WEB-технології /  
 

Містить технології:
HTML + CSS    PHP    Javascript    Ajax    JQuery   
Рейтинг учасників
Учасник Команда IT-рейтинг
1 Владислав Урсул CIT 355
2 Валентина Стародуб ЦПР "Web-дизайн" 160
3 Ростислав Шинлов ЦПР "Web-дизайн" 120
4 Вероніка Андріанова ЦПР "Web-дизайн" 92
5 Володимир Черниш CIT 83
6 Крістіна Кулівник ЦПР "Web-дизайн" 80
7 Даниил Чилочи Спеціалізована школа №52 71
8 Ігор Циховський CIT 66
9 Оксана Погорелая ЦНТТМ «Сфера» 63
10 Єгор Нестеренко ЦПР "Web-дизайн" 60
11 Іван Безсмертний 56
12 Богдан Гуменник CIT 50
13 Ярослав Лещенко ЦНТТМ «Сфера» 50
14 Микола Гілко Бобры Центра Информационных Технологий хорошо владеющие костылями, имеющие за плечами огромный опыт 42
15 Ярослав Наумчак ЦНТТМ «Сфера» 40
16 Нікіта Волобуєв 40
17 Костя Рыбчинский ЦНТТМ «Сфера» 40
18 Олександр Сторожук 36
19 Кирило Зайцев 25
20 Дмитрий Мачавариани 23
21 Олександр Сакович СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 21
22 Олександр Григоренко 21
23 Юлія Медведкова сш№61 21
24 Володимир Будкевич 21
25 Кароліна Шнурова ЦПР "Web-дизайн" 20
26 Лілія Карпенко 20
27 Антон Кремляков 20
28 Макс Ільїн 20
29 Дима Коренко Спеціалізована школа №52 20
30 Сінан Арабі ЦПР "Web-дизайн" 20
31 Ігор Коваленко КПДЮ 20
32 Олексій Цепа 20
33 Max Fedotov CIT 18
34 Микола Красан CIT 17
35 Анастасія Гофман 14
36 Євген Бадзюх СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 11
37 Александр Чёрный 11
38 Олег Варнов 11А 10
39 Гудзь Данило 10
40 Владислав Рубльов 10
41 Мар"яна Мельнік ЦНТТМ «Сфера» 10
42 Александра Боряк ЦНТТМ «Сфера» 10
43 Максим Лєдощук Школа 163 10
44 Нікіта Синьов Mobil-173 10
45 Марія Шаламберідзе 10
46 Андрій Гончарук СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 10
47 Данило Долгополов ЦНТТМ «Сфера» 10
48 Андрей Шушарин 9
49 Олександр Григорович 9
50 Андрій Ставинський 9
51 Дария Разумовская 9
52 Анастасiя Тарканiй 9
53 Михайло Дяченко 9
54 Костянтин Бутенко 9
55 Рома Климович CIT 8
56 Анатолій Шатило 8
57 Андрей Большаков 8
58 Олексій Пастухов 7
59 Анна Кочерженко 7
60 Іван Колесник 7
61 Danya Grabovoy 6
62 Darina Ponomaryova 6
63 Анастасія Макрідіна 6
64 Ольмезов Константин 6
65 Iлля Колесник 6
66 Andrey Kalashnikov 6
67 Ілля Кібальний ДКРКМ ДНУ 6
68 Андрій Немченко 6
69 Емілія Желєзнова 6
70 Максим Ермоленко 6
71 Артем Кльоц 6
72 Дмитро Кутрань 5
73 Марина Золотарьова 5
74 Дмитро Киричков 5
75 Андрiй Якименко 5
76 Микита Меленчуков CIT 5
77 Юлія Нікітіна 5
78 Артем Гречка 5
79 Ольга Михайловська 5
80 Олег Булгаков 5
81 Діана Шпитчук 5
82 Leon Belmasov 5
83 Андрей Лях 5
84 Олексій Козлов Бобры Центра Информационных Технологий хорошо владеющие костылями, имеющие за плечами огромный опыт 5
85 Владислав Цвєтков Спеціалізована школа №52 4
86 В`ячеслав Ніділько 4
87 Ярослав Вережак 4
88 Денис Денисенко 4
89 Татьяна Шевцова 4
90 Алексей Романкевич 4
91 Віктор Окончук 4
92 Єгор Корнійчук 4
93 Илья Якушевсвкий 4
94 Антон Табунов 4
95 Андрій Камінський 4
96 Вікторія Тирусь 4
97 Marko Stelmachenko Спеціалізована школа №52 4
98 Влад Брухаль 4
99 Глеб Вернигоров 4
100 Александр Нечипорук 3
101 Владислав Мелашенко 3
102 Муслім Абдулла 3
103 Іван Макаров 3
104 Андрій Олексюк ДКРКМ ДНУ 3
105 Михайло Язенок 3
106 Александр Дерновой 3
107 Коля Якубов 3
108 Назар Бурда Спеціалізована школа №52 3
109 Максим Яргін Гімназія біотехнологій №177 3
110 Тарас Співак 3
111 Демид Тесленко 3
112 Влад Григорян 3
113 Анастасия Удовика 3
114 Тетяна Корнійчук 3
115 Стас Гудков 3
116 Анна Литвиненко 10Б 3
117 Владислав Сиволожский 3
118 Валерія Піщимуха 3
119 Володимир Сусленко 3
120 Дмитрий Шостак Juggernaut 3
121 Ярослав Кожевников 3
122 Денис Ляшенко Спеціалізована школа №52 3
123 Misha Doroshenko 3
124 Ілля Вавілов Гімназія біотехнологій №177 3
125 3
126 Маша Волошина Гімназія біотехнологій №177 3
127 Владислав Сиволожський 3
128 Михайло Петелін 3
129 Варвара Бондаренко 3
130 Іван Назаренко 3
131 Валера Чулошников ЦПР "Web-дизайн" 3
132 Никита Пчелинцев 3
133 Владислав Точаненко 3
134 Вікторія Дворник 3
135 Андрій Ткач 3
136 Дмитро Новоселецький 3
137 Михаил Борозенец 3
138 Лідія Горбач 3
139 Анастасия Удовика 3
140 Іван Громовий Спеціалізована школа №52 3
141 Михайло Ліпатов 3
142 Дмитро Клименко 3
143 Ярослава Мукомела 3
144 Даниэль Пинчук 3
145 Микола Бабич 3
146 Вячеслав Шаповалов 3
147 Кирило Бєляєв 3
148 Амір Абу Шамала Команда ліцею "Престиж" 3
149 Максим Вдовіко 2
150 Владимир Дворниченко 2
151 Илья Иванилов CIT 2
152 Павло Муратов 2
153 Олександр Ласкавий 2
154 Олександр Гончаров 2
155 Анастасія Альохіна 10Б 2
156 Владимир Шевченко 2
157 Оля Степко 2
158 Влад Кучинський 10Б 2
159 Євгеній Гаврилко 2
160 Андрій Шконда 2
161 Богдан Гуменник 2
162 Олексій Лозовой 2
163 Федір Гергало 2
164 Орест Олійник 2
165 Олександра Кадацька Спеціалізована школа №52 2
166 Ілля Корольов 2
167 Олександр Мусiяченко 2
168 Станіслав Кунц 2
169 Ольвія Стройванс ЦНТТМ «Сфера» 2
170 Дмитро Косогор 2
171 Микола Якубов 2
172 Артем Севериненко 2
173 Станіслав Ліфер 2
174 Ігор Матика Гімназія біотехнологій №177 2
175 Дар`я Безейко Гімназія біотехнологій №177 2
176 Витаутас Бразас 2
177 Анастасия Кожара 2
178 Даша Бурлак 2
179 Поліна Згурська 2
180 Olesya Verstyuk 2
181 Валерія Давиденко Гімназія біотехнологій №177 2
182 Катерина Сахно 2
183 Каан Годжен 2
184 Artem Romanenko 2
185 Олег Зоренко 2
186 Валерій Паливода CIT 2
187 Влад Громенко 2
188 Алексейка Горбешко Спеціалізована школа №52 2
189 Данил Биленко Биленко 2
190 Анна Ланда 2
191 Валерий Тимофеев 2
192 Олена Іванова 2
193 Олександра Шаблій 2
194 Антон Стахурський 2
195 Маргарита Гулій 2
196 Андрій Чемерисов 2
197 Олександра Логвинчук Гімназія біотехнологій №177 2
198 Дмитро Шевляков 2
199 Данил Гуров 2
200 Анна Денисенко 2
201 Сергій Шкарубський Бобры Центра Информационных Технологий хорошо владеющие костылями, имеющие за плечами огромный опыт 2
202 Евгеній Лутай 1
203 Катерина Білорус 1
204 Євген Нагорний 1
205 Катерина Грищенко 1
206 Максим Міняйло Гімназія біотехнологій №177 1
207 Микола Сапіга 1
208 Сергей Осташко 1
209 Марк Карауш 1
210 Андрій Троян Mobil-173 1
211 Іван Костюк 1
212 Владислав Гриців 1
213 Катя Тітаренко 1
214 Костянтин Левицький 1
215 Кирило Стегній 1
216 Юрій Христенко 1
217 Богдан Раков 1
218 веденська анна Спеціалізована школа №52 1
219 Дмитро Данчук 1
220 Алиса Климчук 1
221 Валерій Кандірал СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 1
222 Настя Швец 5A 1
223 Андрей Винюков СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 1
224 Олександр Песоцький 1
225 Дмитрий Черныш 1
226 Богдан Кошовий 1
227 Артём Гайшук 1
228 Марк Корецький 1
229 Каан Годжен 1
230 Володимир Будкевич ЦТТ"Юність" 1
231 Максим Гоменюк 1
232 Марк Полєтаєв 1
233 Даніл Костишин Гімназія біотехнологій №177 1
234 Олександра Богомолова 1
235 Єлизавета Оболонська Спеціалізована школа №52 1
236 Сергій Ленок Гімназія біотехнологій №177 1
237 Олександр Риннка 1
238 Софія-Діана Яким`як 1
239 Антон Свистунов 1
240 Анастасія Тюхтенко 1
241 Сергій Ігнатенко ЦНТТМ «Сфера» 1
242 Denis Kovalcuk 1
243 Степан Распутний 1
244 Ян Корженко Спеціалізована школа №52 1
245 Максим Никіпорец Mobil-173 1
246 Петро Конобас 1
247 Владислав Пінчук 1
248 Влад Кучинський 1
249 Влад Власенко 1
250 Vlad Buinytski Mobil-173 1
251 Олег Гаврилко 1
252 Андрій Снігір 1
253 Maxim Minaylo Гімназія біотехнологій №177 1
254 Мальвіна Бойко 1
255 Ореховский Георгий сш№61 1
256 Роман Нагнибедюк 1
257 Марчук Євгеній Команда ліцею "Престиж" 1
258 Андрій Якименко 1
259 Олександр Машковцев 1
260 Богдан Хубашвілі 1
261 Максим Яргін Гімназія біотехнологій №177 1
262 Антон Семенюк 1
263 Олександр Прохоренко 1
264 Саша Бабіенко CIT 1
265 Діма Ізотов 1
266 Ярослав Білоконь 1
267 Владлен Лісневський Гімназія біотехнологій №177 1
268 Микола Коломіець 1
269 Олександр Іллюченко Гімназія біотехнологій №177 1
270 Сергій Пузько 1
271 Анна Миколенко 1
272 Ігнатій Жадан КПДЮ 1
273 Софія Колпакова Гімназія біотехнологій №177 1
274 Олексій Польовий 1
275 Іван Сенів 1
276 Зинченко Владислава 1
277 Олександр Грицюк 1
278 Никита Свирид 1
279 Владислав Кучинський Спеціалізована школа №52 1
280 Женя Фадєєв 1
281 Ковалев Виталий 1
282 Дмітро Грабчак ЦНТТМ «Сфера» 1
283 Олег Яшин 1
284 Оксана 1
285 Михайло Голуб 1
286 Марія Заєц Приватна школа "Афіни" 1
287 Максим Дзюрич 1
288 Андрій Ніколаєв 1
289 katerina romaniuk 1
290 Антон Адамів 1
291 Данило Князєв 1
292 Олексій Бонковський 1
293 Саша Рижов 1
294 Вікторія Клочок 1
295 ЯРОСЛАВ ТУЛУБ 1
296 Анна Вернер Гімназія біотехнологій №177 1
297 Женя Орлов СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 1
298 Володимир Таран 1
299 Володимир Прокопів 1
300 Михайло Калашник Спеціалізована школа №52 1
301 Марат Газізуллін 1
302 Vova02 Дзерик Гімназія біотехнологій №177 1
303 Мария Терещенко 1
304 Сергей Христенко 1
305 Кристина Лыба CIT 1
306 Олександр Груєнко СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 1
307 Олександр Краснов 1
308 Полина Аршинова ЦНТТМ «Сфера» 1
309 Олег Кірін 1
310 Анатолій Санжаровський 1
311 Аріна Рубан 1
312 Олександр Майстренко 1
313 Александр Шпилька 1
314 Максим Хижняк 1
315 Захар Гарник 1
316 Максим Кондратюк 1
317 Iван Романенко 1
318 Сергій Літвінчук 1
319 Максім Петренко 1
320 Славик Божинский Бобры Центра Информационных Технологий хорошо владеющие костылями, имеющие за плечами огромный опыт 1
321 Юрій Приходько 1
322 Артём Мартынюк 11А 1
323 Наташа Гарманчук 1
324 Михайло Полещук 1
