До закінчення реєстрації на конкурс лишилось
00:
днів
00:
годин
00:
хв
00
сек
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2019
Рівень змагання:
4
Термін проведения:
від 2019-12-13 15:00
до  2019-12-13 19:00
Вікова категорія:
Від 10 до 18

ІНСТРУКЦІЯ З ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАД СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ НА ПОРТАЛІ IT-АРЕНА

Для того щоб прийняти учать у конкурсі необхідно:

  • Бути зареестрованим на порталі http://it-arena.org/
  • Підтвердити свою участь  до початку конкурса (до 15:00 13 грудня 2019)
  • У випадку ускладнень звертатися на пошту info@it-arena.org

Пропонуємо створити анімаційний фільм й записати його у файли з такими властивостями:

  • назва файлів — anima;
  • типи файлів — avi або інший формат відео кліпу + передбачений як усталено вибраним програмним засобом;
  • розміри зображення у пікселях: 720×576 (550×400 для Vectorian Giotto).
  • розмір архіву з завданням - до 40 МБ (додаткова технічна умова)
  • Рекомендована тривалість ролику (це не головний крітерій, а лише рекомендація при виконанні завдання):

6-7 класи:  10 секунд
8 клас: 15 секунд
9 клас: 20 секунд
10-11 класи: 25 секунд
 

Завдання, розробити анімаційний ролік з теми:

6 - 7 класи - "Перегони в світі підводних тварин: реальних та міфічних"
8 - 9 класи - "Перегони в світі наземних тварин: реальних та міфічних"
10 - 11 класи - "Перегони в світі повітряних тварин: реальних та міфічних"

Допустиме програмне забезпечення:

1. GIMP (GNU Image Manipulation Program) — безкоштовний аналог Adobe Photoshop на http://www.gimp.org/
2. Synfig Studio — програма для створення 2-вимірної векторної анімації на http://www.synfig.org/cms/
3. Blender — безкоштовний аналог 3D max на http://www.blender.org
4. GIMPshop;
5. Inkscape;
6. Krita;
7. Pencil;
8. Vectorian Gotto.
 

УВАГА! Учасниками цього конкурсу можуть бути лише учні навчальних закладів Солом'янського району м.Києва.

номінації
10-18 Номінація Тема робіт Вимоги Подача робіт
0
6 клас Перегони в світі підводних тварин: реальних та міф   Зареєструватися
1
7 клас Перегони в світі підводних тварин: реальних та міф   Зареєструватися
2
8 клас Перегони в світі наземних тварин: реальних та міфі   Зареєструватися
3
9 клас Перегони в світі наземних тварин: реальних та міфі   Зареєструватися
4
10 клас Перегони в світі повітряних тварин: реальних та мі   Зареєструватися
5
11 клас Перегони в світі повітряних тварин: реальних та мі   Зареєструватися


роботи
Робота 1 етап Статус Технологія IT-бали
Номінація 6 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Danchik Diana ( )
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Афошин Ілля ( )
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бондаренко Юліанна ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Валиуллин Слава ( )
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Виткин Артём ( )
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Віткін Павло ( )
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Глушак Дар`я ( )
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гудова Уляна ( )
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кафтан Олександр ( )
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Козулько Елизавета ( )
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Комлик Саша ( )
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Крамар Олег ( )
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кулеша Матвей ( )
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Малий Макс ( )
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Молочко Антонина ( )
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мошек Максим ( )
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Оганян Марія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Павлова Cоломія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Палієнко Андрій ( )
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Позниш Ян ( )
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Руднева Екатерина ( )
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
варданян надя ( )
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Саусь Света ( )
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сиз Марія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Старинец Влад ( )
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Треско Женя ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Хамзин Ренат ( )
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шкриль Дар`я ( Команда ліцею "Престиж" )
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Щурин Максим ( )
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Юдіна Дарина ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
Номінація 6 клас, поза віковими категоріями
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Іванова Катерина ( )
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Анна Іванова ( )
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Аріна Лєбєдєва ( )
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Вітер Петро ( )
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Костюк Дар`я ( )
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Самохвалов Егор ( )
Номінація 7 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Malika Malika ( )
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ільїна Діана ( )
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дворник Анна ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кисиленко Дарина ( )
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кропива Марія ( )
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лобойко Катерина ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Романенко Мргарита ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сальникова Варвара ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сорокіна Марія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ткаченко Поліна ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ткачук Маргаріта ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Юрчук Володимир ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
Номінація 7 клас, поза віковими категоріями
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Артеменко Ольга ( ліцей 142 )
Номінація 8 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Boiko Ludmila ( )
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Cechenev Dima ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Chayka Valeriya ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
kravchenco Sonya ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Lukiyanenko Emma ( )
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Molyboga George ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Pryveda Nasta ( )
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Snitsar Arsen ( )
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Soroka Kristina ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Zelenkov Vlad ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Іщук Евгенія ( )
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Алексеенко Ваня Ваня ( )
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Білецька Полiна ( )
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гайовий Олександр ( ліцей 142 )
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гончарук Даша ( )
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Громова Софія ( )
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дегтяренко Кирило ( )
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дерменжи Валентина ( )
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Зайцев Владислав ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ковальчук Анна ( )
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Косовцова Марія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кривенко Александра-Фелиция ( )
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Німич Катя ( )
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Орел Катерина ( )
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пономаренко Владислав ( )
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Прилуцкий Александр ( )
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Піщимуха Валерія ( )
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рогоза Софія ( Команда ліцею "Престиж" )
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Саєнко Даша ( )
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Стрельченко Євгеній ( )
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Таборовська Анастасія ( )
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шаповал Адріан ( )
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шарипіна Олександра ( )
Номінація 8 клас, поза віковими категоріями
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
Номінація 9 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ажнюк Софія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бовсуновская Полина ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Горбач Лідія ( )
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гречка Артем ( )
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Квас Илья ( )
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кордун Андрій ( )
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Красовський Андрій ( )
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Понько Катерина ( )
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Скоба Єлизавета ( )
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Цюпа Надя ( )
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевцова Даша ( )
Номінація 9 клас, поза віковими категоріями
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Квас Илья ( )
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Линок Віктор ( )
Номінація 10 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Stepanenko Nastya ( )
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Єкімова Марія ( )
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Івахненко Марія ( )
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Барабуха Ганна ( )
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гнатюк Костянтин ( )
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дикуха Катерина ( )
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кибенко Карина ( )
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Корочкова Анастасія ( )
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Костенко Дар`я ( Спеціалізована школа №173 )
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кравцова Моніка ( )
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кузовкіна Люба ( )
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лень Сергій ( )
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Маяцький Орест ( )
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мислицька Анна ( )
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Процюк Анастасія ( )
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Прощаков Тимофій ( )
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ратушнюк Марія ( ліцей 142 )
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Руденко Анна ( )
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
дидур алла ( )
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Самко Крістіна ( )
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Скляренко Вікторія ( )
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Собченко Данило ( )
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Стахурський Антон ( )
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
федорченко марія ( )
Номінація 10 клас, поза віковими категоріями
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Литвиненко Матвій ( )
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Собченко Анастасія ( Гімназія біотехнологій №177 )
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Фоменко Артем ( )
Номінація 11 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Строженко Вадим ( Команда ліцею "Престиж" )
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Фелоненко Олександр ( ліцей 142 )
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Avramchuk Artem ( )
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Іван Суліма ( )
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Алексик Наталія ( )
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ветер Вика ( )
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ганік Данило ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гулай Анастасія ( )
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дубенюк Ярослав ( Спеціалізована школа №173 )
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Казновський Антон ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Котік Мар`яна ( )
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лищинська Maha ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мороз Даша ( )
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мітленко Марія ( )
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Процюк Анастасія ( )
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пшеничная Мария ( )
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Серицан Анастасія ( )
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Соболевський Гліб ( )
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Цимбалістов Ярослав ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
Номінація 11 клас, поза віковими категоріями
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )

ОБГОВОРЕННЯ:
2019-12-10 18:56 Александра-Фелиция Кривенко:
сколько времени на работу?. ибо во времени проведения с 15:00 по 19:00, а при подтверждении написано с 15:00 по 20:00
2019-12-12 18:26 Адміністратор:
Время проведения олимпиады с 15:00 до 19:00. Опечатку исправим, спасибо.