СТАТТЯ
Підсумки змагань червня 2012 р. та плани проведення наступних IT-конкурсів.
2012-07-05
Євгеній Антипов, мікронаушники

У червневому циклі вдалося закріпити успіхи травня та провести новий конкурс по напрямку HTML+CSS, що стало можливим завдяки ініціативі Віри Ослам (ЦПР Святошинського району) та Івана Коломійця (ЦНТТМ Сфера).

Якщо порівнювати змагання за напрямками з попереднім місяцем, вимальовується наступна картина: 

     - Конкурси Алгоритми та структури даних (Созоненко Сергій, КПДЮ) та 2D графіка (Саприкіна Ольга, ЦПР Святошинського району) очікувано підтримали свій високий рівень, як щодо кількості учасників, так і щодо рівня робіт. 

    - Отримано нижчий, поріняно з травнем, результат у напрямку Відеомонтаж (Фучкіна Маргарита, ЦДЮТ Солом’янського р-ну) - подано усього 2 роботи. Відчувся брак професійної підготовки учасників у цьому напрямку при досить складному завданні та обмеженому часі (4 години). Очевидно, що в цьому напрямку потрібна додаткова теоретична та практична підготовка учасників та, можливо, пониження рівня складності завдань.

     - Значно покращився результат у напрямку 3D-графіка (Литвиненко Іван, ЦДЮТ Солом’янського р-ну) - подано на конкурс аж 7 робіт досить високого класу (минулого місяця 4). Знаково, що вперше в конкурсах IT-Арени узяв участь представник не з Києва (Максим Гнатик,  мешкає в м.Борислав Львівської обл.), який і посів 1-е місце у конкурсі 3D. 

     - Яскраво стартував новий конкурс по HTML + CSS (Коломієць Іван, НТТМ Сфера) - подано на конкурс 6 робіт. Учасники виконали поставлені завдання і встановили досить високу початкову планку для своїх наступників.

            Переможці конкурсів поступово звикають до системи самостійного вибору призів на IT-Арені. Так Владислав Урсул обрав та отримав Flash-пам’ять на  8Gb, Євгеній Антипов обрав мікронаушники (на фотографії), а Тетяна Василенко обрала гарнітуру. Схоже, що інші переможці вирішили не розмінювати свої перемоги на дрібниці та накопичувати IT-бали на новий ноутбук :)
 

Плани проведення змагань з липня до вересня 2012 р. на IT-Арені.
 

1.      21 липня вперше буде проведений повний цикл конкурсів 1-ого рівня. Час на виконання завдань в конкурсі першого рівня для кожного напрямку – одна година. Перелік напрямків IT-технологій буде розширений новим Онлайн-конкурсом «2D-анімація» (Віра Ослам, ЦПР Святошинського р-ну). Особливістю конкурсів 1-ого рівня є те, що усі завдання перевіряються комп’ютерною програмою без участі суддів. Відповідно, результати конкурсів стають відомими відразу після їх завершення;

2.     25 серпня планується проведення повного циклу конкурсів 1-ого рівня;

3.     21, 22 та 23 вересня буде проведений цикл конкурсів 2-ого рівня за усіма напрямками.
 

До зустрічі на IT-баталіях!

Олександр Громовий,
керівник «IT-Арени».

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ОБГОВОРЕННЯ: