Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
Рівень змагання:
4
Термін проведения:
від 2019-12-13 15:00
до  2019-12-13 19:00
Вікова категорія:
Від 10 до 18

ІНСТРУКЦІЯ З ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАД СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ НА ПОРТАЛІ IT-АРЕНА

Для того щоб прийняти учать у конкурсі необхідно:

  • Бути зареестрованим на порталі http://it-arena.org/
  • Підтвердити свою участь  до початку конкурса (до 15:00 13 грудня 2019)
  • У випадку ускладнень звертатися на пошту info@it-arena.org

Пропонуємо створити анімаційний фільм й записати його у файли з такими властивостями:

  • назва файлів — anima;
  • типи файлів — avi або інший формат відео кліпу + передбачений як усталено вибраним програмним засобом;
  • розміри зображення у пікселях: 720×576 (550×400 для Vectorian Giotto).
  • розмір архіву з завданням - до 40 МБ (додаткова технічна умова)
  • Рекомендована тривалість ролику (це не головний крітерій, а лише рекомендація при виконанні завдання):

6-7 класи:  10 секунд
8 клас: 15 секунд
9 клас: 20 секунд
10-11 класи: 25 секунд
 

Завдання, розробити анімаційний ролік з теми:

6 - 7 класи - "Перегони в світі підводних тварин: реальних та міфічних"
8 - 9 класи - "Перегони в світі наземних тварин: реальних та міфічних"
10 - 11 класи - "Перегони в світі повітряних тварин: реальних та міфічних"

Допустиме програмне забезпечення:

1. GIMP (GNU Image Manipulation Program) — безкоштовний аналог Adobe Photoshop на http://www.gimp.org/
2. Synfig Studio — програма для створення 2-вимірної векторної анімації на http://www.synfig.org/cms/
3. Blender — безкоштовний аналог 3D max на http://www.blender.org
4. GIMPshop;
5. Inkscape;
6. Krita;
7. Pencil;
8. Vectorian Gotto.
 

УВАГА! Учасниками цього конкурсу можуть бути лише учні навчальних закладів Солом'янського району м.Києва.

номінації
10-18 Номінація Тема робіт Вимоги Подача робіт
0
6 клас Перегони в світі підводних тварин: реальних та міф  
1
7 клас Перегони в світі підводних тварин: реальних та міф  
2
8 клас Перегони в світі наземних тварин: реальних та міфі  
3
9 клас Перегони в світі наземних тварин: реальних та міфі  
4
10 клас Перегони в світі повітряних тварин: реальних та мі  
5
11 клас Перегони в світі повітряних тварин: реальних та мі  


роботи
Робота 1 етап Статус Технологія IT-бали
Номінація 6 клас, від 10 до 18 років включно
1 Рыбные гонки
Danchik Diana ( )
    
2 НАЗВА ПРОЕКТУ_
ivanov timur ( )
    
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Афошин Ілля ( )
3 місце    1
4 Рибка - чемпіон
Бондаренко Юліанна ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
    
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Валиуллин Слава ( )
    
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Виткин Артём ( )
    
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Віткін Павло ( )
    
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Глушак Дар`я ( )
    
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Горин Даниил ( )
3 місце    1
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гоянюк Сергій ( )
    
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гранатюк Арем ( )
    
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гудова Уляна ( )
    
13 "Перегони в світі підводних тварин: реальних та міфічних".
Дерменжи Ірина ( )
    
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кафтан Олександр ( )
    
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Козулько Елизавета ( )
2 місце    2
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Комлик Саша ( )
    
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Крамар Олег ( )
    
18 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кулеша Матвей ( )
    
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Малий Макс ( )
    
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Молочко Антонина ( )
3 місце    1
21 "Перегони в світі підводних тварин: реальних та міфічних"
Мошек Максим ( )
3 місце    1
22 Підводні перегони ската та риби
Оганян Марія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
2 місце    2
23 перегони
Павлова Cоломія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце    1
24 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Палієнко Андрій ( )
    
25 Race
Позниш Ян ( )
    
26 Гонки в подводном мире
Руднева Екатерина ( )
3 місце    1
27 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Эвоян Эрик ( )
    
28 НАЗВА ПРОЕКТУ_
лукаш илья ( )
    
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Саусь Света ( )
    
30 Морські змагання
Сиз Марія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
1 місце    3
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Синевич Марія ( )
2 місце    2
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Старинец Влад ( )
    
33 гонки під водою
Треско Женя ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце    1
34 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Хамзин Ренат ( )
    
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шкриль Дар`я ( Команда ліцею "Престиж" )
    
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Щурин Максим ( )
    
37 підводні перегони
Юдіна Дарина ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце    1
Номінація 6 клас, поза віковими категоріями
38 До успіху вперед!
Іванова Катерина ( )
3 місце    1
39 В морських глибинах перегони!!!
Анна Іванова ( )
    
40 Підводна команда на перегонах
Аріна Лєбєдєва ( )
    
41 перегони в океані
Вітер Петро ( )
1 місце    3
42 Перегони між коралами
Дорошенко Анатолій ( )
    
43 Смугасті перегони
Костюк Дар`я ( )
    
44 Крабику, ми попливли!
Лук’яненко Назар ( )
    
45 Підводні перегони
Самохвалов Егор ( )
2 місце    2
Номінація 7 клас, від 10 до 18 років включно
1 SEA Life
Malika Malika ( )
    
2 "Перегони в світі підводних тварин: реальних та міфічних"
Ільїна Діана ( )
3 місце    1
3 Водна дорога
Гоянюк Сергій ( )
3 місце    1
4 марафон
Дворник Анна ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
    
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дьяченко Катерина ( )
    
6 Риби-бігуни
Калініченко Діана ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце    1
7 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кисиленко Дарина ( )
    
8 "Перегони в світі підводних тварин: реальних та міфічних"
Кравченко Микита ( )
3 місце    1
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кропива Марія ( )
    
10 Риби клоуни на старт!
Линник Ярослава ( )
    
11 Перегони Немо і Дорі
Лобойко Катерина ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
2 місце    2
12 Перегони золотих рибок
Оксамитна Катерина ( )
2 місце    2
13 Підводний світ
Романенко Мргарита ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
2 місце    2
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
джалілова вероніка ( )
    
15 Морські перегони
Сальникова Варвара ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
1 місце    3
16 Підводне життя
Сорокіна Марія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
1 місце    3
17 Рибні перегони
Тищенко Валерія ( Гімназія біотехнологій №177 )
    
18 Морські змагання
Ткаченко Поліна ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
    
19 Перегони під водою
Ткачук Маргаріта ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
1 місце    3
20 Змагання почекають
Юрчук Володимир ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце    1
Номінація 7 клас, поза віковими категоріями
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
    
22 "Перегони в світі підводних тварин: реальних та міфічних"
Антонюк Рената ( )
    
23 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Артеменко Ольга ( ліцей 142 )
    
24 "Перегони в світі підводних тварин: реальних та міфічних"
Кисляк Даша ( )
    
25 "Перегони в світі підводних тварин: реальних та міфічних"
Мартинюк Кирил ( )
    
Номінація 8 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Boiko Ludmila ( )
    
2 перегони бігунів
Cechenev Dima ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
    
3 Змагання між лавиною та барсом
Chayka Valeriya ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
    
4 Тімон і Пумба
kravchenco Sonya ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
    
5 перегони поросят
Lukiyanenko Emma ( )
2 місце    2
6 Олень на фініш
Molyboga George ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
    
7 Перегони Овечок
Pryveda Nasta ( )
    
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Snitsar Arsen ( )
    
9 Не реальні перегони!
Soroka Kristina ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
    
10 зеленков
Zelenkov Vlad ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
    
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Іщук Евгенія ( )
    
12 ПЕРЕГОНИ В СВІТІ НАЗЕМНИХ ТВАРИН: РЕАЛЬНИХ ТА МІФІЧНИХ
Алексеенко Ваня ( )
 
13 ПЕРЕГОНИ В СВІТІ НАЗЕМНИХ ТВАРИН: РЕАЛЬНИХ ТА МІФІЧНИХ
Бондарець Вероніка ( )
    
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Білецька Полiна ( )
    
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гайовий Олександр ( ліцей 142 )
    
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гончарук Даша ( )
    
17 ПЕРЕГОНИ В СВІТІ НАЗЕМНИХ ТВАРИН: РЕАЛЬНИХ ТА МІФІЧНИХ
Громова Софія ( )
    
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дегтяренко Кирило ( )
3 місце    1
19 Перегони кроликів
Дерменжи Валентина ( )
2 місце    2
20 Анимация
Зайцев Владислав ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце    1
21 ПЕРЕГОНИ В СВІТІ НАЗЕМНИХ ТВАРИН: РЕАЛЬНИХ ТА МІФІЧНИХ
Ковальчук Анна ( )
    
22 Лісові перегони
Косовцова Марія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
2 місце    2
23 Перегони в світі тварин: реальних та міфічних
Кривенко Александра-Фелиция ( )
2 місце    2
24 _
Німич Катя ( )
 
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Орел Катерина ( )
    
26 Перегони собак
Пономаренко Владислав ( )
2 місце    2
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Прилуцкий Александр ( )
    
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Піщимуха Валерія ( )
1 місце    3
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рогоза Софія ( Команда ліцею "Престиж" )
    
30 ПЕРЕГОНИ В СВІТІ НАЗЕМНИХ ТВАРИН
Саєнко Даша ( )
2 місце    2
31 Перегони коней
Стрельченко Євгеній ( )
3 місце    1
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Таборовська Анастасія ( )
    
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тишинська Ксенія ( )
    
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Храбуст Никита ( )
2 місце    2
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шаповал Адріан ( )
    
36 Кентавр та світлячки
Шарипіна Олександра ( )
3 місце    1
Номінація 8 клас, поза віковими категоріями
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
    
Номінація 9 клас, від 10 до 18 років включно
1 Перегони у світі наземних тварин: реальних та міфічних
Kovtun Diana ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
    
2 Тренування пред змаганнями
Ажнюк Софія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
    
3 Лошадка
Ая Шагінян ( Гімназія біотехнологій №177 )
    
4 лісові пригоди
Бовсуновская Полина ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
    
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Боровскький Ян ( )
    
6 Зимові перегони
Горбач Лідія ( )
1 місце    3
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гречка Артем ( )
    
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Квас Илья ( )
2 місце    2
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кордун Андрій ( )
    
10 Перегони в савані
Красовський Андрій ( )
2 місце    2
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лесная Алина ( НВК «Ерудит" )
    
12 Перегони
Понько Катерина ( )
    
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Скоба Єлизавета ( )
    
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Цюпа Надя ( )
    
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевцова Даша ( )
    
Номінація 9 клас, поза віковими категоріями
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Квас Илья ( )
    
17 перегони зміїв
Линок Віктор ( )
    
Номінація 10 клас, поза віковими категоріями
1 ПЕРЕГОНИ В СВІТІ ПОВІТРЯНИХ ТВАРИН: РЕАЛЬНИХ ТА МІФІЧНИХ
Литвиненко Матвій ( )
    
2 Фенікси
Собченко Анастасія ( Гімназія біотехнологій №177 )
1 місце    3
3 ПЕРЕГОНИ В СВІТІ ПОВІТРЯНИХ ТВАРИН: РЕАЛЬНИХ ТА МІФІЧНИХ
Фоменко Артем ( )
    
Номінація 10 клас, від 10 до 18 років включно
4 Перегони в світі повітряних тварин: реальних та міфічних
Stepanenko Nastya ( )
    
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Івахненко Марія ( )
    
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Барабуха Ганна ( )
    
7 Анімація польоту драконів
Гнатюк Костянтин ( )
1 місце    3
8 Перегорни з зимою
Дикуха Катерина ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце    1
9 ПЕРЕГОНИ В СВІТІ ПОВІТРЯНИХ ТВАРИН: РЕАЛЬНИХ ТА МІФІЧНИХ
Кибенко Карина ( )
    
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Киричук Артем ( )
    
11 Перегони в світі повітряних тварин: реальних та міфічних
Корочкова Анастасія ( )
    
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Костенко Дар`я ( Спеціалізована школа №173 )
    
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кравцова Моніка ( )
    
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кузовкіна Люба ( )
1 місце    3
15 Ptashka
Лень Сергій ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
    
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Маяцький Орест ( )
1 місце    3
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мислицька Анна ( )
    
18 Перегони в світі повітряних тварин: реальних та міфічних
Процюк Анастасія ( )
1 місце    3
19 Падающая птица
Прощаков Тимофій ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
    
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ратушнюк Марія ( ліцей 142 )
    
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Руденко Анна ( )
2 місце    2
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
дидур алла ( )
    
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Самко Крістіна ( )
    
24 Перегони
Скляренко Вікторія ( )
1 місце    3
25 Інь і янь
Собченко Данило ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
    
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Стахурський Антон ( )
    
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Хоменко Никита ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
    
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
федорченко марія ( )
    
Номінація 11 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Строженко Вадим ( Команда ліцею "Престиж" )
    
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Фелоненко Олександр ( ліцей 142 )
    
3 Форсаж 9
Avramchuk Artem ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
    
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
rgwt6uyhweryh5 iudfgrah ( )
    
5 Петро й Герасим
Іван Суліма ( )
    
6 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Алексик Наталія ( )
    
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бут Артем ( )
    
8 Перегони
Ветер Вика ( )
1 місце    3
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Волкова Анастасія ( )
    
10 Орел
Ганік Данило ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
    
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гулай Анастасія ( )
    
12 Перегони Дракона та Яструба
Гулай Настя ( )
    
13 Котик
Даша Куроченко ( Гімназія біотехнологій №177 )
    
14 Перегони повітряних птахів
Дубенюк Ярослав ( Спеціалізована школа №173 )
3 місце    1
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дудченко Тарас ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
    
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Жак Костянтин ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
    
17 ОЙОЙ
Казновський Антон ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце    1
18 Політ
Книга Артем ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
    
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Колесник Анна ( )
    
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Котік Мар`яна ( )
    
21 ПЕРЕГОНИ В СВІТІ ПОВІТРЯНИХ ТВАРИН: РЕАЛЬНИХ ТА МІФІЧНИХ
Литвинов Давид ( )
    
22 Наперегонки
Лищинська Maha ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
    
23 Перегони в світі екзотичних птахів
Мітленко Марія ( )
    
24 Орел
Поболов Тимур ( )
    
25 Перегони в світі повітряних тварин: реальних та міфічних
Процюк Анастасія ( )
    
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пшеничная Мария ( )
    
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Савельєва Анастасія ( )
1 місце    3
28 Перегони до фантастичного світу
Серицан Анастасія ( )
1 місце    3
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Соболевський Гліб ( )
    
30 Перегони в світі повітряних тварин
Сушицька Даша ( )
    
31 Жар птиця
Цимбалістов Ярослав ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце    1
Номінація 11 клас, поза віковими категоріями
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
    
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Колесник Анна ( )
    

НОВА СТАТТЯ
2019-11-06 Автор: 28
 
ОБГОВОРЕННЯ:
2019-12-10 18:56 Александра-Фелиция Кривенко:
сколько времени на работу?. ибо во времени проведения с 15:00 по 19:00, а при подтверждении написано с 15:00 по 20:00
2019-12-12 18:26 Адміністратор:
Время проведения олимпиады с 15:00 до 19:00. Опечатку исправим, спасибо.
2019-12-13 16:20 Ольга Артеменко:
моя робота