Комп`ютерна графіка /  
 

Містить технології:
2D графіка    3D графіка   
Рейтинг учасників
Учасник Команда IT-рейтинг
1 Даниил Чилочи Спеціалізована школа №52 213
2 Володимира Мала "Юний програміст" Центру ТТМ 163
3 Євгеній Антипов 10Б 158
4 Ірина Бандак ЦПР 151
5 Ангеліна Галактіонова СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 120
6 Максим Дідковський СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 90
7 Нікіта Остапець 10Б 90
8 Катерина Іванова 84
9 Вікторія Юрковська Школа 163 84
10 Юля Мосійчук ЦПР 80
11 Ірина Євдощенко 80
12 Анастасія Примаченко СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 80
13 Анастасія Бурим 80
14 Олег Нечипоренко Школа 163 62
15 Іван Литвиненко CIT 61
16 Владислав Урсул CIT 55
17 Денис Ляшенко Спеціалізована школа №52 54
18 Оля Войтко ЦПР "Web-дизайн" 46
19 Анна Філіна Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 45
20 Михайло Ковецький CIT 43
21 Марія Кузьменко Школа 163 41
22 Єлизавета Галактіонова СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 41
23 х х "Юний програміст" Центру ТТМ 40
24 Кирил Шестак CIT 40
25 Александра Боряк ЦНТТМ «Сфера» 40
26 Микола Філонович СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 40
27 Анастасія Ткаченко 32
28 Лена Козак 27
29 Ростислав Шинлов ЦПР "Web-дизайн" 25
30 Артур Макаров ZX-club 25
31 Марйам Абдул Рахман 23
32 Ігор Вовчук 23
33 Анастасія Пампуха "Юний програміст" Центру ТТМ 21
34 Оля Степко 21
35 Світлана Тернопольська СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 20
36 Ігорь Солосич СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 20
37 Максим Гнатик 20
38 Ілона Михайлова СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 20
39 Maria Garbar ЦПР 20
40 Наталія Зозуля сш№61 20
41 Соня Кравчук "Юний програміст" Центру ТТМ 20
42 Андрій Клебанов 20
43 Роман Єременко 20
44 Vladislav LZ 20
45 Маргарита Тарганчук КПДЮ 20
46 Ірина Косицька Пінгвін 20
47 Виктория Пилипчук Спеціалізована школа №52 17
48 Darina Ponomaryova 14
49 Анастасія Процюк 14
50 Даша Шевченко Спеціалізована школа №52 13
51 Марія Шаламберідзе 13
52 Валерия Нерушева 12
53 Поліна Кравцова 12
54 Микита Меленчуков CIT 12
55 веденська анна Спеціалізована школа №52 12
56 Маша Матвийчук 10Б 11
57 Марія Слюсар Школа 163 11
58 Анна Литвиненко 10Б 11
59 Володимир Казаченко CIT 11
60 Вероніка Андріанова ЦПР "Web-дизайн" 11
61 Вікторія Бондаренко Спеціалізована школа №52 11
62 Віка Шинбіна 11
63 Олександра Шпетна сш№61 10
64 Дмитро Хаврусь 10
65 Олександра Кадацька Спеціалізована школа №52 10
66 Олексій Шатохін 10
67 Тетяна Білозір "Юний програміст" Центру ТТМ 10
68 Анастасія Савельєва 10
69 Полина Лихачева 10
70 Евгенія Шевчук "Юний програміст" Центру ТТМ 10
71 Вадим Репецький 10
72 Варвара Бондаренко 9
73 Roman Ignatov 9
74 Валерія Піщимуха 9
75 Ярослава Мукомела 9
76 Юлія Нікітіна 9
77 Веронiка Курiленко 8
78 Олена Калініна НВК «Ерудит" 8
79 Лера Мироненко 8
80 Тетяна Корнійчук 8
81 Лідія Горбач 8
82 Дария Разумовская 8
83 Настя Середа 8
84 Андрій Красовський 8
85 Єлизавета Оболонська Спеціалізована школа №52 8
86 Марія Барабуха Спеціалізована школа №52 8
87 Тема Кошкин Спеціалізована школа №52 8
88 В`ячеслав Горбач 7
89 Роман Скуратович Спеціалізована школа №52 7
90 Андрій Камінський 7
91 Даша Шевцова 7
92 Діана Шпитчук 7
93 Лена Войнова 7
94 Єгор Корнійчук 7
95 Мария Пшеничная 7
96 Нгуен Віолетта 6
97 Анастасія Калатур 6
98 Вікторія Ілющенко 6
99 Илья Квас 6
100 Артем Гречка 6
101 Владислав Потапов 6
102 Ольга Михайловська 6
103 Даша Антонюк 6
104 Анастасія Макрідіна 6
105 Анастасiя Тарканiй 6
106 Влада Кравченко 6
107 Глеб Вернигоров 6
108 Олександр Погоржельський 6
109 Миша Мирошник 6
110 Алла Авер`янова 6
111 Мария Сапожникова 6
112 vladlena ovcharenko 6
113 Вікторія Ланда CIT 6
114 Костя Рыбчинский ЦНТТМ «Сфера» 6
115 Оля Гавриленко 5
116 Таня Рибак 5
117 Романа Балло 5
118 Kiticat 5
119 Кирилл Кирильцев 5
120 Вероника Синчук ЦПР 5
121 Анастасія Криводуб 5
122 Вікторія Дворник 5
123 Роман Безсмертний CIT 5
124 Андрій Юрченко CIT 5
125 павел потапнев 5
126 Вадим Єрємєєв 5
127 Кирилл Цыбулькин 5
128 Олександр Татарчук «Інформаційні технології» ЦТТМ 5
129 Анастасія Панченко 5
130 Марія Косовцова Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 5
131 Шарвадзе Олександра 5
132 Поліна Бібік 4
133 Полина Пиварь 4
134 Нікіта Нечитайло Спеціалізована школа №52 4
135 Софія Рогоза Команда ліцею "Престиж" 4
136 Аліна Андрущенко 4
137 Євген Нагорний 4
138 Анна Денисенко 4
139 Анна Ланда НВК «Ерудит" 4
140 Анастасия Трилисская 4
141 Оля Купрієнко 4
142 Наталія Алексик 4
143 Єлізавета Годовікова 4
144 Вiкторiя Верхулевська 4
145 Анна Костюк 4
146 Ева Грамма Приватна школа "Афіни" 4
147 Артем Громницький 4
148 Анастасія Стрілець 4
149 Максим Бурлука 4
150 Віка Чепчак 4
151 Надія Шинкарьова 4
152 Кирило Зайцев 4
153 Надя Цюпа 4
154 Влад Брухаль 4
155 Анастасія Пінчук 4
156 Іван Михайлов 4
157 Юлія (СЗШ №12) Дідович 4
158 Ганна Барабуха 4
159 Ann Korneyko 4
160 Ліза Стеблик 4
161 Марія Василенко 11А 4
162 Іван Назаренко 4
163 Дмитрий Черныш 4
164 Карина Скринник 4
165 Іринка Бурда 4
166 Владислав Чарковский 4
167 Владислав Шейко 4
168 Іван Стародуб Спеціалізована школа №52 4
169 Ігор Бондаренко 4
170 Марія Лященко 3
171 Ivan Ishchenko 3
172 Андрей Шпак 3
173 Вікторія Назарко 3
174 Глеб Щегельський Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 3
175 Денис Ніконенко 3
176 Олександр Костенко Школа 163 3
177 Влад Подопригора 3
178 Марія Синякеич 3
179 Олександра Решетар 3
180 Марія Мітленко 3
181 Карина Комарова 3
182 Света Симонович 3
183 Darya Koropenko 3
184 Алина Чемерис 3
185 Анастасія Шаповалова 3
186 Анастасія Тафтай Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 3
187 Андрей Большаков 3
188 Елизавета Бутомо 3
189 Ева Потокі Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 3
190 Євгенія Варданян 3
191 Євгенія Струц 11А 3
192 Ян Корженко Спеціалізована школа №52 3
193 Маргаріта Ткачук Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 3
194 Диана Орлик 3
195 Володимир Юрчук Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 3
196 Анастасія Новицька НВК «Ерудит" 3
197 Кирило Чорнокозинский 3
198 Анастасія Тугай 3
199 Аня Кудрик 3
200 Вікторія Макаренко ліцей 142 3
201 Алиса Климчук 3
202 Анастасія Аверіна 3
203 Диана Орлик 3
204 Даша Зініч 3
205 Софія Тарасенко 3
206 Олексій Іванюк 3
207 Александра-Фелиция Кривенко 3
208 Артем Потапенко CIT 3
209 Ева Музыченко Гімназія біотехнологій №177 3
210 Катерина Корж 3
211 Денис Вєршинін 3
212 Андрей Шпак 3
213 Анастасія Калатур 3
