2D - анімація /  
 
Входить до:
Комп`ютерна анімація  
Рейтинг учасників
Учасник Команда IT-рейтинг
1 Владислав Урсул CIT 87
2 Оля Войтко ЦПР "Web-дизайн" 85
3 Вадим Мельников ZX-club 80
4 Ілона Михайлова СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 80
5 Богдан Никитин ЦПР "Web-дизайн" 80
6 Дмитро Пономаренко Команда ліцею "Престиж" 80
7 Анастасія Кульвановська ЦПР "Web-дизайн" 60
8 Вероніка Андріанова ЦПР "Web-дизайн" 49
9 Даніїл Мулярчук ZX-club 40
10 Валерія Рухлядєва 40
11 Ростислав Шинлов ЦПР "Web-дизайн" 24
12 Іринка Бурда 23
13 Серафима Коган СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 20
14 Владимир Рачок 20
15 Родіон Ситайло ЦПР "Web-дизайн" 20
16 Матвій Величко CIT 20
17 Владислав Рашківський 20
18 Денис Ляшенко Спеціалізована школа №52 20
19 Олексій Пількевич 20
20 Ярослав Ващенок СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 20
21 Кирило Зайцев 12
22 Олег Новосад 11
23 Мария Халета 10
24 Валерия Петричка 10
25 Роман Безсмертний CIT 10
26 Олександра Шпетна сш№61 10
27 Марія Зимогорова 10
28 Артем Гречка 10
29 Андрей Большаков 10
30 Юлія Олізаренко сш№61 10
31 Сергій Грінкевич 10
32 Юліана Колеснікова Відеостудія "Веселка" 10
33 Анна Ланда 10
34 Yana Denysenko 10
35 Анастасія Ткаченко 10
36 Егор Журавльов CIT 5
37 Євгеній Антипов 10Б 5
38 Максим Дзюрич 4
39 Дмитро Бабінін 4
40 Денис Ніконенко 3
41 Анна Денисенко 3
42 Анна Литвиненко 10Б 3
43 Таня Ейвазова 3
44 Нікіта Нечитайло Спеціалізована школа №52 2
45 Олександра Кадацька Спеціалізована школа №52 2
46 Марйам Абдул Рахман 2
47 Євген Нагорний 2
48 Николай Михаленков CIT 2
49 Вікторія Дворник 2
50 Дима Коренко Спеціалізована школа №52 2
51 Єлизавета Оболонська Спеціалізована школа №52 1
52 Віталій Бородавко 1
53 Олександр Грицюк 1
54 Денис Прачук Відеостудія "Веселка" 1
55 Марія Шаламберідзе 1
56 Стас Яценко 1
57 Андрій Ткач 1
58 Роман (ic2h) Капорин Команда ліцею "Престиж" 1
59 Діана Шпитчук 1
60 Анна Мєдвєдєва 1
61 Дар`я Шевчук сш№61 1
62 Павло Стародуб 1
63 Дмитро Дегтяр 1
64 Даяна Кремінь Відеостудія "Веселка" 1
65 Таня Рибак 1
66 Катерина Корж 1
67 Михайло Андрієвський CIT 1
68 Ігор Пономаренко 1
69 Таня Сташук 1
70 Ольга Михайловська 1
71 Max Fedotov CIT 1
72 Анастасія Лісник сш№61 1
73 Стівен Ель Сабарі 10А 1
74 даниил вадіс 1
75 Yatskiv Kate 1
76 Nikita Nikitin Спеціалізована школа №52 1
77 Валентина Усенко "Юний програміст" Центру ТТМ 1
78 Дмитро Кутрань 1
79 Маргоша Гулий 1
80 Firex 1
81 Валерия Матющенко 1
82 sashok shot 1
83 1
84 Олександр Костенко Школа 163 1
85 Настя Щербакова сш№61 1
86 Євгеній Михайлюк 1
87 Павло Костюченко 1
88 Чак Норрис 0


Рейтинг команд
Команда IT-рейтинг
1 ЦПР "Web-дизайн" 278
2 СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 120
3 CIT 106
4 Команда ліцею "Престиж" 81
5 Спеціалізована школа №52 32
6 26
7 сш№61 23
8 Відеостудія "Веселка" 10
9 3
10 10Б 3
11 2
12 2
13 1
14 "Юний програміст" Центру ТТМ 1
15 Школа 163 1
16 10А 1


ОБГОВОРЕННЯ: