Pascal /  
 
Входить до:
Мови програмування  
Рейтинг учасників
Учасник Команда IT-рейтинг
1 Наталія Козоріз "Юний програміст" Центру ТТМ 121
2 Іван Франчук WWW - We Will Win 61
3 Олександр Братусь "Юний програміст" Центру ТТМ 52
4 Марія Гребініченко "Юний програміст" Центру ТТМ 32
5 Василь Франчук WWW - We Will Win 21
6 Ткаченко Михайло 21
7 Дима Коренко Спеціалізована школа №52 20
8 Спажев Олександр Вінницький технічний ліцей 20
9 Андрій Олексюк ДКРКМ ДНУ 16
10 Андрій Ткач 15
11 Сергій Гіденко "Юний програміст" Центру ТТМ 14
12 Павло Денисюк 10Б 14
13 Назар Бурда Спеціалізована школа №52 13
14 Олег Кураченко Києво-Печерський Ліцей №171 "Лідер" 12
15 Игорь Беленок ZX-club 11
16 Вікторія Романюк 10Б 11
17 Богдан Бойченко 10
18 Андрей Лях 10
19 Євген Задорожній 10
20 Александр Чёрный 10
21 Юрий Скатаренко 10
22 Володимир Прокопів 9
23 Сергій Колодич 7
24 Владислав Урсул CIT 7
25 Олександр Сторожук 6
26 Виктор Данилюк 6
27 Володимира Мала "Юний програміст" Центру ТТМ 5
28 Дмитро Кутрань 5
29 Олександр Філін ДКРКМ ДНУ 5
30 Евгенія Шевчук "Юний програміст" Центру ТТМ 5
31 Лев Вербов 10Б 5
32 Женя Фастюк 5
33 Назар Воротняк 5
34 Андрій Шинкарьов 5
35 Firex 4
36 Захар Золотарев 4
37 Slavik Shnicer 4
38 Дарья Наход ДКРКМ ДНУ 4
39 Борис Пиньковский 3
40 Катерина Сукайло Києво-Печерський Ліцей №171 "Лідер" 3
41 Іринка Бурда 3
42 Константин Дымов 3
43 Максим Заяц 3
44 Константин Бабич 3
45 Олександр Татарчук «Інформаційні технології» ЦТТМ 3
46 Микита Меленчуков CIT 3
47 Анатолий Ковригин 3
48 Юра Неклеса 3
49 Жека Колесник ZX-club 3
50 Олексій Сергєєв 3
51 Сергій Ярема "Юний програміст" Центру ТТМ 3
52 Сергій Марчук 3
53 Орест Олійник 3
54 Антон Якубов ДКРКМ ДНУ 3
55 ВІталій Рослов ЦПР 2
56 Евгений Польский КПДЮ 2
57 Павло Коба ЦТТ"Юність" 2
58 Aндрей Гладун 2
59 Анастасія Альохіна 10Б 2
60 Олексій Адамович Спеціалізована школа №52 2
61 Ігор Сороколіт 2
62 Олег Варнов 11А 1
63 Павло Шепітчак 1
64 Павел Воронцов 1
65 Валерія Котляревська 1
66 Анастасія Пампуха "Юний програміст" Центру ТТМ 1
67 Артем Прудніков 1
68 Дмитро Киричук 1
69 Олександр Трегубов 10Б 1
70 Владислав Соломаха 1
71 Олег Солонинка 1
72 Катерина Мнухіна 1
73 Саша Горлінський ЦПР 1
74 AlexTNT Алексей 1
75 Андрій Богак 1
76 Степан Распутний 1
77 Лиля Ищенко ZX-club 1
78 Діма Крекота 1
79 Коля Солонець 1
80 Valentin Bilan 1
81 Денис Басловяк 1
82 Юлія Сисенко 1
83 Ім`я Прізвище 1
84 Женя Гапон 1
85 Андрій Іванов 1
86 Олександр Герасимчук 1
87 Владислав Цвєтков Спеціалізована школа №52 1
88 yegorf1 yegorf1 1
89 Владислав Шанін ЦПР 1
90 Алексей Маслов 1
91 Даниил Броцило 1
92 Дмитро Солов`янов 1
93 Ілля Олексієнко 1
94 Антон Дубас 1
95 KONSTANTIN !!! Fёдоров ZX-club 1
96 Дмитрий Мачавариани 1
97 Євгеній Антипов 10Б 1
98 Антон Мишенин 1
99 Евгений Дубровский 1
100 Дмитро Мірошник 1
101 Артем Дяченко 1
102 Николай Журба "Юний програміст" Центру ТТМ 1
103 Сергій Бондаренко CIT 1
104 Игорь Кирьян 1
105 Анна Литвиненко 10Б 1
106 Олександр Реденський ЦПР 1
107 Володимир Маршалок 1
108 Іван Верещага 1
109 Олег Новосад 1
110 Анна Серба 1
111 Сергей Зубарь 1
112 Дмитро Гладун 1
113 Олександр Куріньовський 1
114 Антон Адамів 1
115 Костянтин Шедій 1
116 Валерій Паливода CIT 1


Рейтинг команд
Команда IT-рейтинг
1 "Юний програміст" Центру ТТМ 233
2 WWW - We Will Win 55
3 ДКРКМ ДНУ 28
4 10Б 21
5 Вінницький технічний ліцей 20
6 10Б 18
7 ZX-club 15
8 CIT 13
9 Києво-Печерський Ліцей №171 "Лідер" 12
10 3
11 ЦПР 3
12 ЦТТ"Юність" 2
13 КПДЮ 2
14 Спеціалізована школа №52 2
15 1


ОБГОВОРЕННЯ: