Створення презентацій /  
 
Входить до:
Офісні технології  
Рейтинг учасників
Учасник Команда IT-рейтинг
1 Настя Білошицька "Юний програміст" Центру ТТМ 80
2 Катерина Ільченко ЦПР 80
3 Владислав Бодуля НВК 80
4 НВК 80
5 Євгеній Єсаф`єв ЦПР 40
6 Данило Василишен Пінгвін 40
7 Анастасія Примаченко СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 40
8 Лоліта Кузьменко сш№61 40
9 Настя Швец 5A 23
10 Анастасія Балибіна Команда ліцею "Престиж" 20
11 Ярослава Гладун Пінгвін 20
12 Олеся Коваленко ZX-club 20
13 Дмитро Литвиненко СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 20
14 Іван Гончаров 20
15 Аліна Моргун ЦТТ"Юність" 11
16 Нікіта Нечитайло 5A 11
17 Дмитро Карпов ЦПР 10
18 Ангеліна Галактіонова СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 10
19 Ігорь Солосич СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 10
20 Світлана Власенко 10
21 Олександра Родіонова КПДЮ 10
22 Анна Ткачевська Команда ліцею "Престиж" 10
23 Євген Сухенко ЦТТ"Юність" 10
24 Дмитрий Черныш 6
25 Вікторія Бондаренко Спеціалізована школа №52 6
26 Анастасія Королюк 5
27 Дар`я Кураєва 3
28 Вікторія Ярошенко 3
29 Єлизавета Оболонська Спеціалізована школа №52 2
30 Нікіта Нікітін 2
31 Поліна Літвяк 1
32 Валерія Стопень СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 1
33 Ярослав Литвиненко 1
34 Катерина Сукайло Києво-Печерський Ліцей №171 "Лідер" 1
35 Олександр Грицюк 1
36 Валерия Тугарьова 1
37 Валентин Фальковський 1
38 Світлана Власенко 1
39 Матвій Жадан КПДЮ 1
40 Поляков Анатолій НВК 1
41 Михайло Олизько СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 1
42 Женя Моргун ЦТТ"Юність" 1
43 Валерия Соколова 1
44 Даниил Чилочи Спеціалізована школа №52 1
45 Іринка Бурда 1
46 Богдан Овчар 1
47 Катерина Павлик 1
48 Ігор Торошанко 1
49 Саша Головач КПДЮ 1
50 Влада Овчіннікова 1
51 Анна Мягких «Інформаційні технології» ЦТТМ 1
52 Максим Мiняйло 1
53 Анастасія Семенюк ЦТТ"Юність" 1
54 Тарас Бойко 1
55 Ivan Khlopov 1
56 Ілона Слуцька 1
57 andrey dumik 1
58 Дар`я Коваленко 1
59 Валерія Щербань 1
60 Єлизавета Галактіонова СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 1
61 Анна Володько 1
62 Ярослав Опанасенко 1
63 Анастасія Королюк 1
64 Тетяна Швидун Приватна школа "Афіни" 1
65 Маша Депутат «Інформаційні технології» ЦТТМ 1
66 Natik Mika 1
67 Володимир Будкевич ЦТТ"Юність" 1
68 Леша Мельник ЦТТ"Юність" 1
69 Антон Олексюк 1
70 Артем Гречка 1
71 Самир Джелялов КПДЮ 1
72 Дмитро Макаров 1
73 Влада Дацюк 1
74 Степан Рубан 1


Рейтинг команд
Команда IT-рейтинг
1 ЦПР 130
2 СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 83
3 "Юний програміст" Центру ТТМ 80
4 Пінгвін 60
5 сш№61 40
6 Команда ліцею "Престиж" 30
7 ЦТТ"Юність" 25
8 3
9 2
10 НВК 1
11 «Інформаційні технології» ЦТТМ 1
12 1
13 1
14 Приватна школа "Афіни" 1
15 1


ОБГОВОРЕННЯ: