Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2018
Рівень змагання:
4
Термін проведения:
від 2018-12-14 15:00
до  2018-12-14 15:00
Вікова категорія:
Від 10 до 18

 

ІНСТРУКЦІЯ З ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАД СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ НА ПОРТАЛІ IT-АРЕНА

Для того щоб прийняти учать у конкурсі необхідно:

  • Бути зареестрованим на порталі http://it-arena.org/
  • Підтвердити свою участь  до початку конкурса (до 15:00 14 грудня 2018)
  • У випадку складнень звертатить на пошту info@it-arena.org

 

Пропонуємо створити анімаційний фільм й записати його у файли з такими властивостями:

  • назва файлів — anima;
  • типи файлів — avi або інший формат відео кліпу + передбачений як усталено вибраним програмним засобом;
  • розміри зображення у пікселях: 720×576 (550×400 для Vectorian Giotto).
  • розмір архіву з завданням - до 40 МБ (додаткова технічна умова)
  • Рекомендована тривалість ролику (це не головний крітерій, а лише рекомендація при виконанні завдання):

6-7 класи:  10 секунд
8 клас: 15 секунд
9 клас: 20 секунд
10-11 класи: 25 секунд

 

 

Завдання, розробити анімаційний ролік з теми:

6 - 7 класи - "Зимові розваги"
8 - 9 класи - приклади використання закону "Сполучених посудин"
10 - 11 класи - моделювання типів хімічних реакцій для вуглеводних сполук

 

Допустиме програмне забезпечення:

1. GIMP (GNU Image Manipulation Program) — безкоштовний аналог Adobe Photoshop на http://www.gimp.org/
2. Synfig Studio — програма для створення 2-вимірної векторної анімації на http://www.synfig.org/cms/
3. Blender — безкоштовний аналог 3D max на http://www.blender.org
4. GIMPshop;
5. Inkscape;
6. Krita;
7. Pencil;
8. Vectorian Gotto.
 

УВАГА! Учасниками цього конкурсу можуть бути лише учні навчальних закладів Солом'янського району м.Києва.

номінації
10-18 Номінація Тема робіт Вимоги Подача робіт
0
6 клас Зимові розваги   Зареєструватися
1
7 клас Зимові розваги   Зареєструватися
2
8 клас Сполучені сосудини   Зареєструватися
3
9 клас Сполучені сосудини   Зареєструватися
4
10 клас Вуглеводні сполуки   Зареєструватися
5
11 клас Вуглеводні сполуки   Зареєструватися


роботи
Робота 1 етап Статус Технологія IT-бали
Номінація 6 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ільїна Діана ( )
  3D - анімація 
2 Смайлик на зимових канікулах__
Александрова Єва ( )
  3D - анімація 
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Громовий Іван ( Спеціалізована школа №52 )
  3D - анімація 
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Жабинець Галина ( )
  3D - анімація 
5 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Капранова Романа ( )
1 місце 3D - анімація  3
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кириченко Артемій ( )
  3D - анімація 
7 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Кравченко Микита ( )
  3D - анімація 
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Криворучко Даша ( )
  3D - анімація 
9 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Кропива Марія ( )
  3D - анімація 
10 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Ларіна Дарія ( )
  3D - анімація 
11 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Марінська Анжеліна ( )
  3D - анімація 
12 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Мовчан Марія ( )
  3D - анімація 
13 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Панасенко Катерина ( )
  3D - анімація 
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Покришко Катя ( )
  3D - анімація 
15 Веселощі на лижах
Савченко Катерина ( Гімназія біотехнологій №177 )
Дискваліфіковано 3D - анімація  0
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сальникова Варвара ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
1 місце 3D - анімація  3
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сиз Марія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
1 місце 3D - анімація  3
18 Ворони прилетіли
Снігир Софія ( )
3 місце 3D - анімація  1
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сорокіна Марія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце 3D - анімація  1
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ткачук Маргаріта ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
2 місце 3D - анімація  2
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ткачук Настя ( )
  3D - анімація 
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Юдіна Дарина ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце 3D - анімація  1
23 Зустрічаймо Новий рік!
Юрченко Анна ( )
3 місце 3D - анімація  1
Номінація 6 клас, поза віковими категоріями
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
  3D - анімація 
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Адміністратор ( )
  3D - анімація 
26 Сніговик
Волошинська Тетяна ( )
  3D - анімація 
27 Шедеври зими
Зелененька Ангеліна ( )
3 місце 3D - анімація  1
28 Сніжна хуртовина
Павлюченко Аліса ( Гімназія біотехнологій №177 )
  3D - анімація 
Номінація 7 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Biletskaya Polina ( )
2 місце 3D - анімація  2
2 Зимови розваги
Boyko Makar ( )
1 місце 3D - анімація  3
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Dema Boris ( )
  3D - анімація 
4 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Moroz Alexandra ( )
3 місце 3D - анімація  1
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Snitsar Arsen ( )
1 місце 3D - анімація  3
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Soroka Kristina ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце 3D - анімація  1
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Zelenkov Vlad ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце 3D - анімація  1
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
zinchenko stepan ( )
  3D - анімація 
9 Зимові Розваги (можете даже не заходить)
Багдасарова Любов ( )
3 місце 3D - анімація  1
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Багдасарян Назар ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  3D - анімація 
11 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Баштовенко Антон ( )
2 місце 3D - анімація  2
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гайовий Олександр ( )
  3D - анімація 
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Глухих Данил ( )
1 місце 3D - анімація  3
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гончарук Даша ( )
  3D - анімація 
15 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Горюк Андрій ( )
  3D - анімація 
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дегтяренко Кирилл ( )
1 місце 3D - анімація  3
17 Зимові розваги
Дерменжи Валентина ( )
1 місце 3D - анімація  3
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ефремов Андрей ( )
  3D - анімація 
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Коваленко Саша ( )
  3D - анімація 
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ковальчук Анна ( )
  3D - анімація 
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Косовцова Марія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце 3D - анімація  1
22 зимові розваги
Косолап Єва ( )
  3D - анімація 
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Логинов Андрей ( )
  3D - анімація 
24 Зимові розваги
Лукьяненко Емма ( )
  3D - анімація 
25 Покатушки
Матвєєва Альона ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  3D - анімація 
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Матюніна Євгенія ( )
  3D - анімація 
27 Новорічна ялинка
Никитяк Илля ( Гімназія біотехнологій №177 )
  3D - анімація 
28 Зимові розваги
Німич Катя ( )
1 місце 3D - анімація  3
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Олександр Лішенко ( )
  3D - анімація 
30 Зимові розваги
Орел Катерина ( )
3 місце 3D - анімація  1
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Плужник Альбіна ( )
  3D - анімація 
32 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Пономаренко Владислав ( )
1 місце 3D - анімація  3
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Піщимуха Валерія ( )
1 місце 3D - анімація  3
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Решетник Дар`я ( )
  3D - анімація 
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рогоза Софія ( Команда ліцею "Престиж" )
  3D - анімація 
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Саєнко Даша ( )
1 місце 3D - анімація  3
37 Метелица
Солдатов Андрей ( )
  3D - анімація 
38 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сорока Поліна ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  3D - анімація 
39 Різдво
Стрижевська Алека ( )
3 місце 3D - анімація  1
40 Зимові розваги
Сідляренко Іра ( )
3 місце 3D - анімація  1
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сірик Віка ( )
  3D - анімація 
42 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тарасенко Софія ( Команда ліцею "Престиж" )
  3D - анімація 
43 Маленька зимова радість
Фёдор Берёза ( )
  3D - анімація 
44 НАЗВА ПРОЕКТУ
Храбуст Никита ( )
1 місце 3D - анімація  3
45 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чіжова Анна ( )
  3D - анімація 
46 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шарипіна Cаша ( )
1 місце 3D - анімація  3
47 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шовкун Олександр ( )
  3D - анімація 
48 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ярослав Лішенко ( )
  3D - анімація 
Номінація 7 клас, поза віковими категоріями
49 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
  3D - анімація 
50 НАЗВА ПРОЕКТУ
Klochkova Valeria ( )
  3D - анімація 
51 НАЗВА ПРОЕКТУ
Адміністратор ( )
  3D - анімація 
52 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гончарук Дар`я ( Команда ліцею "Престиж" )
  3D - анімація 
53 Монька та сніг
Котлярова Мона ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце 3D - анімація  1
54 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Олександр Прилуцький ( )
1 місце 3D - анімація  3
55 НАЗВА ПРОЕКТУ
Помогаев Николай ( )
3 місце 3D - анімація  1
Номінація 8 клас, від 10 до 18 років включно
1 Анімація про поні та хімію
Анастасія Шагінян ( Гімназія біотехнологій №177 )
  3D - анімація 
2 Водичка
Андріїшин Богдан ( )
3 місце 3D - анімація  1
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гаврилко Олег ( )
3 місце 3D - анімація  1
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гой Марія ( ліцей 142 )
  3D - анімація 
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Горбач Лідія ( )
  3D - анімація 
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гречка Артем ( )
  3D - анімація 
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гродська Ліза ( Гімназія біотехнологій №177 )
  3D - анімація 
8 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Зініч Даша ( )
1 місце 3D - анімація  3
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кавецька Анастасія ( )
  3D - анімація 
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Катрук Катерина ( )
  3D - анімація 
11 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Квас Илья ( )
1 місце 3D - анімація  3
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Корнієнко Олександр ( )
  3D - анімація 
13 Застосування сполучених посудин в житті маленького містечка
Красовський Андрій ( )
2 місце 3D - анімація  2
14 робота
Кроон Анастасія ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце 3D - анімація  1
15 сполучні сосуди
Крутий Никита ( )
3 місце 3D - анімація  1
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лесная Алина ( НВК «Ерудит" )
  3D - анімація 
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лукаш Анна ( )
3 місце 3D - анімація  1
18 Фізика
Політикін Іван ( ліцей 142 )
3 місце 3D - анімація  1
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Скоба Єлизавета ( )
3 місце 3D - анімація  1
20 ЗАКОН СПОЛУЧЕНИХ ПОСУДИН
Соколенко Анастасия ( )
  3D - анімація 
21 Сполученні посудини
Тронь Аня ( )
  3D - анімація 
22 Фізика і дід мороз
Черкашин Олексій ( )
3 місце 3D - анімація  1
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевцова Даша ( )
1 місце 3D - анімація  3
Номінація 8 клас, поза віковими категоріями
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Адміністратор ( )
  3D - анімація 
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Марченко Єва ( Команда ліцею "Престиж" )
  3D - анімація 
Номінація 9 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Mazurenko Vlas ( )
  3D - анімація 
2 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Sushko Veronika ( )
  3D - анімація 
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Барабуха Ганна ( )
3 місце 3D - анімація  1
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Буць Марія ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце 3D - анімація  1
5 Сосудини та їх повсякденне життя
Васильківський Олександр ( Гімназія біотехнологій №177 )
  3D - анімація 
6 Сполучені посудини у житті
Веселовська Софія ( НВК «Ерудит" )
  3D - анімація 
7 НАЗВА ПРОЕКТУ__
Гаврилко Олег ( )
  3D - анімація 
8 Чарівна водичка
Гензіцька Владислава ( )
Дискваліфіковано 3D - анімація  0
9 Ізраїльські посудини
Грібова Влада ( Гімназія біотехнологій №177 )
  3D - анімація 
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дар`я Куроченко ( Гімназія біотехнологій №177 )
  3D - анімація 
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Добриніна Настя ( )
  3D - анімація 
12 Рідини
Каракай Анна ( )
Дискваліфіковано 3D - анімація  0
13 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Карчевський Данило ( )
3 місце 3D - анімація  1
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кибенко Карина ( )
  3D - анімація 
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Корольов Ілля ( )
  3D - анімація 
16 Закон сполучних посудин
Кравченко Лилия ( )
  3D - анімація 
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Купрієнко Оля ( )
  3D - анімація 
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мельничук Кіріл ( )
  3D - анімація 
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Наіста Анастасія ( )
  3D - анімація 
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нікіта Нікітін ( ліцей 142 )
  3D - анімація 
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пащенко Поліна ( )
3 місце 3D - анімація  1
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Познахарева Олександра ( Гімназія біотехнологій №177 )
  3D - анімація 
23 Сполучені Посудини
Пономаренко Григорій ( )
  3D - анімація 
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Руденко Анна ( )
1 місце 3D - анімація  3
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рябушенко Маргарита ( НВК «Ерудит" )
  3D - анімація 
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
дидур алла ( )
2 місце 3D - анімація  2
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
кравченко тамара ( Гімназія біотехнологій №177 )
  3D - анімація 
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Самко Крістіна ( )
  3D - анімація 
29 "Сполучені посудини"
Скляренко Вікторія ( )
2 місце 3D - анімація  2
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Стахурський Антон ( )
2 місце 3D - анімація  2
31 Сполучені посудини
Степаненко Настя ( )
Дискваліфіковано 3D - анімація  0
32 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Тєрчкоєва Тетяна ( ліцей 142 )
2 місце 3D - анімація  2
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Хомутська Анастасія ( )
  3D - анімація 
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Хулап Олександра ( )
  3D - анімація 
35 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Чуйко Андрій ( ліцей 142 )
Дискваліфіковано 3D - анімація  0
36 СПОЛУЧЕНІ ПОСУДИНИ
федорченко марія ( )
  3D - анімація 
Номінація 9 клас, поза віковими категоріями
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
  3D - анімація 
38 НАЗВА ПРОЕКТУ
Адміністратор ( )
  3D - анімація 
39 Технологія роботи фонтану
Жураківська Дар’я ( )
  3D - анімація 
40 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Кузовкіна Любов ( )
1 місце 3D - анімація  3
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Литвиненко Матвій ( )
  3D - анімація 
42 НАЗВА ПРОЕКТУ
Саралиев Артём ( )
  3D - анімація 
Номінація 10 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Anton ( )
  3D - анімація 
2 гідрування етену
Фелоненко Олександр ( ліцей 142 )
Дискваліфіковано 3D - анімація  0
3 РЕАКЦІЯ ЗАМІЩЕННЯ
AVRAMCHUK ARTEM ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  3D - анімація 
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Mazurenko Vlas ( )
  3D - анімація 
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
rgwt6uyhweryh5 iudfgrah ( )
  3D - анімація 
6 Pеакцiя Бpому з Метаном
Voznyuk Konstantin ( )
  3D - анімація 
7 Хiмiчна реакцiя
Антоненко Макар ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  3D - анімація 
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бондаренко Варвара ( )
2 місце 3D - анімація  2
9 Хімія
Ветер Вика ( )
  3D - анімація 
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ганік Данило ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  3D - анімація 
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гаркавенко Ярослав ( )
  3D - анімація 
12 Химия
Гулай Анастасія ( )
  3D - анімація 
13 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Декунов Євгеній ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  3D - анімація 
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Демченко Глеб ( )
  3D - анімація 
15 Реакція гідролізу вуглеводних сполук
Дубенюк Ярослав ( Спеціалізована школа №173 )
2 місце 3D - анімація  2
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дудченко Тарас ( )
  3D - анімація 
17 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Дяченко Катерина ( )
  3D - анімація 
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Жураковский Максим ( )
  3D - анімація 
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Захарченко Ліза ( )
2 місце 3D - анімація  2
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Казновський Антон ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  3D - анімація 
21 Chemistry animation
Калинин Стас ( )
2 місце 3D - анімація  2
22 Реакція заміщення
Книга Артем ( )
  3D - анімація 
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Коведа Нелли ( )
3 місце 3D - анімація  1
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Коміссарова Кьяра ( )
2 місце 3D - анімація  2
25 ВУГЛЕВОДНІ
Котик Марьяна ( )
  3D - анімація 
26 ВУГЛЕВОДНІ СПОЛУКИ
Купрієнко Оля ( )
  3D - анімація 
27 Реакции
Лищинська Maha ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  3D - анімація 
28 Вуглеводна реакція
Любко Даниил ( Гімназія біотехнологій №177 )
  3D - анімація 
29 Вуглеводні сполуки
Ляпунова Олександра ( )
3 місце 3D - анімація  1
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мачулко Тимур ( )
  3D - анімація 
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Медведцький Костя ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  3D - анімація 
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мороз Даша ( )
  3D - анімація 
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Муляр Ігор ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  3D - анімація 
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мітленко Марія ( )
  3D - анімація 
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пшеничная Мария ( )
2 місце 3D - анімація  2
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Родион Тригуб ( )
Дискваліфіковано 3D - анімація  0
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Савельєва Анастасія ( )
1 місце 3D - анімація  3
38 Алкани
Сергеєва Анастасія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  3D - анімація 
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
Середа Настя ( )
  3D - анімація 
40 Хлорування метану
Серицан Анастасія ( )
3 місце 3D - анімація  1
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Скоробогатов Станіслав ( )
  3D - анімація 
42 Реакція срібного дзеркала
Соболевський Гліб ( )
  3D - анімація 
43 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сухенко Богдан ( )
  3D - анімація 
44 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тарасюк Марина ( )
  3D - анімація 
45 НАЗВА ПРОЕКТУ
Царегородцева Евгенія ( )
  3D - анімація 
46 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Цимбалістов Ярослав ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце 3D - анімація  1
47 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шестакова Валерия ( Гімназія біотехнологій №177 )
  3D - анімація 
48 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шкурина Віка ( )
  3D - анімація 
49 НАЗВА ПРОЕКТУ
Штріккер dindin28 ( )
  3D - анімація 
50 НАЗВА ПРОЕКТУ
Яверовська Анна ( )
  3D - анімація 
Номінація 10 клас, поза віковими категоріями
51 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
  3D - анімація 
52 НАЗВА ПРОЕКТУ
Адміністратор ( )
  3D - анімація 
53 НАЗВА ПРОЕКТУ
Прихно Илья ( )
  3D - анімація 
Номінація 11 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Nikon Denis ( )
  3D - анімація 
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Березовский Влад ( )
2 місце 3D - анімація  2
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Богданович Анастасія ( НВК «Ерудит" )
  3D - анімація 
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бородавко Віталій ( )
  3D - анімація 
5 Pеакція Горіння Метану
Брухаль Влад ( )
  3D - анімація 
6 Вуглеводні сполуки
Вінокур Анастасія ( НВК «Ерудит" )
3 місце 3D - анімація  1
7 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Гаркавенко Ярослав ( )
  3D - анімація 
8 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Гармаш Валерія ( НВК «Ерудит" )
  3D - анімація 
9 Механізм реакції приєднання до c2h2
Глоба Илья ( )
  3D - анімація 
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Годовікова Єлізавета ( )
  3D - анімація 
11 Хімія
Гриців Влад ( )
3 місце 3D - анімація  1
12 Вибух метану
Карасик Сарра ( )
2 місце 3D - анімація  2
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Корецький Марк ( )
2 місце 3D - анімація  2
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ляпунова Олександра ( )
  3D - анімація 
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мартинова Марія ( )
  3D - анімація 
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нагорний Женя ( )
2 місце 3D - анімація  2
17 полімеризація алканів
Натарова Дарина ( НВК «Ерудит" )
  3D - анімація 
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пухілей Андрій ( Команда ліцею "Престиж" )
  3D - анімація 
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ратушнюк Вася ( )
3 місце 3D - анімація  1
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ремез Сергій ( )
  3D - анімація 
21 Складна реакція з ГЕКСЕНОМ
Сидорова Яна ( Гімназія біотехнологій №177 )
  3D - анімація 
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Скринник Карина ( )
  3D - анімація 
23 CO2+2H2O
Старостенко Василь ( )
3 місце 3D - анімація  1
24 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Толочко Володимир ( )
  3D - анімація 
25 Хімічні реакції під дією температури
Траузер Галина ( НВК «Ерудит" )
  3D - анімація 
26 Вуглеводні сполуки
Тумарєва Поліна ( )
  3D - анімація 
27 Каталітичний крекінг
Тітов Генріх ( )
1 місце 3D - анімація  3
28 CA(OH)2
Харлан Олег ( НВК «Ерудит" )
  3D - анімація 
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Холодова Олександра ( НВК «Ерудит" )
  3D - анімація 
30 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце 3D - анімація  3
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Швецькова Варвара ( НВК «Ерудит" )
  3D - анімація 
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Щегельський Глеб ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  3D - анімація 
Номінація 11 клас, поза віковими категоріями
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
  3D - анімація 
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Боднар Максим ( )
Дискваліфіковано 3D - анімація  0
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Олександр Прилуцький ( )
  3D - анімація 

НОВА СТАТТЯ
2018-12-07 Автор: 1
 
ОБГОВОРЕННЯ:
2018-12-14 15:02 Любов Багдасарова :
Удачи всем
2018-12-14 15:02 Єва Косолап:
хаю хай с вами евагай
2018-12-14 15:04 Олександр Васильківський :
порисуем сосудины
2018-12-14 17:08 Никита Крутий:
ЕТО КАКОЙТО ТРЕШ
2018-12-14 18:50 Фелоненко Олександр :
серф
2018-12-14 18:50 Андрій Пухілей:
хочу семечек
2018-12-14 18:51 Фелоненко Олександр :
Ольга Володимирівна, відчепіться.
2018-12-14 19:01 Олександра Познахарева:
вибачте
2018-12-14 22:20 Альбіна Плужник:
Как отменить участие ?