Онлайн-конкурс 2D графіка
Рівень змагання:
2
Термін проведения:
від 2013-03-19 19:00
до  2013-03-19 21:00
Вікова категорія:
Від 5 до 21
Векторна графіка. Використання векторних інструментів для створення власної 2D моделі на запропоновану тему
Відгук до Онлайн-конкурс 2D графіка
2013-03-15 Автор: 105

 Вітаю учасників конкурсу з закінченням пташиної теми. Весна ні як до нас не завітає, мабуть тому птахів долетіло до конкурсу  не так багато, як хотілося б, але головне - якість робіт!

Найбільш повно розкрила тему Володимира Мала, вона використала лише векторні інструменти, дизайн на високому рівні, але не вдалося створити додаткові пози, за що і знято 2 бали.

Вероніка Андріанова справжня прихильниця растрових малюнків (-4 бали), дизайн на 10, два варіанта рухів – дуже приємно, що встигла!
Робота «Spring came» (автор  Маргарити Шевченко з міста Дніпропетровськ)  залишилася без фону, вона не завершена, плоска, тому -7 балів.
«Папуга, що ридає» долетіла до Києва аж з Вінніци, від Kiticat. Робота гарна, безумовно векторна, але теж плоска, не зовсім по темі, за що і знижено бал. Але Маргарита and Kiticat, це ваш дебют на нашому конкурсі, чекаємо на ваши роботи ї надалі!

Схоже, що якісний рівень учасників зріс до рівня зірок світової величини: під ніком Богдан Бурда на сайті зареєструвався Majdi Khawaja, один зі співавторів мультфільму «Rio»! :))) (http://www.fanpop.com/clubs/jewel-from-rio-the-movie/images/30539941/title/jewel-photo)
 

До наступних зустріч! Бажаю всім успіхів!