214 Владислав Зайцев Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 3
215 Катерина Гаваза 3
216 Каріна Гусь 3
217 Аліна Чемерис 3
218 Олег Гаврилко 3
219 Олександра Шарипіна 3
220 Олександра Давиденко 3
221 Олександр Жданов 3
222 Kristina Soroka Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 3
223 Анна Бойко 3
224 Гліб Муха 3
225 Ольга Малярчук 3
226 Лілія Кравченко Гімназія біотехнологій №177 3
227 Яна Квасова 3
228 Наталия Гончарова 3
229 Andrew Shpak 3
230 Валерія Кулініч 3
231 Диана Калиниченко Гімназія біотехнологій №177 3
232 Софія Діхтярук 3
233 Зинченко Владислава 3
234 Дар’я Чудновська Спеціалізована школа №173 3
235 Аня Гарбуз 3
236 Люба Кузовкіна 3
237 Ника Павлова Приватна школа "Афіни" 3
238 Ярослав Дубенюк Спеціалізована школа №173 3
239 Анастасія Хомутська 3
240 Юлія Соломенко 3
241 Лизогубенко Анастасія 3
242 Наталія Алексик 3
243 Дарина Юдіна Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 3
244 Вика Чепчак 3
245 Вероника Сачко 3
246 Вероніка Бондарець 3
247 Владислава Киреєва 3
248 Ольга Тарасенко 3
249 Марія Салан 3
250 Марія Арентова 3
251 Илья Квас 3
252 Кирило Кузьмич 3
253 Макарчук Ніна 3
254 Анна Руссу-Діскулцу 3
255 Ліза Мачуха Команда ліцею "Престиж" 3
256 Марина Заболотня 3
257 Вероника Петрова 3
258 Марія Арентова 3
259 ВЛАД Куксюк ліцей 142 3
260 Danya Grabovoy 3
261 Ева Музиченко Гімназія біотехнологій №177 3
262 Тетяна Васильєва 3
263 Аня Кирьянова 3
264 Ксения Федорова 3
265 Анастасія Кузьмінська 3
266 Софія Абдулла 3
267 Луцький Віталій Гімназія біотехнологій №177 3
268 Юра Бритов 3
269 Таисия Макогон 3
270 Андрій Самошин 3
271 Наталія Згалат-Лозинська 3
272 Ксения Щербакова Спеціалізована школа №52 3
273 Варвара Сальникова Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 3
274 Любов Кузовкіна 3
275 Nasta Pryveda 3
276 Марія Мартинова 3
277 Valeriya Chayka Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 2
278 George Molyboga Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 2
279 Тимофій Максименко 2
280 Олександр Давидов 2
281 Мілана Пелех Гімназія біотехнологій №177 2
282 Анастасія Варійчук 11А 2
283 Таня Епихина 2
284 Вікторія Кохан 2
285 Андрей Дудчак 2
286 Віра Очеретян 2
287 Виктория Крутько 2
288 Диана Орлик 2
289 Софія Абдулла 2
290 Vlad Zelenkov Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 2
291 Катерина Панасенко 2
292 Polina Biletskaya 2
293 Георгій Білостенко ZX-club 2
294 Світлана Пінчук 2
295 Игорь Кирьян 2
296 Софія Пластун 2
297 Наталия Гончарова 2
298 Павло Магдич 2
299 Настя Добриніна 2
300 Дарья Цесарская 2
301 Дмитро Розмаїтий 2
302 Анжела Полов`яна 2
303 Давид Литвинов 2
304 Олександр Іллюченко Гімназія біотехнологій №177 2
305 Яна Денисенко 2
306 Анастасія Пилипенко 2
307 Дмитро Кириченко 2
308 Ксенія Іонова 2
309 Никита Храбуст 2
310 Наталія Алексик 2
311 Соня Давыдова 2
312 Елизавета Ласковенко 2
313 Анна Жиліна 2
314 Анастасія Павлюк 2
315 Катерина Мозгова 2
316 Дарина Підгорна 2
317 Серафима Молочко 2
318 Оля Іванова 2
319 Николай Степаненко 2
320 Ольга Чорна 2
321 Анастасія Катеринюк Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 2
322 Михайло Дятченко Спеціалізована школа №173 2
323 Анастасія Цілик 2
324 Марія Сологуб 2
325 Анастасія Шабанова НВК «Ерудит" 2
326 Анна Городилова 2
327 Мргарита Романенко Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 2
328 Виктория Ликаренко 2
329 Вікторія Стрешенець НВК «Ерудит" 2
330 Костя Сендецкий 2
331 Ангеліна Лукаш 2
332 Василь Старостенко 2
333 Михайло Риков 2
334 Марія Казимірова 2
335 Маша Дорошук 2
336 Марина Лебедєва 2
337 Dima Cechenev Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 2
338 Наталья Яндола 2
339 Анна Шмуляр 2
340 Наталія Згалат-Лозинська 2
341 Smahliuk Valia Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 2
342 Андрей Шушарин 2
343 Ольга Мельник Спеціалізована школа №173 2
344 Поліна Микитюк 2
345 Вікторія Юхимець 2
346 Анна Руссу 2
347 Ярослав Білоконь 2
348 Вита Гресько 2
349 Дарина Калашнёва 2
350 Дар`я Коропенко 2
351 Валерія Гівак СЗШ № 12, 7 клас 2
352 Леся Гармаш 2
353 Мадина Мамешева 2
354 Ольга Голуб 2
355 Олександра Ляпунова 2
356 Любов Рябіна 2
357 Назарій Колосюк 2
358 Марина Креслова Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 2
359 Полина Чернобривко 2
360 Вікторія Зайцева Гімназія біотехнологій №177 2
361 Христина Корда сш№61 2
362 Олександра Кочеткова 2
363 Ангелина Ляскович 2
364 Анна Мислицька 2
365 Егор Самохвалов 2
366 Романа Капранова 2
367 Марія Сорокіна Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 2
368 Юлія Олізаренко сш№61 2
369 Антон Стахурський 2
370 Дмитро Бабінін 2
371 Ілля Корольов 2
372 Анна Городилова 2
373 Ева Михлик 2
374 Ольга Надашкевич 2
375 Юлія Плахотнюк Спеціалізована школа №173 2
376 Саня Ільенко Гімназія біотехнологій №177 2
377 Кирило Дегтяренко 2
378 Анастасія Пінькевич Спеціалізована школа №52 2
379 Григорій Бевза 2
380 Катерина Любомиська 2
381 Софія Бойченко 2
382 makar boyko 2
383 Аміна Порошинська 2
384 Олександра Гончарова Приватна школа "Афіни" 2
385 Катерина Лобойко Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 2
386 Вікторія Чепчак 2
387 Дар`я Караван НВК «Ерудит" 2
388 Влад Ільницький 2
389 Саша Калініна Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 2
390 Валерія Нерушева 2
391 polina volodina Приватна школа "Афіни" 2
392 Анна Кириленко 2
393 Олександра Бакалінська 2
394 Михайло Калашник 2
395 Евгения Тимошенко 2
396 Катерина Караван 2
397 Анастасія Наіста 2
398 Ольга Левченко 2
399 Анастасія Собещук Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 2
400 Лука Добровольский 2
401 Назар Бурда Спеціалізована школа №52 2
402 Марія Сиз Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 2
403 Анастасія Швець 2
404 Victoria Pidsoha 2
405 Мадина Мамешева 2
406 2
407 Вероника Сциборська 2
408 Tania Buinytski 2
409 Андрій Типусяк Приватна школа "Афіни" 2
410 Юля Кононенко 2
411 Поліна Згурська 2
412 Максим Купченко 2
413 Петро Пасічний 2
414 Sonya kravchenco Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 2
415 София Осадченко CIT 2
416 Илья Иванилов CIT 2
417 Ольга Гапанович 2
418 Есения Осадчая 2
419 Катерина Письменська Школа 163 2
420 Ольга Белобородова 2
421 Маргарита Крамаренко 2
422 Георгій Севрук НВК «Ерудит" 2
423 Дмитро Крикунов 2
424 Олександр Сердюк 2
425 Богдан Загородний 2
426 Валерія Петрущак 2
427 Софія Громова 2
428 Ніка Щеголєва Команда ліцею "Престиж" 2
429 Дар’я Жураківська 2
430 Богдан Шевчук 2
431 Катерина Кириченко 2
432 Лера Нерушева 2
433 Евгенія Іщук 2
434 Крістіна Самко 2
435 Ілля Афошин 2
436 даша куроченко Гімназія біотехнологій №177 2
437 Александр Васильковский Гімназія біотехнологій №177 2
438 наталія згалат-лозинська 2
439 Андрей Шпак 2
440 Саша Богущенко 2
441 Ксения Тимохина 2
442 Валерій Паливода CIT 2
443 Марина Лебедєва 2
444 Олександра Микитенко 2
445 Микола Космина 2
446 Александра Решетарь 2
447 Поліна Сорока Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 2
448 Оля Лемешко 2
449 Богдан Хромець 2
450 Анастасія Пінькевич 2
451 Аліна Опанасюк 2
452 Григорій Пономаренко 2
453 Максим Вдовіко 2
454 Таня Ейвазова 2
455 софия олейничук 2
456 Марія Оганян Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 2
457 Вероника Камашева 2
458 Аліна Лісовець 2
459 Лев Квас 2
460 Александра Коваленко 2
461 Катерина Катрук 2
462 Софія Теличко 2
463 Валерия Сирман Гімназія біотехнологій №177 2
464 Ганна Барабуха 2
465 lisa stepanets 2
466 Таисия Довженко 2
467 Yana Koval 2
468 Alina Chemeris 2
469 Дар`я Кір`якова 2
470 Діана Гуцало 2
471 Ольга Мельник 1
472 даниил вадіс 1
473 Нікіта Нікітін 1
474 Аня Арнаутова 1
475 Арина Иващенко Приватна школа "Афіни" 1
476 Андрій Дашко 1
477 Богдан Лебідь 1
478 Вікторія Горбулинська 1
479 Євгенія Толмачова 1
480 Олег Новосад 1
481 Влад Коцюба КПДЮ 1
482 Єсенія Никоненко Mobil-173 1
483 Олександра Семенова 1
484 Юля Саковська Команда ліцею "Престиж" 1
485 Анастасія Серицан 1
486 Олена Семерич 1
487 Анна Руденко 1
488 Гліб Бондаренко 1
489 Дар’я Скідкіна 1
490 Анастасія Голуб 1
491 Наталія Мальченко НВК «Ерудит" 1
492 Кирило Логвин Гімназія біотехнологій №177 1
493 Вікторія Скляренко 1
494 Ганна Клименко 1
495 Перваннюк Анна 1
496 Владислав Леончук Ліцей 157 1
497 Олександра Харченко 1
498 Анна Дворник Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 1
499 Анна Костюк 1
500 Даша Бурлак 1
501 Віка Шаленко 1
502 Анастасія Корочкова 1
503 Єлизавета Микитенко 1
504 Emma Lukiyanenko 1
505 Максим Кокша 1
506 игнатий Молочко 1
507 Богдан Стельмащук Гімназія біотехнологій №177 1
508 Alina Chemeris 1
509 Владлен Жиленко 1
510 Софія Коз`якова 1
511 Степан Зинченко 1
512 Олександр Корнієнко 1
513 Анатолій Санжаровський 1
514 Анастасія Новицька 1
515 Марія Варава Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 1
516 Ия Чучковская 1
517 Влад Філоненко Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 1
518 Каріна Фріаф 1
519 Максим Щурин 1
520 Ярослав Опанасенко 1
521 александра канючка 1
522 Таня Кучер Спеціалізована школа №173 1
523 Валентина Хребет 1
524 Люба Кузовкіна 1
525 Богдан Кошовий 1
526 Дар*я Карпенко 1
527 Дмитро Морозов 1
528 Настя Захаренко 1
529 Владислав Гриців 1
530 Дарина Кисиленко 1
531 Юлія Каленіченко 1
532 Mery Mitlenko 1
533 Яна Сенчило 1
534 Катерина Оксамитна 1
535 Максим Коваль 1
536 Аіда Агаєва 1
537 Валентина Дерменжи 1
538 Марія Тимошенко 1
539 Андрій Корома Команда ліцею "Престиж" 1
540 Єлизавета Сухарєва 1
541 Катерина Контірук НВК «Ерудит" 1
542 Анастасія Лісник сш№61 1
543 Литвиненко Євгенія 1
544 Діана Халатян 1
545 Misha Sleptsov CIT 1
546 Ростік Антипенко 1
547 Владислав Добровольський 1
548 Катерина Довбиш Команда ліцею "Престиж" 1
549 Женя Голубєв 1
550 Назар Багдасарян Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 1
551 Ліна Франк 1
552 Влад Ільницький 1
553 Иван Луценко 1
554 Анастасія Сугак 1
555 Ліза Єршова 1
556 Катерина Ільченко ЦПР 1
557 Анастасія Пилипенко 1
558 Софія Гура 1
559 Марія Фролова 1
560 Ольга Фесенко 1
561 Богдан Семенюк 1
562 Женя Носкова 1
563 Станіслав Григорьєв 1
564 Олександр Сосновський 1
565 Даниил 1
566 Анна Руссу 1
567 Катерина Корж Команда ліцею "Престиж" 1
568 Полина Лихачева 1
569 Kamila Giasi 1
570 Сергій Ремез 1
571 Сергій Бондаренко CIT 1
572 Олена Лиштва Спеціалізована школа №52 1
573 Ілля Малекі 1
574 Дар`я Коваленко 1
575 Алина Лесная НВК «Ерудит" 1
576 Юрий Кисильов 1
577 Анастасия Подлесна 1
578 Настя Гулай 1
579 Аліна Малевицька 1
580 Олена Ярич 1
581 Лилия Кравченко Гімназія біотехнологій №177 1
582 Ліза Мосейчук Mobil-173 1
583 Анита Лукаш 1
584 Анастасия Мухина 1
585 Марія Корнієнко 1
586 Женя Треско Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 1
587 Марина Васильченко 1
588 Катерина Мельник 1
589 Марія Мініна 1
590 Ярослав Мельник 1
591 Михайло Демидов 1
592 Денис Корнієнко 1
593 Alexandra Moroz 1
594 Ілля Кібальний ДКРКМ ДНУ 1
595 Карина Бевз 1
596 Анастасія Шагінян Гімназія біотехнологій №177 1
597 Елизавета Ласковенко 1
598 Дарія Лисенко 11А 1
599 Евгения Роговая 1
600 Марія Сердюк 1
601 Каролина Артеменко Команда ліцею "Престиж" 1
602 Михаил Шиков 1
603 Оскар Грищенко 1
604 Валерій Паливода 1
605 Нуне Мамиконян 1
606 Валерія Гармаш НВК «Ерудит" 1
607 Катерина Макарова 1
608 Андрій Ткач 1
609 Ярослав Коваленко 1
610 Олександр Бурак 1
611 Ігор Муляр Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 1
612 Анна Стефанович 1
613 Dima Laika 1
614 София Осадченко 1
615 Ліза Єршова 1
616 Ярослава Івахненко 1
617 Дар`я Шаблієнко 1
618 Denis Babichenko 1
619 Маргарита Крамаренко 1
620 Денис Хмиляр 1
621 Каріна Валеева Гімназія біотехнологій №177 1
622 Катерина Грищенко 1
623 Катерина Гурман 1
624 Віталій Корень 1
625 Дар’я Костенко 1
626 Маргарита Дубініна 1
627 Антон Глущенко 1
628 Слава Валиуллин 1
629 Mарія Стрєлова 1
630 Михайло Андрієвський CIT 1
631 Матвій Сусленко КПДЮ 1
632 Anton Zinchenko 1
633 Оля Куприенко 1
634 Михаил Демидов 1
635 Саша Полякова 1
636 Егор Пенчук 1
637 Андрій Палієнко 1
638 Катерина Сукайло Києво-Печерський Ліцей №171 "Лідер" 1
639 Володимир Стансков 1
640 Николай Степаненко 1
641 Дарія Бондар 1
642 Анна Врублевська 1
643 Arseniy Boyko 1
644 Кирилл Андрух 1
645 Матвей Калюжко 1
646 Юля Педченко 1
647 Lisa Zhukovskaya 1
648 Софія Чекан 1
649 Олександра Зеленкова 1
650 Лука Добровольський 1
651 Ковалев Виталий 1
652 Елеонора Побоченко 1
653 Yana Denysenko 1
654 Олексій Пагарський 1
655 Настя Пересунько 1
656 Роман Косатий 1
657 Катя Неизжалая 1
658 Лиза Сидорова 1
659 Тишнюк Іван 1
660 Дар`я Самойленко 1
661 Ксенія СЗШ №12 Трикоз 1
662 Полина Пиварь 1
663 Катя Корко ЦТТ"Юність" 1
664 Діана Кірик 1
665 Вікторія Зайцева Гімназія біотехнологій №177 1
666 Антонина Молочко 1
667 Семен Семенюк 1
668 Анастасія Сперкач 1
669 Стас Калинин 1
670 Марія Косович 1
671 Михайло Тамілін 1
672 Nikita Nikitin Спеціалізована школа №52 1
673 Анна Раздоріна 1
674 Микита Мендик 1
675 Анна Риженко 1
676 Ольга Слободчук 1
677 Анна Кір`янова 1
678 Мар`яна Котік 1
679 Ярослава Сологуб 1
680 Соня Аксененко КПДЮ 1
681 Анастасія Ільвицька НВК «Ерудит" 1
682 Вікторія Мусієць 1
683 Max Fedotov CIT 1
684 Євгенія Кібрик 1
685 Вероніка Конотоп 1
686 Олеся Ушакова НВК «Ерудит" 1
687 Екатерина Ревуцька Гімназія біотехнологій №177 1
688 Олена Іванова 1
689 Ліза Вітвіцька 1
690 Андрій Шандер 1
691 Майя Сметана Приватна школа "Афіни" 1
692 Карина Протченко 1
693 Елизавета Пионтковская Приватна школа "Афіни" 1
694 Олена Дяченко 1
695 Єлізавєта Яцишина НВК «Ерудит" 1
696 Олександр Тельнов 1
697 Мар`яна Прилипко 1
698 Анна Кудрик 11А 1
699 Дана Орро 1
700 Darya Mazurok 1
701 Оскар Грищенко 1
702 Андрей Большаков 1
703 Іванна Бура 1
704 Егор Пенчук 1
705 Марина Корольова 1
706 Владислав Цвєтков Спеціалізована школа №52 1
707 Елена Фисун Гімназія біотехнологій №177 1
708 Бешун Артур 1
709 Єлизавета Кiбальник 1
710 Софія Поліщук Спеціалізована школа №173 1
711 влад Подопригора 1
712 Ольга Степко 1
713 Кирило Тітов CIT 1
714 Mona Kotliarova Гімназія біотехнологій №177 1
715 ваня Волковецкий 1
716 Анастасія Врублевська 1
717 Стас Яценко 1
718 Анастасія Кроон Гімназія біотехнологій №177 1
719 Мария Халета 1
720 Клим Климчук 1
721 Валерия Соколова 1
722 Олександр Альошин 1
723 Дар`я Костенко Спеціалізована школа №173 1
724 Вероніка Заруцька 1
725 Елизавета Ласковенко 1
726 Дима Коренко Спеціалізована школа №52 1
727 Євгеній Декунов Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 1
728 Валерія Гівак 1
729 Катерина Орел 1
730 Олександр Філін ДКРКМ ДНУ 1
731 Олександра Матреніцька Гімназія біотехнологій №177 1
732 анна бальсанко 1
733 Анастасія Усачева 1
734 Влада Кирєєва 1
735 Альона Матвєєва Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 1
736 Віталій Корень 1
737 Оля Незенко 1
738 Анастасія Морозова НВК «Ерудит" 1
739 Дима Ясінський ЦПР 1
740 Анна Бальсанко 1
741 Анастасія Гнєдаш Пінгвін 1
742 Крістіна Кравець 1
743 Анна Вінцик Гімназія біотехнологій №177 1
744 Михайло Кінайлюк НВК «Ерудит" 1
745 Оксана Степанець 1
746 Анна Музиченко 1
747 Илья Петухов 1
748 Тетяна Швидун Приватна школа "Афіни" 1
749 Орест Маяцький 1
750 Дар`я Кобець 1
751 Дарина Тимошенко Гімназія біотехнологій №177 1
752 Вика Ветер 1
753 Karina Semenko 1
754 Андрей Солдатов 1
755 Кирилл Бойко Приватна школа "Афіни" 1
756 Поліна Ткаченко Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 1
757 Анна Перванюк 1
758 Влад Шейко 1
759 Андрій Чебаков 1
760 Анастасия Махринская 1
761 Валерій Бабенко 1
762 Антон Зинченко 1
763 Олексій Пількевич 1
764 Мішель Демура 1
765 Ангеліна Ляскович 1
766 Maria Cherevishnik 1
767 Май Нго 1
768 Анастасія Вознякевич 1
769 Астхик Мамиконян 1
770 Rena Aoki сш№61 1
771 Юлия Денисенко 1
772 Юрій Стецюк Спеціалізована школа №52 1
773 Даша Саєнко 1
774 Тетяна Зінченко 1
775 Елизавета Мосолова 1
776 Юлія Комісарчук 1
777 Петя Пасічний 1
778 Олександр Пічугін 1
779 Настя Корочкова 1
780 Неллі Полякова Спеціалізована школа №173 1
781 Катерина Дяченко 1
782 Андрей Войналович 1
783 Марія Міхновська Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 1
784 Аліна Анфілова 1
785 Vlad Buinytski Mobil-173 1
786 Софія Прокопенко Приватна школа "Афіни" 1
787 Павло Костюченко 1
788 Костянтин Бутенко 1
789 Анастасия Кривко 1
790 Кірілл Бойко 1
791 Романа Капранова 1
792 Анна Родічева НВК «Ерудит" 1
793 Олександра Марченко 1
794 Анна Вінцик Гімназія біотехнологій №177 1
795 Алексеенко Ваня 1
796 Нікіта Литвиненко 1
797 Максим Бондаренко Гімназія біотехнологій №177 1
798 Ольга Надашкевич 1
799 Софія Діхтіарук 1
800 Анна Ткачевська Команда ліцею "Престиж" 1
801 Єлизавета Чумак Команда ліцею "Престиж" 1
802 Вікторія Бондар 1
803 Фёдор Вернигоров 1
804 Анастасія Чубарова Гімназія біотехнологій №177 1
805 Андрій Сугак 1
806 Антон Зозуля 1
807 Nikita Hvastunov 1
808 Єлизавета Столярчук Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 1
809 Елизавета Шапиро 1
810 Влада Киреєва 1
811 Victoria Chepchak Спеціалізована школа №52 1
812 Олег Стеценко Команда ліцею "Престиж" 1
813 Олександр Тищенко 1
814 Софія Сливченко 1
815 Антон Казновський Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 1
816 Марія Мелько 1
817 Игорь Сергийчук 1
818 Наташа Хильченко 1
819 Natasha Nahorna 1
820 Марія Синевич 1
821 Маргарита Шевченко 1
822 Аліна Іванченко 1
823 Віра Козаківська 1
824 1
825 Дмитро Ситніков 1
826 Поліна Левченко Гімназія біотехнологій №177 1
827 Katya Revuzkaya Гімназія біотехнологій №177 1
828 Катерина Білорус 1
829 Владислав Фещук 1
830 Софія Надашкевич 1
831 Олександра Бригардіна Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 1
832 Артур Сулдін 1
833 Ірина Сідляренко 1
834 Ліза Захарченко 1
835 Микола Кошовий Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 1
836 Егор Прыходько 1
837 Назарій Сапак CIT 1
838 Віка Шкурина 1
839 Милана Пелех Гімназія біотехнологій №177 1
840 Андрій Бітлян 1
841 anna klimenko Приватна школа "Афіни" 1
842 Daniela Gaiciuk Гімназія біотехнологій №177 1
843 Марія Скуратівська 1
844 Ілія Дутов CIT 1
845 Анна Ісаєва 1
846 Володимир Турецький 1
847 Валерія Вербовская 1
848 Дмитро Яременко 1
849 Любов Новікова 1
850 Влад Осовіч 1
851 Ігор Матика Гімназія біотехнологій №177 1
852 Ольга Макарова 1
853 Захар Золотарев 1
854 Алиса Кравченко 1
855 Ярослав Пилипчук 1
856 Єлизавета Мокляк Команда ліцею "Престиж" 1
857 Габріел Йіргу 1
858 Катерина Очеретян 1
859 Діана Мендрик Mobil-173 1
860 Олександра Логвинчук Гімназія біотехнологій №177 1
861 Назар Решетняк Команда ліцею "Престиж" 1
862 Анастасія Пінькевіч 1
863 Софія Деркач 1
864 Аня Лукашевич 1
865 Олексій Матвієнко 1
866 Валерія Вовченко Гімназія біотехнологій №177 1
867 Саша Бабіенко CIT 1
868 Катя Жуковець 1
869 Марія Синякевич 1
870 Валерия Нерушева 0
871 Маргарита Фучкіна 0
872 Олександр Кручак 0
873 Яна Сенчило (178) 0
874 Катерина Ревуцька 0
875 Kirill Gnitetskiy 0
876 Єва Луньова Гімназія біотехнологій №177 0
877 Anastasia Osmak Команда ліцею "Престиж" 0
878 Варда Алексанов 0
879 Богдан Мовчан 0
880 Анна Замогильна 0
881 Богдан Левін 0
882 Тімур Поболов Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 0
883 Дарина Клиндух Гімназія біотехнологій №177 0
884 Gleb Gapko 0
885 Вероніка Вербовська 0


Рейтинг команд
Команда IT-рейтинг
1 СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 391
2 CIT 313
3 "Юний програміст" Центру ТТМ 264
4 Школа 163 203
5 178
6 ЦПР 178
7 Спеціалізована школа №52 111
8 ЦПР "Web-дизайн" 82
9 Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 60
10 ЦНТТМ «Сфера» 46
11 сш№61 35
12 Гімназія біотехнологій №177 33
13 31
14 ZX-club 25
15 5A 20
16 Приватна школа "Афіни" 19
17 Команда ліцею "Престиж" 19
18 Спеціалізована школа №173 13
19 10Б 11
20 10
21 8
22 8
23 7
24 6
25 10А 6
26 11А 3
27 3
28 ЦТТ"Юність" 3
29 Mobil-173 2
30 НВК «Ерудит" 2
31 ДКРКМ ДНУ 2
32 1
33 11Б 1
34 10Б 1
35 Ліцей 157 1


ОБГОВОРЕННЯ: