Офісні технології /  
 

Містить технології:
Створення презентацій    Машинопис   
Рейтинг учасників
Учасник Команда IT-рейтинг
1 Владислав Бодуля НВК 80
2 НВК 80
3 Настя Білошицька "Юний програміст" Центру ТТМ 80
4 Катерина Ільченко ЦПР 80
5 Євгеній Єсаф`єв ЦПР 40
6 Данило Василишен Пінгвін 40
7 Анастасія Примаченко СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 40
8 Лоліта Кузьменко сш№61 40
9 Настя Швец 5A 23
10 Дмитро Литвиненко СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 20
11 Іван Гончаров 20
12 Анастасія Балибіна Команда ліцею "Престиж" 20
13 Ярослава Гладун Пінгвін 20
14 Олеся Коваленко ZX-club 20
15 Аліна Моргун ЦТТ"Юність" 11
16 Нікіта Нечитайло 5A 11
17 Євген Сухенко ЦТТ"Юність" 10
18 Дмитро Карпов ЦПР 10
19 Ангеліна Галактіонова СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 10
20 Ігорь Солосич СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 10
21 Світлана Власенко 10
22 Олександра Родіонова КПДЮ 10
23 Анна Ткачевська Команда ліцею "Престиж" 10
24 Дмитрий Черныш 6
25 Вікторія Бондаренко Спеціалізована школа №52 6
26 Анастасія Королюк 5
27 Вікторія Ярошенко 3
28 Дар`я Кураєва 3
29 Єлизавета Оболонська Спеціалізована школа №52 2
30 Нікіта Нікітін 2
31 andrey dumik 1
32 Дар`я Коваленко 1
33 Єлизавета Галактіонова СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 1
34 Валерія Щербань 1
35 Анна Володько 1
36 Ярослав Опанасенко 1
37 Тетяна Швидун Приватна школа "Афіни" 1
38 Маша Депутат «Інформаційні технології» ЦТТМ 1
39 Анастасія Королюк 1
40 Володимир Будкевич ЦТТ"Юність" 1
41 Natik Mika 1
42 Леша Мельник ЦТТ"Юність" 1
43 Артем Гречка 1
44 Антон Олексюк 1
45 Самир Джелялов КПДЮ 1
46 Дмитро Макаров 1
47 Степан Рубан 1
48 Влада Дацюк 1
49 Валерія Стопень СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 1
50 Поліна Літвяк 1
51 Катерина Сукайло Києво-Печерський Ліцей №171 "Лідер" 1
52 Ярослав Литвиненко 1
53 Олександр Грицюк 1
54 Валентин Фальковський 1
55 Валерия Тугарьова 1
56 Матвій Жадан КПДЮ 1
57 Світлана Власенко 1
58 Михайло Олизько СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 1
59 Поляков Анатолій НВК 1
60 Валерия Соколова 1
61 Женя Моргун ЦТТ"Юність" 1
62 Даниил Чилочи Спеціалізована школа №52 1
63 Іринка Бурда 1
64 Катерина Павлик 1
65 Богдан Овчар 1
66 Ігор Торошанко 1
67 Саша Головач КПДЮ 1
68 Влада Овчіннікова 1
69 Анна Мягких «Інформаційні технології» ЦТТМ 1
70 Анастасія Семенюк ЦТТ"Юність" 1
71 Максим Мiняйло 1
72 Ivan Khlopov 1
73 Тарас Бойко 1
74 Ілона Слуцька 1


Рейтинг команд
Команда IT-рейтинг
1 ЦПР 130
2 СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 83
3 "Юний програміст" Центру ТТМ 80
4 Пінгвін 60
5 сш№61 40
6 Команда ліцею "Престиж" 30
7 ЦТТ"Юність" 25
8 3
9 2
10 1
11 Приватна школа "Афіни" 1
12 1
13 НВК 1
14 «Інформаційні технології» ЦТТМ 1
15 1


ОБГОВОРЕННЯ: