Чемпіонат спец. школи №52 - Конкурс №2: Відбір на кубок м.Києва
Рівень змагання:
2
Термін проведения:
від 2013-01-26 20:52
до  2013-02-08 14:00
Вікова категорія:
Від 5 до 18

Відбірковий конкурс спеціалізованої школи №52 на Відкритий конкурс м. Києва.

роботи
Робота 1 етап Статус Технологія IT-бали
Номінація Краща презентація, від 7 до 14 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Альохіна Анастасія ( 10Б )
    
2 Моє захоплення - бальні танці
Бондаренко Вікторія ( Спеціалізована школа №52 )
2 місце Створення презентацій  5
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бурда Іринка ( 8В )
Активний учасник Створення презентацій  1
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бурлака Марина ( 8Б )
    
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дацюк Влада ( 7В )
Активний учасник Створення презентацій  1
6 Мое захоплення Автомобілі
Макаров Дмитро ( 7В )
Активний учасник Створення презентацій  1
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нечитайло Нікіта ( 5A )
1 місце Створення презентацій  10
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нікітін Нікіта ( 5Б )
Активний учасник Створення презентацій  1
9 Моє захоплення -- музика
Оболонська Єлизавета ( Спеціалізована школа №52 )
Активний учасник Створення презентацій  1
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Олексюк Антон ( )
Активний учасник Створення презентацій  1
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Полонская Диана ( 8В )
    
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пустовий Дмитро ( 8А )
    
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рибянець Ангеліна ( 7А )
    
14 Моє захоплення - комп`ютери
Черныш Дмитрий ( )
2 місце Створення презентацій  5
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
Активний учасник Створення презентацій  1
16 моє захоплення
Швец Настя ( 5A )
3 місце Створення презентацій  3
17 Бисероплетение
Ярмола Оличка ( 6В )
    
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ярошенко Вікторія ( )
3 місце Створення презентацій  3
Номінація Краща презентація, поза віковими категоріями
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Маргарита ( )
    
Номінація Кращий Web сайт, від 7 до 14 років включно
1 "Мій герой"
Fedotov Max ( CIT )
2 місце HTML + CSS  5
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Антипов Євгеній ( 10Б )
    
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Варнов Олег ( 11А )
1 місце HTML + CSS  10
4 Петро I
Коренко Дима ( Спеціалізована школа №52 )
3 місце HTML + CSS  3
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кучинський Влад ( )
    
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Матіїшена Владислава ( 8А )
    
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Машковцев Олександр ( )
    
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нечитайло Нікіта ( 5A )
    
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нікітін Нікіта ( 5Б )
    
10 Мій герой
Оболонська Єлизавета ( Спеціалізована школа №52 )
    
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пустовий Дмитро ( 8А )
    
12 Проект Тетяни
Шевцова Тетяна ( 8А )
    
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ярмола Оличка ( 6В )
    
Номінація Статична 2D графіка, від 7 до 14 років включно
1 Angry Birds
Ляшенко Денис ( 5Б )
Активний учасник    1
2 Попелюшка
веденська анна ( Спеціалізована школа №52 )
3 місце 2D графіка  3
3 Лускунчик
Chemeris Alina ( )
Активний учасник    1
4 Буратино делает домашнее задание
Laika Dima ( 6В )
Активний учасник 2D графіка  1
5 РОЕКТУ
Sleptsov Misha ( CIT )
Активний учасник    1
6 Міккі Маус
Альохіна Анастасія ( 10Б )
Активний учасник    1
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бурда Іринка ( 8В )
Активний учасник 3D графіка  1
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бурлака Марина ( 8Б )
    
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Василенко Іван ( 6Б )
    
10 Лунтик
Дмитро Ситніков ( 5В )
Активний учасник    1
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Корецький Марк ( )
Активний учасник    1
12 Sasuke Uchiha
Кошкин Тема ( Спеціалізована школа №52 )
Активний учасник    1
13 Соул и Блек-стар
Кречетов Дима ( 5В )
Активний учасник    1
14 Мейвіс
Литвиненко Анна ( 10Б )
2 місце 2D графіка  5
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Макуш Андрей ( 6А )
Активний учасник    1
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Матвийчук Маша ( 10Б )
1 місце 2D графіка  10
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нечитайло Нікіта ( 5A )
Активний учасник    1
18 "Це кращий друг WALL-E"
Нікітін Нікіта ( 5Б )
Активний учасник    1
19 Ну, погоди!
Шевченко Даша ( Спеціалізована школа №52 )
Активний учасник    1
20 Олимпийский Мишка
Ярмола Оличка ( 6В )
Активний учасник    1
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ярошенко Вікторія ( )
    
Номінація Статична 2D графіка, поза віковими категоріями
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Даневич Юлія ( )
    
Номінація Статична 2D графіка, від 15 до 18 років включно
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Романюк Вікторія ( 10Б )
    
Номінація Статична 3D графіка, від 7 до 14 років включно
1 "Золотые Ворота"
Антипов Євгеній ( 10Б )
2 місце 3D графіка  5
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бондаренко Сергій ( CIT )
    
Номінація Статична 3D графіка, від 15 до 18 років включно
3 Хотинська фортеця
Остапець Нікіта ( 10Б )
1 місце 3D графіка  10
Номінація 2D анімація, від 15 до 18 років включно
1 В світі тварин
Ель Сабарі Стівен ( 10А )
Активний учасник 2D - анімація  1
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Романюк Вікторія ( 10Б )
    
3 Дятел в лісі
Стародуб Павло ( )
Активний учасник 2D - анімація  1
Номінація 2D анімація, від 7 до 14 років включно
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Kate Yatskiv ( )
    
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бабінін Дмитро ( 8В )
    
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Порохницкий Назар ( )
    
Номінація 3D анімація, від 7 до 14 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Антипов Євгеній ( 10Б )
    
2 Домино
Большаков Андрей ( 8А )
1 місце 3D - анімація  10
Номінація Відеомонтаж, від 7 до 14 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Машковцев Олександр ( )
    
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Романюк Катерина ( 8А )
3 місце Відеомонтаж  3
Номінація Краща комп`ютерна гра, від 15 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Демидов Михаил ( )
    
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Денисюк Павло ( 10Б )
Активний учасник Розробка ігр  1
Номінація Краща комп`ютерна гра, від 7 до 14 років включно
3 Лабиринт
Laika Dima ( 6В )
    
Номінація Краща програмна розробка, від 15 до 18 років включно
1 Графічний редактор
Цвєтков Владислав ( Спеціалізована школа №52 )
    
Номінація Краща програмна розробка, від 7 до 14 років включно
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Машковцев Олександр ( )
    

НОВА СТАТТЯ
2013-01-26 Автор: 130
 
ОБГОВОРЕННЯ:
2013-02-07 18:00 веденська анна :
к
2013-02-07 18:13 Влада Дацюк:
Добрий День усім! Мені дуже приємно показати вам мою роботу. Більш за все я обожнюю малювати, тому хочу поділитися про це з Вами.
2013-02-07 19:12 Олександр Громовий:
Доброго вечора, шановні учасники! Якщо є проблеми із прикріпленням файлу - перевірте браузер, в якому Ви працюєте. Якщо браузер Internet Explorer 6, 7, 8 - у вас більш за все будуть проблеми. Рекомендований браузер - Google Chrome, в ньому увесь функціонал працює коректно. Також можна використовувати Moziila, Opera або IE9-11
2013-02-07 19:46 Юлія Даневич:
Всім бажаю успіхів, особливо п`ятиклашкам і шестиклашкам!
2013-02-07 20:20 Влада Дацюк:
Я також!!!
2013-02-07 20:20 Влада Дацюк:
Бажаю усім щирої перемоги!
2013-02-07 21:24 Тетяна Шевцова:
як прикріпляти файли?
2013-02-07 23:05 Олександр Громовий:
Як додавати проект - читайте у відповідній детальній Інструкції конкурсу(на сторінці конкурсу у верхньому лівому кутку кнопка Інструкції).
2013-02-07 23:06 Олександр Громовий:
Щоб додати файл до проекту - потрібно на сторінці свого проекту перейти в режим редагування, натиснувши на олівець в правому верхньому кутку. Після цього в кінці проекту (справа) з`явиться олівчик, натиснувши на який повинен з`явитися діалог прикріплення файлів.
2013-02-07 23:17 Олександр Громовий:
Якщо у когось не вдається прикріпити проект - можете відправити zip-архів на пошту info@it-arena.org, Адміністратор Вам допоможе.
2013-02-07 23:30 Євгеній Антипов:
Уважаемая администрация , есть в планах сделать наказание для нарушителей правил форума (в данном случае говорится про спам) ?
2013-02-08 15:08 веденська анна :
добрий день усім бажаю успіхів
2013-02-08 20:10 Нікіта Нечитайло:
Всім привіт)





Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/icgroup/.system/tmp) in Unknown on line 0