До публікації результатів лишилось
00:
днів
00:
годин
00:
хв
00
сек
Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2018
Рівень змагання:
4
Термін проведения:
від 2018-12-07 15:00
до  2018-12-07 19:00
Вікова категорія:
Від 10 до 18

Усі роботи будуть перевірятися на плагіат - проекти учасників мають бути виконані самостійно, без копійювання вже існуючих малюнків з інтернету.

ІНСТРУКЦІЯ З ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАД СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ НА ПОРТАЛІ IT-АРЕНА

Для того щоб прийняти учать у конкурсі необхідно:

  • Бути зареестрованим на порталі http://it-arena.org/
  • Підтвердити свою участь  до початку конкурса (до 15:00 7 грудня 2018)
  • У випадку складнень звертатить на пошту info@it-arena.org

Завдання, розробити роботу на тему:

  • 6 клас – ілюстрація до казки Шарля Перро «Кіт у чоботях»
  • 7 клас – ілюстрація до історичної повісті Івана Франка «Захар Беркут»
  • 8 клас – макет вітальної листівки «з Днем народження»
  • 9 клас – макет поштової марки «7 грудня –Міжнародний день цивільної авіації»
  • 10 клас – макет обкладинки підручника 10 класу з хімії
  • 11 клас – шаблон сайту «Зоомагазин»

 

Допустиме програмне забезпечення:

1. GIMP (GNU Image Manipulation Program) — безкоштовний аналог Adobe Photoshop на http://www.gimp.org/
2. GIMPshop — модифікація GIMP у напрямку максимального наближення до інтерфейсу Adobe Photoshop на http://gimpshop.com/
3. Inkscape — безкоштовний аналог CorelDraw на http://inkscape.org/
4. Microsoft Paint 
5. Microsoft Paint.Net 
6. Blender
7. Krita - бескоштовний гафічний редактор https://krita.org/en/download/krita-desktop/

 

Критерії оцінювання:

1. Композиційне рішення (сюжет, ідея, цілісність композиції).
2. Колористичне рішення
3. Виразність художнього образу
4. Дотримання законів перспективи
5. Техніка малюнку
6. Володіння програмним засобом
7. Використання різних стилів
8. Розкриття теми

УВАГА! Учасниками цього конкурсу можуть бути лише учні навчальних закладів Солом'янського району м.Києва.

номінації
10-18 Номінація Тема робіт Вимоги Подача робіт
0
6 клас Кіт у чоботях   Зареєструватися
1
7 клас Захар Беркут   Зареєструватися
2
8 клас З Днем народження   Зареєструватися
3
9 клас Міжнародний день цивільної авіації   Зареєструватися
4
10 клас Хімія 10   Зареєструватися
5
11 клас Зоомагазин   Зареєструватися


роботи
Робота 1 етап Статус Технологія IT-бали
Номінація 6 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Danchik Diana ( )
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Malika Malika ( )
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Sotsky Igor ( )
4 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Аверков Арсеній ( )
5 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Ільїна Діана ( )
6 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Антонюк Рената ( )
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Баш Джейн ( )
8 Побачивши селян, що косили на луках, він озвався до них: — Глядіть мені, люди добрі, якщо ви не скажете королю, що ці луки належать маркізові Карабасу, вас усіх порубають, як начинку до пирога
Бойко Денис ( )
9 Кіт у чоботях
Власенко Даша ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Вовченко Валерія ( Гімназія біотехнологій №177 )
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Вітвіцька Катя ( )
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Вітвіцька Лиза ( )
13 Кіт у чоботях на барбекю
Габунія Давид ( )
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Галицький Владислав ( )
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Головня Вероніка ( )
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Давыгора София ( )
17 Кіт у чоботях
Дворник Анна ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дворчук Ганна ( )
19 Ілюстрація до казки "Кіт у чоботях"
Дятченко Михайло ( Спеціалізована школа №173 )
20 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Жабинець Галина ( )
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Зубчук Богдан ( )
22 Кіт в чоботях
Йорданова Мілена ( НВК «Ерудит" )
23 Кіт у чоботях
Калініченко Діана ( Гімназія біотехнологій №177 )
24 «Кіт у чоботях»
Капранова Романа ( )
25 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Каращук Дарія ( )
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кириченко Артемій ( )
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кисиленко Дарина ( )
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кисляк дарія ( )
29 Кіт у чоботях
Кохан Вікторія ( 6А )
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Криворучко Даша ( )
31 «Кіт у чоботях»
Кропива Марія ( )
32 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Кщмендант Альона ( )
33 «Кіт у чоботях»
Ларіна Дарія ( )
34 Кіт у чоботях на побаченні
Линник Ярослава ( )
35 Кіт у чоботях
Лотоха Софія ( 6Б )
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лукаш Илья ( )
37 Ілюстрація до казки "Кіт у чоботях"
Маланюк Марія ( Спеціалізована школа №173 )
38 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Марінська Анжеліна ( )
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мовчан Марія ( )
40 НАЗВА ПРОЕКТУ
Міхеєв Іван ( НВК «Ерудит" )
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Омеляненко Міша ( )
42 Ілюстрація до казки "Кіт у чоботях"
Пересунько Аліна ( Спеціалізована школа №173 )
43 НАЗВА ПРОЕКТУ
Петрова Кароліна ( )
44 Кіт у чоботях
Плахотнюк Юлія ( Спеціалізована школа №173 )
45 кіт у чоботях
Побережець Маргарита ( Команда ліцею "Престиж" )
46 НАЗВА ПРОЕКТУ
Покришко Катя ( )
47 НАЗВА ПРОЕКТУ
Поліщук Софія ( )
48 НАЗВА ПРОЕКТУ
Поліщук Софія ( )
49 Кіт у рідному місті
Прусов Єгор ( )
50 Кіт у чоботях
Радионов Максим ( Команда ліцею "Престиж" )
51 Кіт у чоботях
Радіна Дар`я ( )
52 Ілюстрація до казки "Кіт у чоботях"
Решетняк Назарій ( Команда ліцею "Престиж" )
53 Кіт у чоботях
Романенко Мргарита ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
54 Кот смотрит на мельницу - иллюстрация к началу сказки Шарля Перро "Кот в сапогах"
Руднева Екатерина ( )
55 НАЗВА ПРОЕКТУ
викулова вероника ( )
56 _НАЗВА ПРОЕКТУ
джалілова вероніка ( )
57 НАЗВА ПРОЕКТУ
малярчук ольга ( )
58 кіт у чоботях
Сальникова Варвара ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
59 Кіт у чоботях
Самій Соломія ( НВК «Ерудит" )
60 Кіт у чоботях
Сиз Марія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
61 НАЗВА ПРОЕКТУ
Соболева Полина ( )
62 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сорокіна Марія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
63 НАЗВА ПРОЕКТУ
Стайловський Олександр ( )
64 НАЗВА ПРОЕКТУ
Старіковський Максим ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
65 НАЗВА ПРОЕКТУ
Темник Евдокия ( )
66 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тимохина Ксения ( )
67 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Ткаченко Ваня ( )
68 Кіт у чоботях
Ткаченко Поліна ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
69 Кіт у чоботах
Ткачук Маргаріта ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
70 «Кіт у чоботях»
Ткачук Настя ( )
71 НАЗВА ПРОЕКТУ
Туранський Станіслав ( НВК «Ерудит" )
72 НАЗВА ПРОЕКТУ
Холмін Дмитро ( ліцей 142 )
73 НАЗВА ПРОЕКТУ
Хруник Дмитро ( )
74 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Хулап Даніїл ( )
75 НАЗВА ПРОЕКТУ
Цесарская Дарья ( )
76 НАЗВА ПРОЕКТУ
Юдіна Дарина ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
77 Зустріч з Шалтай-Болтаєм
Юрченко Анна ( )
78 НАЗВА ПРОЕКТУ
харченко костянтин ( )
Номінація 6 клас, поза віковими категоріями
79 НАЗВА ПРОЕКТУ
( )
80 НАЗВА ПРОЕКТУ
Єва Александрова ( Гімназія біотехнологій №177 )
81 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
82 _НАЗВА ПРОЕКТУ
xmskylmh xmskylmh ( )
83 КІТ У ЧОБОТЯХ
Агафонова Катерина ( )
84 НАЗВА ПРОЕКТУ
Адміністратор ( )
85 НАЗВА ПРОЕКТУ
Афошин Илья ( )
86 Кіт у чоботях на шляху до пригод...
Волошинська Тетяна ( )
87 НАЗВА ПРОЕКТУ
Голованова Лиза ( )
88 Ілюстрація казки "Кіт у чоботях"
Гринюк Нестор ( Спеціалізована школа №173 )
89 КІТ У ЧОБОТЯХ
Грубяк Катерина ( )
90 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ефремова Мария ( )
91 Кіт у чоботях на дачі
Оксамитна Катерина ( )
92 НАЗВА ПРОЕКТУ
Самохвалов Єгор ( )
93 КІТ У ЧОБОТЯХ
Сливченко Софія ( )
94 КІТ У ЧОБОТЯХ
Сорокіна Катерина ( )
95 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шлапак Даша ( )
Номінація 7 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
bezsonova arina ( )
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Biletskaya Polina ( )
3 Фiнальна Битва
Boyko Makar ( )
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Cechenev Dima ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Chayka Valeriya ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Moroz Alexandra ( )
7 Захар Беркут(Сніцар Арсен)
Snitsar Arsen ( )
8 Захар Беркут
Soroka Kristina ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
9 Захар Беркут
Zelenkov Vlad ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
zinchenko stepan ( )
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ісаєва Анна ( НВК «Ерудит" )
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Іщук Евгенія ( )
13 І.Франко "Захар Беркут"
Багдасарова Любов ( )
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Багдасарян Назар ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Баш Джейн ( )
16 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Баштовенко Антон ( )
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бебешко Луїза ( НВК «Ерудит" )
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Безкоровайна Маргарита ( НВК «Ерудит" )
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Береза Федір ( )
20 ЗАХАР БЕРКУТ
Бондарець Вероніка ( )
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Вебицкая Анастасия ( )
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Вітвіцька Лиза ( )
23 Захар Беркут
Гайовий Олександр ( )
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Грищенко Оскар ( )
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дегтяренко Кирилл ( )
26 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Дерменжи Валентина ( )
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дяговченко Марія ( )
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Діхтярук Софія ( )
29 Беркут Захар на коні
Жарков Дарій ( Гімназія біотехнологій №177 )
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ждан Дар`я ( )
31 Мирослава
Зуєнок Іван ( )
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кобища Дар`я ( НВК «Ерудит" )
33 Захар Беркут
Коваленко Саша ( )
34 Захар Беркут
Ковальчук Анна ( )
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ковтун Каріна ( НВК «Ерудит" )
36 Захар Беркут
Косовцова Марія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
37 Захар Беркут Обкладинка
Косолап Єва ( )
38 ЗАХАР БЕРКУТ
Крамаренко Маргарита ( )
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
Куліковська Ліза ( )
40 Захар Беркут
Кірик Оксана ( НВК «Ерудит" )
41 Дід Захар, на поляні, під відкритим небом
Логинов Андрей ( )
42 Захар Беркут
Лучицький Антон ( Гімназія біотехнологій №177 )
43 Захар Беркут
Макаревич Катерина ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
44 НАЗВА ПРОЕКТУ
Макогон Таїсія ( )
45 Захар Беркут
Марченко Іванна ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
46 Zahar Berkut
Матвєєва Альона ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
47 НАЗВА ПРОЕКТУ
Михлик Ева ( )
48 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мороз Олександра ( )
49 НАЗВА ПРОЕКТУ
Науменко Софія ( НВК «Ерудит" )
50 Захар Беркут
Никитяк Илля ( Гімназія біотехнологій №177 )
51 ЗАХАР БЕРКУТ
Німич Катя ( )
52 НАЗВА ПРОЕКТУ
Оверченко Анна ( )
53 Захар Беркут
Олександр Лішенко ( )
54 НАЗВА ПРОЕКТУ
Петренко Анна ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
55 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пилипчук Ярослав ( )
56 НАЗВА ПРОЕКТУ
Плужник Альбіна ( )
57 ЗАХАР БЕРКУТ
Пономаренко Владислав ( )
58 НАЗВА ПРОЕКТУ
Поспішний Ярослав ( Гімназія біотехнологій №177 )
59 "Захар Беркут"
Піщимуха Валерія ( )
60 НАЗВА ПРОЕКТУ
Решетник Дар`я ( )
61 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рогоза Софія ( Команда ліцею "Престиж" )
62 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рогоза Софія ( Команда ліцею "Престиж" )
63 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рябоконь Елизавета ( )
64 ЗАХАР БЕРКУТ
Саєнко Даша ( )
65 НАЗВА ПРОЕКТУ
Собещук Анастасія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
66 НАЗВА ПРОЕКТУ
Солдатов Андрей ( )
67 Захар Беркут
Сорока Поліна ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
68 НАЗВА ПРОЕКТУ
Стрижевська Алека ( Гімназія біотехнологій №177 )
69 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сідляренко Іра ( )
70 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тарасенко Софія ( Команда ліцею "Престиж" )
71 "Захар Беркут"
Тимошенко Марія СЗШ12 ( )
72 НАЗВА ПРОЕКТУ
Титарчук Марія ( Гімназія біотехнологій №177 )
73 НАЗВА ПРОЕКТУ
Федорчук Сабріна ( НВК «Ерудит" )
74 Захар Беркут
Хрипун Альона ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
75 НАЗВА ПРОЕКТУ
Хруник Дмитро ( )
76 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чернецький Ілля ( )
77 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шабанова Анастасія ( НВК «Ерудит" )
78 Бату-Хан
Шарипіна Cаша ( )
79 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шовкун Олександр ( )
80 Захар Беркут
Ярослав Лішенко ( )
Номінація 7 клас, поза віковими категоріями
81 НАЗВА ПРОЕКТУ
Адміністратор ( )
82 Захар Беркут
Бенецкий Михаил ( Гімназія біотехнологій №177 )
83 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Данильцева Юлия ( )
84 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дмитренко Алла ( НВК «Ерудит" )
85 НАЗВА ПРОЕКТУ
Котлярова Мона ( Гімназія біотехнологій №177 )
86 НАЗВА ПРОЕКТУ
Педченко Юля ( )
87 НАЗВА ПРОЕКТУ
Помогаев Николай ( )
Номінація 8 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
( )
2 З Днем народження
Azza Julia ( )
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Piзак Іванна ( НВК «Ерудит" )
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Zaharenkova Natali ( )
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Єфіменко Марія ( )
6 З Днем народження
Єфімова Дарина ( НВК «Ерудит" )
7 З днем народження від Сейлор Мун
Анастасія Шагінян ( Гімназія біотехнологій №177 )
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Анісімова Софія ( )
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Баклан Кирило ( )
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Башинський Дмитро ( )
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бельчин Николай ( )
12 З Днем Народження
Бовсуновская Полина ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бурлака Ліза ( )
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Варгіч Софія ( НВК «Ерудит" )
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Вовк Данило ( )
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Воробьёва Света ( )
17 З Днем народження
Гавриченко Анна ( )
18 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Головченко Ксенія ( )
19 З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
Горбач Лідія ( )
20 З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
Гречка Артем ( )
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гриза Даниил ( Гімназія біотехнологій №177 )
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гродська Ліза ( Гімназія біотехнологій №177 )
23 З Днем народження
Грушка Анастасія ( НВК «Ерудит" )
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Демченко Андрiй ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Довгіч Дар`я ( НВК «Ерудит" )
26 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Жук Віка ( )
27 З днем народження
Задворних Богдана №12 ( )
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Зайцева Вікторія ( Гімназія біотехнологій №177 )
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кавецька Анастасія ( )
30 З Днем народження
Катерина Огриза ( НВК «Ерудит" )
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Катрук Катерина ( )
32 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Кловак Катя ( )
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Коваленко Александра ( )
34 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Ковтонюк Катя ( )
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кордун Андрій ( )
36 З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
Красовський Андрій ( )
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кривенко Андрей ( )
38 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кроон Анастасія ( Гімназія біотехнологій №177 )
39 космос в моїх очах
Крутий Никита ( )
40 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кулік Даринка ( )
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кірія Маргарита ( )
42 Вітальна листівка "З Днем Народження"
Ланда Анна ( НВК «Ерудит" )
43 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лесная Алина ( НВК «Ерудит" )
44 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ликаренко Виктория ( )
45 НАЗВА ПРОЕКТУ
Матреніцька Олександра ( Гімназія біотехнологій №177 )
46 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мислицька Анна ( )
47 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мовчан Богдан ( )
48 З днем народження
Нагибина Александра СЗШ №12 ( )
49 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нестеренко Анастасія ( Гімназія біотехнологій №177 )
50 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Олійник Ліза ( )
51 НАЗВА ПРОЕКТУ
Остапенко Вікторія ( Гімназія біотехнологій №177 )
52 НАЗВА ПРОЕКТУ
Петрович Святослав ( )
53 Акварельне привітання
Пластун Софія ( )
54 Happy Birthday
Політикін Іван ( ліцей 142 )
55 НАЗВА ПРОЕКТУ
Попович Віка ( НВК «Ерудит" )
56 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пшеннікова Марія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
57 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Піголенко Влада ( )
58 З Днем Народження!
Пінчук Світлана ( )
59 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Радзієвський Максим ( )
60 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ринка Максим ( )
61 З Днем народження
виграненко Дарина ( НВК «Ерудит" )
62 НАЗВА ПРОЕКТУ
Саковська Олександра ( )
63 З Днем Народження
Скоба Єлизавета ( )
64 З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
Скуратович Роман ( Спеціалізована школа №52 )
65 НАЗВА ПРОЕКТУ
Соколенко Анастасия ( )
66 НАЗВА ПРОЕКТУ
Соколов Максим ( )
67 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сологуб Ярослава ( )
68 НАЗВА ПРОЕКТУ
Стеблик Софія ( НВК «Ерудит" )
69 Листівка
Ткачевська Анна ( Команда ліцею "Престиж" )
70 З днем народження
Тронь Аня ( )
71 НАЗВА ПРОЕКТУ
Фадєєва Поліна ( НВК «Ерудит" )
72 НАЗВА ПРОЕКТУ
Федотова Мария ( Гімназія біотехнологій №177 )
73 НАЗВА ПРОЕКТУ
Хомицкая Аня ( НВК «Ерудит" )
74 НАЗВА ПРОЕКТУ
Хруник Дмитро ( )
75 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Цюпа Надя ( )
76 з днем народження
Шевцова Даша ( )
77 НАЗВА ПРОЕКТУ
Яковчук Даша ( )
Номінація 8 клас, поза віковими категоріями
78 НАЗВА ПРОЕКТУ
Даша ( )
79 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
80 З Днем народження
Єрмоличева Анастасія ( )
81 НАЗВА ПРОЕКТУ
Адміністратор ( )
82 ПРОЕКТ
Валеева Каріна ( Гімназія біотехнологій №177 )
83 НАЗВА ПРОЕКТУ
Вінцик Анна ( Гімназія біотехнологій №177 )
84 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Гіясі Каміла ( )
85 НАЗВА ПРОЕКТУ
Клепець Софія ( )
86 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кібрик Євгенія ( )
87 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пащенко Катя ( )
88 НАЗВА ПРОЕКТУ
Потапова Вікторія ( )
Номінація 9 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Fylenko Yaroslava ( )
2 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Sushko Veronika ( )
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Vardanyan Evgenia ( )
4 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Іванова Олександра ( )
5 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Івахненко Ярослава ( )
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Барабуха Ганна ( )
7 Марка Європейського зразка
Баранська Марія ( НВК «Ерудит" )
8 Літак в західному мареві
Бойченко Артем ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
9 Марка "Міжнародний день цивільної авіації"
Боровік Нікіта ( НВК «Ерудит" )
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Буць Марія ( Гімназія біотехнологій №177 )
11 Марка
Веселовська Софія ( НВК «Ерудит" )
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Вовченко Аліна ( )
13 7 грудня - Міжнародний день цивільної авіації
Воробйова Катерина ( НВК «Ерудит" )
14 МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ
Віолетта Нгуен ( )
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гапанович Ольга ( )
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гарбар Владислав ( )
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гвоздіковська Ксенія ( )
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Головащенко Марина ( НВК «Ерудит" )
19 марка
Горовий Володимир ( НВК «Ерудит" )
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гура Софія ( )
21 День авiації
Дар`я Куроченко ( Гімназія біотехнологій №177 )
22 МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ
Довбиш Катерина ( Команда ліцею "Престиж" )
23 марка
Дунас Юстина ( НВК «Ерудит" )
24 Міжнародний день цивільної авіації
Кибенко Карина ( )
25 Марка
Киричук Артем ( )
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Клименко Максим ( ліцей 142 )
27 День Міжнародної Авіації
Колосюк Иван ( )
28 Міжнародний день цивільної авіації
Корж Катерина ( Команда ліцею "Престиж" )
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Корольов Ілля ( )
30 7 грудня - День цивільної авіації
Корочкова Анастасія ( )
31 Макет поштової марки
Костенко Дар`я ( Спеціалізована школа №173 )
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кравченко Лилия ( )
33 Марка
Кравченко Тамара ( Гімназія біотехнологій №177 )
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Крутько Викторія ( )
35 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Кудас Лідія ( )
36 Запізнення
Лень Сергій ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Любомирська Катерина ( )
38 Міжнародний день цивільної авіації
Лясківській Андрій СЗШ №12 ( )
39 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Макарова Ольга ( )
40 7 грудня - Марка
Максимов Єгор ( НВК «Ерудит" )
41 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Малевицька Аліна ( )
42 МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ
Мельничук Кіріл ( )
43 НАЗВА ПРОЕКТУ
Миколенко Анна ( )
44 День цивільної авіації
Мислицька Анна ( )
45 День авіації
Мірзоєва Анастасія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
46 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Наіста Анастасія ( )
47 7 грудня –Міжнародний день цивільної авіації
Ніна Макарчук ( )
48 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пащенко Поліна ( )
49 Марка
Познахарева Олександра ( Гімназія біотехнологій №177 )
50 «7 грудня –Міжнародний день цивільної авіації»
Пономаренко Григорій ( )
51 Макет поштової марки "7 грудня - Міжнародний день цивільної авіації!"
Процюк Анастасія ( )
52 НАЗВА ПРОЕКТУ
Расніцька Олена ( )
53 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Руденко Анна ( )
54 Марка до дня цивільної авіації
Рябушенко Маргарита ( НВК «Ерудит" )
55 НАЗВА ПРОЕКТУ
дидур алла ( )
56 МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ
Самко Крістіна ( )
57 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Скляренко Вікторія ( )
58 7 грудня –Міжнародний день цивільної авіації
Соколова Валерия ( )
59 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Сологуб Марія ( )
60 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Стахурський Антон ( )
61 Міжнародний день цивільної авіації
Степаненко Настя ( )
62 Міжнародний день цивільної авіації
Степанец Лиза ( )
63 Ідучи до мрій
Степаник Марія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
64 НАЗВА ПРОЕКТУ
Трусюк Анастасія ( )
65 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тєрчкоєва Тетяна ( ліцей 142 )
66 7 грудня - Міжнародний день цивільної авіації
Урсу Валерія ( НВК «Ерудит" )
67 НАЗВА ПРОЕКТУ
Форостовець Марія ( )
68 7 грудня - День Міжнародної цивільної авіації
Франк Александра, СЗШ №12, 9 клас ( )
69 НАЗВА ПРОЕКТУ
Харченко Даша ( Гімназія біотехнологій №177 )
70 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Хомутська Анастасія ( )
71 НАЗВА ПРОЕКТУ
Хруник Дмитро ( )
72 НАЗВА ПРОЕКТУ
Хулап Олександра ( )
73 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ціпоренко Єлизавета ( )
74 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шконда Андрій ( )
75 НАЗВА ПРОЕКТУ
Щур Євгеній ( )
76 Макет поштової марки
Юріна Вікторія ( Спеціалізована школа №173 )
77 НАЗВА ПРОЕКТУ
Юсупов Михайло ( )
78 Міжнародний день цивільної авіації
Юхимець Вікторія ( )
79 МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ
федорченко марія ( )
Номінація 9 клас, поза віковими категоріями
80 Марка
noname ( )
81 НАЗВА ПРОЕКТУ
Адміністратор ( )
82 Марка Цаги -1ЕА
Жураківська Дар’я ( )
83 День цивільної авіації
Кобець Дар’я ( )
84 ТУ-104
Кочеткова Олександра ( )
85 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Кузовкіна Любов ( )
86 МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ
Литвиненко Матвій ( )
87 НАЗВА ПРОЕКТУ
Москаленко Марк ( НВК «Ерудит" )
88 НАЗВА ПРОЕКТУ
Саралиев Артём ( )
89 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Ясеніцька Валерія ( )
Номінація 10 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Фелоненко Олександр ( ліцей 142 )
2 ХІМІЯ 10 КЛАС
AVRAMCHUK ARTEM ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Baturov Illia ( )
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Kovalchuk Anna ( )
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Protsenko Nazar ( )
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
rgwt6uyhweryh5 iudfgrah ( )
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Voznyuk Konstantin ( )
8 Підручник Хімія
Абдулла Софія ( )
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Антоненко Макар ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
10 Хімія 10
Бальсанко Анна ( )
11 Макет обкладинки підручника 10 класу з хімії
Батраков Андрей ( )
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бондаренко Варвара ( )
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бут Артем ( )
14 Підручник Хімія
Варійчук Анастасія ( 10А )
15 ХІМІЯ
Ветер Вика ( )
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Вознюк Костя ( )
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Волкова Анастасія ( )
18 Хімія 10 клас
Вітюк Сергій ( )
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ганік Данило ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Грабовська Олена ( )
21 Хімія 10 клас
Грикун Оля ( )
22 Обкладинка з Хімії Гулай.Н
Гулай Анастасія ( )
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дашкевич Дар`я ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
24 Обкладинка
Декунов Євгеній ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
25 Хімія
Демченко Катерина ( НВК «Ерудит" )
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Демченко Катерина ( НВК «Ерудит" )
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дигас Богдан ( )
28 Макет обкладинки підручника з хімії
Дубенюк Ярослав ( Спеціалізована школа №173 )
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дудченко Тарас ( )
30 Хімія 10
Дідович Юлія ( )
31 Підручник з Хімії 10 клас
Заболотня Марина ( НВК «Ерудит" )
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Захарченко Ліза ( )
33 Обкладинка хімія
Казновський Антон ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
34 Chemestry book
Калинин Стас ( )
35 Макет обкладенки з хімії
Кириллова Аня ( )
36 Підручник Хімія
Кирєєва Влада ( )
37 Хімія 10 клас
Книга Артем ( )
38 Підручник хімії
Козаківскька Віра ( )
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кокша Максим ( )
40 Підручник 10-го класу хімія
Котик Марьяна ( )
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Куксюк ВЛАД ( )
42 хiмiя 10
Купрієнко Оля ( )
43 Підручник Хімія
Лисенко Дарія ( 10А )
44 Chemistry 10 class
Литвин Антон ( )
45 Хімія 10
Литвинов Давид ( )
46 Хімія 10 класс
Лищинська Maha ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
47 Хімія. 10 клас
Любко Даниил ( Гімназія біотехнологій №177 )
48 макет обкладинки для підручника з хімії 10 клас
Ляпунова Олександра ( )
49 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мартинова Марія ( )
50 Підручник з Хімії 10 клас
Марцун Ірина ( НВК «Ерудит" )
51 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мачулко Тимур ( )
52 НАЗВА ПРОЕКТУ
Медведцький Костя ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
53 хімія 10 клас
Мельник Ольга ( Спеціалізована школа №173 )
54 Цікава Хімія
Муляр Ігор ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
55 Макет підручника з хімії
Мітленко Марія ( )
56 НАЗВА ПРОЕКТУ
Назаренко Іван ( )
57 Обкладинка хімія
Олінеченко Діана ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
58 Обкладинка
Орнатський Вадим ( )
59 Обкладинка хімія 10 клас
Плиско Єлизавета ( )
60 НАЗВА ПРОЕКТУ
Прихно Илья ( )
61 Обкладинка підручника з хімії 10 клас
Процюк Анастасія ( )
62 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пшеничная Мария ( )
63 Chemisrty 10 FORM
Пічугін Олександр ( )
64 НАЗВА ПРОЕКТУ
Савельєва Анастасія ( )
65 НАЗВА ПРОЕКТУ
Самойленко Дар`я ( )
66 Хімія
Середа Настя ( )
67 Хімія 10
Серицан Анастасія ( )
68 Підручник з хімії 10 клас
Скоробогатов Станіслав ( )
69 Chemistry
Смуток Анна ( )
70 Соболевський Гліб "Підручник з Хімії 10 клас"
Соболевський Гліб ( )
71 _НАЗВА ПРОЕКТУ
Стайловський Олександр ( )
72 ХІМІЯ 10 клас
Сухенко Богдан ( )
73 Макет обкладинки підручника 10 класу з хімії
Тарасюк Марина ( )
74 Хімія10
Філоненко Влад ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
75 НАЗВА ПРОЕКТУ
Хребет Валентина ( )
76 НАЗВА ПРОЕКТУ
Хруник Дмитро ( )
77 НАЗВА ПРОЕКТУ
Хрішу Дмитро ( )
78 ХІМІЯ 10 клас
Цимбалістов Ярослав ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
79 Хімія (начебто) 10 клас
Чайковская Катюша ( Гімназія біотехнологій №177 )
80 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чиж Лиза ( )
81 Обкладинка підручника з хімії
Чудновська Дар’я ( Спеціалізована школа №173 )
82 химия 10
Шевчук Вероніка ( Гімназія біотехнологій №177 )
83 10 клас. Хімія
Шестакова Валерия ( Гімназія біотехнологій №177 )
84 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шкурина Віка ( )
85 Хімія 10
Штріккер dindin28 ( )
86 Обкладинка підручника з Хімії для 10 класу
Щеголєва Ніка ( Команда ліцею "Престиж" )
87 НАЗВА ПРОЕКТУ
Яверовська Анна ( )
Номінація 10 клас, поза віковими категоріями
88 хімія 10 клас обкладинка
no name ( )
89 НАЗВА ПРОЕКТУ
Mytrofanova Maria ( )
90 НАЗВА ПРОЕКТУ
Адміністратор ( )
91 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кириллова Катерина ( )
92 Хімія 10 клас
Колесник Анна ( )
93 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мельничук Алёна ( )
Номінація 11 клас, від 10 до 18 років включно
1 Petshop
Cиз Олександра ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
2 Disney Petshop
Valia Smahliuk ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 Зоомагазин
Абдуллаєва Есміра ( НВК «Ерудит" )
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бiлецька Юлiя ( )
5 Зоомагазин
Богданович Анастасія ( НВК «Ерудит" )
6 Зоомагазин
Бондаренко Дар`я ( НВК «Ерудит" )
7 Макет Зоомагазину
Брухаль Влад ( )
8 ЗOOМАГАЗИН
Вербовська Вероніка ( )
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Войнова Лена ( )
10 ЗООМАГАЗИН
Вікторія Троїцька ( )
11 Зоомагазин
Вінокур Анастасія ( НВК «Ерудит" )
12 Шаблон зоомагазину
Гармаш Валерія ( НВК «Ерудит" )
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Годовікова Єлізавета ( )
14 зоомагазин
Гриців Влад ( )
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Данилевич Олександр ( )
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Згалат-Лозинська Наталія ( )
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Иванова Ольга ( )
18 зоомагазин
Карасик Сарра ( )
19 Макет сайту
Кирильцев Кирилл ( )
20 Зоо Магазин
Ковалева Анна ( )
21 шаблон сайту «Зоомагазин»
Лебедєва Марина ( )
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лемешко Оля ( )
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лихачева Полина ( )
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мартинова Марія ( )
25 ZooShoop
Натарова Дарина ( НВК «Ерудит" )
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Орнатський Вадим ( )
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Процюк Анастасія ( )
28 Зоомагазин
Пухілей Андрій ( Команда ліцею "Престиж" )
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ревурко Александра ( )
30 Дуууже неординарний Зоомагазин
Сидорова Яна ( Гімназія біотехнологій №177 )
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Стайловський Олександр ( )
32 Зоомагазин
Старостенко Василь ( )
33 Проект САЙТУ
Струц Євгенія ( 11А )
34 Зоомагазин
Траузер Галина ( НВК «Ерудит" )
35 Зе Звір
Філіна Анна ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
36 3oofeed
Харлан Олег ( НВК «Ерудит" )
37 Зоомагазин
Холодова Олександра ( НВК «Ерудит" )
38 Шаблон сайту «Зоомагазин»
Хромець Сніжана ( )
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
Хруник Дмитро ( )
40 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чіжова Анна ( )
42 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чілочі Данііл ( )
43 НАЗВА ПРОЕКТУ
Швець Анастасія ( )
44 Зоомагазин
Швецькова Варвара ( НВК «Ерудит" )
45 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевченко Юлія ( )
46 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шефталович Аліна ( )
Номінація 11 клас, поза віковими категоріями
47 НАЗВА ПРОЕКТУ
Адміністратор ( )

ОБГОВОРЕННЯ:
2018-12-07 14:56 Антон Казновський:
Всем привет :3;3
2018-12-07 15:02 Куроченко Дар`я:
приветик)
2018-12-07 15:07 Катюша Чайковская:
приветик
2018-12-07 15:12 dindin28 Штріккер:
а если я всё в фотошопе делал, то не защитають?
2018-12-07 15:17 Дар`я Дашкевич:
го за йогуртом
2018-12-07 16:08 Тарас Дудченко:
Диньдинь на месте
2018-12-07 16:25 Андрей Кривенко:
Мaкс ты тут?
2018-12-07 16:25 Ярослав Поспішний:
Битва Мирослави з ведмедицею
2018-12-07 16:40 Никита Крутий:
приветос с вами никитос
2018-12-07 16:47 Олександр Громовий:
Усім доброго дня! Успіхів у Олімпіаді. Якщо у когось будуть проблеми з завантаженням/інтернетом - після закінчення конкурсу протягом години вчителі дітей мусять відправити на пошту ITАрени файл з роботою учня, що не прикріпилася.
2018-12-07 17:10 марія федорченко:
мойонееззззз
2018-12-07 17:37 Валерия Шестакова:
здароваааа
2018-12-07 18:25 Софія Діхтярук:
Как ожно отправить роботу єсли не смог потвердить участвие
2018-12-07 18:35 Євгеній Декунов:
всем привет!
2018-12-07 18:56 Софія Пластун:
Не могук отпаравть !!!!!!!
2018-12-07 20:03 Аліна Пересунько:
Всем приветик тот кто зашёл~