Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій
Рівень змагання:
4
Термін проведения:
від 2012-04-01 21:00
до  2012-04-21 21:00
Вікова категорія:
Від 5 до 18

Конкурс проводиться у м.Києві кожен рік починаючи з 1998 року (до цього року конкурс проводився під назвою «Зимова комп’ютерна школа м. Києва») з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей серед учнів навчальних закладів.

Конкурс проводиться з використанням передових інформаційних та телекомунікаційних технологій, зокрема, шляхом передачі інформації через мережу Інтернет та публікації кращих робіт на сайті конкурсу http://it-arena.org

номінації
5-13 5-14 5-18 14-18 Номінація Тема робіт Вимоги Подача робіт
0
Краща презентація Українцем бути престижно  
1
Кращий Web сайт Київ - моє місто  
2
Статична 2D графіка -  
3
Статична 3D графіка -  
4
2D та 3D анімація -  
5
Відеомонтаж -  
6
Краща комп`ютерна гра -  
7
Олімпіада програмістів - молодша група -  
8
Краща програмна розробка -  
9
Олімпіада програмістів - старша група -  


роботи
Робота 1 етап 2 етап Статус Технологія IT-бали
Номінація Краща презентація, від 5 до 14 років включно
1 Українцем бути престижно
Ільченко Катерина ( ЦПР )
62.77 9.11 71,88 1 місце Створення презентацій  80
2 "Українцем бути престижно"
Кузьменко Лоліта ( сш№61 )
60.71 7.33 68,04 2 місце Створення презентацій  40
3 Українцем бути престижно
Балибіна Анастасія ( Команда ліцею "Престиж" )
56.69 5.78 62,47 3 місце Створення презентацій  20
4 Презентація
Сухенко Євген ( ЦТТ"Юність" )
55.67 2.22 57,89 Переможець 1 етапу Створення презентацій  10
5 Українцем бути престижно!
Ткачевська Анна ( Команда ліцею "Престиж" )
52.13 3.67 55,8 Переможець 1 етапу Створення презентацій  10
6 Мої малюнки
Моргун Аліна ( ЦТТ"Юність" )
51.61 51,61 Учасник Створення презентацій  1
7 EURO 2012
Будкевич Володимир ( ЦТТ"Юність" )
50.98 50,98 Учасник Створення презентацій  1
8 Квіти України
Анастасія Семенюк ( ЦТТ"Юність" )
50.95 50,95 Учасник Створення презентацій  1
9 Українцем бути престижно
нвк Павло Шишкін ( )
8.50 8,5   Створення презентацій 
Номінація Краща презентація, поза віковими категоріями
10 Українцем бути престижно
Костенко Олександр ( Школа 163 )
  Створення презентацій 
Номінація Кращий Web сайт, від 5 до 18 років включно
1 Володимир Іванович Вернадський
Шинлов Ростислав ( ЦПР "Web-дизайн" )
61.13 9.33 70,46 1 місце HTML + CSS  80
2 Як тебе не любити Києве мій!
Урсул Владислав ( CIT )
51.16 6.44 57,6 2 місце HTML + CSS  40
3 Київ науковий.Клініка малоінвазивної та лазерної спінальної нейрохірургії Інституту нейрохірургії АМН України
Медведкова Юлія ( сш№61 )
48.38 2.00 50,38 3 місце HTML + CSS  20
4 Київ науковий
Лєдощук Максим ( Школа 163 )
41.38 3.50 44,88 Переможець 1 етапу HTML + CSS  10
5 Киев-мой город.
Иванилов Илья ( CIT )
17.92 17,92 Учасник HTML + CSS  1
Номінація Статична 2D графіка, від 5 до 18 років включно
1 Осінній Київ
Юрковська Вікторія ( Школа 163 )
61.13 8.22 69,35 1 місце 2D графіка  80
2 SUNRISE
Нечипоренко Олег ( Школа 163 )
63.50 5.78 69,28 2 місце 2D графіка  40
3 Квітучий Київ
Зозуля Наталія ( сш№61 )
61.18 6.44 67,62 3 місце 2D графіка  20
4 Світ квітів
Шпетна Олександра ( сш№61 )
62.56 2.00 64,56 Переможець 1 етапу 2D графіка  10
5 УКРАЇНА-КРАСА
Кузьменко Марія ( Школа 163 )
61.25 2.00 63,25 Переможець 1 етапу 2D графіка  10
6 Весна
Олізаренко Юлія ( сш№61 )
61.08 61,08 Учасник 2D графіка  1
7 Казкова країна
Слюсар Марія ( Школа 163 )
59.83 59,83 Переможець 1 етапу 2D графіка  10
8 Underwater
Юрковська Вікторія ( Школа 163 )
59.04 59,04 Учасник 2D графіка  1
9 "Зародження життя в космосі"
Степанець Оксана ( )
58.38 58,38 Учасник 2D графіка  1
10 Квіткова чарівниця
Корда Христина ( сш№61 )
57.75 57,75 Учасник 2D графіка  1
11 Дніпровські схили
Костенко Олександр ( Школа 163 )
57.68 57,68 Учасник 2D графіка  1
12 Cooky
Юрковська Вікторія ( Школа 163 )
57.67 57,67 Учасник 2D графіка  1
13 Лісова німфа
Юрковська Вікторія ( Школа 163 )
56.93 56,93 Учасник 2D графіка  1
14 Cruella De Vil
Юрковська Вікторія ( Школа 163 )
56.75 56,75 Учасник 2D графіка  1
15 Захід Сонця
Корда Христина ( сш№61 )
56.38 56,38 Учасник 2D графіка  1
16 Власний світ
Костенко Олександр ( Школа 163 )
54.63 54,63 Учасник 2D графіка  1
17 Ukraine is free
Письменська Катерина ( Школа 163 )
52.04 52,04 Учасник 2D графіка  1
18 Осінь
Артеменко Каролина ( Команда ліцею "Престиж" )
51.98 51,98 Учасник 2D графіка  1
19 Здивування жінки
Письменська Катерина ( Школа 163 )
49.63 49,63 Учасник 2D графіка  1
20 Україна - квітучий край
Костенко Олександр ( Школа 163 )
48.97 48,97 Учасник 2D графіка  1
21 БАНДАНА ОСІНЬ
Максименко Тимофій ( )
47.00 47 Учасник 2D графіка  1
22 КИЇВ 2012
Максименко Тимофій ( )
45.50 45,5 Учасник 2D графіка  1
23 Котик!!!
Иванилов Илья ( CIT )
36.87 36,87 Учасник 2D графіка  1
Номінація Статична 3D графіка, від 5 до 18 років включно
1 Iнтрер`єр
Антипов Євгеній ( 10Б )
63.25 8.89 72,14 1 місце 3D графіка  80
2 6 років досліджень Марсу
Литвиненко Іван ( CIT )
61.75 7.11 68,86 2 місце 3D графіка  40
3 Концепт реактивного літака
Єременко Роман ( )
63.46 2.00 65,46 3 місце 3D графіка  20
4 Дитяча стінка
Литвиненко Іван ( CIT )
59.88 4.44 64,32 Переможець 1 етапу 3D графіка  10
5 Котедж
Литвиненко Іван ( CIT )
59.25 4.00 63,25 Переможець 1 етапу 3D графіка  10
6 Робот
Антипов Євгеній ( 10Б )
57.25 57,25 Учасник 3D графіка  1
7 Меблі
Казаченко Володимир ( CIT )
55.63 55,63 Учасник 3D графіка  1
Номінація 2D та 3D анімація, від 5 до 18 років включно
1 Про Україну
Войтко Оля ( ЦПР "Web-дизайн" )
62.54 8.44 70,98 1 місце 2D - анімація  80
2 Космічна одісея (MISTAKE)
Литвиненко Іван ( CIT )
61.38 8.89 70,27 1 місце 3D - анімація  80
3 Подарунок (VD)
Литвиненко Іван ( CIT )
60.50 5.71 66,21 3 місце 3D - анімація  20
4 Надійшла весна прекрасна
Олізаренко Юлія ( сш№61 )
64.10 2.00 66,1 Переможець 1 етапу 2D - анімація  10
5 Зимова казка
Шпетна Олександра ( сш№61 )
60.15 2.00 62,15 Переможець 1 етапу 2D - анімація  10
6 Подорож дельфіна
Щербакова Настя ( сш№61 )
59.93 59,93 Учасник 2D - анімація  1
7 Ліпимо сніговика
Лісник Анастасія ( сш№61 )
57.06 57,06 Учасник 2D - анімація  1
8 Підводний світ
Шевчук Дар`я ( сш№61 )
56.92 56,92 Учасник 2D - анімація  1
9 Україна
Костенко Олександр ( Школа 163 )
53.70 53,7 Учасник 2D - анімація  1
10 Покемон,2D
Fedotov Max ( CIT )
47.00 47 Учасник 2D - анімація  1
Номінація 2D та 3D анімація, поза віковими категоріями
11 "Маленькая страна"
Зінзюк Олена ( Відеостудія "Веселка" )
  2D - анімація 
Номінація Відеомонтаж, від 5 до 18 років включно
1 "Космічні пригоди Ясі та Карлякіна"
Білянська Таїсія ( Відеостудія "Веселка" )
56.91 10.00 66,91 1 місце Відеомонтаж  80
2 "ВРЕМЕНА ГОДА"
Хоменко Анастасія ( Відеостудія "Веселка" )
48.95 7.50 56,45 2 місце Відеомонтаж  40
3 "В мире животных"
Хоменко Анастасія ( Відеостудія "Веселка" )
49.80 5.33 55,13 Переможець 1 етапу    10
4 "Живём футболом"
Колеснікова Юліана ( Відеостудія "Веселка" )
48.27 3.50 51,77 Переможець 1 етапу    10
5 "Війна в Лівії"
Сидоров Микола ( Відеостудія "Веселка" )
48.04 3.00 51,04 Переможець 1 етапу 10
6 "Уходило лето"
Колеснікова Юліана ( Відеостудія "Веселка" )
43.68 43,68 Учасник 1
Номінація Краща комп`ютерна гра, від 5 до 18 років включно
1 Space Defender
Дмитрієв Геннадій ( ЦНТТМ «Сфера» )
57.46 8.00 65,46 1 місце Розробка 2D ігр  80
2 Monster land
Кудренко Андрій ( CIT )
52.08 7.78 59,86 1 місце Розробка 2D ігр  80
3 Puzzles
Григоренко Олександр ( )
50.37 7.56 57,93 2 місце Розробка 2D ігр  40
4 Підводний лабіринт
Безсмертний Роман ( CIT )
53.50 4.22 57,72 3 місце Розробка 3D ігр  20
5 Паззлы + Пятнашки
Підгорний Олександр ( )
47.83 47,83 Переможець 1 етапу Розробка 2D ігр  10
6 Комп`ютерна гра "Пiнг-понг"
Польский Евгений ( КПДЮ )
42.65 42,65 Учасник Розробка 2D ігр  1
Номінація Олімпіада програмістів - молодша група, від 5 до 13 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гребініченко Марія ( "Юний програміст" Центру ТТМ )
2 місце Алгоритми та структури даних  40
2 Visual Studio
Матвиенко Вячеслав ( КПДЮ )
Учасник Алгоритми та структури даних  1
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Меленчуков Микита ( CIT )
3 місце Алгоритми та структури даних  20
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мен Вячеслав ( КПДЮ )
1 місце Алгоритми та структури даних  80
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Молодик Олексій ( )
Учасник Алгоритми та структури даних  1
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевчук Евгенія ( "Юний програміст" Центру ТТМ )
Учасник Алгоритми та структури даних  1
Номінація Краща програмна розробка, від 5 до 18 років включно
1 Навчально-ігрова програма "Техніка безпеки та охорони праці при роботі з комп`ютером"
Тарнавський Максим ( ЦПР "Web-дизайн" )
62.13 9.56 71,69 1 місце ПЗ на Flash/AS  80
2 Expedition
Винник Андрій ( ЦНТТМ «Сфера» )
57.40 3.78 61,18 3 місце ПЗ на Flash/AS  20
3 Prime number generators
Григоренко Олександр ( )
52.29 6.67 58,96 2 місце ПЗ на С#  40
4 Тепловые двигатели
Польский Евгений ( КПДЮ )
51.67 6.22 57,89 Переможець 1 етапу ПЗ на Flash/AS  10
5 Speed Letters
Григоренко Олександр ( )
49.59 2.67 52,26 Переможець 1 етапу ПЗ на С#  10
6 Encrypter
Григоренко Олександр ( )
49.38 49,38 Учасник ПЗ на С#  1
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чухрій Максим ( КПДЮ )
5.50 5,5  
Номінація Олімпіада програмістів - старша група, від 14 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Братусь Олександр ( "Юний програміст" Центру ТТМ )
Учасник Алгоритми та структури даних  1
2 Visual Studio
Григоренко Олександр ( )
Учасник Алгоритми та структури даних  1
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Клочок Вячеслав ( ЦПР )
Учасник Алгоритми та структури даних  1
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Козоріз Наталія ( "Юний програміст" Центру ТТМ )
Учасник Алгоритми та структури даних  1
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Озеракін Микита ( ZX-club )
3 місце Алгоритми та структури даних  20
6 Visual Studio
Польский Евгений ( КПДЮ )
2 місце Алгоритми та структури даних  40
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Проскурка Даниіл ( )
Учасник Алгоритми та структури даних  1
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рослов ВІталій ( ЦПР )
Учасник Алгоритми та структури даних  1
9 Visual Studio
Чухрій Максим ( КПДЮ )
Учасник Алгоритми та структури даних  1
10 Visual Studio
Шпирин Дмитро ( КПДЮ )
1 місце Алгоритми та структури даних  80

Підсумки фінального туру
2012-04-23 Автор: 1

22 квітня 2012 року на базі Центру Дитячої та юнацької творчості Солом'янського району відбувся фінальний тур конкурсу.  
Захист проектів розпочався о 10:00 та завершився в 17:00 врученням призів та нагород.

В фінальному турі брали участь переможці заочного туру, які проводили захист робіт перед авторитетною суддівською комісією.
У ролі суддей виступали 7 керівників комп'ютерних колективів  позашкільних навчальних закладів та 3 незалежних судді. 

 _ 

Склад жюрі:

1. Саприкіна Ольга  (голова жюрі)
2. Зінзюк Олена (секретар жюрі)
3. Созоненко Сергій
4. Кармазь Ксенія
5. Кузнєцова Галина
6. Коломієць Іван
7. Ослам Віра
8. Філь Олександр (інженер-програміст компанії UniSystem)
9. Богатир Ігнат (керівник проектами компанії FudeNewMedia)
10. Лівшиц Вадим (провідний інженер компанції Інстех)

В останній день змагань розігрувалося 8 номінацій.

1. Краща презентація
2. 2D - статика
3. 3D - статика
4. 2D та 3D - анімація
5. Відеомонтаж
6. Краща програмна розробка
7. Кращий Web-сайт
8. Краща гра 

За I - місце переможці отримали Web-камеру;
За II - місце переможці отримали USB-колонки;
За III - місце переможці отримали гарнітуру (наушники з мікрофоном);

Призерами індивідуальної першості стали:

Номінація "КРАЩА ПРЕЗЕНТАЦІЯ"

I - місце : Катерина Ільченко ("Українцем бути престижно") - команда ЦПР Святошинського району
IІ - місце : Лоліта Кузьменко ("Українцем бути престижно") - команда СШ №61
IІІ - місце : Анастасія Балибіна ("Українцем бути престижно") - команда ліцею "Престиж"  

Номінація "КРАЩИЙ WEB-САЙТ"

I - місце : Ростислав Шинлов ("Володимир Іванович Вернадський") - команда ЦПР Святошинського району
II - місце : Владислав Урсул ("Як тебе не любити Києве мій!")  - команда ліцею Престиж
III - місце : Юлія Медведкова ("Київ науковий.Клініка малоінвазивної та лазерної спінальної нейрохірургії Інституту нейрохірургії АМН України") - команда СШ №61  

Номінація "2D - СТАТИКА"

I - місце : Вікторія Юрковська ("Осінній Київ") - команда СШ №163
IІ - місце : Олег Нечипоренко ("SUNRISE") - команда СШ №163
IІІ - місце : Наталія Зозуля ("Квітучий Київ") - команда СШ №61  

Номінація "3D - СТАТИКА"

I - місце : Антипов Євген ("Інтер'єр") - команда CIT, ЦДЮТ Солом'янського району
II - місце : Литвиненко Іван ("6 років досліджень Марсу")  - команда CIT, ЦДЮТ Солом'янського району
III - місце : Роман Єременко ("Концепт реактивного літака")   

Номінація "2D та 3D - АНІМАЦІЯ"

I - місце : Оля Войтко ("Про Україну") - команда ЦПР Святошинського району
I - місце : Іван Литвиненко ("Космічна одісея (MISTAKE)") - команда CIT, ЦДЮТ Солом'янського району
IІІ - місце : Іван Литвиненко ("Подарунок (VD)") - команда CIT, ЦДЮТ Солом'янського району    

Номінація "КРАЩА ГРА"

I - місце : Геннадій Дмитрієв ("Space Defender") - команда ЦНТТМ «Сфера»
I - місце : Андрій Кудренко ("Monster land") - команда CIT, ЦДЮТ Солом'янського району
IІ - місце : Олександр Григоренко ("Puzzles") - команда КПДЮ
IІІ - місце : Роман Безсмертний ("Підводний лабіринт") - команда CIT, ЦДЮТ Солом'янського району    

Номінація "ВІДЕОМОНТАЖ"

I - місце : Таісія Білянська ("Космічні пригоди Ясі та Карлякіна") - команда ЦТТМ Дарницького району
II - місце : Анастасія Хоменко ("Времена года")   - команда ЦТТМ Дарницького району  

Номінація "КРАЩА  ПРОГРАМНА РОЗРОБКА"

I - місце : Максим Тарнавський ("Навчально-ігрова програма "Техніка безпеки та охорони праці при роботі з комп`ютером") - команда ЦПР Святошинського району
II - місце : Олександр Григоренко ("Prime number generators")  - команда КПДЮ
III - місце : Андрій Винник ("Expedition") - команда ЦНТТМ «Сфера»

Окрім того, за результатами індивідуальних змагань, був підбитий підсумок командної першості.

Призерами командної першості конкурсу стали:

I - місце : команда ЦПР Святошинського району (керівник - Ослам Віра Михайлівна)
II - місце : команда ЦДЮТ Солом'янського району (CIT, керівник - Громовий Олександр Васильович) 
III - місце : команда КПДЮ (керівник - Созоненко Сергій Григорович)

Отож, кубок м. Києва 2012 командної першості, як і в 2011 році,  відправився в ЦПР Святошинського району!

Портал IT-Aрена вітає переможців та запрошує до подальших звитяг!

ОБГОВОРЕННЯ: