Онлайн-конкурс "Алгоритми та структури даних"
Рівень змагання:
2
Термін проведения:
від 2012-06-23 10:00
до  2012-06-23 12:00
Вікова категорія:
Від 5 до 21

Продовжуємо тематику вирішення цікавих нестандартних завдань за допомогою створення програмних засобів. На цей раз Вас очікують ще більш цікаві та оригінальні головоломки.

Як і в попередньому конкурсі, програмувати можна з використанням таких програмних середовищ:
1. TurboPascal
2. QBasic
3. Visual Studio
4. Delphi

ЗАДАЧА 1
Оцінка:1

Для кожної з двох подій, часовий проміжок між якими не перевищує 24 години, заданий час, коли вони відбулися у вигляді трьох цілих чисел: година, хвилина та секунда. Причому, спочатку задається інформація про першу подію, а потім про другу. Визначте період часу (години, хвилини, секунди), що пройшов між двома подіями.ЗАДАЧА 2
Оцінка:1

Ох вже ці офісні будівлі, набудували по сто поверхів! Офіс №13 знаходиться на сотому поверсі, а бухгалтерія на першому. 
Перед Новим роком, в останній робочий день перед святами, зарплату вирішили видати готівкою. Працівники офісу №13 дізналися про це лише за 15 хвилин до закінчення робочого дня, тому шанс отримати зарплату сьогодні є лише в тих, хто негайно сяде в ліфт і спуститься на перший поверх.

Всі працівники офісу, в кількості 10 чоловік, кинулися до ліфта. На жаль, вантажопідйомність ліфта обмежена і складає x кілограмів, тому вряд чи в нього зможуть поміститися всі бажаючі. На щастя, відома вага кожної людини що стоїть в черзі, так що є можливість відправити за зарплатою якомога більше число людей.  Вивести вагу всіх працівників і скільки працівників зможуть одержати гроші.ЗАДАЧА 3
Оцінка:1

В понеділок Васько позичив у Миколки 2 цукерки і з задоволенням їх з’їв. У вівторок позичив у два рази більше цукерок, після чого віддав половину боргу, а решту цукерок знову із задоволенням з’їв. Кожний наступний день він позичав у два рази більше цукерок, ніж у попередній день, віддавши з них цілу частину від половини боргу, а решту цукерок  із задоволенням з’їдав. Скільки цукерок з’їсть Васько через N тижнів? Скільки у нього при цьому буде складати борг?