Комп`ютерна анімація /  
 

Містить технології:
2D - анімація    3D - анімація   
Рейтинг учасників
Учасник Команда IT-рейтинг
1 Даниил Чилочи Спеціалізована школа №52 258
2 Владислав Урсул CIT 143
3 Іван Литвиненко CIT 100
4 Оля Войтко ЦПР "Web-дизайн" 85
5 х х "Юний програміст" Центру ТТМ 80
6 Єгор Изотенко 80
7 Ілона Михайлова СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 80
8 Вадим Мельников ZX-club 80
9 Дмитро Пономаренко Команда ліцею "Престиж" 80
10 Богдан Никитин ЦПР "Web-дизайн" 80
11 Анастасія Кульвановська ЦПР "Web-дизайн" 60
12 Вероніка Андріанова ЦПР "Web-дизайн" 49
13 Андрей Большаков 44
14 Михайло Ковецький CIT 43
15 Даніїл Мулярчук ZX-club 40
16 Валерія Рухлядєва 40
17 Денис Ляшенко Спеціалізована школа №52 33
18 Іринка Бурда 27
19 Ростислав Шинлов ЦПР "Web-дизайн" 24
20 Владимир Рачок 20
21 Серафима Коган СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 20
22 Олексій Пількевич 20
23 Ярослав Ващенок СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 20
24 Матвій Величко CIT 20
25 Родіон Ситайло ЦПР "Web-дизайн" 20
26 Владислав Рашківський 20
27 Анастасія Ткаченко 18
28 Кирило Зайцев 17
29 Yana Denysenko 16
30 Артем Гречка 14
31 Даша Шевченко Спеціалізована школа №52 14
32 Марія Шаламберідзе 13
33 Дария Разумовская 11
34 Darina Ponomaryova 11
35 Роман Безсмертний CIT 11
36 Олег Новосад 11
37 Сергій Грінкевич 11
38 Анна Ланда НВК «Ерудит" 10
39 Валерия Петричка 10
40 Юлія Олізаренко сш№61 10
41 Юліана Колеснікова Відеостудія "Веселка" 10
42 Марія Зимогорова 10
43 Лена Козак 10
44 Олександра Кадацька Спеціалізована школа №52 10
45 Мария Халета 10
46 Олександра Шпетна сш№61 10
47 Анастасія Савельєва 9
48 Илья Квас 9
49 Валерія Піщимуха 9
50 Владислав Чарковский 9
51 Веронiка Курiленко 9
52 Мария Пшеничная 9
53 В`ячеслав Горбач 8
54 Анастасiя Тарканiй 8
55 Іван Михайлов 8
56 Марія Барабуха Спеціалізована школа №52 8
57 8
58 Влад Брухаль 8
59 Василь Старостенко 8
60 Максим Дзюрич 7
61 Вадим Єрємєєв 7
62 Варвара Бондаренко 7
63 Анастасия Трилисская 7
64 Діана Шпитчук 7
65 Юлія Нікітіна 7
66 Владислав Потапов 7
67 Вікторія Скляренко 7
68 Анна Денисенко 7
69 Стас Калинин 7
70 Лена Войнова 6
71 Анастасія Макрідіна 6
72 Полина Пиварь 6
73 Даша Зініч 6
74 Нікіта Нечитайло Спеціалізована школа №52 6
75 Миша Мирошник 6
76 Денис Ніконенко 6
77 Настя Степаненко 6
78 Лев Квас 6
79 Влада Кравченко 6
80 Любов Кузовкіна 6
81 Анна Литвиненко 10Б 6
82 Таня Ейвазова 6
83 Романа Балло 5
84 Владислав Пономаренко 5
85 Вікторія Тирусь 5
86 Сарра Карасик 5
87 Дмитро Бабінін 5
88 Лідія Горбач 5
89 Вікторія Дворник 5
90 Диана Орлик 5
91 Мария Сапожникова 5
92 Іван Назаренко 5
93 Анастасія Серицан 5
94 Антон Стахурський 5
95 Віка Шинбіна 5
96 Євгеній Антипов 10Б 5
97 Даша Саєнко 5
98 Роман Скуратович Спеціалізована школа №52 5
99 Егор Журавльов CIT 5
100 Виктория Пилипчук Спеціалізована школа №52 5
101 Олексій Іванюк 5
102 Андрій Красовський 5
103 Roman Ignatov 4
104 Дмитро Дегтяр 4
105 Глеб Щегельський Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 4
106 Дар’я Жураківська 4
107 Александра Коваленко 4
108 Вася Ратушнюк 4
109 Софія Прокопенко Приватна школа "Афіни" 4
110 Дима Коренко Спеціалізована школа №52 4
111 Анна Костюк 4
112 Оля Купрієнко 4
113 Каріна Валеева Гімназія біотехнологій №177 4
114 Анастасія Пінчук 4
115 Олександр Погоржельський 4
116 Ілля Корольов 4
117 Оля Гавриленко 3
118 Анатолій Якубишин 3
119 Олена Іванова 3
120 Анна Руденко 3
121 Лев Варлан Гімназія біотехнологій №177 3
122 Нікіта Нечитайло 3
123 Кирилл Цыбулькин 3
124 Полина Пиварь 3
125 Марія Бабіч 3
126 Олександра Шарипіна 3
127 Дар`я Коропенко 3
128 Генріх Тітов 3
129 Мария Потапнева 3
130 Марія Лященко 3
131 Влад Ільницький 3
132 Прилуцький Олександр 3
133 Валерія Кулініч 3
134 Илья Петухов 3
135 Диана Орлик 3
136 Яна Сенчило (178) 3
137 Вероніка Сушко 3
138 Дар`я Шаблієнко 3
139 Андрей Шпак 3
140 Makar Boyko 3
141 Єлизавета Оболонська Спеціалізована школа №52 3
142 Надія Шинкарьова 3
143 Анастасия Махринская 3
144 Поліна Згурська 3
145 Arsen Snitsar 3
146 Анастасія Калатур 3
147 Клим Климчук 3
148 Елизавета Бутомо 3
149 Никита Храбуст 3
150 Кирило Дегтяренко 3
151 Олексій Санташов 3
152 Карина Комарова 3
153 Варвара Сальникова Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 3
154 Ганна Барабуха 3
155 Антон Казновський Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 3
156 Валентина Дерменжи 3
157 Єва Чайкіна 3
158 Марія Косович 3
159 Андрій Типусяк Приватна школа "Афіни" 3
160 София Бойницкая 3
161 Анастасія Калатур 3
162 Тетяна Зінченко 3
163 Данил Глухих 3
164 Оля Лемешко 3
165 Андрей Шпак 3
166 Анита Лукаш 3
167 Аліна Маркевич 3
168 Анна Костюк 3
169 Марія Сиз Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 3
170 Олександра Зеленкова 3
171 Александра Петренко 3
172 Анастасія Пінькевіч 3
173 павел потапнев 3
174 Илья Квас 3
175 Гліб Муха 3
176 Cаша Шарипіна 3
177 Анна Костюк 3
178 Олег Гаврилко 3
179 Илья Квас 3
180 Романа Капранова 3
181 Марйам Абдул Рахман 3
182 Алла Авер`янова 3
183 Катерина Малиця 3
184 Глеб Вернигоров 3
185 Катя Німич 3
186 Вікторія Ілющенко 3
187 Катерина Білорус 3
188 Анастасия Галаган 3
189 Кирилл Дегтяренко 3
190 Оля Куприенко 3
191 Даша Шевцова 3
192 Анастасія Наіста 2
193 алла дидур 2
194 Елизавета Шапиро 2
195 Тетяна Тєрчкоєва ліцей 142 2
196 Єлізавета Годовікова 2
197 Марія Мітленко 2
198 Єва Остролуцька Гімназія біотехнологій №177 2
199 Александра Харлан 2
200 Анна Вінцик Гімназія біотехнологій №177 2
201 Андрей Шпак 2
202 Тоня Фартушна Гімназія біотехнологій №177 2
203 Kirill Gnitetskiy 2
204 Ліза Єршова 2
205 Антон Баштовенко 2
206 Оля Степко 2
207 Марк Корецький 2
208 Darya Koropenko 2
209 Ольга Михайловська 2
210 Валерія Кулініч 2
211 Євгенія Толмачова 2
212 Анастасія Врублевська 2
213 Маргаріта Ткачук Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 2
214 Марія Лященко 2
215 Григорій Пономаренко 2
216 Денисова Юля 2
217 Валерия Нерушева 2
218 Шарвадзе Олександра 2
219 Ліля Кравченко Гімназія біотехнологій №177 2
220 Ксения Федорова 2
221 Gleb Gapko 2
222 Поліна Кравцова 2
223 Кирилл Кирильцев 2
224 Илья Комов 2
225 Олександра Ляпунова 2
226 Марина Лебедєва 2
227 Анастасія Шагінян Гімназія біотехнологій №177 2
228 Polina Biletskaya 2
229 Ліза Єршова 2
230 Елизавета Загребельна Гімназія біотехнологій №177 2
231 Влас Мазуренко 2
232 Луцький Віталій Гімназія біотехнологій №177 2
233 Андрій Снігир 2
234 Олександр Оніщук Гімназія біотехнологій №177 2
235 Олена Ярич 2
236 Віка Шинбіна 2
237 Марія Мітленко 2
238 Евгения Шоханова 2
239 Богдан Андріїшин 2
240 Мадина Мамешева 2
241 Михайло Калашник 2
242 Єва Косолап 2
243 Дмитрий Романов 2
244 Лука Добровольський 2
245 2
246 Ліза Захарченко 2
247 Серафима Молочко 2
248 Ярослав Дубенюк Спеціалізована школа №173 2
249 Катерина Костенко Приватна школа "Афіни" 2
250 Олександра Єпанова 2
251 Олексій Адамович Спеціалізована школа №52 2
252 Кьяра Коміссарова 2
253 Даша Зініч 2
254 Вікторія Зайцева Гімназія біотехнологій №177 2
255 Hanna Barabukha 2
256 Данил Витковский Гімназія біотехнологій №177 2
257 Вика Ветер 2
258 Николай Помогаев 2
259 Анна Городилова 2
260 Катерина Іванова 2
261 Наталія Алексик 2
262 Катерина Очеретян 2
263 Женя Нагорний 2
264 Анна Кочерженко 2
265 Марія Міхновська Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 2
266 Влад Березовский 2
267 Дмитрий Черныш 2
268 Валерия Нерушева 2
269 Марія Мініна 2
270 игнатий Молочко 2
271 Николай Михаленков CIT 2
272 Лариса Мойсеєнко 2
273 Поліна Пащенко 2
274 Лилия Кравченко Гімназія біотехнологій №177 2
275 Алина Чемерис 2
276 Андрей Дудчак 2
277 Ліза Григоренко 2
278 Влас Мазуренко 2
279 Сінін Квоуд 2
280 Діана Мяснікова 2
281 Аня Кирьянова 2
282 Умар Ёкубжонов 2
283 Євген Нагорний 2
284 Олександра Семенова 2
285 Софія Теличко 2
286 Ольга Белобородова 2
287 Danya Grabovoy 1
288 Владислава Зинченко 1
289 Дар`я Коваленко 1
290 danya2004 Сизов 1
291 Таня Рибак 1
292 Даяна Кремінь Відеостудія "Веселка" 1
293 Пархоменко Георгій Гімназія біотехнологій №177 1
294 Софія Рогоза Команда ліцею "Престиж" 1
295 Марьяна Продиус 1
296 Никита Крутий 1
297 Настя Добриніна 1
298 Костя Вознюк 1
299 Дар`я Гончарук Команда ліцею "Престиж" 1
300 Олена Грабовська 1
301 Егор Поляков Гімназія біотехнологій №177 1
302 Карина Комарова 1
303 Владислав Вдовін 1
304 Анастасія Соколенко Гімназія біотехнологій №177 1
305 Ігор Пономаренко 1
306 Ольга Кудас 1
307 Тетяна Швидун Приватна школа "Афіни" 1
308 Дмитро Кутрань 1
309 Arseniy Boyko 1
310 Alina Chemeris 1
311 Назар Левчук 1
312 Таня Сташук 1
313 Олександра Шпортій 1
314 Анна Жиліна 1
315 Ілля Зубар 1
316 Нелли Коведа 1
317 Firex 1
318 Андрій Шушарін 1
319 Зоряна Шаманська 1
320 Артём Мартынюк 11А 1
321 Марія Косовцова Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 1
322 Максим Гоменюк 1
323 Богдан Мовчан 1
324 Евгения Шоханова Гімназія біотехнологій №177 1
325 аня клюева 1
326 Анастасия Гулай 1
327 Тася Князєва Приватна школа "Афіни" 1
328 Олена Пунда Гімназія біотехнологій №177 1
329 Іра Сідляренко 1
330 Євгеній Михайлюк 1
331 Victoria Pidsoha 1
332 Марія Котова 1
333 Доминика Олиферук 1
334 Max Fedotov CIT 1
335 Александра Матреніцька Гімназія біотехнологій №177 1
336 Марія Буць Гімназія біотехнологій №177 1
337 Анастасия Курьян 1
338 Артем Прудніков 1
339 Masha Sviatoviets Спеціалізована школа №52 1
340 Олександр Брайчук 1
341 Любов Багдасарова 1
342 Григорій Пономаренко 1
343 Анастасія Лісник сш№61 1
344 Андрій Пухілей Команда ліцею "Престиж" 1
345 Крістіна Гайворонська 1
346 Mery Mitlenko 1
347 Нікіта Тарасюк Гімназія біотехнологій №177 1
348 Єлизавета Скоба 1
349 даниил вадіс 1
350 Саша Голуб 1
351 Максим Козенко 1
352 Анастасія Кроон Гімназія біотехнологій №177 1
353 Анна Ковальчук 1
354 anna klimenko Приватна школа "Афіни" 1
355 Павел Зайцев Гімназія біотехнологій №177 1
356 Ярослав Цимбалістов Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 1
357 Nikita Nikitin Спеціалізована школа №52 1
358 Андрій Шконда 1
359 Анастасія Кроон Гімназія біотехнологій №177 1
360 Анна Швидченко 1
361 Маша Буць Гімназія біотехнологій №177 1
362 Лизогубенко Анастасія 1
363 Yatskiv Kate 1
364 Анна Замогильна Гімназія біотехнологій №177 1
365 Маргарита Платонова 1
366 Наталія Алексик 1
367 Андрей Князев 1
368 Дарина Юдіна Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 1
369 Leon Belmasov 1
370 Антон Івлєв Команда ліцею "Престиж" 1
371 Карина Скринник 1
372 Анна Войчук Гімназія біотехнологій №177 1
373 ілона Слуцка 1
374 Олександра Логвинчук Гімназія біотехнологій №177 1
375 Міша Киричков Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 1
376 Вікторія Бондаренко Спеціалізована школа №52 1
377 Даниил 1
378 Оксана Прокопенко 1
379 Данил Глухих 1
380 Маргоша Гулий 1
381 Николай Степаненко 1
382 Юля Кононенко 1
383 Іван Сасюк Гімназія біотехнологій №177 1
384 Крістіна Кравець 1
385 Стас Яценко 1
386 Шагінян Анастасія Гімназія біотехнологій №177 1
387 Настя Середа 1
388 Данило Карчевський 1
389 Крістіна Самко 1
390 Валерия Матющенко 1
391 Кирилл Гнитецкий 1
392 Діана Олійник 1
393 Анастасія Альохіна 10Б 1
394 Андрій Ткач 1
395 Юрій Стецюк Спеціалізована школа №52 1
396 Олександра Логвинчук Гімназія біотехнологій №177 1
397 sashok shot 1
398 Ганна Клименко 1
399 Роман (ic2h) Капорин Команда ліцею "Престиж" 1
400 Денис Прачук Відеостудія "Веселка" 1
401 Юлия Денисенко 1
402 Анна Лукаш 1
403 Денис Дем’яненко 1
404 Тарас Співак 1
405 Марія Сорокіна Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 1
406 Марія Акімова 1
407 Софія Снігир 1
408 Олександра Матреніцька Гімназія біотехнологій №177 1
409 Тимофій Толстой 1
410 Павло Костюченко 1
411 polina volodina Приватна школа "Афіни" 1
412 Софія Бойченко 1
413 Ангеліна Зелененька 1
414 Дарина Литвин Гімназія біотехнологій №177 1
415 Ганна Барабуха 1
416 Андрей Дудчак 1
417 Амір Сангінов 1
418 Єгор Корнійчук 1
419 Олександр Костенко Школа 163 1
420 Алина Остапенко 1
421 Кирило Логвин Гімназія біотехнологій №177 1
422 Михайло Рухлядко 1
423 Анна Юрченко 1
424 Тема Кошкин Спеціалізована школа №52 1
425 Ярослава Мукомела 1
426 Настя Щербакова сш№61 1
427 Катерина Мельник 1
428 Павло Стародуб 1
429 Ліза Єршова 1
430 Сарра Карасик 1
431 Katya Revuzkaya Гімназія біотехнологій №177 1
432 Іван Політикін ліцей 142 1
433 Віталій Бородавко 1
434 Марія Сологуб 1
435 Вика Скляренко 1
436 Настя Коломиєць Гімназія біотехнологій №177 1
437 Алека Стрижевська 1
438 Тарас Ремезовський 1
439 Карина Кибенко 1
440 Андрей Шушарин 1
441 Валерия Сирман Гімназія біотехнологій №177 1
442 Аіда Агаєва 1
443 Іван Стародуб Спеціалізована школа №52 1
444 Ігор Бондаренко 1
445 Vlad Zelenkov Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 1
446 Олександр Грицюк 1
447 Валентина Хребет 1
448 Мария Пшеничная 1
449 Олексій Черкашин 1
450 Ліза Солонець 1
451 Михайло Каплун 1
452 Павло Галета 1
453 Данило Шашенко 1
454 Анастасія Аушева 1
455 Влад Гриців 1
456 Валентина Усенко "Юний програміст" Центру ТТМ 1
457 Віка Остапенко Гімназія біотехнологій №177 1
458 Kirill Danylenko Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 1
459 Антон Антонюк 1
460 Катя Неизжалая 1
461 Полина Лихачева 1
462 Анастасія Катеринюк Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 1
463 Михайло Андрієвський CIT 1
464 Елена Фисун Гімназія біотехнологій №177 1
465 Іван Василенко 1
466 Діана Шпитчук 1
467 София Юхименко 1
468 Kristina Soroka Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 1
469 Vladislav Sheyko 1
470 веденська анна Спеціалізована школа №52 1
471 Глєб Щегельський 1
472 влад Подопригора 1
473 Олексій Руденко Гімназія біотехнологій №177 1
474 Анна Мєдвєдєва 1
475 Анастасія Вінокур НВК «Ерудит" 1
476 Валерія Урсу 1
477 Анастасія Семенова Гімназія біотехнологій №177 1
478 Катерина Корж 1
479 Олександр Маковський 1
480 Олександр Куцевич 1
481 Антоніна Терещенко 1
482 Катерина Орел 1
483 Катерина Мандриченко Приватна школа "Афіни" 1
484 Ян Корженко Спеціалізована школа №52 1
485 Ілля Бойко 1
486 Валерій Паливода CIT 1
487 Анастасія Соколенко Гімназія біотехнологій №177 1
488 Анна Городилова 1
489 Денис Хмиляр 1
490 Alexandra Moroz 1
491 Яна Сидорова Гімназія біотехнологій №177 1
492 Андрій Контовський 1
493 Олександра Гончарова Приватна школа "Афіни" 1
494 Богдан Шевчук 1
495 Дар`я Шевчук сш№61 1
496 Роя Нурмамедова 1
497 Вікторія Зайцева Гімназія біотехнологій №177 1
498 Яловский Саша 1
499 Анна Оверченко 1
500 Олександр Машковцев 1
501 Владислав Гриців 1
502 Гліб Бєшкарєв 1
503 Саша Богущенко 1
504 София Осадченко CIT 1
505 Полінна Крупинська Гімназія біотехнологій №177 1
506 Мона Котлярова Гімназія біотехнологій №177 1
507 Стівен Ель Сабарі 10А 1
508 Елизавета Пионтковская Приватна школа "Афіни" 1
509 Андрій Шандер 1
510 Олександр Омельченко Гімназія біотехнологій №177 1
511 Володимир Шендрик 0
512 Тетяна Корнійчук 0
513 Тригуб Родион 0
514 Данило Цвіліховський Гімназія біотехнологій №177 0
515 Марія Мартинова 0
516 Юлія Грищенко Гімназія біотехнологій №177 0
517 Чак Норрис 0
518 Анна Каракай 0
519 Богдан Кравчук 0
520 Андрій Камінський 0
521 Максим Боднар 0
522 Катерина Савченко Гімназія біотехнологій №177 0
523 Юлія Шевченко 0
524 Ярослав Владишевський 0
525 Nikita Voytenko 0
526 Ліза Самусенко 0
527 Андрій Чуйко ліцей 142 0
528 Аня Максимова 0
529 Саша Коваленко 0
530 Anton Zinchenko 0
531 Настя Середа 0
532 Єва Остролуцька Гімназія біотехнологій №177 0
533 Вікторія Мусієць Гімназія біотехнологій №177 0
534 Владислава Гензіцька 0
535 Фелоненко Олександр ліцей 142 0
536 Іван Суліма 0


Рейтинг команд
Команда IT-рейтинг
1 CIT 315
2 ЦПР "Web-дизайн" 278
3 180
4 СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну 120
5 95
6 Команда ліцею "Престиж" 84
7 "Юний програміст" Центру ТТМ 81
8 Спеціалізована школа №52 78
9 Гімназія біотехнологій №177 38
10 31
11 5A 28
12 сш№61 23
13 Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 22
14 Приватна школа "Афіни" 15
15 Відеостудія "Веселка" 10
16 10Б 7
17 4
18 4
19 2
20 Спеціалізована школа №173 2
21 1
22 НВК «Ерудит" 1
23 1
24 1
25 Школа 163 1
26 10А 1
27 ліцей 142 0
28 ЦПР 0


ОБГОВОРЕННЯ: