Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій
Рівень змагання:
4
Термін проведения:
від 2012-04-01 21:00
до  2012-04-21 21:00
Вікова категорія:
Від 5 до 18

Конкурс проводиться у м.Києві кожен рік починаючи з 1998 року (до цього року конкурс проводився під назвою «Зимова комп’ютерна школа м. Києва») з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей серед учнів навчальних закладів.

Конкурс проводиться з використанням передових інформаційних та телекомунікаційних технологій, зокрема, шляхом передачі інформації через мережу Інтернет та публікації кращих робіт на сайті конкурсу http://it-arena.org

Підсумки фінального туру
2012-04-23 Автор: 1

22 квітня 2012 року на базі Центру Дитячої та юнацької творчості Солом'янського району відбувся фінальний тур конкурсу.  
Захист проектів розпочався о 10:00 та завершився в 17:00 врученням призів та нагород.

В фінальному турі брали участь переможці заочного туру, які проводили захист робіт перед авторитетною суддівською комісією.
У ролі суддей виступали 7 керівників комп'ютерних колективів  позашкільних навчальних закладів та 3 незалежних судді. 

 _ 

Склад жюрі:

1. Саприкіна Ольга  (голова жюрі)
2. Зінзюк Олена (секретар жюрі)
3. Созоненко Сергій
4. Кармазь Ксенія
5. Кузнєцова Галина
6. Коломієць Іван
7. Ослам Віра
8. Філь Олександр (інженер-програміст компанії UniSystem)
9. Богатир Ігнат (керівник проектами компанії FudeNewMedia)
10. Лівшиц Вадим (провідний інженер компанції Інстех)

В останній день змагань розігрувалося 8 номінацій.

1. Краща презентація
2. 2D - статика
3. 3D - статика
4. 2D та 3D - анімація
5. Відеомонтаж
6. Краща програмна розробка
7. Кращий Web-сайт
8. Краща гра 

За I - місце переможці отримали Web-камеру;
За II - місце переможці отримали USB-колонки;
За III - місце переможці отримали гарнітуру (наушники з мікрофоном);

Призерами індивідуальної першості стали:

Номінація "КРАЩА ПРЕЗЕНТАЦІЯ"

I - місце : Катерина Ільченко ("Українцем бути престижно") - команда ЦПР Святошинського району
IІ - місце : Лоліта Кузьменко ("Українцем бути престижно") - команда СШ №61
IІІ - місце : Анастасія Балибіна ("Українцем бути престижно") - команда ліцею "Престиж"  

Номінація "КРАЩИЙ WEB-САЙТ"

I - місце : Ростислав Шинлов ("Володимир Іванович Вернадський") - команда ЦПР Святошинського району
II - місце : Владислав Урсул ("Як тебе не любити Києве мій!")  - команда ліцею Престиж
III - місце : Юлія Медведкова ("Київ науковий.Клініка малоінвазивної та лазерної спінальної нейрохірургії Інституту нейрохірургії АМН України") - команда СШ №61  

Номінація "2D - СТАТИКА"

I - місце : Вікторія Юрковська ("Осінній Київ") - команда СШ №163
IІ - місце : Олег Нечипоренко ("SUNRISE") - команда СШ №163
IІІ - місце : Наталія Зозуля ("Квітучий Київ") - команда СШ №61  

Номінація "3D - СТАТИКА"

I - місце : Антипов Євген ("Інтер'єр") - команда CIT, ЦДЮТ Солом'янського району
II - місце : Литвиненко Іван ("6 років досліджень Марсу")  - команда CIT, ЦДЮТ Солом'янського району
III - місце : Роман Єременко ("Концепт реактивного літака")   

Номінація "2D та 3D - АНІМАЦІЯ"

I - місце : Оля Войтко ("Про Україну") - команда ЦПР Святошинського району
I - місце : Іван Литвиненко ("Космічна одісея (MISTAKE)") - команда CIT, ЦДЮТ Солом'янського району
IІІ - місце : Іван Литвиненко ("Подарунок (VD)") - команда CIT, ЦДЮТ Солом'янського району    

Номінація "КРАЩА ГРА"

I - місце : Геннадій Дмитрієв ("Space Defender") - команда ЦНТТМ «Сфера»
I - місце : Андрій Кудренко ("Monster land") - команда CIT, ЦДЮТ Солом'янського району
IІ - місце : Олександр Григоренко ("Puzzles") - команда КПДЮ
IІІ - місце : Роман Безсмертний ("Підводний лабіринт") - команда CIT, ЦДЮТ Солом'янського району    

Номінація "ВІДЕОМОНТАЖ"

I - місце : Таісія Білянська ("Космічні пригоди Ясі та Карлякіна") - команда ЦТТМ Дарницького району
II - місце : Анастасія Хоменко ("Времена года")   - команда ЦТТМ Дарницького району  

Номінація "КРАЩА  ПРОГРАМНА РОЗРОБКА"

I - місце : Максим Тарнавський ("Навчально-ігрова програма "Техніка безпеки та охорони праці при роботі з комп`ютером") - команда ЦПР Святошинського району
II - місце : Олександр Григоренко ("Prime number generators")  - команда КПДЮ
III - місце : Андрій Винник ("Expedition") - команда ЦНТТМ «Сфера»

Окрім того, за результатами індивідуальних змагань, був підбитий підсумок командної першості.

Призерами командної першості конкурсу стали:

I - місце : команда ЦПР Святошинського району (керівник - Ослам Віра Михайлівна)
II - місце : команда ЦДЮТ Солом'янського району (CIT, керівник - Громовий Олександр Васильович) 
III - місце : команда КПДЮ (керівник - Созоненко Сергій Григорович)

Отож, кубок м. Києва 2012 командної першості, як і в 2011 році,  відправився в ЦПР Святошинського району!

Портал IT-Aрена вітає переможців та запрошує до подальших звитяг!