325 Олександр Прокопович 1
326 Никита Кашперский 1
327 Denis Voloshin Команда ліцею "Престиж" 1
328 Олександр Сторожук Гімназія біотехнологій №177 1
329 Андрій Сергієнко 1
330 Игорь Паливода 1
331 Катерина Мельник 1
332 Костя Кучер 1
333 Полина Лихачева 1
334 Олексій Замалдінов 1
335 Вероніка Цикановська 1
336 Олександр Майстренко 1
337 Anton Fedot 1
338 Микола Шевченко 1
339 Анатолий Ковригин 1
340 Андрiй Снiгiр 1
341 Катерина Буздіжан Гімназія біотехнологій №177 1
342 Катерина Романюк 1
343 Олександр Тоцький 1
344 Умар Ёкубжонов 1
345 Роман Лісовий сш№61 1
346 Володимир Будкевич 1
347 Николай Михаленков CIT 1
348 Ярослав Ющенко 1
349 Павло Коба ЦТТ"Юність" 1
350 Максим Яргін 1
351 Сергій Ващілін 1
352 Дарія Сухоручкина 1
353 Богдан Юзвіков 1
354 Віталій Какорін 1
355 Kirill Gutsenko 1
356 Анастасія Аушева 1
357 Илля Макодзьоб 1
358 Школьний Андрій 1
359 Кирилл Баландин 1
360 Віктор Лаворик 1
361 Костянтин Короїд 1
362 Єгор Ясинецький 1
363 Олександра Гончарова Приватна школа "Афіни" 1
364 Марьяна Продиус 1
365 Анастасія Вернер 1
366 Андрій Воробік 1
367 Качан Кароліна 1
368 Олександр Дідківський 1
369 Сергій Ярема "Юний програміст" Центру ТТМ 1
370 Даша Волкова 1
371 Евгения Шоханова 1
372 Anastasia Yatsina 1
373 Maxim Kolesnikov 1
374 Олексій Кальницький ZX-club 1
375 Дюкарєв Олександр 1
376 Олександр Бреус 1
377 Лонг Нгієм 1
378 Дарина Тимошенко Гімназія біотехнологій №177 1
379 Михайло Мягкий 1
380 Евгений Польский КПДЮ 1
381 Олександр Татарчук «Інформаційні технології» ЦТТМ 1
382 Никита Бадрак ZX-club 1
383 Никита Волков 1
384 Микита Кобець 1
385 Виталий Лисовский 1
386 Стас Ліфер 1
387 Олександр Жук 1
388 Ілля Петухов 1
389 Антон Ждан-Пушкін 1
390 Лукашевич Денис 1
391 Денис Семеній 1
392 Кіріл Кодлубовський 1
393 Володимир Пьонушкин 1
394 Евгений Ерсин 0
395 Микита Баслов`як 0
396 Ілля Завгородній 0
397 Олександр Данилевич 0
398 Май Нго 0
399 Ігор Гавриленко 0
400 Василь Рощик 0
401 Ярослав Петрик 0
402 Володимир Максимчук 0
403 Vlad Titov 0
404 Alex Fedorenko 0
405 Катерина Станимир Гімназія біотехнологій №177 0
406 Максим Ратманский 0
407 Дмитрій Корчук 0
408 Анна Коваленко 0
409 Alisa Raccoon 0
410 Dima Ischenko 0
411 Максим Назаренко Гімназія біотехнологій №177 0
412 Павло Дзюба 0
413 Дюкарев Саша 0
414 Максим Наумчук 0
415 Кирил Серьогін 0
416 Ксенія Нечипорук Гімназія біотехнологій №177 0
417 Володимир Пьонушкін 0
418 Данило Шапенко 10А 0
419 Владислав Кравчук 0
420 Nikita Ponomarev 0
421 Мирослав Стецюк 0
422 Олександр Сіденко 0
423 Михайло Язенок 0
424 Марія Котова 0
425 Назар Левчук 0


Рейтинг команд
Команда IT-рейтинг
1 CIT 560
2 ЦПР "Web-дизайн" 474
3 ЦНТТМ «Сфера» 187
4 67
5 Команда ліцею "Престиж" 63
6 Бобры Центра Информационных Технологий хорошо владеющие костылями, имеющие за плечами огромный опыт 45
7 СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 33
8 сш№61 21
9 Гімназія біотехнологій №177 19
10 10Б 19
11 Спеціалізована школа №52 16
12 15
13 Школа 163 10
14 ДКРКМ ДНУ 9
15 10Б 7
16 5A 7
17 4
18 ЦТТ"Юність" 4
19 2
20 ZX-club 2
21 Приватна школа "Афіни" 2
22 2
23 Mobil-173 2
24 1
25 КПДЮ 1
26 "Юний програміст" Центру ТТМ 1


ОБГОВОРЕННЯ: