WEB-технології /  
 

Містить технології:
HTML + CSS    PHP    Javascript    Ajax    JQuery   
Рейтинг учасників
Учасник Команда IT-рейтинг
1 Владислав Урсул CIT 355
2 Валентина Стародуб ЦПР "Web-дизайн" 160
3 Ростислав Шинлов ЦПР "Web-дизайн" 120
4 Вероніка Андріанова ЦПР "Web-дизайн" 92
5 Володимир Черниш CIT 83
6 Крістіна Кулівник ЦПР "Web-дизайн" 80
7 Даниил Чилочи Спеціалізована школа №52 71
8 Ігор Циховський CIT 66
9 Оксана Погорелая ЦНТТМ «Сфера» 63
10 Єгор Нестеренко ЦПР "Web-дизайн" 60
11 Іван Безсмертний 56
12 Богдан Гуменник CIT 50
13 Ярослав Лещенко ЦНТТМ «Сфера» 50
14 Микола Гілко Бобры Центра Информационных Технологий хорошо владеющие костылями, имеющие за плечами огромный опыт 42
15 Ярослав Наумчак ЦНТТМ «Сфера» 40
16 Нікіта Волобуєв 40
17 Костя Рыбчинский ЦНТТМ «Сфера» 40
18 Олександр Сторожук 36
19 Кирило Зайцев 25
20 Дмитрий Мачавариани 23
21 Олександр Сакович СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 21
22 Олександр Григоренко 21
23 Юлія Медведкова сш№61 21
24 Володимир Будкевич 21
25 Лілія Карпенко 20
26 Антон Кремляков 20
27 Макс Ільїн 20
28 Дима Коренко Спеціалізована школа №52 20
29 Сінан Арабі ЦПР "Web-дизайн" 20
30 Ігор Коваленко КПДЮ 20
31 Олексій Цепа 20
32 Кароліна Шнурова ЦПР "Web-дизайн" 20
33 Max Fedotov CIT 18
34 Микола Красан CIT 17
35 Анастасія Гофман 14
36 Євген Бадзюх СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 11
37 Александр Чёрный 11
38 Максим Лєдощук Школа 163 10
39 Нікіта Синьов Mobil-173 10
40 Марія Шаламберідзе 10
41 Андрій Гончарук СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 10
42 Данило Долгополов ЦНТТМ «Сфера» 10
43 Олег Варнов 11А 10
44 Гудзь Данило 10
45 Владислав Рубльов 10
46 Мар"яна Мельнік ЦНТТМ «Сфера» 10
47 Александра Боряк ЦНТТМ «Сфера» 10
48 Андрей Шушарин 9
49 Олександр Григорович 9
50 Андрій Ставинський 9
51 Дария Разумовская 9
52 Анастасiя Тарканiй 9
53 Михайло Дяченко 9
54 Костянтин Бутенко 9
55 Анатолій Шатило 8
56 Андрей Большаков 8
57 Рома Климович CIT 8
58 Анна Кочерженко 7
59 Іван Колесник 7
60 Олексій Пастухов 7
61 Iлля Колесник 6
62 Andrey Kalashnikov 6
63 Ілля Кібальний ДКРКМ ДНУ 6
64 Андрій Немченко 6
65 Емілія Желєзнова 6
66 Максим Ермоленко 6
67 Артем Кльоц 6
68 Danya Grabovoy 6
69 Darina Ponomaryova 6
70 Анастасія Макрідіна 6
71 Ольмезов Константин 6
72 Дмитро Киричков 5
73 Андрiй Якименко 5
74 Микита Меленчуков CIT 5
75 Юлія Нікітіна 5
76 Артем Гречка 5
77 Ольга Михайловська 5
78 Олег Булгаков 5
79 Діана Шпитчук 5
80 Leon Belmasov 5
81 Андрей Лях 5
82 Олексій Козлов Бобры Центра Информационных Технологий хорошо владеющие костылями, имеющие за плечами огромный опыт 5
83 Дмитро Кутрань 5
84 Марина Золотарьова 5
85 В`ячеслав Ніділько 4
86 Ярослав Вережак 4
87 Денис Денисенко 4
88 Алексей Романкевич 4
89 Татьяна Шевцова 4
90 Віктор Окончук 4
91 Єгор Корнійчук 4
92 Илья Якушевсвкий 4
93 Антон Табунов 4
94 Андрій Камінський 4
95 Вікторія Тирусь 4
96 Marko Stelmachenko Спеціалізована школа №52 4
97 Влад Брухаль 4
98 Глеб Вернигоров 4
99 Владислав Цвєтков Спеціалізована школа №52 4
100 Максим Яргін Гімназія біотехнологій №177 3
101 Тарас Співак 3
102 Демид Тесленко 3
103 Влад Григорян 3
104 Анастасия Удовика 3
105 Тетяна Корнійчук 3
106 Стас Гудков 3
107 Анна Литвиненко 10Б 3
108 Владислав Сиволожский 3
109 Валерія Піщимуха 3
110 Володимир Сусленко 3
111 Дмитрий Шостак Juggernaut 3
112 Ярослав Кожевников 3
113 Денис Ляшенко Спеціалізована школа №52 3
114 Misha Doroshenko 3
115 Ілля Вавілов Гімназія біотехнологій №177 3
116 Name Pass CIT 3
117 Маша Волошина Гімназія біотехнологій №177 3
118 Владислав Сиволожський 3
119 Михайло Петелін 3
120 Варвара Бондаренко 3
121 Іван Назаренко 3
122 Валера Чулошников ЦПР "Web-дизайн" 3
123 Никита Пчелинцев 3
124 Владислав Точаненко 3
125 Вікторія Дворник 3
126 Андрій Ткач 3
127 Дмитро Новоселецький 3
128 Михаил Борозенец 3
129 Лідія Горбач 3
130 Анастасия Удовика 3
131 Михайло Ліпатов 3
132 Іван Громовий Спеціалізована школа №52 3
133 Дмитро Клименко 3
134 Ярослава Мукомела 3
135 Даниэль Пинчук 3
136 Микола Бабич 3
137 Вячеслав Шаповалов 3
138 Кирило Бєляєв 3
139 Амір Абу Шамала Команда ліцею "Престиж" 3
140 Александр Нечипорук 3
141 Владислав Мелашенко 3
142 Муслім Абдулла 3
143 Іван Макаров 3
144 Андрій Олексюк ДКРКМ ДНУ 3
145 Михайло Язенок 3
146 Александр Дерновой 3
147 Коля Якубов 3
148 Назар Бурда Спеціалізована школа №52 3
149 Олексій Лозовой 2
150 Федір Гергало 2
151 Орест Олійник 2
152 Олександра Кадацька Спеціалізована школа №52 2
153 Ілля Корольов 2
154 Олександр Мусiяченко 2
155 Станіслав Кунц 2
156 Ольвія Стройванс ЦНТТМ «Сфера» 2
157 Дмитро Косогор 2
158 Микола Якубов 2
159 Артем Севериненко 2
160 Ігор Матика Гімназія біотехнологій №177 2
161 Станіслав Ліфер 2
162 Дар`я Безейко Гімназія біотехнологій №177 2
163 Витаутас Бразас 2
164 Анастасия Кожара 2
165 Даша Бурлак 2
166 Поліна Згурська 2
167 Olesya Verstyuk 2
168 Валерія Давиденко Гімназія біотехнологій №177 2
169 Катерина Сахно 2
170 Каан Годжен 2
171 Artem Romanenko 2
172 Олег Зоренко 2
173 Валерій Паливода CIT 2
174 Влад Громенко 2
175 Алексейка Горбешко Спеціалізована школа №52 2
176 Данил Биленко Биленко 2
177 Анна Ланда 2
178 Валерий Тимофеев 2
179 Олена Іванова 2
180 Олександра Шаблій 2
181 Антон Стахурський 2
182 Андрій Чемерисов 2
183 Маргарита Гулій 2
184 Олександра Логвинчук Гімназія біотехнологій №177 2
185 Дмитро Шевляков 2
186 Данил Гуров 2
187 Анна Денисенко 2
188 Сергій Шкарубський Бобры Центра Информационных Технологий хорошо владеющие костылями, имеющие за плечами огромный опыт 2
189 Максим Вдовіко 2
190 Владимир Дворниченко 2
191 Илья Иванилов CIT 2
192 Павло Муратов 2
193 Олександр Ласкавий 2
194 Олександр Гончаров 2
195 Анастасія Альохіна 10Б 2
196 Владимир Шевченко 2
197 Оля Степко 2
198 Євгеній Гаврилко 2
199 Влад Кучинський 10Б 2
200 Андрій Шконда 2
201 Богдан Гуменник 2
202 Єлизавета Оболонська Спеціалізована школа №52 1
203 Сергій Ленок Гімназія біотехнологій №177 1
204 Олександр Риннка 1
205 Софія-Діана Яким`як 1
206 Антон Свистунов 1
207 Анастасія Тюхтенко 1
208 Сергій Ігнатенко ЦНТТМ «Сфера» 1
209 Степан Распутний 1
210 Ян Корженко Спеціалізована школа №52 1
211 Максим Никіпорец Mobil-173 1
212 Петро Конобас 1
213 Владислав Пінчук 1
214 Влад Кучинський 1
215 Влад Власенко 1
216 Denis Kovalcuk 1
217 Vlad Buinytski Mobil-173 1
218 Олег Гаврилко 1
219 Андрій Снігір 1
220 Maxim Minaylo Гімназія біотехнологій №177 1
221 Мальвіна Бойко 1
222 Ореховский Георгий сш№61 1
223 Роман Нагнибедюк 1
224 Марчук Євгеній Команда ліцею "Престиж" 1
225 Андрій Якименко 1
226 Олександр Машковцев 1
227 Богдан Хубашвілі 1
228 Максим Яргін Гімназія біотехнологій №177 1
229 Антон Семенюк 1
230 Олександр Прохоренко 1
231 Саша Бабіенко CIT 1
232 Діма Ізотов 1
233 Ярослав Білоконь 1
234 Владлен Лісневський Гімназія біотехнологій №177 1
235 Микола Коломіець 1
236 Олександр Іллюченко Гімназія біотехнологій №177 1
237 Сергій Пузько 1
238 Анна Миколенко 1
239 Ігнатій Жадан КПДЮ 1
240 Софія Колпакова Гімназія біотехнологій №177 1
241 Олексій Польовий 1
242 Іван Сенів 1
243 Зинченко Владислава 1
244 Олександр Грицюк 1
245 Никита Свирид 1
246 Владислав Кучинський Спеціалізована школа №52 1
247 Женя Фадєєв 1
248 Ковалев Виталий 1
249 Дмітро Грабчак ЦНТТМ «Сфера» 1
250 Олег Яшин 1
251 Оксана 1
252 Михайло Голуб 1
253 Марія Заєц Приватна школа "Афіни" 1
254 Максим Дзюрич 1
255 Андрій Ніколаєв 1
256 katerina romaniuk 1
257 Данило Князєв 1
258 Олексій Бонковський 1
259 Саша Рижов 1
260 Вікторія Клочок 1
261 ЯРОСЛАВ ТУЛУБ 1
262 Анна Вернер Гімназія біотехнологій №177 1
263 Антон Адамів 1
264 Женя Орлов СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 1
265 Володимир Таран 1
266 Володимир Прокопів 1
267 Михайло Калашник Спеціалізована школа №52 1
268 Марат Газізуллін 1
269 Vova02 Дзерик Гімназія біотехнологій №177 1
270 Мария Терещенко 1
271 Сергей Христенко 1
272 Кристина Лыба CIT 1
273 Олександр Груєнко СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 1
274 Олександр Краснов 1
275 Полина Аршинова ЦНТТМ «Сфера» 1
276 Олег Кірін 1
277 Анатолій Санжаровський 1
278 Аріна Рубан 1
279 Олександр Майстренко 1
280 Александр Шпилька 1
281 Максим Хижняк 1
282 Захар Гарник 1
283 Максим Кондратюк 1
284 Iван Романенко 1
285 Сергій Літвінчук 1
286 Максім Петренко 1
287 Славик Божинский Бобры Центра Информационных Технологий хорошо владеющие костылями, имеющие за плечами огромный опыт 1
288 Юрій Приходько 1
289 Артём Мартынюк 11А 1
290 Наташа Гарманчук 1
291 Михайло Полещук 1
292 Олександр Прокопович 1
293 Никита Кашперский 1
294 Denis Voloshin Команда ліцею "Престиж" 1
295 Олександр Сторожук Гімназія біотехнологій №177 1
296 Андрій Сергієнко 1
297 Игорь Паливода 1
298 Катерина Мельник 1
299 Костя Кучер 1
300 Полина Лихачева 1
301 Олексій Замалдінов 1
302 Вероніка Цикановська 1
303 Олександр Майстренко 1
304 Anton Fedot 1
305 Анатолий Ковригин 1
306 Андрiй Снiгiр 1
307 Катерина Буздіжан Гімназія біотехнологій №177 1
308 Катерина Романюк 1
309 Микола Шевченко 1
310 Олександр Тоцький 1
311 Умар Ёкубжонов 1
312 Роман Лісовий сш№61 1
313 Володимир Будкевич 1
314 Николай Михаленков CIT 1
315 Ярослав Ющенко 1
316 Павло Коба ЦТТ"Юність" 1
317 Максим Яргін 1
318 Сергій Ващілін 1
319 Дарія Сухоручкина 1
320 Богдан Юзвіков 1
321 Віталій Какорін 1
322 Kirill Gutsenko 1
323 Анастасія Аушева 1
324 Илля Макодзьоб 1
325 Школьний Андрій 1
326 Кирилл Баландин 1
327 Віктор Лаворик 1
328 Костянтин Короїд 1
329 Єгор Ясинецький 1
330 Олександра Гончарова Приватна школа "Афіни" 1
331 Марьяна Продиус 1
332 Анастасія Вернер 1
333 Андрій Воробік 1
334 Качан Кароліна 1
335 Олександр Дідківський 1
336 Сергій Ярема "Юний програміст" Центру ТТМ 1
337 Даша Волкова 1
338 Евгения Шоханова 1
339 Anastasia Yatsina 1
340 Maxim Kolesnikov 1
341 Олексій Кальницький ZX-club 1
342 Дюкарєв Олександр 1
343 Олександр Бреус 1
344 Лонг Нгієм 1
345 Дарина Тимошенко Гімназія біотехнологій №177 1
346 Михайло Мягкий 1
347 Евгений Польский КПДЮ 1
348 Олександр Татарчук «Інформаційні технології» ЦТТМ 1
349 Никита Бадрак ZX-club 1
350 Никита Волков 1
351 Микита Кобець 1
352 Виталий Лисовский 1
353 Стас Ліфер 1
354 Олександр Жук 1
355 Ілля Петухов 1
356 Антон Ждан-Пушкін 1
357 Лукашевич Денис 1
358 Денис Семеній 1
359 Кіріл Кодлубовський 1
360 Володимир Пьонушкин 1
361 Евгеній Лутай 1
362 Катерина Білорус 1
363 Євген Нагорний 1
364 Катерина Грищенко 1
365 Максим Міняйло Гімназія біотехнологій №177 1
366 Микола Сапіга 1
367 Марк Карауш 1
368 Андрій Троян Mobil-173 1
369 Іван Костюк 1
370 Владислав Гриців 1
371 Катя Тітаренко 1
372 Сергей Осташко 1
373 Костянтин Левицький 1
374 Кирило Стегній 1
375 Юрій Христенко 1
376 Богдан Раков 1
377 веденська анна Спеціалізована школа №52 1
378 Дмитро Данчук 1
379 Алиса Климчук 1
380 Валерій Кандірал СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 1
381 Настя Швец 5A 1
382 Андрей Винюков СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 1
383 Олександр Песоцький 1
384 Дмитрий Черныш 1
385 Богдан Кошовий 1
386 Артём Гайшук 1
387 Марк Корецький 1
388 Каан Годжен 1
389 Володимир Будкевич ЦТТ"Юність" 1
390 Максим Гоменюк 1
391 Марк Полєтаєв 1
392 Даніл Костишин Гімназія біотехнологій №177 1
393 Олександра Богомолова 1
394 Vlad Titov 0
395 Alex Fedorenko 0
396 Катерина Станимир Гімназія біотехнологій №177 0
397 Максим Ратманский 0
398 Дмитрій Корчук 0
399 Анна Коваленко 0
400 Alisa Raccoon 0
401 Dima Ischenko 0
402 Максим Назаренко Гімназія біотехнологій №177 0
403 Павло Дзюба 0
404 Максим Наумчук 0
405 Дюкарев Саша 0
406 Кирил Серьогін 0
407 Ксенія Нечипорук Гімназія біотехнологій №177 0
408 Володимир Пьонушкін 0
409 Данило Шапенко 10А 0
410 Владислав Кравчук 0
411 Nikita Ponomarev 0
412 Мирослав Стецюк 0
413 Олександр Сіденко 0
414 Михайло Язенок 0
415 Марія Котова 0
416 Назар Левчук 0
417 Евгений Ерсин 0
418 Микита Баслов`як 0
419 Ілля Завгородній 0
420 Олександр Данилевич 0
421 Май Нго 0
422 Ігор Гавриленко 0
423 Василь Рощик 0
424 Ярослав Петрик 0
425 Володимир Максимчук 0


Рейтинг команд
Команда IT-рейтинг
1 CIT 560
2 ЦПР "Web-дизайн" 474
3 ЦНТТМ «Сфера» 187
4 67
5 Команда ліцею "Престиж" 63
6 Бобры Центра Информационных Технологий хорошо владеющие костылями, имеющие за плечами огромный опыт 45
7 СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 33
8 сш№61 21
9 10Б 19
10 Гімназія біотехнологій №177 19
11 Спеціалізована школа №52 16
12 15
13 Школа 163 10
14 ДКРКМ ДНУ 9
15 5A 7
16 10Б 7
17 4
18 ЦТТ"Юність" 4
19 ZX-club 2
20 Приватна школа "Афіни" 2
21 2
22 Mobil-173 2
23 2
24 1
25 КПДЮ 1
26 "Юний програміст" Центру ТТМ 1


ОБГОВОРЕННЯ: