Онлайн-конкурс "Краща гра - платформер"
Рівень змагання:
2
Термін проведения:
від 2012-10-15 21:00
до  2012-11-16 18:00
Вікова категорія:
Від 5 до 21

УВАГА!!!
ОЦІНЮВАННЯ ІГР ВЕДЕТЬСЯ УЧАСНИКАМИ IT-АРЕНИ, У ЯКИХ IT-РЕЙТИНГ ВІДМІННИЙ ВІД 0.
ЗАПРОШУЄМО ОБРАТИ НАЙКРАЩУ ГРУ!

Платформер - жанр комп'ютерних ігор, в яких основною особливістю ігрового процесу є стрибання по платформам, лазання по драбинах, збирання предметів, що необхідні для завершення рівня. Деякі предмети можуть наділяти головного персонажа особливою силою, яка зазвичай  з часом зникає(силове поле, прискорення, збільшення висоти стибків, зброя). 

Супротивниками персонажа є так-звані "монстри" (незалежно від зовнішнього виду), багаточисельні і різнородні. Володіють примітивним інтелектом та намагаються якомога ближче наблизитися до ігрока, або просто періодично повторюють якісь рухи. Дотик персонажа до монстра веде до втрати життєвої сили або вбиває його. Іноді "монстри" можуть бути нейтралізовані або шляхом заманювання у пастку, або якоюсь зброєю та артефактами, якими володіє герой.

Оцінювання:

Оцінювання ігр проводиться шляхом голосування зареєстрованих учасників IT-Арени, які мають у своєму IT-рейтингу хоча б один IT-бал.

Вимоги: 
1. Cередовище розробки - Adobe Flash. 
2. Вихідний файл - swf.
3. Використання готових ігрових рушіїв заборонено.
4. Розробка ведеться самостійно.
5. У гри повинен бути один автор.
6. На ігровій сцені в правому верхньому куточку протягом усієї гри повинен висіти маленький текст "IT-АРЕНА - ІМ'Я ПРІЗВИЩЕ".

Якщо гра не задовольняє умовам конкурсу (по віку учасника, по вимогам), вона оцінюється учасниками IT-Арени, але іде в режимі Поза конкурсом. Тобто призові місця та IT-бали у випадку перемоги такій роботі не нараховуються.

Етапи конкурсу:

1. До 9 листопада учасник повинен підтвердити участь у конкурсі та розробити гру-платформер відповідно до поставлених вимог.
2. 9 та 10 листопада учасники завантажують розроблені ігри у свій проект на сторінці змагання.
3. З 11 по 16 листопада усі учасники IT-Арени, які мають хоча-б один набраний IT-балл у будь-якій технології можуть проголосувати за ту чи іншу гру конкурсанта (Автор за свою гру голосувати не може). 
4. 16 листопада о 18:00 відображаються результати голосування учасників. За результатами голосування розподіляються призові місця та нараховуються IT-бали.

СТВОРИТИ ГРУ
Оцінка:1

Створити гру платформер відповідно до умов конкурсу та завантажити її на сайт.