2D графіка /  
 
Входить до:
Комп`ютерна графіка  
Рейтинг учасників
Учасник Команда IT-рейтинг
1 Володимира Мала "Юний програміст" Центру ТТМ 163
2 Ірина Бандак ЦПР 151
3 Ангеліна Галактіонова СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 120
4 Вікторія Юрковська Школа 163 84
5 Ірина Євдощенко 80
6 Анастасія Примаченко СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 80
7 Юля Мосійчук ЦПР 80
8 Катерина Іванова 80
9 Анастасія Бурим 80
10 Олег Нечипоренко Школа 163 62
11 Оля Войтко ЦПР "Web-дизайн" 46
12 Марія Кузьменко Школа 163 41
13 Єлизавета Галактіонова СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 41
14 Александра Боряк ЦНТТМ «Сфера» 40
15 Анна Філіна Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 40
16 Микола Філонович СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 40
17 Кирил Шестак CIT 40
18 Ростислав Шинлов ЦПР "Web-дизайн" 25
19 Артур Макаров ZX-club 25
20 Владислав Урсул CIT 23
21 Анастасія Ткаченко 22
22 Анастасія Пампуха "Юний програміст" Центру ТТМ 21
23 Марйам Абдул Рахман 21
24 Лена Козак 21
25 Наталія Зозуля сш№61 20
26 Маргарита Тарганчук КПДЮ 20
27 Соня Кравчук "Юний програміст" Центру ТТМ 20
28 Ігорь Солосич СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 20
29 Ірина Косицька Пінгвін 20
30 Світлана Тернопольська СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 20
31 Maria Garbar ЦПР 20
32 Ілона Михайлова СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 20
33 Виктория Пилипчук Спеціалізована школа №52 13
34 Вероніка Андріанова ЦПР "Web-дизайн" 11
35 Маша Матвийчук 10Б 11
36 Марія Слюсар Школа 163 11
37 Поліна Кравцова 10
38 Валерия Нерушева 10
39 Евгенія Шевчук "Юний програміст" Центру ТТМ 10
40 Олександра Шпетна сш№61 10
41 Тетяна Білозір "Юний програміст" Центру ТТМ 10
42 Анна Литвиненко 10Б 9
43 веденська анна Спеціалізована школа №52 8
44 Вікторія Бондаренко Спеціалізована школа №52 6
45 Даша Шевченко Спеціалізована школа №52 6
46 Тема Кошкин Спеціалізована школа №52 5
47 Олександр Татарчук «Інформаційні технології» ЦТТМ 5
48 Вероника Синчук ЦПР 5
49 Денис Ляшенко Спеціалізована школа №52 5
50 Kiticat 5
51 Даниил Чилочи Спеціалізована школа №52 4
52 Марія Шаламберідзе 4
53 Таня Рибак 4
54 Марія Барабуха Спеціалізована школа №52 4
55 Настя Середа 3
56 Єлизавета Оболонська Спеціалізована школа №52 3
57 Денис Ніконенко 3
58 Анастасія Макрідіна 3
59 Дмитрий Черныш 3
60 Євген Нагорний 3
61 Анастасія Панченко 3
62 Вика Чепчак 3
63 Глеб Вернигоров 3
64 Кирило Кузьмич 3
65 Анастасiя Тарканiй 3
66 Полина Лихачева 3
67 Лера Мироненко 3
68 Владислава Киреєва 3
69 Марія Мітленко 3
70 Ольга Михайловська 3
71 Darina Ponomaryova 3
72 Лілія Кравченко Гімназія біотехнологій №177 3
73 Анна Руссу-Діскулцу 3
74 Іван Стародуб Спеціалізована школа №52 3
75 Ігор Бондаренко 3
76 Влада Кравченко 3
77 Нікіта Нечитайло Спеціалізована школа №52 3
78 Карина Комарова 3
79 Roman Ignatov 3
80 Віка Шинбіна 3
81 Аліна Чемерис 3
82 Анна Денисенко 3
83 Олександра Давиденко 3
84 Ярослава Мукомела 3
85 Олександр Костенко Школа 163 3
86 Андрей Шпак 3
87 павел потапнев 3
88 Луцький Віталій Гімназія біотехнологій №177 3
89 Елизавета Бутомо 3
90 Ліза Стеблик 3
91 Андрій Камінський 3
92 Романа Балло 3
93 Олександр Погоржельський 3
94 Олександра Кадацька Спеціалізована школа №52 3
95 Анастасія Калатур 3
96 Мария Сапожникова 3
97 Вадим Єрємєєв 3
98 Вероника Петрова 3
99 Кирило Зайцев 3
100 Диана Орлик 3
101 Олена Калініна Гімназія "Ерудит" 2
102 Аня Гарбуз 2
103 Наталья Яндола 2
104 Марина Лебедєва 2
105 Валерія Нерушева 2
106 Поліна Микитюк 2
107 Ольга Левченко 2
108 Валерія Кулініч 2
109 Юлія Соломенко 2
110 Яна Денисенко 2
111 Александр Васильковский Гімназія біотехнологій №177 2
112 Алла Авер`янова 2
113 Андрей Большаков 2
114 наталія згалат-лозинська 2
115 Илья Иванилов CIT 2
116 Софія Абдулла 2
117 Катерина Письменська Школа 163 2
118 Костя Сендецкий 2
119 Іринка Бурда 2
120 Веронiка Курiленко 2
121 Александра Решетарь 2
122 В`ячеслав Горбач 2
123 Валерій Паливода CIT 2
124 Вікторія Дворник 2
125 Влад Подопригора 2
126 Варвара Бондаренко 2
127 Анастасія Пінчук 2
128 Олександр Іллюченко Гімназія біотехнологій №177 2
129 Марина Заболотня 2
130 Тимофій Максименко 2
131 Тетяна Корнійчук 2
132 Діана Шпитчук 2
133 Ольга Надашкевич 2
134 2
135 Дмитро Крикунов 2
136 Вита Гресько 2
137 Михайло Калашник 2
138 Назарій Колосюк 2
139 Богдан Загородний 2
140 Дар`я Коропенко 2
141 Лера Нерушева 2
142 Владислав Шейко 2
143 Саня Ільенко Гімназія біотехнологій №177 2
144 Григорій Бевза 2
145 Ніка Щеголєва Команда ліцею "Престиж" 2
146 Єгор Корнійчук 2
147 Софія Бойченко 2
148 Христина Корда сш№61 2
149 Марія Салан 2
150 Валерія Гівак СЗШ № 12, 7 клас 2
151 Таня Ейвазова 2
152 Серафима Молочко 2
153 Юлія Олізаренко сш№61 2
154 Ростік Антипенко 1
155 Артем Потапенко CIT 1
156 Назар Бурда Спеціалізована школа №52 1
157 Аліна Андрущенко 1
158 Егор Прыходько 1
159 Олег Новосад 1
160 Анастасія Пилипенко 1
161 Андрей Войналович 1
162 Max Fedotov CIT 1
163 Олена Дяченко 1
164 Катерина Макарова 1
165 Полина Пиварь 1
166 Анна Музиченко 1
167 ваня Волковецкий 1
168 Danya Grabovoy 1
169 даниил вадіс 1
170 Евгения Роговая 1
171 Георгій Білостенко ZX-club 1
172 Анна Перванюк 1
173 Віра Козаківська 1
174 Олена Лиштва Спеціалізована школа №52 1
175 Костя Рыбчинский ЦНТТМ «Сфера» 1
176 Анастасія Пінькевіч 1
177 Владлен Жиленко 1
178 Анастасія Гнєдаш Пінгвін 1
179 Алиса Кравченко 1
180 Катерина Ільченко ЦПР 1
181 Ярослав Опанасенко 1
182 Марія Синякевич 1
183 Олексій Пількевич 1
184 Андрій Корома Команда ліцею "Престиж" 1
185 Анастасія Лісник сш№61 1
186 Єсенія Никоненко Mobil-173 1
187 Катерина Довбиш Команда ліцею "Престиж" 1
188 Олена Семерич 1
189 Анастасія Тугай 1
190 Анастасія Цілик 1
191 Нікіта Литвиненко 1
192 1
193 Анна Костюк 1
194 влад Подопригора 1
195 Максим Бондаренко Гімназія біотехнологій №177 1
196 1
197 Nikita Hvastunov 1
198 Оксана Степанець 1
199 Дана Орро 1
200 Юлія Дідович 1
201 Анастасія Сперкач 1
202 Оля Куприенко 1
203 Маргарита Шевченко 1
204 александра канючка 1
205 Ілля Кібальний ДКРКМ ДНУ 1
206 Софія Надашкевич 1
207 Артем Гречка 1
208 Лена Войнова 1
209 Андрій Ткач 1
210 Екатерина Ревуцька Гімназія біотехнологій №177 1
211 Юрий Кисильов 1
212 Дима Ясінський ЦПР 1
213 Даша Бурлак 1
214 Игорь Кирьян 1
215 Олександр Тельнов 1
216 Марина Васильченко 1
217 Анастасія Процюк 1
218 Марія Мелько 1
219 Анастасія Стрілець 1
220 Ян Корженко Спеціалізована школа №52 1
221 Ксенія Іонова 1
222 Петро Пасічний 1
223 Владислав Леончук Ліцей 157 1
224 Влад Коцюба КПДЮ 1
225 Егор Пенчук 1
226 Микола Космина 1
227 vladlena ovcharenko 1
228 Катерина Сукайло Києво-Печерський Ліцей №171 "Лідер" 1
229 Ліза Мосейчук Mobil-173 1
230 Микита Меленчуков CIT 1
231 Анастасія Павлюк 1
232 Ковалев Виталий 1
233 Валентина Хребет 1
234 Михайло Тамілін 1
235 Михаил Шиков 1
236 Олександр Бурак 1
237 Соня Аксененко КПДЮ 1
238 София Осадченко 1
239 Дар*я Карпенко 1
240 Владислав Потапов 1
241 Максим Коваль 1
242 Софія Деркач 1
243 Nikita Nikitin Спеціалізована школа №52 1
244 Ольга Голуб 1
245 Катя Корко ЦТТ"Юність" 1
246 Misha Sleptsov CIT 1
247 Яна Квасова 1
248 Стас Яценко 1
249 Елизавета Шапиро 1
250 Maria Cherevishnik 1
251 Оля Купрієнко 1
252 Максим Бурлука 1
253 Олександр Філін ДКРКМ ДНУ 1
254 Ева Музиченко Гімназія біотехнологій №177 1
255 Lisa Zhukovskaya 1
256 Станіслав Григорьєв 1
257 Богдан Лебідь 1
258 Владислав Гриців 1
259 Ліза Єршова 1
260 Сергій Ремез 1
261 Лиза Сидорова 1
262 Єлизавета Кiбальник 1
263 Михайло Андрієвський CIT 1
264 Володимир Турецький 1
265 Дар`я Караван Гімназія "Ерудит" 1
266 Нікіта Нікітін 1
267 Максим Вдовіко 1
268 Михайло Демидов 1
269 Dima Laika 1
270 Карина Бевз 1
271 Іван Литвиненко CIT 1
272 Олексій Іванюк 1
273 Анастасия Трилисская 1
274 Катерина Гурман 1
275 Ярослав Коваленко 1
276 Rena Aoki сш№61 1
277 Мария Халета 1
278 Дмитро Бабінін 1
279 Артур Сулдін 1
280 Єлизавета Чумак Команда ліцею "Престиж" 1
281 Аня Арнаутова 1
282 Даниил 1
283 Павло Костюченко 1
284 Матвій Сусленко КПДЮ 1
285 анна бальсанко 1
286 Кирилл Андрух 1
287 Олег Стеценко Команда ліцею "Престиж" 1
288 Іван Назаренко 1
289 Дарина Підгорна 1
290 Каролина Артеменко Команда ліцею "Престиж" 1
291 Alina Chemeris 1
292 Захар Золотарев 1
293 Денис Хмиляр 1
294 Владислав Чарковский 1
295 Семен Семенюк 1
296 Даша Антонюк 1
297 игнатий Молочко 1
298 Андрій Сугак 1
299 Кирило Тітов CIT 1
300 Юлия Денисенко 1
301 Дмитро Ситніков 1
302 Саша Бабіенко CIT 1
303 Света Симонович 0
304 Діана Мендрик Mobil-173 0
305 Яна Сенчило (178) 0
306 Карина Протченко 0
307 Маргарита Фучкіна 0


Рейтинг команд
Команда IT-рейтинг
1 СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 391
2 "Юний програміст" Центру ТТМ 224
3 Школа 163 203
4 ЦПР 178
5 ЦПР "Web-дизайн" 82
6 ЦНТТМ «Сфера» 41
7 сш№61 35
8 CIT 28
9 ZX-club 25
10 Спеціалізована школа №52 18
11 5A 17
12 8
13 10Б 8
14 Команда ліцею "Престиж" 7
15 7
16 Гімназія біотехнологій №177 6
17 5
18 4
19 3
20 3
21 3
22 2
23 ЦТТ"Юність" 2
24 ДКРКМ ДНУ 2
25 Ліцей 157 1
26 1
27 Mobil-173 1
28 10Б 1


ОБГОВОРЕННЯ: