Онлайн-конкурс "Pascal"
Рівень змагання:
2
Термін проведения:
від 2012-12-22 19:00
до  2012-12-22 20:30
Вікова категорія:
Від 5 до 21

Тема: "Створення і реалізація програм з використанням операторів циклу."

 

Єдина вимога цього конкурсу: використання лише операторів циклу та умови. 

Буде запропоновано написати програми по 6 завданням(кожне завдання по 10 балів максимум при ідеальному його написанні) і одному додатковому. Який сенс у додатковому завданні?

Тим, кому виповнилося вже 16 років, при вирішенні додаткового завдання мають можливість отримати по 10 балів за кожне завдання, тобто максимально 60 балів. Якщо програміст, якому 16+ не вирішує додаткового завдання, то за кожне офіційне завдання отримує максимум 9 балів, тобто максимально 54 бали. 

Якщо програміст, якому ще НЕ виповнилось 16 років вирішує крім офіційних завдань ще і додаткове, має можливість отримати +1 бал, тобто максимальна кількість набраних балів 61. 

У додатковому завданні можливе використання всіх ваших знань: масиви, множини, функції і процедури і т.д. 

У кого не вказана дата народження, то я буду оцінювати, що вам вже виповнилося 16 років, отже поставте свій вік у інформації. Ваші дати народження я записала собі, одже немає сенсу їх змінювати. 

Ще хочу попередити, хто буде використовувати Free Pascal, ABC Pascal, робіть помітку в коментарях у кожній програмі. І якщо будете працювати з дійсними числами, не забувайте іх форматовано виводити.

Бажаю легкого написання програм на сьогоднішньому онлайн конкурсі Pascal!

Відгук до грудневого онлайн конкурсу "Pascal"
2012-12-16 Автор: 25

Ось і завершився останній онлайн конкурс програмування на мові Pascal у цьому році. 

З додатковим завданням ніхто не справився на 100%, тому всі, кому більше 17 років отримували максимум 9 балів по всім задачам. Але...я додала всім, хто намагався його виконати по 1 балу. 

Дуже сподобалося як програмують Іван Франчук, Наталія Козоріз, Василь Франчук і Михайло Ткаченко.  Все правильно виконано, програма веде діалог з користувачем, видає відформатовані результати. Одне задоволення перевіряти такі роботи. 

Алексей, я поставила бали, але програмувати в цьому конкурсі треба на Pascal. Дмитро Мачаваріані, необхідно присилати файли з розширенням .pas, а не exe. Тоді я б змогла більше балів тобі поставити. А так бачу, що програма працює невірно - максимум 2 бали.

Щодо оцінювання, то вона така сама як і минулого місяця: 

1. Якщо ви використовували функції, множини, масиви (крім додаткового завдання), то отримали половину з можливих балів.

2. Якщо не було діалога програми з користувачем, то -1 бал.

3. Якщо random був не від правильного числа, то -1 бал.

4. Якщо у  першому завданні не для всіх умов виконувались дії - лише половина балів.

5. Якщо програма написана невірно, то лише 2 бали

Щодо моїх вражень від конкурсу, то учасники розділилися на дві групи: одні встигають виконати таку кількість задач за 1,5 години, іншим не вистачає часу. Я можу порадити лише : програмуйте і все у вас буде добре!:)

Якщо будуть будь-які питання, щодо оцінювання ваших робіт, то присилайте їх на мою електронну скриньку - PraskovyaSeasons@gmail.com

 

Вітаю Вас з наступаючими новорічними святами! Бажаю, щоб у Новому Році збувалися всі Ваші заповітні мрії!!!

До зустрічі у січні!