Мови програмування /  
 

Містить технології:
Pascal    C#    Basic    PHP    Javascript    C/C++   
Рейтинг учасників
Учасник Команда IT-рейтинг
1 Наталія Козоріз "Юний програміст" Центру ТТМ 121
2 Ігор Циховський CIT 61
3 Іван Франчук WWW - We Will Win 61
4 Олександр Братусь "Юний програміст" Центру ТТМ 52
5 Іван Безсмертний 52
6 Марія Гребініченко "Юний програміст" Центру ТТМ 32
7 Євген Задорожній 30
8 Дмитрий Мачавариани 23
9 Василь Франчук WWW - We Will Win 21
10 Ткаченко Михайло 21
11 Дима Коренко Спеціалізована школа №52 20
12 Спажев Олександр Вінницький технічний ліцей 20
13 Андрій Олексюк ДКРКМ ДНУ 19
14 Андрій Ткач 18
15 Микола Красан CIT 17
16 Павло Денисюк 10Б 14
17 Сергій Гіденко "Юний програміст" Центру ТТМ 14
18 Андрей Лях 14
19 Назар Бурда Спеціалізована школа №52 13
20 Олег Кураченко Києво-Печерський Ліцей №171 "Лідер" 12
21 Владислав Урсул CIT 11
22 Александр Чёрный 11
23 Игорь Беленок ZX-club 11
24 Вікторія Романюк 10Б 11
25 Юрий Скатаренко 10
26 Володимир Прокопів 10
27 Дмитро Кутрань 10
28 Богдан Бойченко 10
29 Pavel Remygailo 10
30 Сергій Колодич 7
31 Виктор Данилюк 6
32 Andrey Kalashnikov 6
33 Олександр Сторожук 6
34 Володимира Мала "Юний програміст" Центру ТТМ 5
35 Назар Воротняк 5
36 Андрій Шинкарьов 5
37 Ілля Кібальний ДКРКМ ДНУ 5
38 Лев Вербов 10Б 5
39 Андрій Немченко 5
40 Женя Фастюк 5
41 Ольмезов Константин 5
42 Евгенія Шевчук "Юний програміст" Центру ТТМ 5
43 Олександр Філін ДКРКМ ДНУ 5
44 Дарья Наход ДКРКМ ДНУ 4
45 Slavik Shnicer 4
46 Захар Золотарев 4
47 Firex 4
48 Орест Олійник 4
49 Микита Меленчуков CIT 4
50 Анатолий Ковригин 4
51 Юра Неклеса 3
52 Жека Колесник ZX-club 3
53 Сергій Ярема "Юний програміст" Центру ТТМ 3
54 Сергій Марчук 3
55 Олексій Сергєєв 3
56 Борис Пиньковский 3
57 Антон Якубов ДКРКМ ДНУ 3
58 Катерина Сукайло Києво-Печерський Ліцей №171 "Лідер" 3
59 Іринка Бурда 3
60 Константин Дымов 3
61 Максим Заяц 3
62 Константин Бабич 3
63 Олександр Татарчук «Інформаційні технології» ЦТТМ 3
64 Олексій Адамович Спеціалізована школа №52 2
65 Рома Климович CIT 2
66 Анастасія Альохіна 10Б 2
67 ВІталій Рослов ЦПР 2
68 Евгений Польский КПДЮ 2
69 Павло Коба ЦТТ"Юність" 2
70 Ігор Сороколіт 2
71 Aндрей Гладун 2
72 Даниил Броцило 1
73 Владислав Соломаха 1
74 Алексей Маслов 1
75 Олег Варнов 11А 1
76 yegorf1 yegorf1 1
77 Виталий Лисовский 1
78 Валерія Котляревська 1
79 Владислав Шанін ЦПР 1
80 Сергій Шкарубський Бобры Центра Информационных Технологий хорошо владеющие костылями, имеющие за плечами огромный опыт 1
81 Олександр Трегубов 10Б 1
82 KONSTANTIN !!! Fёдоров ZX-club 1
83 Олег Солонинка 1
84 Павел Воронцов 1
85 Антон Мишенин 1
86 Ілля Олексієнко 1
87 Іван Сенів 1
88 Сергій Ващілін 1
89 Николай Михаленков CIT 1
90 Саша Бабіенко CIT 1
91 Николай Журба "Юний програміст" Центру ТТМ 1
92 Олександр Куріньовський 1
93 Андрій Попович 1
94 Дмитро Солов`янов 1
95 Игорь Кирьян 1
96 Олена Мельникова 1
97 Ім`я Прізвище 1
98 Анастасія Тюхтенко 1
99 Коля Солонець 1
100 Олександр Реденський ЦПР 1
101 Олександр Герасимчук 1
102 Денис Басловяк 1
103 Іван Верещага 1
104 Андрій Воробік 1
105 Юлія Сисенко 1
106 Сергей Зубарь 1
107 Микола Гілко Бобры Центра Информационных Технологий хорошо владеющие костылями, имеющие за плечами огромный опыт 1
108 Андрій Іванов 1
109 Дмитро Гладун 1
110 Владислав Цвєтков Спеціалізована школа №52 1
111 Антон Адамів 1
112 Володимир Маршалок 1
113 Костянтин Шедій 1
114 Анна Серба 1
115 Степан Распутний 1
116 Дмитро Киричук 1
117 Олег Новосад 1
118 Анастасія Пампуха "Юний програміст" Центру ТТМ 1
119 Рафік Айвазян 1
120 Євгеній Антипов 10Б 1
121 Саша Горлінський ЦПР 1
122 Валерій Паливода CIT 1
123 Дмитро Мірошник 1
124 Сергей Христенко 1
125 Катерина Мнухіна 1
126 Сергій Бондаренко CIT 1
127 Андрій Богак 1
128 Евгений Дубровский 1
129 Анна Литвиненко 10Б 1
130 Лиля Ищенко ZX-club 1
131 Артем Дяченко 1
132 Valentin Bilan 1
133 Александр Шпилька 1
134 Max Izumenka 1
135 Антон Дубас 1
136 Женя Гапон 1
137 AlexTNT Алексей 1
138 Хайленко Максим 1
139 Павло Шепітчак 1
140 Артем Прудніков 1
141 Діма Крекота 1


Рейтинг команд
Команда IT-рейтинг
1 "Юний програміст" Центру ТТМ 233
2 CIT 100
3 WWW - We Will Win 55
4 ДКРКМ ДНУ 36
5 10Б 21
6 Вінницький технічний ліцей 20
7 10Б 18
8 ZX-club 15
9 Києво-Печерський Ліцей №171 "Лідер" 12
10 3
11 ЦПР 3
12 КПДЮ 2
13 Бобры Центра Информационных Технологий хорошо владеющие костылями, имеющие за плечами огромный опыт 2
14 Спеціалізована школа №52 2
15 ЦТТ"Юність" 2
16 1


ОБГОВОРЕННЯ: