Алгоритми та структури даних /  
 

Рейтинг учасників
Учасник Команда IT-рейтинг
1 Олег Кураченко Києво-Печерський Ліцей №171 "Лідер" 192
2 Вячеслав Мен КПДЮ 172
3 Евгений Польский КПДЮ 140
4 Андрій Сенько СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 100
5 Марія Гребініченко "Юний програміст" Центру ТТМ 92
6 Дмитро Шпирин КПДЮ 90
7 Владимир Коршук 80
8 Николай Журба "Юний програміст" Центру ТТМ 80
9 Богдан Глушко СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 80
10 Наталія Козоріз "Юний програміст" Центру ТТМ 69
11 Андрій Стопчатий "Юний програміст" Центру ТТМ 60
12 Сергій Тімофєєв «Інформаційні технології» ЦТТМ 50
13 Іван Франчук WWW - We Will Win 49
14 Олександр Братусь "Юний програміст" Центру ТТМ 41
15 Глеб Цыбулькин 40
16 Євген Крамар "Юний програміст" Центру ТТМ 40
17 Каріна Діхтяренко СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 40
18 Олена Данькова КПДЮ 40
19 Євгеній Крамар сш№61 35
20 Владислав Урсул CIT 32
21 Олександр Григоренко 32
22 Юрий Скатаренко 30
23 Игорь Беленок ZX-club 28
24 Григорій Попов КПДЮ 25
25 Микита Озеракін ZX-club 24
26 Микита Меленчуков CIT 24
27 Спажев Олександр Вінницький технічний ліцей 21
28 Денис Білик 20
29 Данило Ващевський 20
30 Андрій Полухін КПДЮ 20
31 Токар Дарія СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 20
32 Антон Адамів 20
33 Ілля Олексієнко 20
34 Викторія Романюк 10Б 20
35 Кирило Андрієць КПДЮ 20
36 Сергій Твердохліб КПДЮ 11
37 Артем Бондар КПДЮ 11
38 Ігор Сороколіт 10
39 Василь Франчук WWW - We Will Win 10
40 Андрій Бердников КПДЮ 10
41 Глєб Щегельський 10
42 Володимир Прокопів 10
43 Вадим Репецький 10
44 Андрій Олексюк ДКРКМ ДНУ 10
45 Євгеній Єсаф`єв ЦПР 10
46 Дмитрий Сухов 10
47 Евгенія Шевчук "Юний програміст" Центру ТТМ 8
48 Олександр Сторожук 6
49 Володимира Мала "Юний програміст" Центру ТТМ 6
50 Максим Чухрій КПДЮ 6
51 Назар Бурда Спеціалізована школа №52 6
52 Іван Безсмертний 5
53 ВІталій Рослов ЦПР 5
54 Олександр Татарчук «Інформаційні технології» ЦТТМ 5
55 Данил Витковский Гімназія біотехнологій №177 5
56 Богдан Бойченко 5
57 Ткаченко Михайло 5
58 Анатолій Потапчук 5
59 Олександр Філін ДКРКМ ДНУ 4
60 Павло Коба ЦТТ"Юність" 4
61 Давид Ладигін НВК 3
62 Александр Чёрный 3
63 Паша Петрашко Києво-Печерський Ліцей №171 "Лідер" 3
64 Катерина Сукайло Києво-Печерський Ліцей №171 "Лідер" 3
65 Сергій Колодич 3
66 Олександр Ластівка 3
67 Зоц Даніель 3
68 Стас Бургазлій 3
69 Владислав Шанін ЦПР 3
70 Яна Шушакова 3
71 Сергій Гамоцький 3
72 Юрій Дубенський 3
73 Микита Шрамко КПДЮ 2
74 Орест Олійник 2
75 Ігор Мурадов СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 2
76 Павло Денисюк 10Б 2
77 Ирина Цимбалюк CIT 2
78 Дмитро Базунов 1
79 Владислав Цвєтков Спеціалізована школа №52 1
80 Костянтин Гріщенко Вінницький технічний ліцей 1
81 Євген Задорожній 1
82 Даниіл Проскурка 1
83 Дмитро Кобець ЦТТ"Юність" 1
84 Нікіта Сутулов "Юний програміст" Центру ТТМ 1
85 Андрій Немченко 1
86 Костя Рыбчинский ЦНТТМ «Сфера» 1
87 Алексей Смычков 1
88 Олег Солонинка 1
89 Артем Стукаленко ЦПР 1
90 Name Pass CIT 1
91 Артем Прудніков 1
92 Andrey Kalashnikov 1
93 Олег Варнов 11А 1
94 Вячеслав Матвиенко КПДЮ 1
95 Дмитро Кутрань 1
96 Олександр Трегубов 10Б 1
97 Дмитро Харченко Вінницький технічний ліцей 1
98 Артем Бурдейний ЦПР 1
99 Даниил Чилочи Спеціалізована школа №52 1
100 Лиля Ищенко ZX-club 1
101 Влад Груша 1
102 Анастасія Гріценко CIT 1
103 Мария Халета 1
104 Антон Захаров ЦПР 1
105 Max Fedotov CIT 1
106 Олександр Герасимчук 1
107 Олексій Молодик 1
108 Сергей Зубарь 1
109 Дмитро Кудрявцев Вінницький технічний ліцей 1
110 Максим Заяц 1
111 Вячеслав Клочок ЦПР 1
112 Анатолій Якубішін ЦПР 1
113 Max Gonchar КПДЮ 1
114 Дмитро Музика «Інформаційні технології» ЦТТМ 1
115 Алексей Маслов 1
116 Дмитро Горбенко КПДЮ 1
117 Ігор Юденко 1
118 Станислав Кривенко 1
119 Влад Сапіга КПДЮ 1
120 Илья Шевчук 1
121 Egor Hodak 1
122 Валентина Усенко "Юний програміст" Центру ТТМ 1
123 Євген Бадзюх СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 0
124 Ян Поляков "Юний програміст" Центру ТТМ 0
125 Андрій Гончарук СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 0
126 Andrew Gomenyuk СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 0
127 Олег Монастирський СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 0
128 Олексій Ночовний СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 0
129 Антон Власюк СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 0
130 Валентин Гурин КПДЮ 0
131 Чак Норрис 0
132 Nazar Yurchenco КПДЮ 0


Рейтинг команд
Команда IT-рейтинг
1 КПДЮ 529
2 "Юний програміст" Центру ТТМ 264
3 Києво-Печерський Ліцей №171 "Лідер" 192
4 СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 161
5 WWW - We Will Win 58
6 «Інформаційні технології» ЦТТМ 46
7 ЦПР 45
8 CIT 37
9 ZX-club 29
10 ЦТТ"Юність" 28
11 Вінницький технічний ліцей 23
12 ДКРКМ ДНУ 14
13 сш№61 10
14 Гімназія біотехнологій №177 5
15 НВК 3
16 10Б 3
17 Команда ліцею "Престиж" 2
18 1
19 1
20 ЦНТТМ «Сфера» 1


ОБГОВОРЕННЯ: