Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна графіка" 2019
Рівень змагання:
4
Термін проведения:
від 2019-11-15 15:00
до  2019-11-15 19:00
Вікова категорія:
Від 10 до 18

Усі роботи будуть перевірятися на плагіат - проекти учасників мають бути виконані самостійно, без копійювання вже існуючих малюнків з інтернету.

ІНСТРУКЦІЯ З ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАД СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ НА ПОРТАЛІ IT-АРЕНА

Для того щоб прийняти учать у конкурсі необхідно:

  • Бути зареестрованим на порталі http://it-arena.org/
  • Підтвердити свою участь  до початку конкурса (до 15:00 15 листопада 2019)
  • У випадку складнощів звертатить на пошту info@it-arena.org

Завдання, розробити роботу на тему:

  • 6 клас – ілюстрація до повісті Ярослава Стельмаха «Митькозавр з Юрківки, або Химера лісового озера»
  • 7 клас – ілюстрація до роману британської письменниці   Діани Вінн Джонс «Мандрівний замок Хаула»
  • 8 клас – макет листівки «Міжнародний день котів» (8 серпня - World Cat Day)
  • 9 клас – макет поштової марки України «50 років з часу заснування Національного музею народної архітектури та побуту України у місті Києві»
  • 10 клас – макет обкладинки художнього альбома«Сюрреалізм у 21 столітті»
  • 11 клас – макет соціального плакату (білборду) — «Збережемо планету» (ООН оголосив надзвичайний кліматичний стан)

Допустиме програмне забезпечення:

1. GIMP (GNU Image Manipulation Program) — безкоштовний аналог Adobe Photoshop на http://www.gimp.org/
2. GIMPshop — модифікація GIMP у напрямку максимального наближення до інтерфейсу Adobe Photoshop на http://gimpshop.com/
3. Inkscape — безкоштовний аналог CorelDraw на http://inkscape.org/
4. Microsoft Paint 
5. Microsoft Paint.Net 
6. Blender
7. Krita - бескоштовний гафічний редактор https://krita.org/en/download/krita-desktop/
 

Критерії оцінювання:

1. Композиційне рішення (сюжет, ідея, цілісність композиції).
2. Колористичне рішення
3. Виразність художнього образу
4. Дотримання законів перспективи
5. Техніка малюнку
6. Володіння програмним засобом
7. Використання різних стилів
8. Розкриття теми

УВАГА! Учасниками цього конкурсу можуть бути лише учні навчальних закладів Солом'янського району м.Києва.

номінації
10-18 Номінація Тема робіт Вимоги Подача робіт
0
6 клас Митькозавр з Юрківки, або Химера лісового озера  
1
7 клас Мандрівний замок Хаула  
2
8 клас Міжнародний день котів  
3
9 клас Національний музей народної архітектури та побуту  
4
10 клас Сюрреалізм у 21 столітті  
5
11 клас Збережемо планету  


Номінація: 6 клас - Митькозавр з Юрківки, або Химера лісового озера


Номінація: 7 клас - Мандрівний замок Хаула


Номінація: 8 клас - Міжнародний день котів


Номінація: 9 клас - Національний музей народної архітектури та побуту


Номінація: 10 клас - Сюрреалізм у 21 столітті


Номінація: 11 клас - Збережемо планету


роботи
Робота 1 етап Статус Технологія IT-бали
Номінація 6 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Danchik Diana ( )
  Комп`ютерна графіка 
2 хлопці що слідкують за чудовиськом
Konakhovych Sofiya ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
3 НАЗВА_ПРОЕКТУ
Ільїна Діана ( )
  Комп`ютерна графіка 
4 МИТЬКОЗАВР З ЮРКІВКИ, АБО ХИМЕРА ЛІСОВОГО ОЗЕРА
Абдул Рахман Аміра ( )
  Комп`ютерна графіка 
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Анфіногенова Олександра ( Команда ліцею "Престиж" )
  Комп`ютерна графіка 
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Артюх Алиса ( )
  Комп`ютерна графіка 
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Афошин Ілля ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Близнюченко Артур ( )
  Комп`ютерна графіка 
9 перша зустріч з Митькозавром
Бригардіна Олександра ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Буров Владислав ( )
  Комп`ютерна графіка 
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Валиуллин Слава ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
12 Невже монстр існує?
Варава Марія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
13 МИТЬКОЗАВР З ЮРКІВКИ, АБО ХИМЕРА ЛІСОВОГО ОЗЕРА
Венгловська Поліна ( )
  Комп`ютерна графіка 
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Виткин Артём ( )
  Комп`ютерна графіка 
15 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Волкова Софія ( )
  Комп`ютерна графіка 
16 Митькозавр з Юрківки, або Химера лісового озера
Волосюк Софія СЗШ №12 ( )
  Комп`ютерна графіка 
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Віткін Павло ( )
  Комп`ютерна графіка 
18 Я. Стельмах Митькозавр з Юрківки
Гаращук Олег ( )
  Комп`ютерна графіка 
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Глушак Дар`я ( )
  Комп`ютерна графіка 
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Голоднюк Діана ( )
  Комп`ютерна графіка 
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Горин Даниил ( )
  Комп`ютерна графіка 
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гудова Уляна ( )
  Комп`ютерна графіка 
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Данілєвський Данило ( )
  Комп`ютерна графіка 
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Демура Мішель ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
25 МИТЬКОЗАВР З ЮРКІВКИ, АБО ХИМЕРА ЛІСОВОГО ОЗЕРА
Дерменжи Ірина ( )
  Комп`ютерна графіка 
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дмитреевич Даниил ( )
  Комп`ютерна графіка 
27 МИТЬКОЗАВР З ЮРКІВКИ, АБО ХИМЕРА ЛІСОВОГО ОЗЕРА
Дмитриев Рома ( НВК «Ерудит" )
  Комп`ютерна графіка 
28 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Заяць Іван ( )
  Комп`ютерна графіка 
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Зима Ілля ( )
  Комп`ютерна графіка 
30 Митькозавр з Юрківки
Зінченко Анна ( Спеціалізована школа №173 )
  Комп`ютерна графіка 
31 Митькозавр з Юрківки
Исайкина Анна ( Спеціалізована школа №173 )
  Комп`ютерна графіка 
32 Нічна варта
Калініна Саша ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кафтан Олександр ( )
  Комп`ютерна графіка 
34 Назва роботи
Кириченко Катерина ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Клокун Михайло ( )
  Комп`ютерна графіка 
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Козулько Елизавета ( )
  Комп`ютерна графіка 
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Конотоп Вероніка ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
38 Лапка
Кордяніна Устина ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кравецкий Алексей ( )
  Комп`ютерна графіка 
40 МИТЬКОЗАВР З ЮРКІВКИ, АБО ХИМЕРА ЛІСОВОГО ОЗЕРА
Крамар Олег ( )
  Комп`ютерна графіка 
41 Мій шалаш
Кривоус Артем ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
42 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кулеша Матвей ( )
  Комп`ютерна графіка 
43 Химера лісового озера
Кучер Ніна ( Спеціалізована школа №173 )
  Комп`ютерна графіка 
44 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лукаш Ангеліна ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
45 МИТЬКОЗАВР З ЮРКІВКИ, АБО ХИМЕРА ЛІСОВОГО ОЗЕРА
Ляхоцький Станіслав ( )
  Комп`ютерна графіка 
46 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мальченко Наталія ( НВК «Ерудит" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
47 НАЗВА ПРОЕКТУ
Малярчук Ольга ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
48 МИТЬКОЗАВР З ЮРКІВКИ, АБО ХИМЕРА ЛІСОВОГО ОЗЕРА
Мога Владислав ( )
  Комп`ютерна графіка 
49 НАЗВА ПРОЕКТУ
Молочко Антонина ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
50 МИТЬКОЗАВР З ЮРКІВКИ, АБО ХИМЕРА ЛІСОВОГО ОЗЕРА
Мошек Максим ( )
  Комп`ютерна графіка 
51 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нестеренко Антоніна ( )
  Комп`ютерна графіка 
52 НАЗВА ПРОЕКТУ
Никита Талан ( )
  Комп`ютерна графіка 
53 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Новіков Тимур ( ліцей 142 )
  Комп`ютерна графіка 
54 Митькозавр з Юрківки ,або химера лісового озера
Оганян Марія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
55 НАЗВА ПРОЕКТУ
Палиенко Максим ( )
  Комп`ютерна графіка 
56 НАЗВА ПРОЕКТУ
Палієнко Андрій ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
57 НАЗВА ПРОЕКТУ
Побережець Вікторія ( Команда ліцею "Престиж" )
  Комп`ютерна графіка 
58 Химера лісового озера
Погребнова Полина ( )
  Комп`ютерна графіка 
59 НАЗВА ПРОЕКТУ
Погребнова Поліна ( Спеціалізована школа №173 )
  Комп`ютерна графіка 
60 МИТЬКОЗАВР З ЮРКІВКИ, АБО ХИМЕРА ЛІСОВОГО ОЗЕРА
Полончук Анна ( )
  Комп`ютерна графіка 
61 Митькозавр з Юрківки, або Химера лісового озера
Полякова Неллі ( Спеціалізована школа №173 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
62 НАЗВА ПРОЕКТУ
Попова Поліна ( )
  Комп`ютерна графіка 
63 МИТЬКОЗАВР З ЮРКІВКИ, АБО ХИМЕРА ЛІСОВОГО ОЗЕРА
Пчелінцева Поліна ( )
  Комп`ютерна графіка 
64 Найгірший малюнок
Радецький Родіон ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
65 МИТЬКОЗАВР З ЮРКІВКИ, АБО ХИМЕРА ЛІСОВОГО ОЗЕРА
Рибак Діана ( НВК «Ерудит" )
  Комп`ютерна графіка 
66 Операція "Курка"
Руднева Екатерина ( )
  Комп`ютерна графіка 
67 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рябокляч Євгенія ( )
  Комп`ютерна графіка 
68 НАЗВА ПРОЕКТУ
Эвоян Эрик ( )
  Комп`ютерна графіка 
69 Ілюстрація до повісті Ярослава Стельмаха «Митькозавр з Юрківки, або Химера лісового озера»
к дмитро ( )
  Комп`ютерна графіка 
70 НАЗВА ПРОЕКТУ_
лукаш илья ( )
  Комп`ютерна графіка 
71 НАЗВА ПРОЕКТУ_
майборода катя ( )
  Комп`ютерна графіка 
72 Митькозавр з Юрківки або химера лісового озера
Саусь Света ( )
  Комп`ютерна графіка 
73 НАЗВА ПРОЕКТУ
Севрук Георгій ( НВК «Ерудит" )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
74 Незвичайний сон Сергійка
Сиз Марія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
75 НАЗВА ПРОЕКТУ
Синевич Марія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
76 НАЗВА ПРОЕКТУ
Скачков Ігор ( )
  Комп`ютерна графіка 
77 Зоряна ніч
Сладкевич Назар ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
78 НАЗВА ПРОЕКТУ
Стрелец Арина ( )
  Комп`ютерна графіка 
79 МИТЬКОЗАВР З ЮРКІВКИ, АБО ХИМЕРА ЛІСОВОГО ОЗЕРА
Сугак Анастасія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
80 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сыченко Катерина ( )
  Комп`ютерна графіка 
81 МИТЬКОЗАВР З ЮРКІВКИ, АБО ХИМЕРА ЛІСОВОГО ОЗЕРА
Ткаченко Олександра ( НВК «Ерудит" )
  Комп`ютерна графіка 
82 Дорога до бабусі
Треско Женя ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
83 Митькозавр з Юрківки, або Химера лісового озера
Трикоз Ксенія СЗШ №12 ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
84 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Хамзин Ренат ( )
  Комп`ютерна графіка 
85 Митькозавр із Юрківки
Шевченко Олександр ( )
  Комп`ютерна графіка 
86 НАЗВА ПРОЕКТУ
Щурин Максим ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
87 Таємниця лісового озера
Юдіна Дарина ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
88 МИТЬКОЗАВР З ЮРКІВКИ, АБО ХИМЕРА ЛІСОВОГО ОЗЕРА
Ягодзінська Олександра ( )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 6 клас, поза віковими категоріями
89 МИТЬКОЗАВР З ЮРКІВКИ, АБО ХИМЕРА ЛІСОВОГО ОЗЕРА
( )
  Комп`ютерна графіка 
90 НАЗВА ПРОЕКТУ
Finchuk Liliya ( )
  Комп`ютерна графіка 
91 Дракономанія
Іванова Катерина ( )
  Комп`ютерна графіка 
92 Химера
Анна Іванова ( )
  Комп`ютерна графіка 
93 Дракоша з озера
Аріна Лєбєдєва ( )
  Комп`ютерна графіка 
94 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бобер Женя ( )
  Комп`ютерна графіка 
95 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Квас Макар ( )
  Комп`ютерна графіка 
96 Десь тут був Митькозавр...
Кожуховський Назар ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
97 НАЗВА ПРОЕКТУ
Костюк Дар`я ( )
  Комп`ютерна графіка 
98 НАЗВА ПРОЕКТУ
Міголь Лада ( )
  Комп`ютерна графіка 
99 Чудовисько Добриня
Олександра Варениченко ( )
  Комп`ютерна графіка 
100 НАЗВА ПРОЕКТУ
Павлишин Уляна ( Команда ліцею "Престиж" )
  Комп`ютерна графіка 
101 НАЗВА ПРОЕКТУ
Побеленська Варвара ( )
  Комп`ютерна графіка 
102 НАЗВА ПРОЕКТУ
Прилепова Тетяна ( )
  Комп`ютерна графіка 
103 Митькозавр із Юрківки
Самохвалов Егор ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
104 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сердюк Марія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
105 НАЗВА ПРОЕКТУ
Стрєлова Mарія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
106 НАЗВА ПРОЕКТУ
Харитонов Алекс ( )
  Комп`ютерна графіка 
107 НАЗВА ПРОЕКТУ
Швед Марія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
108 НАЗВА ПРОЕКТУ
Яценко Амелія ( )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 7 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ільїна Діана ( )
  Комп`ютерна графіка 
2 «Мандрівний замок Хаула»
Артеменко Ольга ( ліцей 142 )
  Комп`ютерна графіка 
3 МАНДРІВНІЙ ЗАМОК
Бойко Денис ( ліцей 142 )
  Комп`ютерна графіка 
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Вернигоров Фёдор ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Воронова Марія ( )
  Комп`ютерна графіка 
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Вітвіцька Катя ( )
  Комп`ютерна графіка 
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Вітвіцька Ліза ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
8 Робота Софі
Дворник Анна ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дьяченко Катерина ( )
  Комп`ютерна графіка 
10 Мандрівний замок Хаула
Дятченко Михайло ( Спеціалізована школа №173 )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
11 Софі
Калініченко Діана ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
12 МАНДРІВНИЙ ЗАМОК ХАУЛА
Капранова Романа ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кафтан Олександр ( )
  Комп`ютерна графіка 
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кисиленко Дарина ( )
  Комп`ютерна графіка 
15 Хаула
Кохан Вікторія ( 7А )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Красавцева Марина ( )
  Комп`ютерна графіка 
17 Мандрівка Хаула
Креслова Марина ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Криворучко Даша ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кропива Марія ( )
  Комп`ютерна графіка 
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кудирко Олександра ( ліцей 142 )
  Комп`ютерна графіка 
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кщмендант Альона ( )
  Комп`ютерна графіка 
22 МАНДРІВНИЙ ЗАМОК ХАУЛА
Ларіна Дарія ( )
  Комп`ютерна графіка 
23 Чарівний замок
Линник Ярослава ( )
  Комп`ютерна графіка 
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лиханська Марія ( ліцей 142 )
  Комп`ютерна графіка 
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лиханський Олександр ( ліцей 142 )
  Комп`ютерна графіка 
26 Замок Хаула і магічна палка
Лобойко Катерина ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лозовик Дмитро ( ліцей 142 )
  Комп`ютерна графіка 
28 «Мандрівний замок Хаула»
Лозінська Марія ( ліцей 142 )
  Комп`ютерна графіка 
29 Хаула
Лотоха Софія ( 7Б )
  Комп`ютерна графіка 
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мартинчук Матвій ( )
  Комп`ютерна графіка 
31 МАНДРІВНИЙ ЗАМОК ХАУЛА
Марінська Анжеліна ( )
  Комп`ютерна графіка 
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нахіл Маріам ( Команда ліцею "Престиж" )
  Комп`ютерна графіка 
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ніконенко Денис ( ліцей 142 )
  Комп`ютерна графіка 
34 Перетворення Софі
Оксамитна Катерина ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Опанасюк Аліна ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
36 МАНДРІВНИЙ ЗАМОК ХАУЛА Завдання:
Панасенко Катерина ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пересунько Аліна ( Спеціалізована школа №173 )
  Комп`ютерна графіка 
38 Мандрівний замок Хаула
Плахотнюк Юлія ( Спеціалізована школа №173 )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
Побережець Маргарита ( Команда ліцею "Престиж" )
  Комп`ютерна графіка 
40 Мандрівний замок Хаула
Поліщук Софія ( Спеціалізована школа №173 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Прусов Єгор ( )
  Комп`ютерна графіка 
42 Мандрівний замок Хаула
Радіна Дар`я ( )
  Комп`ютерна графіка 
43 НАЗВА ПРОЕКТУ
Решетняк Назар ( Команда ліцею "Престиж" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
44 Мандрівний замок Хаудо
Романенко Мргарита ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
45 НАЗВА ПРОЕКТУ
джалілова вероніка ( )
  Комп`ютерна графіка 
46 дорога у майбутнє
Сальникова Варвара ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
47 НАЗВА ПРОЕКТУ
Самотесов Олександр ( ліцей 142 )
  Комп`ютерна графіка 
48 Дзеркальний замок
Снігир Софія ( )
  Комп`ютерна графіка 
49 Мандрівний замок Хаула
Сорокіна Марія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
50 НАЗВА ПРОЕКТУ
Спаський Тимофій ( ліцей 142 )
  Комп`ютерна графіка 
51 НАЗВА ПРОЕКТУ
Стефанович Анна ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
52 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тимохина Ксения ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
53 Хаул
Тищенко Валерія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
54 Шок
Ткаченко Поліна ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
55 Мандрівний замок
Ткачук Маргаріта ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
56 НАЗВА ПРОЕКТУ
Федоренко Єгор ( ліцей 142 )
  Комп`ютерна графіка 
57 НАЗВА ПРОЕКТУ
Харченко Костянтин ( ліцей 142 )
  Комп`ютерна графіка 
58 Відьма на полюванні
Юрченко Анна ( )
  Комп`ютерна графіка 
59 Мандрівний замок Хаула
Юрчук Володимир ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
Номінація 7 клас, поза віковими категоріями
60 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
  Комп`ютерна графіка 
61 МАНДРІВНИЙ ЗАМОК ХАУЛА
Агафонова Катерина ( )
  Комп`ютерна графіка 
62 Замок
Алєксандрова Єва ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
63 НАЗВА ПРОЕКТУ
Баш Євгенія ( )
  Комп`ютерна графіка 
64 Замок
Вовченко Валерія ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
65 Мандрівний замок Хаула
Грубяк Катерина ( )
  Комп`ютерна графіка 
66 НАЗВА ПРОЕКТУ
Зелененька Ангеліна ( )
  Комп`ютерна графіка 
67 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кузьмич Тимофей ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
68 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пелех Мілана ( Гімназія біотехнологій №177 )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
69 МАНДРІВНИЙ ЗАМОК ХАУЛА
Сливченко Софія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
70 МАНДРІВНИЙ ЗАМОК ХАУЛА
Сорокіна Катерина ( )
  Комп`ютерна графіка 
71 МАНДРІВНИЙ ЗАМОК ХАУЛА
Ткачук Настя ( )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 8 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Boiko Ludmila ( )
  Комп`ютерна графіка 
2 День Котів
Cechenev Dima ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
3 WORLD CAT DAY
Chayka Valeriya ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Kotliarova Mona ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
5 Міжнародний день котів*
Koval Yana ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
6 Врятуй котів
kravchenco Sonya ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
7 З Днем котів
Lukiyanenko Emma ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
8 Ділові коти
Molyboga George ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
9 Листівка
Moroz Alexandra ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
10 Листівка
Pryveda Nasta ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
11 Міжнародний день котів
Snitsar Arsen ( )
  Комп`ютерна графіка 
12 Cat`s Day
Soroka Kristina ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
13 Листівка "Захисти котів"
Zelenkov Vlad ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
14 Міжнародний день котів
Ісаєва Анна ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
15 Листівка
Іщук Евгенія ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
16 «Міжнародний день котів» (8 серпня - World Cat Day)
Алексеенко Ваня ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
17 Шалений кіт
Багдасарова Любов ( )
  Комп`ютерна графіка 
18 МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ КОТІВ
Бакалінська Олександра ( )
  Комп`ютерна графіка 
19 Листівка до дня котів
Безкоровайна Маргарита ( НВК «Ерудит" )
  Комп`ютерна графіка 
20 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Бондар Дарія ( )
  Комп`ютерна графіка 
21 МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ КОТІВ
Бондарець Вероніка ( )
  Комп`ютерна графіка 
22 Мейкун
Борцова Анастасія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
23 Листівка на день кота 8 Серпня
Гайовий Олександр ( ліцей 142 )
  Комп`ютерна графіка 
24 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Гармаш Леся ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
25 Чорно-білий котик
Гасюнас Єва ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Грищенко Оскар ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
27 МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ КОТІВ
Громова Софія ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
28 Міжнародний день котів
Дегтяренко Кирило ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
29 World Cat Day
Дерменжи Валентина ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
30 День котиків!!!
Диріва Юлія ( )
  Комп`ютерна графіка 
31 День пушистиків
Діброва Ольга ( НВК «Ерудит" )
  Комп`ютерна графіка 
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Діхтярук Софія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
33 Листівка до Дня котів
Жарков Дарій ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
34 він
Загоруйко Богдан ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
35 Коти
Зайцев Владислав ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
36 МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ КОТІВ
Ковальчук Анна ( )
  Комп`ютерна графіка 
37 World Cat Day
Ковтун Каріна ( НВК «Ерудит" )
  Комп`ютерна графіка 
38 День котів
Коркуленко Дарина ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
39 З днем котів!
Косовцова Марія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
40 Котіки муркотіки
Косолап Єва ( )
  Комп`ютерна графіка 
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Крамаренко Маргарита ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
42 Міжнародний день котів
Кривенко Александра-Фелиция ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
43 НАЗВА ПРОЕКТУ
Латишев Артем ( )
  Комп`ютерна графіка 
44 НАЗВА ПРОЕКТУ
Логинов Андрей ( )
  Комп`ютерна графіка 
45 supper cat
Лучицький Антон ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
46 happy cat day
Макаревич Катерина ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
47 НАЗВА ПРОЕКТУ
Макогон Таисия ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
48 День котів
Марченко Іванна ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
49 день котиків
Матвєєва Альона ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
50 НАЗВА ПРОЕКТУ
Микал Аня ( )
  Комп`ютерна графіка 
51 НАЗВА ПРОЕКТУ
Михлик Ева ( )
  Комп`ютерна графіка 
52 НАЗВА ПРОЕКТУ
Науменко Софія ( НВК «Ерудит" )
  Комп`ютерна графіка 
53 Листівка
Німич Катя ( )
  Комп`ютерна графіка 
54 З Днем котів
Орел Катерина ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
55 Міжнародний день КОТИКІВ
Педченко Юля ( )
  Комп`ютерна графіка 
56 НАЗВА ПРОЕКТУ
Піліпенко Іванна ( )
  Комп`ютерна графіка 
57 НАЗВА ПРОЕКТУ
Піщимуха Валерія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
58 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Рогоза Софія ( Команда ліцею "Престиж" )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
59 З Днем котів
безсонова аріна ( )
  Комп`ютерна графіка 
60 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Саєнко Даша ( )
  Комп`ютерна графіка 
61 День котиків
Семенюк Ірина ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
62 International cats day
Смаглій Марія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
63 День котів
Собещук Анастасія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
64 КОТЭ
Солдатов Андрей ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
65 День котикиів бешкетників
Сорока Поліна ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
66 Листівка
Толмачова Євгенія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
67 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тупчієнко Вероніка ( )
  Комп`ютерна графіка 
68 День котів
Федорчук Сабріна ( НВК «Ерудит" )
  Комп`ютерна графіка 
69 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Храбуст Никита ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
70 День Котів
Хрипун Альона ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
71 День котів
Шабанова Анастасія ( НВК «Ерудит" )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
72 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шаповал Адріан ( )
  Комп`ютерна графіка 
73 Міжнародний день котів
Шарипіна Олександра ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
74 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шовкун Олександр ( )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 8 клас, поза віковими категоріями
75 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бенецький Михайло ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
76 Котик-муркотик
Зброй Анастасія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
77 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кудрявцева Віолетта ( НВК «Ерудит" )
  Комп`ютерна графіка 
78 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пудова Анастасія ( НВК «Ерудит" )
  Комп`ютерна графіка 
79 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рогоза Софія ( Команда ліцею "Престиж" )
  Комп`ютерна графіка 
80 Міжнародний день котів
Рябуха Андрій ( )
  Комп`ютерна графіка 
81 Ідеальний кіт
Швед Марія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 9 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Babichenko Denis ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
2 Марка
Giasi Kamila ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
3 50 років з часу заснування
Krutoi Nikita ( )
  Комп`ютерна графіка 
4 Марка
Єрмілов Михайло ( )
  Комп`ютерна графіка 
5 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Єфіменко Марія ( )
  Комп`ютерна графіка 
6 Марка на честь 50-річчя національного музея
Ісаєва Алєся ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
7 Марка з нагоди 50-ти річчя етномузею
Ажнюк Софія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
8 Музей Пірогово
Ая Шагінян ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
9 Марка
Башинська Діана ( ліцей 142 )
  Комп`ютерна графіка 
10 «50 років з часу заснування Національного музею народної архітектури та побуту України у місті Києві»
Безсмертний Михайло ( )
  Комп`ютерна графіка 
11 50-річчя національного музею
Бовсуновская Полина ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
12 Марка
Богатчук Анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Войціховський Денис ( ліцей 142 )
  Комп`ютерна графіка 
14 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Гаврилко Олег ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гой Марія ( ліцей 142 )
  Комп`ютерна графіка 
16 Марка
Горбач Лідія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
17 Марка
Гречка Артем ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гриза Даниил ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гродська Ліза ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
20 Марка "50 років музею Пирогово "
Демченко Андрiй ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
21 50 років музею під небом
Довгіч Дар`я ( НВК «Ерудит" )
  Комп`ютерна графіка 
22 НАЗВА ПРОЕКТУ__
Зініч Даша ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кавецька Анастасія ( ліцей 142 )
  Комп`ютерна графіка 
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Квас Илья ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Косолап Єва ( )
  Комп`ютерна графіка 
26 50 років українських традицій у Пирогово
Красовський Андрій ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кроон Анастасія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
28 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Крутько Виктория ( )
  Комп`ютерна графіка 
29 Макет марки
Кучер Таня ( Спеціалізована школа №173 )
  Комп`ютерна графіка 
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Левін Богдан ( )
  Комп`ютерна графіка 
31 Марка
Лесная Алина ( НВК «Ерудит" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Матреніцька Олександра ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
33 Марка
Мовчан Богдан ( )
  Комп`ютерна графіка 
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нестеренко Анастасія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Остапенко Вікторія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
36 Пирогово - музей просто неба
Пластун Софія ( )
  Комп`ютерна графіка 
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Політикін Іван ( ліцей 142 )
  Комп`ютерна графіка 
38 Національний музей народної архітектури та побуту України "Мамаєва Слобода"
Пінчук Світлана ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
Скоба Єлизавета ( )
  Комп`ютерна графіка 
40 Марка
Скуратович Роман ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Снісар Влад ( )
  Комп`ютерна графіка 
42 Марка "50 років з моменту заснування Національного музею народної архітектури і побуту України"
Сологуб Ярослава ( )
  Комп`ютерна графіка 
43 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тронь Аня ( )
  Комп`ютерна графіка 
44 Марка
Фещук Владислав ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
45 Марка
Цюпа Надя ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
46 Марка "50 років музею..."
Шевцова Даша ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
Номінація 9 клас, поза віковими категоріями
47 НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ НАРОДНОЇ АРХІТЕКТУРИ ТА ПОБУТУ
Єрмоличева Анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
48 НАЗВА ПРОЕКТУ
Баранівський Борис ( )
  Комп`ютерна графіка 
49 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бурлака Ліза ( ліцей 142 )
  Комп`ютерна графіка 
50 НАЗВА ПРОЕКТУ
Клепець Софія ( )
  Комп`ютерна графіка 
51 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пащенко Катя ( )
  Комп`ютерна графіка 
52 Музей побуту України
Плаксіна Аліса ( )
  Комп`ютерна графіка 
53 НАЗВА ПРОЕКТУ
Потапова Вікторія ( )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 10 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Lebedynets Maksym ( )
  Комп`ютерна графіка 
2 Плинність життя
Stepanenko Nastya ( )
  Комп`ютерна графіка 
3 НАЗВА ПРОЕКТУ_
stepanets lisa ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
4 СЮРРЕАЛІЗМ У 21 СТОЛІТТІ
Єкімова Марія ( )
  Комп`ютерна графіка 
5 Время летит
Івахненко Марія ( )
  Комп`ютерна графіка 
6 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Барабуха Ганна ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
7 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Варданян Євгенія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
8 Макет художнього альбому "Сюрреалізм у 21 столітті" Скринька Пандори сучасності
Воробйова Катерина ( НВК «Ерудит" )
  Комп`ютерна графіка 
9 СЮРРЕАЛІЗМ У 21 СТОЛІТТІ
Воронова Анастасія ( НВК «Ерудит" )
  Комп`ютерна графіка 
10 СЮРРЕАЛІЗМ У 21 СТОЛІТТІ
Вішнєвська Ольга ( )
  Комп`ютерна графіка 
11 СЮРРЕАЛІЗМ У 21 СТОЛІТТІ
Головащенко Марина ( НВК «Ерудит" )
  Комп`ютерна графіка 
12 плин життя
Гончаренко Олександра ( ліцей 142 )
  Комп`ютерна графіка 
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Граділь Катерина ( НВК «Ерудит" )
  Комп`ютерна графіка 
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кибенко Карина ( )
  Комп`ютерна графіка 
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кобець Дар’я ( ліцей 142 )
  Комп`ютерна графіка 
16 СЮРРЕАЛІЗМ У 21 СТОЛІТТІ
Коз`якова Софія ( )
  Комп`ютерна графіка 
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Контірук Катерина ( НВК «Ерудит" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
18 Вони зайняли наші місця...
Корж Катерина ( Команда ліцею "Престиж" )
  Комп`ютерна графіка 
19 Сюрреалізм у 21 столітті
Корочкова Анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
20 Сюрреалізм у 21 столітті
Костенко Дар`я ( Спеціалізована школа №173 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Костюк Володимир ( )
  Комп`ютерна графіка 
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кравцова Моніка ( )
  Комп`ютерна графіка 
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кравченко Лилия ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Крутько Виктория ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
25 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кудас Лідія ( )
  Комп`ютерна графіка 
26 Макет
Кузовкіна Люба ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кухарчук Ігор ( )
  Комп`ютерна графіка 
28 Сон Акви
Макаренко Вікторія ( ліцей 142 )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
29 Макет обкладинки
Макарова Ольга ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
30 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Малевицька Аліна ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Маяцький Орест ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
32 Альбом 21 століття
Мещеряков Егор ( )
  Комп`ютерна графіка 
33 Сюрреалізм 21
Мислицька Анна ( )
  Комп`ютерна графіка 
34 СЮРРЕАЛІЗМ У 21 СТОЛІТТІ
Михальчук Артем ( )
  Комп`ютерна графіка 
35 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Наіста Анастасія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Орда Олексій ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
37 Сюрреалізм у 21 столітті
Процюк Анастасія ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
38 НАЗВА ПРОЕКТУ
Руденко Анна ( )
  Комп`ютерна графіка 
39 СЮРРЕАЛІЗМ У 21 СТОЛІТТІ
Різник Михайло ( )
  Комп`ютерна графіка 
40 __
дидур алла ( )
  Комп`ютерна графіка 
41 СЮРРЕАЛІЗМ У 21 СТОЛІТТІ
Самко Крістіна ( )
  Комп`ютерна графіка 
42 Макет обкладинки
Скляренко Вікторія ( )
  Комп`ютерна графіка 
43 Макет
Сологуб Марія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
44 НАЗВА ПРОЕКТУ
Солонець Ліза ( )
  Комп`ютерна графіка 
45 СЮРРЕАЛІЗМ У 21 СТОЛІТТІ
Стахурський Антон ( )
  Комп`ютерна графіка 
46 Сюрреалізм у 21 столітті
Тєрчкоєва Тетяна ( ліцей 142 )
  Комп`ютерна графіка 
47 Сюрреалізм у 21 столітті
Франк Александра, СЗШ №12, 10 клас ( )
  Комп`ютерна графіка 
48 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ціпоренко Єлизавета ( )
  Комп`ютерна графіка 
49 Сюрреалізм у 21 столітті
Юріна Вікторія ( Спеціалізована школа №173 )
  Комп`ютерна графіка 
50 СЮРРЕАЛІЗМ У 21 СТОЛІТТІ
Юхимець Вікторія ( )
  Комп`ютерна графіка 
51 СЮРРЕАЛІЗМ У 21 СТОЛІТТІ
федорченко марія ( )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 10 клас, поза віковими категоріями
52 НАЗВА ПРОЕКТУ
Литвиненко Матвій ( )
  Комп`ютерна графіка 
53 CЮРРЕАЛІЗМ У 21 СТОЛІТТІ
Нечипорук Ксенія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
54 Обкладинка альбому
Собченко Анастасія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
55 НАЗВА ПРОЕКТУ
Щур Ніна ( )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 11 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Строженко Вадим ( Команда ліцею "Престиж" )
  Комп`ютерна графіка 
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Фелоненко Олександр ( ліцей 142 )
  Комп`ютерна графіка 
3 Не випускайте її з рук!
Avramchuk Artem ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
4 ЗБЕРЕЖЕМО НАШУ ПЛАНЕТУ!
Baturov Illia ( )
  Комп`ютерна графіка 
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Klobulov Oleg ( )
  Комп`ютерна графіка 
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
lisnycha anastasia ( )
  Комп`ютерна графіка 
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Mazurok Darya ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Protsenko Nazar ( )
  Комп`ютерна графіка 
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
rgwt6uyhweryh5 iudfgrah ( )
  Комп`ютерна графіка 
10 Відповідальність за планету
Ільвицька Анастасія ( НВК «Ерудит" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
11 Плакат
Абдулла Софія ( )
  Комп`ютерна графіка 
12 "До дна?"
Алексик Наталія ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
13 Збережемо планету!
Бальсанко Анна ( )
  Комп`ютерна графіка 
14 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Бондаренко Варвара ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Варійчук Анастасія ( 11А )
  Комп`ютерна графіка 
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ветер Вика ( )
  Комп`ютерна графіка 
17 Збережемо планету
Галуга Олексій ( )
  Комп`ютерна графіка 
18 Проблеми сьогодення!
Ганік Данило ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
19 Земля Задихається
Гулай Настя ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
20 Збережи планету!
Даша Куроченко ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дашкевич Дар`я ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
22 Льодовик що тане
Декунов Євгеній ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
23 "Збережемо планету"
Дубенюк Ярослав ( Спеціалізована школа №173 )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
24 Збережемо планету
Дудченко Тарас ( )
  Комп`ютерна графіка 
25 Збережемо планету
Дідович Юлія (СЗШ №12) ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
26 Передамо землю чистою
Казновський Антон ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Калашник Михаил ( )
  Комп`ютерна графіка 
28 Плакат
Кирєєва Влада ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
29 Слава Україні!
Книга Артем ( )
  Комп`ютерна графіка 
30 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Косатий Роман ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Котік Мар`яна ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
32 Збережемо планету матір
Крищенко Катерина ( )
  Комп`ютерна графіка 
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кузьмінська Анастасія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
34 Збережемо планету
Куксюк ВЛАД ( ліцей 142 )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
35 ЗБЕРЕЖЕМО ПЛАНЕТУ
Купрієнко Оля ( )
  Комп`ютерна графіка 
36 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Лисенко Дарія ( 11А )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
37 ЗБЕРЕЖЕМО ПЛАНЕТУ
Литвин Антон ( )
  Комп`ютерна графіка 
38 Збережемо планету!
Литвинов Давид ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
39 Збережемо планету!
Ляпунова Олександра ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
40 Врятуємо планету
Мачулко Тимур ( )
  Комп`ютерна графіка 
41 Збережемо планету
Медведцький Костя ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
42 Збережемо планету
Мельник Ольга ( Спеціалізована школа №173 )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
43 Думаємо про прийдешнє покоління
Олінеченко Діана ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
44 Save our planet
Процюк Анастасія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
45 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пшеничная Мария ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
46 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пічугін Олександр ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
47 Збережемо планету
Решетар Олександра ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
48 Збережемо планету
Рижова Юлія ( НВК «Ерудит" )
  Комп`ютерна графіка 
49 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Савельєва Анастасія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
50 Все в наших руках
Серицан Анастасія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
51 НАЗВА ПРОЕКТУ
Соболевський Гліб ( )
  Комп`ютерна графіка 
52 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Сухенко Богдан ( )
  Комп`ютерна графіка 
53 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сушицька Даша ( )
  Комп`ютерна графіка 
54 НАЗВА ПРОЕКТУ
Хруник Дмитро ( )
  Комп`ютерна графіка 
55 НАЗВА ПРОЕКТУ
Цимбалістов Ярослав ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
56 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чудновська Дар’я ( Спеціалізована школа №173 )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
57 НАЗВА ПРОЕКТУ
Яцишина Єлізавєта ( НВК «Ерудит" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
Номінація 11 клас, поза віковими категоріями
58 Плакат
Гевела Марія ( )
  Комп`ютерна графіка 

НОВА СТАТТЯ
2018-11-29 Автор: 1
 
ОБГОВОРЕННЯ:
2019-11-15 13:44 Олександр Громовий:
Усім доброго дня! Бажаю успіхів в олімпіаді!!!
2019-11-15 14:52 Єва Косолап:
Всем привет
2019-11-15 14:53 Любов Багдасарова :
Всем привет, удачи )
2019-11-15 14:53 Єва Косолап:
Я НЕ СЛУШАЮ БТС МОЖЕТЕ МНЕ ПИСАТЬ
2019-11-15 15:02 Олександра Матреніцька:
Рикарррддо Кашакос
2019-11-15 15:03 Володимир Юрчук:
Усьо джопен порвайтен
2019-11-15 15:12 Oleg Klobulov:
Почему нельзя использовать фотошоп?
2019-11-15 15:18 Куроченко Даша:
ЕННННООООТТТ!!!
2019-11-15 15:32 Шагінян Ая:
Бобёр
2019-11-15 15:34 Тимофей Кузьмич:
ало
2019-11-15 15:34 Тимофей Кузьмич:
что делать если даресовал
2019-11-15 15:36 Михайло Бенецький:
Здраствуйте всем привет всем
2019-11-15 15:36 Адріан Росковшенко:
Oleg Klobulov, думаю потому что он проприетарный. Да и в школьной программе его не учат.
2019-11-15 15:44 Oleg Klobulov:
Ясно
2019-11-15 16:02 Эрик Эвоян:
Отправил
2019-11-15 16:04 Олександра Матреніцька:
ЕНОООООООООООТ
2019-11-15 16:05 Артур Близнюченко:
Пж пишите в личку.
2019-11-15 18:23 Саша Калініна:
з перемогою всіх
2019-11-15 18:52 Наталія Алексик:
я настроена побеждать)
2019-11-15 20:20 Олександр Громовий:
Наталіє Алексик - у вас є сильні конкуренти. Наприклад, робота Решетар Олександри та інші. Перемогти буде непросто.
2019-11-16 22:54 Наталія Алексик:
це жарт)