СТАТТЯ
Переможці районної олімпіади з інформатики отримають подарунки від Logitech!
2015-11-23
Олімпіада та Logitech

Українcька ІТ-індустрія входить в ТОП-30 країн світу, а продукти ІТ-спеціалістів займають третє місце в українському експорті після зерна та металургії. 70% працівників ІТ-галузі займають senior позиції та мають вищу спеціальну освіту.

Розуміючи ситуацію із фінансовим забезпеченням українських шкіл, компанія Logitech в 2015 році підтримує учнівські олімпіади із інформатики та комп’ютерних технологій.  Переможці районних конкурсів Солом’янського району отримають технологічні подарунки від компанії-партнера.

Logitech виготовляє багато різноманітних пристроїв, починаючи від бюджетних маніпуляторів і закінчуючи аксесуарами для планшетів. Компанія є виробником флагманських ігрових пристроїв та спонсором відомих кіберкоманд. Практично із дня заснування, 2 жовтня 1981 року, Logitech показала свою іновацнійність і лідерство у сфері ПК аксесуарів, пройшовши шлях в 34 роки, компанії є чим пишатись.

Довідка:

Швейцарська компанія Logitech розробляє продукти, які займають не останнє місце в повсякденному житті людей, надаючи їм можливість для комфортного занурення у безмежний цифровий світ.  Більше 30 років тому Logitech почала об'єднувати людей за допомогою комп'ютерів, а сьогодні - розробляє продукти, які поєднують ще й за допомогою музики, ігор та відео.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ОБГОВОРЕННЯ: