайлова
10.00 8.00 9.50 8.67 8.83 9.00 54.00
2 Путешествие на Землю или как выжить в большом городе
Анастасія Кульвановська
10.00 6.83 9.67 9.50 7.50 8.17 51.67
3 Хто рано встає, тому Бог дає
Родіон Ситайло
10.00 5.00 8.00 7.00 5.40 6.40 41.80
4 Україно процвітай!!!
Денис Ляшенко
6.50 8.75 8.00 7.50 8.00 38.75
Вікова категорія поза віковими категоріями
1:Відповідність технічним умовам конкурсу
2:Дизайн
3:Відповідність заявленій темі
4:Смислова закінченість
5:Техніка виконання
6:Творчість та оригінальність

НОМІНАЦІЯ : 3D-анімація
Робота 1 2 3 4 5 6
Вікова категорія від 15 до 18 років включно
Вікова категорія від 6 до 14 років включно
1 Переможемо разом
Даниил Чилочи
7.00 7.57 9.71 9.43 7.43 8.86 50.00
Вікова категорія поза віковими категоріями
1:Відповідність технічним умовам конкурсу
2:Дизайн
3:Відповідність заявленій темі
4:Смислова закінченість
5:Техніка виконання
6:Творчість та оригінальність

НОМІНАЦІЯ : Кращий веб-сайт
Робота 1 2 3 4 5 6
Вікова категорія від 15 до 18 років включно
1 Сучасна архітектура
Оксана Погорелая
10.00 9.40 8.60 9.60 8.00 8.80 54.40
2 WantToStudy - сервіс для швидкого пошуку українського ВИШу
Владислав Урсул
10.00 7.00 8.40 9.60 8.80 8.80 52.60
3 Навчальний ресурс "Вступ до теорії графів"
Ігор Коваленко
8.00 7.20 7.60 9.40 5.40 6.20 43.80
4 Сайт-візитівка до 90-річчя Канівського музея заповідника
Єгор Нестеренко
10.00 6.20 6.80 9.20 5.40 5.60 43.20
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Макс Ільїн
7.00 3.60 3.20 7.20 2.80 3.60 27.40
6 Видатний українсткий дитячий письменник Всеволод Зіновійович Нестайко
Школьний Андрій
4.00 2.60 2.60 7.80 2.60 2.80 22.40
7 SD WEB engine
Женя Орлов
5.00 1.00 1.00 1.00 1.00 1.00 10.00
Вікова категорія від 6 до 14 років включно
1 Мир Грина
Валентина Стародуб
10.00 6.00 6.40 8.80 7.00 6.40 44.60
2 Найкрасивіші водоспади світу
Даниил Чилочи
9.00 5.80 7.80 9.20 5.80 6.40 44.00
3 World Football Group
Богдан Гуменник
8.00 6.40 6.60 8.80 7.40 6.80 44.00
4 Цей дивовижний світ птахів
Олександр Сакович
10.00 6.40 4.40 9.40 5.80 7.00 43.00
5 Немного о Грузии
Сінан Арабі
9.00 7.60 4.00 8.80 5.80 7.20 42.40
6 Бизнес Сайт
Андрей Винюков
8.00 5.20 4.80 7.40 5.60 5.80 36.80
7 Star Wars
Денис Ляшенко
6.00 5.00 5.20 8.00 5.40 5.40 35.00
8 РЕНО
Кирило Зайцев
8.00 3.80 5.40 7.80 4.60 4.80 34.40
9 Краса природи
Володимир Будкевич
10.00 4.20 3.60 6.80 4.20 4.60 33.40
Вікова категорія поза віковими категоріями
1:Відповідність технічним умовам конкурсу
2:Дизайн
3:Структура, навігація
4:Відповідність заявленій темі
5:Функціональність та складність.
6:Творчість та оригінальність

НОМІНАЦІЯ : Краща комп’ютерна гра
Робота 1 2 3 4 5 6
Вікова категорія від 15 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кирило Андрієць
8.00 7.67 4.67 8.33 8.00 5.00 41.67
2 PVP for FATHERS
Нікіта Протасов
7.00 6.60 7.00 6.80 7.40 6.20 41.00
3 За Альянс!
Кирилл Баландин
7.00 6.40 6.00 6.40 6.40 7.20 39.40
4 MarioBird
Владислав Урсул
8.00 5.25 6.25 2.25 4.75 4.50 31.00
Вікова категорія від 6 до 14 років включно
1 Silent Maze
Кирилл Цыбулькин
5.00 5.00 4.00 4.00 5.00 5.00 28.00
2 Гра "Pacman"
Максим Хижняк
6.00 4.20 4.00 2.50 3.80 3.20 23.70
3 Pacman
Богдан Гуменник
6.00 4.20 3.60 2.25 3.80 3.00 22.85
4 Рисуем на OpenGL
Владимир Коршук
2.00 2.00 2.00 2.00 2.00 10.00
Вікова категорія поза віковими категоріями
1:Відповідність технічним умовам конкурсу
2:Захопливість
3:Дизайн
4:Звук
5:Зручність управління та навігації
6:Ігровий світ

НОМІНАЦІЯ : Відеомонтаж
Робота 1 2 3 4 5 6
Вікова категорія поза віковими категоріями
Вікова категорія від 15 до 18 років включно
Вікова категорія від 6 до 14 років включно
1 Мир. Три літери щастя
Маргарита Шумейко
6.50 8.33 8.33 8.17 6.67 9.33 47.33
2 "Ім’я її - Україна!"
Богдана Городок
9.00 7.17 7.67 6.67 6.00 7.67 44.17
3 "Герої не вмирають!"
Андрій Хоменко
9.00 6.17 7.67 6.67 5.83 7.67 43.00
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Pasha Shatilo
6.00 7.00 6.67 8.17 4.50 8.17 40.50
1:Відповідність технічним умовам конкурсу
2:Цілісність сюжетної історії
3:Відповідність музичного супроводу відеоряду
4:Правильність монтажних стиків
5:Додаткова обробка відео (субтитри, відео-ефекти)
6:Ступінь авторства роботи

НОМІНАЦІЯ : Апаратна та програмна розробка
Робота 1 2 3 4 5 6
Вікова категорія від 15 до 18 років включно
1 Математика дітям
Каріна Діхтяренко
8.00 9.00 8.50 8.50 8.50 8.50 51.00
2 Високорівнева мова програмування
Андрій Сенько
8.00 7.00 7.00 9.00 10.00 10.00 51.00
3 Тест з української мови
Євгеній Крамар
6.50 9.50 10.00 8.50 8.00 42.50
4 Гра «Хто хоче стати мільйонером?»
Денис Білик
8.00 6.00 7.00 6.75 5.75 4.00 37.50
5 Словник
Григорій Попов
8.00 4.50 5.00 6.75 5.50 5.50 35.25
6 Сучасне мистецтво
Токар Дарія
6.00 5.25 4.75 6.50 5.50 5.00 33.00
Вікова категорія від 6 до 14 років включно
Вікова категорія поза віковими категоріями
1:Відповідність технічним умовам конкурсу
2:Інтерфейс
3:Структура, навігація
4:Корисність
5:Функціональність та складність.
6:Іноваційність