СТАТТЯ
Подарунки переможцям!
2012-10-11
Призи на IT-Арені

Хоча і з невеликою затримкою, та подарунки переможців IT-Арени з'явилися на нашому столі і вже готові якомога швидше стрибнути до рук своїх майбутніх господарів!

Так, на Львівщину у місто Борислав, до переможця конкурсу з 3D-графіки Максима Гнатика (робота "Зірка смерті"),  поїхала флешка на 8Gb.

У Чернігів, до переможця конкурсу "Алгоритми та структури даних" Юрія Скатаренко, відбули мікро-навушники разом з сертифікатом.

До Ігоря Вовчука у Тернопіль за класну 3D модель Білого Дому  поїхав лише сертифікат на 1-е місце. Щодо призів - переможець вирішив накопичувати IT-баланс для більш вагомих призів відповідно до свого рівня знань та умінь.

На Ігоря Беленка з Києва, представника команди ZX-club, вже очікує мікрофон та сертифікат за 1-е місце за напрямком "Відеомонтаж".

Вперше з'явився та й одразу переміг у конкурсі програмування Pascal Василь Франчук. Отож, його вже виглядає своїм єдиним оком веб-камера.

І, накінець, як підсумок декількох успішних кампаній, за витримку та достойну конкуренцію хлопцям-програмістам, свій приз, флешку 8Гб, виборола Наталія Козоріз, представниця ЦТТМ Дарницького району.

Інші переможці та призери (перші 3 місця) або вже отримали або скоро отримають сертифікати, та потрохи накопичують свій IT-баланс.

Вітаємо усіх переможців та бажаємо подальших звитяг!

Учасники стають дедалі сміливішими та надсилають запити на тему "які призи я б хотів мати" :). Тому, щоб організувати цей процес, після закінчення циклу змагань ми додамо список коментарів до сторінки Призи, де можна буде внести пропозиції та побажання до розширення асортименту. 

До зустрічі на IT-баталіях!

Керівник "IT-Арени",
Олександр Громовий.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ОБГОВОРЕННЯ:
2012-10-25 14:43 Назар Мельничук:
Silicon Power не дуже)
2012-10-30 16:47 Юрий Скатаренко :
мені до цих пір не дійшло.