HTML + CSS /  

Базова Web-технологія


Входить до:
WEB-технології  
Рейтинг учасників
Учасник Команда IT-рейтинг
1 Владислав Урсул CIT 351
2 Валентина Стародуб ЦПР "Web-дизайн" 160
3 Ростислав Шинлов ЦПР "Web-дизайн" 120
4 Вероніка Андріанова ЦПР "Web-дизайн" 92
5 Володимир Черниш CIT 80
6 Крістіна Кулівник ЦПР "Web-дизайн" 80
7 Даниил Чилочи Спеціалізована школа №52 65
8 Оксана Погорелая ЦНТТМ «Сфера» 63
9 Єгор Нестеренко ЦПР "Web-дизайн" 60
10 Богдан Гуменник CIT 50
11 Ярослав Лещенко ЦНТТМ «Сфера» 50
12 Микола Гілко Бобры Центра Информационных Технологий хорошо владеющие костылями, имеющие за плечами огромный опыт 41
13 Нікіта Волобуєв 40
14 Костя Рыбчинский ЦНТТМ «Сфера» 40
15 Ярослав Наумчак ЦНТТМ «Сфера» 40
16 Олександр Сторожук 36
17 Володимир Будкевич 21
18 Олександр Григоренко 21
19 Юлія Медведкова сш№61 21
20 Олександр Сакович СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 21
21 Сінан Арабі ЦПР "Web-дизайн" 20
22 Кирило Зайцев 20
23 Ігор Коваленко КПДЮ 20
24 Олексій Цепа 20
25 Дима Коренко Спеціалізована школа №52 20
26 Кароліна Шнурова ЦПР "Web-дизайн" 20
27 Лілія Карпенко 20
28 Макс Ільїн 20
29 Антон Кремляков 20
30 Max Fedotov CIT 18
31 Анастасія Гофман 14
32 Євген Бадзюх СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 11
33 Андрій Гончарук СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 10
34 Нікіта Синьов Mobil-173 10
35 Данило Долгополов ЦНТТМ «Сфера» 10
36 Александр Чёрный 10
37 Гудзь Данило 10
38 Владислав Рубльов 10
39 Мар"яна Мельнік ЦНТТМ «Сфера» 10
40 Александра Боряк ЦНТТМ «Сфера» 10
41 Олег Варнов 11А 10
42 Максим Лєдощук Школа 163 10
43 Анастасiя Тарканiй 9
44 Марія Шаламберідзе 8
45 Анна Кочерженко 7
46 Андрей Большаков 7
47 Іван Колесник 7
48 Олексій Пастухов 7
49 Дария Разумовская 6
50 Емілія Желєзнова 6
51 Рома Климович CIT 6
52 Danya Grabovoy 6
53 Анастасія Макрідіна 6
54 Артем Кльоц 6
55 Олександр Григорович 6
56 Андрій Ставинський 6
57 Leon Belmasov 5
58 Ігор Циховський CIT 5
59 Олексій Козлов Бобры Центра Информационных Технологий хорошо владеющие костылями, имеющие за плечами огромный опыт 5
60 Ольга Михайловська 5
61 Олег Булгаков 5
62 Анатолій Шатило 5
63 Микола Красан CIT 5
64 Антон Табунов 4
65 Андрій Камінський 4
66 Вікторія Тирусь 4
67 Іван Безсмертний 4
68 Marko Stelmachenko Спеціалізована школа №52 4
69 Глеб Вернигоров 4
70 Darina Ponomaryova 4
71 Владислав Цвєтков Спеціалізована школа №52 4
72 В`ячеслав Ніділько 4
73 Андрей Шушарин 4
74 Денис Денисенко 4
75 Алексей Романкевич 4
76 Татьяна Шевцова 4
77 Микита Меленчуков CIT 4
78 Віктор Окончук 4
79 Валера Чулошников ЦПР "Web-дизайн" 3
80 Владислав Точаненко 3
81 Никита Пчелинцев 3
82 Дмитро Новоселецький 3
83 Михаил Борозенец 3
84 Вікторія Дворник 3
85 Влад Брухаль 3
86 Михайло Ліпатов 3
87 Ярослава Мукомела 3
88 Дмитро Клименко 3
89 Микола Бабич 3
90 Кирило Бєляєв 3
91 Михайло Дяченко 3
92 Костянтин Бутенко 3
93 Амір Абу Шамала Команда ліцею "Престиж" 3
94 Владислав Мелашенко 3
95 Муслім Абдулла 3
96 Александр Дерновой 3
97 Михайло Язенок 3
98 Коля Якубов 3
99 Демид Тесленко 3
100 Тарас Співак 3
101 Влад Григорян 3
102 Тетяна Корнійчук 3
103 Стас Гудков 3
104 Владислав Сиволожский 3
105 Анна Литвиненко 10Б 3
106 Дмитрий Шостак Juggernaut 3
107 Ярослав Кожевников 3
108 Володимир Сусленко 3
109 Єгор Корнійчук 3
110 Назар Бурда Спеціалізована школа №52 3
111 3
112 Маша Волошина Гімназія біотехнологій №177 3
113 Владислав Сиволожський 3
114 Варвара Бондаренко 3
115 Михайло Петелін 3
116 Алексейка Горбешко Спеціалізована школа №52 2
117 Олена Іванова 2
118 Олександра Шаблій 2
119 Валерій Паливода CIT 2
120 Маргарита Гулій 2
121 Олександра Логвинчук Гімназія біотехнологій №177 2
122 Дмитро Шевляков 2
123 Олег Зоренко 2
124 Анна Денисенко 2
125 Максим Вдовіко 2
126 Олександр Гончаров 2
127 Павло Муратов 2
128 Олександр Ласкавий 2
129 Оля Степко 2
130 Анастасія Альохіна 10Б 2
131 Євгеній Гаврилко 2
132 Влад Кучинський 10Б 2
133 Марина Золотарьова 2
134 Богдан Гуменник 2
135 Олексій Лозовой 2
136 Федір Гергало 2
137 Илья Иванилов CIT 2
138 Олександр Мусiяченко 2
139 Станіслав Кунц 2
140 Олександра Кадацька Спеціалізована школа №52 2
141 Ольвія Стройванс ЦНТТМ «Сфера» 2
142 Дмитро Косогор 2
143 Микола Якубов 2
144 Артем Севериненко 2
145 Юлія Нікітіна 2
146 Станіслав Ліфер 2
147 Витаутас Бразас 2
148 Анастасия Кожара 2
149 Поліна Згурська 2
150 Даша Бурлак 2
151 Olesya Verstyuk 2
152 Катерина Сахно 2
153 Юрій Приходько 1
154 Артём Мартынюк 11А 1
155 Наташа Гарманчук 1
156 Олександр Машковцев 1
157 Максім Петренко 1
158 Игорь Паливода 1
159 Влад Громенко 1
160 Никита Кашперский 1
161 Denis Voloshin Команда ліцею "Престиж" 1
162 Олександр Сторожук Гімназія біотехнологій №177 1
163 Михайло Полещук 1
164 Олександр Прокопович 1
165 Оксана 1
166 Полина Лихачева 1
167 Олексій Замалдінов 1
168 Вероніка Цикановська 1
169 Олександр Майстренко 1
170 Anton Fedot 1
171 Андрій Сергієнко 1
172 Антон Адамів 1
173 Костя Кучер 1
174 Олександр Грицюк 1
175 Катерина Буздіжан Гімназія біотехнологій №177 1
176 Катерина Романюк 1
177 Микола Шевченко 1
178 Кристина Лыба CIT 1
179 Андрiй Снiгiр 1
180 Умар Ёкубжонов 1
181 Ковалев Виталий 1
182 Володимир Будкевич 1
183 Олександр Тоцький 1
184 Максим Яргін 1
185 Дарія Сухоручкина 1
186 Богдан Юзвіков 1
187 Діана Шпитчук 1
188 Павло Коба ЦТТ"Юність" 1
189 Костянтин Короїд 1
190 Максим Ермоленко 1
191 Анастасія Аушева 1
192 Илля Макодзьоб 1
193 Віктор Лаворик 1
194 Олександра Гончарова Приватна школа "Афіни" 1
195 Марьяна Продиус 1
196 Анастасія Вернер 1
197 Школьний Андрій 1
198 Кирилл Баландин 1
199 Ілля Кібальний ДКРКМ ДНУ 1
200 Даша Волкова 1
201 Евгения Шоханова 1
202 Anastasia Yatsina 1
203 Дмитрий Мачавариани 1
204 Качан Кароліна 1
205 Олександр Дідківський 1
206 Сергій Шкарубський Бобры Центра Информационных Технологий хорошо владеющие костылями, имеющие за плечами огромный опыт 1
207 Лонг Нгієм 1
208 Дарина Тимошенко Гімназія біотехнологій №177 1
209 Михайло Мягкий 1
210 Сергій Літвінчук 1
211 Олексій Кальницький ZX-club 1
212 Дюкарєв Олександр 1
213 Никита Бадрак ZX-club 1
214 Никита Волков 1
215 Микита Кобець 1
216 Ілля Петухов 1
217 Антон Ждан-Пушкін 1
218 Лукашевич Денис 1
219 Олександр Жук 1
220 Катерина Білорус 1
221 Владимир Дворниченко 1
222 Євген Нагорний 1
223 Катерина Грищенко 1
224 Максим Міняйло Гімназія біотехнологій №177 1
225 Микола Сапіга 1
226 Евгеній Лутай 1
227 Віталій Какорін 1
228 Марк Карауш 1
229 Владислав Гриців 1
230 Катя Тітаренко 1
231 Сергей Осташко 1
232 Андрей Лях 1
233 Костянтин Левицький 1
234 Кирило Стегній 1
235 Роман Лісовий сш№61 1
236 Іван Макаров 1
237 веденська анна Спеціалізована школа №52 1
238 Дмитро Данчук 1
239 Maxim Kolesnikov 1
240 Владимир Шевченко 1
241 Андрій Немченко 1
242 Олександр Татарчук «Інформаційні технології» ЦТТМ 1
243 Дмитрий Черныш 1
244 Богдан Кошовий 1
245 Марк Корецький 1
246 Андрей Винюков СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 1
247 Олександр Песоцький 1
248 Марк Полєтаєв 1
249 Даніл Костишин Гімназія біотехнологій №177 1
250 Олександра Богомолова 1
251 Орест Олійник 1
252 Володимир Будкевич ЦТТ"Юність" 1
253 Максим Гоменюк 1
254 Полина Аршинова ЦНТТМ «Сфера» 1
255 Сергій Ленок Гімназія біотехнологій №177 1
256 Олександр Риннка 1
257 Софія-Діана Яким`як 1
258 Єлизавета Оболонська Спеціалізована школа №52 1
259 Олександр Бреус 1
260 Евгений Польский КПДЮ 1
261 Антон Свистунов 1
262 Ян Корженко Спеціалізована школа №52 1
263 Максим Никіпорец Mobil-173 1
264 Петро Конобас 1
265 Владислав Пінчук 1
266 Стас Ліфер 1
267 Denis Kovalcuk 1
268 Степан Распутний 1
269 Дмитро Киричков 1
270 Андрій Снігір 1
271 Maxim Minaylo Гімназія біотехнологій №177 1
272 Мальвіна Бойко 1
273 Денис Семеній 1
274 Vlad Buinytski Mobil-173 1
275 Саша Бабіенко CIT 1
276 Андрій Якименко 1
277 Максим Яргін Гімназія біотехнологій №177 1
278 Роман Нагнибедюк 1
279 Марчук Євгеній Команда ліцею "Престиж" 1
280 Настя Швец 5A 1
281 Ярослав Вережак 1
282 Діма Ізотов 1
283 Ярослав Білоконь 1
284 Андрій Троян Mobil-173 1
285 Владлен Лісневський Гімназія біотехнологій №177 1
286 Микола Коломіець 1
287 Антон Семенюк 1
288 Олександр Прохоренко 1
289 Ольмезов Константин 1
290 Сергій Пузько 1
291 Юрій Христенко 1
292 Ігнатій Жадан КПДЮ 1
293 Софія Колпакова Гімназія біотехнологій №177 1
294 Олексій Польовий 1
295 Олександр Іллюченко Гімназія біотехнологій №177 1
296 Валерій Кандірал СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 1
297 Никита Свирид 1
298 Владислав Кучинський Спеціалізована школа №52 1
299 Женя Фадєєв 1
300 Сергій Ігнатенко ЦНТТМ «Сфера» 1
301 Зинченко Владислава 1
302 Артём Гайшук 1
303 Дмітро Грабчак ЦНТТМ «Сфера» 1
304 Олег Яшин 1
305 Вікторія Клочок 1
306 Марія Заєц Приватна школа "Афіни" 1
307 Максим Дзюрич 1
308 Андрій Ніколаєв 1
309 katerina romaniuk 1
310 Денис Ляшенко Спеціалізована школа №52 1
311 Саша Рижов 1
312 Сергій Ярема "Юний програміст" Центру ТТМ 1
313 Ілля Вавілов Гімназія біотехнологій №177 1
314 ЯРОСЛАВ ТУЛУБ 1
315 Анна Вернер Гімназія біотехнологій №177 1
316 Олексій Бонковський 1
317 Михайло Калашник Спеціалізована школа №52 1
318 Марат Газізуллін 1
319 Vova02 Дзерик Гімназія біотехнологій №177 1
320 Мария Терещенко 1
321 Женя Орлов СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 1
322 Володимир Таран 1
323 Славик Божинский Бобры Центра Информационных Технологий хорошо владеющие костылями, имеющие за плечами огромный опыт 1
324 Анатолій Санжаровський 1
325 Аріна Рубан 1
326 Олександр Майстренко 1
327 Влад Кучинський 1
328 Олександр Груєнко СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 1
329 Олександр Краснов 1
330 Максим Кондратюк 1
331 Iван Романенко 1
332 Ореховский Георгий сш№61 1
333 Максим Хижняк 1
334 Захар Гарник 1
335 Ксенія Нечипорук Гімназія біотехнологій №177 0
336 Михайло Язенок 0
337 Марія Котова 0
338 Василь Рощик 0
339 Май Нго 0
340 Катерина Станимир Гімназія біотехнологій №177 0
341 Дюкарев Саша 0


Рейтинг команд
Команда IT-рейтинг
1 CIT 476
2 ЦПР "Web-дизайн" 474
3 ЦНТТМ «Сфера» 187
4 64
5 Команда ліцею "Престиж" 63
6 Бобры Центра Информационных Технологий хорошо владеющие костылями, имеющие за плечами огромный опыт 43
7 СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 33
8 сш№61 21
9 10Б 19
10 14
11 Гімназія біотехнологій №177 13
12 Спеціалізована школа №52 11
13 Школа 163 10
14 10Б 7
15 5A 7
16 4
17 ЦТТ"Юність" 4
18 2
19 Mobil-173 2
20 2
21 ZX-club 2
22 Приватна школа "Афіни" 2
23 1
24 ДКРКМ ДНУ 1
25 КПДЮ 1
26 "Юний програміст" Центру ТТМ 1


ОБГОВОРЕННЯ:
2012-12-01 02:18 Адміністратор:
Обговорення IT-Технології HTML+CSS
2012-12-01 17:56 Николай Михаленков:
чи може учасник форуму створювати власні теми?
2012-12-01 19:48 Адміністратор:
1. Учасник може додавати нові теми лише в форум «Вільне спілкування». 2. Нові теми в розділах Змагання, Учасники, Команди, Новини, IT-Технології додаються автоматично, якщо на відповідній сторінці сайту доданий хоча б один коментар. Тому, якщо учасник хоче розпочати обговорення по технології PHP, він повинен перейти на сторінку PHP та написати там хоча б один коментар.
2013-02-07 15:10 Оличка Ярмола:
Як додавати свої роботи на сайт
2013-02-07 15:25 Олександр Громовий:
Оличко, дивіться сторінку Інструкції конкурсу. Там є детальна покрокова візуальна інструкція як це робити.