3D - анімація /  
 
Входить до:
Комп`ютерна анімація  
Рейтинг учасників
Учасник Команда IT-рейтинг
1 Даниил Чилочи Спеціалізована школа №52 243
2 Іван Литвиненко CIT 100
3 Єгор Изотенко 80
4 х х "Юний програміст" Центру ТТМ 80
5 Владислав Урсул CIT 50
6 Михайло Ковецький CIT 40
7 Андрей Большаков 30
8 Варвара Сальникова Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 3
9 Makar Boyko 3
10 Валерія Піщимуха 3
11 Cаша Шарипіна 3
12 Даша Зініч 3
13 Даша Саєнко 3
14 Владислав Пономаренко 3
15 Романа Капранова 3
16 Любов Кузовкіна 3
17 Данил Глухих 3
18 Марія Сиз Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 3
19 Arsen Snitsar 3
20 Валентина Дерменжи 3
21 Анастасія Савельєва 3
22 Катя Німич 3
23 Генріх Тітов 3
24 Прилуцький Олександр 3
25 Кирилл Дегтяренко 3
26 Анна Руденко 3
27 Даша Шевцова 3
28 Илья Квас 3
29 Никита Храбуст 3
30 Ліза Захарченко 2
31 алла дидур 2
32 Polina Biletskaya 2
33 Мария Пшеничная 2
34 Сарра Карасик 2
35 Антон Стахурський 2
36 Кьяра Коміссарова 2
37 Варвара Бондаренко 2
38 Ярослав Дубенюк Спеціалізована школа №173 2
39 Женя Нагорний 2
40 Влад Березовский 2
41 Антон Баштовенко 2
42 Вікторія Скляренко 2
43 Стас Калинин 2
44 Маргаріта Ткачук Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 2
45 Андрій Красовський 2
46 Марк Корецький 2
47 Тетяна Тєрчкоєва ліцей 142 2
48 Катерина Орел 1
49 Анастасія Серицан 1
50 Alexandra Moroz 1
51 Василь Старостенко 1
52 Анна Юрченко 1
53 Вася Ратушнюк 1
54 Марія Сорокіна Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 1
55 Анастасія Кроон Гімназія біотехнологій №177 1
56 Данило Карчевський 1
57 Любов Багдасарова 1
58 Vlad Zelenkov Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 1
59 Єлизавета Скоба 1
60 Дарина Юдіна Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 1
61 Ярослав Цимбалістов Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 1
62 Олег Гаврилко 1
63 Николай Помогаев 1
64 Богдан Андріїшин 1
65 Олександра Ляпунова 1
66 Kristina Soroka Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 1
67 Іра Сідляренко 1
68 Нелли Коведа 1
69 Артем Прудніков 1
70 Анастасія Вінокур НВК «Ерудит" 1
71 Олександр Машковцев 1
72 Алека Стрижевська 1
73 Ганна Барабуха 1
74 Іван Політикін ліцей 142 1
75 Влад Гриців 1
76 Анна Лукаш 1
77 Софія Снігир 1
78 Ангеліна Зелененька 1
79 Поліна Пащенко 1
80 Марія Буць Гімназія біотехнологій №177 1
81 Марія Косовцова Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 1
82 Мона Котлярова Гімназія біотехнологій №177 1
83 Валерій Паливода CIT 1
84 Никита Крутий 1
85 Олексій Черкашин 1
86 Катерина Савченко Гімназія біотехнологій №177 0
87 Андрій Чуйко ліцей 142 0
88 Настя Степаненко 0
89 Владислава Гензіцька 0
90 Фелоненко Олександр ліцей 142 0
91 Максим Боднар 0
92 Тригуб Родион 0
93 Анна Каракай 0


Рейтинг команд
Команда IT-рейтинг
1 CIT 190
2 160
3 "Юний програміст" Центру ТТМ 80
4 80
5 5A 20
6 Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 14
7 Гімназія біотехнологій №177 3
8 Спеціалізована школа №52 3
9 Спеціалізована школа №173 2
10 НВК «Ерудит" 1
11 ліцей 142 0


ОБГОВОРЕННЯ: