Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2017
Рівень змагання:
4
Термін проведения:
від 2017-12-22 10:00
до  2017-12-22 14:00
Вікова категорія:
Від 0 до 18

Додано запаролений архів із завданням (його можна скачати за цим посиланням http://it-arena.org//files/attachment/web_2017.rar)

Пароль до архіву: crypto_web

 

Важливе уточнення до правил з Веб-Дизайну
(проекти, які не задовольняють цим вимогам будуть дискваліфіковано):

  • Використання матеріалів, які не входять в архів з заданням суворо ЗАБОРОНЕНО!
  • Використання бібліотек на кшталт jquery ЗАБОРОНЕНО!
  • Архів сайту має не перевищувати 15 МБ.

 

ІНСТРУКЦІЯ З ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАД СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ НА ПОРТАЛІ IT-АРЕНА

Для того щоб прийняти учать у конкурсі необхідно:

  • Бути зареестрованим на порталі http://it-arena.org/
  • Підтвердити свою участь  до початку конкурса (до 10:00 22 грудня 2017)
  • У випадку складнень звертатить на пошту info@it-arena.org

УВАГА! Учасниками цього конкурсу можуть бути лише учні навчальних закладів Солом'янського району м.Києва.

номінації
10-18 Номінація Тема робіт Вимоги Подача робіт
0
6 клас     Зареєструватися
1
7 клас     Зареєструватися
2
8 клас     Зареєструватися
3
9 клас     Зареєструватися
4
10 клас     Зареєструватися
5
11 клас     Зареєструватися


Номінація: 6 клас


Номінація: 7 клас


Номінація: 8 клас


Номінація: 9 клас


Номінація: 10 клас


Номінація: 11 клас


роботи
Робота 1 етап Статус Технологія IT-бали
Номінація 6 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Безейко Дар`я ( Гімназія біотехнологій №177 )
2 місце WEB-технології  2
2 Віртуальна реальність
Громовий Іван ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце WEB-технології  3
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ефремова Мария ( )
  WEB-технології 
4 VR
Захарченко Евгеній ( )
  WEB-технології 
5 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Коваль Максим ( )
  WEB-технології 
6 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Колесник Iлля ( )
1 місце WEB-технології  3
7 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Мельник Катерина ( )
3 місце WEB-технології  1
8 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Піщимуха Валерія ( )
1 місце WEB-технології  3
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Халимоненко Назар ( )
  WEB-технології 
10 Про віртуальну реальність_
Хмелевський Олексій ( Спеціалізована школа №52 )
  WEB-технології 
Номінація 6 клас, поза віковими категоріями
11 VR
Шашенко Данило ( )
  WEB-технології 
Номінація 7 клас, поза віковими категоріями
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Данил Максимов ( )
  WEB-технології 
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Богущенко Саша ( )
  WEB-технології 
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Громницький Артем ( )
  WEB-технології 
4 VR
Костянтин (ліцей№142) Кашталяр ( )
  WEB-технології 
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Селезньов Никита ( )
  WEB-технології 
6 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Шаповалов Вячеслав ( )
1 місце WEB-технології  3
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шашенко Данило ( )
  WEB-технології 
Номінація 7 клас, від 10 до 18 років включно
8 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Гаврилко Олег ( )
3 місце WEB-технології  1
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Георгій Пархоменко ( Гімназія біотехнологій №177 )
  WEB-технології 
10 Основні поняття про віртуальну реальність
Голуб Михайло ( )
3 місце WEB-технології  1
11 Віртуальна реальність
Горбач Лідія ( )
1 місце WEB-технології  3
12 VR
Гречка Артем ( )
1 місце WEB-технології  3
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Жарков Дарій ( Гімназія біотехнологій №177 )
  WEB-технології 
14 VR
Жеребко Кирилл ( 7А )
  WEB-технології 
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Захарченко Евгеній ( )
  WEB-технології 
16 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Климчук Алиса ( )
3 місце WEB-технології  1
17 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Князєв Данило ( )
3 місце WEB-технології  1
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Корольова Марина ( )
  WEB-технології 
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кудас Ольга ( )
  WEB-технології 
20 Віртуальна реальність
Ланда Анна ( )
2 місце WEB-технології  2
21 Device for VR
Матика Ігор ( Гімназія біотехнологій №177 )
2 місце WEB-технології  2
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Плужник Альбіна ( )
  WEB-технології 
23 Використання VR
Політикін Іван ( )
  WEB-технології 
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Примаченко Илля ( )
  WEB-технології 
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Прокопішин Олексій ( )
  WEB-технології 
26 Віртуальна реальність
Пьонушкін Володимир ( )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тотіев Михайло ( )
  WEB-технології 
28 VR
Фурман Егор ( )
  WEB-технології 
29 VR
Чебанов Андрій ( )
  WEB-технології 
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шагінян Анастасія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  WEB-технології 
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Юхименко София ( )
  WEB-технології 
Номінація 8 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Nikita ( )
  WEB-технології 
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Gutsenko Kirill ( )
3 місце WEB-технології  1
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Titov Vlad ( )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
4 ROBOTERTECHNIK
Бойко Карина ( Гімназія біотехнологій №177 )
  WEB-технології 
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Буць Марія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  WEB-технології 
6 Robot
Гавриленко Ігор ( )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
7 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Годжен Каан ( )
3 місце WEB-технології  1
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дар`я Куроченко ( Гімназія біотехнологій №177 )
  WEB-технології 
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дяченко Михайло ( )
1 місце WEB-технології  3
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ермоленко Максим ( )
1 місце WEB-технології  3
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Калюжко Матвей ( )
  WEB-технології 
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Коваленко Анна ( )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кодлубовський Кіріл ( )
3 місце WEB-технології  1
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Корольов Ілля ( )
2 місце WEB-технології  2
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кравченко Лилия ( Гімназія біотехнологій №177 )
  WEB-технології 
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кривоус Максим ( Гімназія біотехнологій №177 )
  WEB-технології 
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кузнецов Ярослав ( )
  WEB-технології 
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кірін Олег ( )
3 місце WEB-технології  1
19 Бойові роботи та робототехніка
Лисенко Вадим ( )
  WEB-технології 
20 Робототехніка
Манов Дмитро ( )
  WEB-технології 
21 WarRobots
Мельничук Кіріл ( )
  WEB-технології 
22 Робототехніка
Миколенко Анна ( )
3 місце WEB-технології  1
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Назаренко Максим ( Гімназія біотехнологій №177 )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Найда Даніїл ( Команда ліцею "Престиж" )
  WEB-технології 
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Приходько Юрій ( )
  WEB-технології 
26 Робототехніка
Приходько Юрій ( )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Раков Богдан ( )
3 місце WEB-технології  1
28 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Рибак Іван ( )
  WEB-технології 
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
дидур алла ( )
  WEB-технології 
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Санкіна Софья ( )
  WEB-технології 
31 Роботи – сучасне та майбутнє
Солодюк Андрій ( )
  WEB-технології 
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Стахурський Антон ( )
2 місце WEB-технології  2
33 Сайт - «Роботи - сучасне та майбутнє»
Стецюк Мирослав ( )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сіденко Олександр ( )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Харченко Дар`я ( Гімназія біотехнологій №177 )
  WEB-технології 
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Хубашвілі Богдан ( )
3 місце WEB-технології  1
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Черножуков Кирилл ( )
  WEB-технології 
38 Робототехніка
Чібісов Єгор ( )
  WEB-технології 
39 Robotics
Шконда Андрій ( )
2 місце WEB-технології  2
40 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Ясинецький Єгор ( )
3 місце WEB-технології  1
Номінація 8 клас, поза віковими категоріями
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кузовкіна Любов ( )
  WEB-технології 
42 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Тимофеев Валерий ( )
2 місце WEB-технології  2
Номінація 9 клас, від 10 до 18 років включно
1 Роботи
Вова ( )
  WEB-технології 
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Avanesov Tigran ( )
  WEB-технології 
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Doroshenko Misha ( )
1 місце WEB-технології  3
4 Робототехніка
Lichenko Denis ( CIT )
  WEB-технології 
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Zelenko Ilya ( )
  WEB-технології 
6 Роботи - сучасне та майбутнє
Будзинський Артем ( )
  WEB-технології 
7 Роботи – сучасне та майбутнє
Будкевич Володимир ( )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Вавілов Ілля ( Гімназія біотехнологій №177 )
2 місце WEB-технології  2
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гуров Данил ( )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дзюба Павло ( )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
11 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Дубенюк Ярослав ( )
  WEB-технології 
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ерсин Евгений ( )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Завгородній Ілля ( )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Калашник Михайло ( )
  WEB-технології 
15 web_robot
Ковзун Сергій ( )
  WEB-технології 
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Корженко Ян ( Спеціалізована школа №52 )
  WEB-технології 
17 Робототехніка
Костюк Іван ( )
3 місце WEB-технології  1
18 Роботи – сучасне та майбутнє
Кравчук Владислав ( )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
19 Роботи - сучасне та майбутнє
Кротевіч Вова ( )
  WEB-технології 
20 «Роботи – сучасне та майбутнє»
Левчук Назар ( )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лисюк Павло ( )
  WEB-технології 
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Логвиненко Даша ( )
  WEB-технології 
23 роботи
Ляпунова Олександра ( )
  WEB-технології 
24 Роботи – сучасне та майбутнє
Макаров Іван ( )
3 місце WEB-технології  1
25 Літаки майбутнього
Максимова Аня ( )
  WEB-технології 
26 Робототехніка
Махмуд Абдуль-Фаттах ( )
  WEB-технології 
27 РОБОТИ
Назаренко Іван ( )
  WEB-технології 
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Неівєстна Анастасія ( )
  WEB-технології 
29 Робототехніка
Одінцов Марат ( )
  WEB-технології 
30 Робототехніка
Окончук Віктор ( )
  WEB-технології 
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Олексевич Данило ( Гімназія біотехнологій №177 )
  WEB-технології 
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Перекупко Артем ( )
  WEB-технології 
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ратманский Максим ( )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Самко Кирил ( )
  WEB-технології 
35 Robotics
Свирид Никита ( )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
36 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Суміна Маргарита ( )
  WEB-технології 
37 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Удовика Анастасия ( )
1 місце WEB-технології  3
38 Робототехніка - зараз і в майбутньому
Фещенко Микита ( )
  WEB-технології 
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
Філоненко Влад ( )
  WEB-технології 
40 Бойові роботи
Черниш Володимир ( CIT )
1 місце WEB-технології  3
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Якушевсвкий Илья ( )
2 місце WEB-технології  2
Номінація 9 клас, поза віковими категоріями
42 НАЗВА ПРОЕКТУ
Gapko Gleb ( )
  WEB-технології 
Номінація 10 клас, від 10 до 18 років включно
1 Bitcoin_site
Юрій ( )
  WEB-технології 
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Chub Illya ( )
  WEB-технології 
3 Info about BTC
Ischenko Dima ( )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
4 Crypto-currency
Romanchenko Dima ( )
  WEB-технології 
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Баслов`як Микита ( )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Биленко Данил Биленко ( )
  WEB-технології 
7 Біткоін
Брухаль Влад ( )
  WEB-технології 
8 BTC
Гриців Владислав ( )
  WEB-технології 
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Данилевич Олександр ( )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ерсин Евгений ( )
  WEB-технології 
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Еханурова Тетяна ( )
  WEB-технології 
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Завгородній Ілля ( )
  WEB-технології 
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Карасик Сарра ( )
  WEB-технології 
14 Кріптовалюти
Козицкий Борис ( )
  WEB-технології 
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Корчук Дмитрій ( )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Косенко Настя ( )
  WEB-технології 
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Костенко Марк ( )
  WEB-технології 
18 Крипто-Валюти
Крючков Дмитро ( )
  WEB-технології 
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лебідь Данило ( )
  WEB-технології 
20 Світ криптовалют
Ляшенко Денис ( Спеціалізована школа №52 )
2 місце WEB-технології  2
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мартинова Марія ( )
  WEB-технології 
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Микола Кравченко ( )
  WEB-технології 
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ремез Сергій ( Спеціалізована школа №52 )
  WEB-технології 
24 Біткойн
вадіс даниил ( 9А )
  WEB-технології 
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Самко Кирил ( )
  WEB-технології 
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Самусенко Ліза ( )
  WEB-технології 
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сидорова Яна ( Гімназія біотехнологій №177 )
  WEB-технології 
28 Кріптовалюта. Біткоін
Твердохлебов Денис ( )
  WEB-технології 
29 Crypto
Цахло Єдуард ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  WEB-технології 
30 Криптовалюта_
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце WEB-технології  3
31 Криптовалюта
Шапенко Данило ( 10А )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевченко Владимир ( )
3 місце WEB-технології  1
33 Криптовалюти
Шевченко Юлія ( )
  WEB-технології 
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шпильовий Кирило ( )
  WEB-технології 
35 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Шушарин Андрей ( )
2 місце WEB-технології  2
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Щегельський Глеб ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  WEB-технології 
37 BITCOIN | Company
Ющенко Ярослав ( )
3 місце WEB-технології  1
38 НАЗВА ПРОЕКТУ
Якименко Андрiй ( )
1 місце WEB-технології  3
Номінація 10 клас, поза віковими категоріями
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дворніченко Володимир ( )
  WEB-технології 
Номінація 11 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Fedorenko Alex ( )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Porokh Viktor ( )
  WEB-технології 
3 BTChain
Porokh Viktor ( )
  WEB-технології 
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Romanenko Artem ( )
2 місце WEB-технології  2
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Schary Egor ( )
  WEB-технології 
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Sirenco Olexiy ( )
  WEB-технології 
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Івхненко Сергій ( )
  WEB-технології 
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Алексанов Варда ( )
  WEB-технології 
9 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Бутенко Костянтин ( )
1 місце WEB-технології  3
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Валерій Пискун ( )
  WEB-технології 
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Васильєва Тетяна ( )
  WEB-технології 
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гончарова Наталия ( )
  WEB-технології 
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дубченко Любов ( )
  WEB-технології 
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Зайцев Кирило ( )
2 місце WEB-технології  2
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Камінський Андрій ( )
  WEB-технології 
16 Криптосайт
Кметь Максим ( )
  WEB-технології 
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Копітчук Павло ( )
  WEB-технології 
18 Біткоін
Корнійчук Єгор ( )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Корнійчук Тетяна ( )
  WEB-технології 
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Костенко Марк ( )
  WEB-технології 
21 Криптовалюта
Кучер Костя ( )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Логвинчук Олександра ( Гімназія біотехнологій №177 )
  WEB-технології 
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лялін Ігор ( )
  WEB-технології 
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Максимчук Володимир ( )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Налбандян Єлизавета ( Гімназія біотехнологій №177 )
  WEB-технології 
26 Криптовалюта
Наумчук Максим ( )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
27 Криптовалюта.
Нгієм Лонг ( )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Орлик Диана ( )
  WEB-технології 
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Орлюк Христина ( )
  WEB-технології 
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ошмяга Владислав ( )
  WEB-технології 
31 Криптовалюта - Грошова революція
Петрик Ярослав ( )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Попелюк Микола ( )
  WEB-технології 
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Самко Кирил ( )
  WEB-технології 
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Серьогін Кирил ( )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сохацька Софія ( )
  WEB-технології 
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Філатов Герман ( )
  WEB-технології 
37 Кріптовалюта. Біткоін
Цепа Олексій ( )
  WEB-технології 
38 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чалий Олексій ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  WEB-технології 
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чубарова Анастасія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  WEB-технології 
40 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шпитчук Діана ( )
2 місце WEB-технології  2
Номінація 11 клас, поза віковими категоріями
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
  WEB-технології 
42 Кріптовалюта. Біткоін
Ponomarev Nikita ( )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
43 НАЗВА ПРОЕКТУ
Raccoon Alisa ( )
Дискваліфіковано WEB-технології  0
44 НАЗВА ПРОЕКТУ
Горин Дмитрий ( )
  WEB-технології 
45 Криптовалюти
Киричков Дмитро ( )
1 місце WEB-технології  3

НОВА СТАТТЯ
2017-11-19 Автор: 1
 
ОБГОВОРЕННЯ:
2017-11-26 15:01 Arsen Snitsar:
А що треба зробити? Що таке web-дизайн?
2017-12-20 16:43 Адміністратор:
Нужно разработать сайт на заданную тему. Тема и подробное задание появится в момент начала олимпиады.
2017-12-21 19:31 Illya Chub:
А якими шрифтами для форматування тексту можна буде користуватись? Вони будуть у архіві з завданням яи можна користуватись тими що є у Windows/Linux?
2017-12-22 09:34 Viktor Porokh:
Адміни, не могли б ви видалити моє прізвище зі списку 10 класс, бо я випадково підтвердив там участь, і друге в 11 классі, бо там в мене стоїть не той профіль, тобто не цей
2017-12-22 09:40 Олександр Громовий:
Доброго дня усім учасникам! Бажаю успішного вирішення олімпіадного завдання! Якщо якісь запитання чи проблеми - пишіть у цю стрічку. Вікторо Порох - видалили Ваш проект з списку 10-ого класу.
2017-12-22 10:31 Володимир Максимчук:
Бібліотеку css використовувати можна?
2017-12-22 10:54 Олександр Громовий:
Ні js ні css бібліотеки використовувати не можна. Такі роботи будуть дискваліфіковані.
2017-12-22 11:27 Олександр Громовий:
js можна, але без будь-яких бібліотек
2017-12-22 11:42 Viktor Porokh:
Чи є обмеження на назви файлів або папок, наприклад папка с фото - `images`?
2017-12-22 12:08 Максим Наумчук:
А куда результаты грузить?
2017-12-22 12:20 Олександр Громовий:
Папку з сайтом необхідно заархівувати, потім перейти на сторінку свого проекту і на цій сторінці завантажити прев`ю першої сторінки і архів.
2017-12-22 12:28 Максим Наумчук:
Спасибо
2017-12-22 12:51 Дар`я Безейко:
Доброго дня, я не можу перейти до проекту,роботу виконала, що робити?
2017-12-22 12:56 Ігор Матика:
Когда сдавать нужно?
2017-12-22 13:03 Олександр Громовий:
Дар`я - ви не підтвердили вчасно участь, тому і не можете перейти до проекту. Надсилайте проект с особистими даними на пошту info@it-arena.org
2017-12-22 13:04 Олександр Громовий:
Завантажити проект необхідно до 14:00
2017-12-22 13:25 Дар`я Безейко:
Добре, дякую!!!
2017-12-22 13:29 Анастасія Неівєстна:
задоволення
2017-12-22 13:32 Дмитро Киричков:
Що треба писати в описы роботи?
2017-12-22 13:32 Дмитро Киричков:
Описі*
2017-12-22 13:37 Максим Наумчук:
Да, хороший вопрос
2017-12-22 13:41 Илья Якушевсвкий:
+
2017-12-22 13:45 Олександр Громовий:
В описі вкажіть навчальний заклад, клас, програмне забезпечення, яке використовувалося для виконання проекту.
2017-12-22 13:46 Vlad Titov:
а можна відправити файл в rar
2017-12-22 13:48 Vlad Titov:
вибачаюсь
2017-12-22 13:48 Vlad Titov:
побачив
2017-12-22 13:48 Максим Наумчук:
Так можно или нет?
2017-12-22 14:13 Олександр Громовий:
Відправляти необхідно саме в архіві rar + превью першої сторінки. На сторінці проекту уважно читайте інструкції при завантаженні
2017-12-22 21:17 Максим Наумчук:
Какие критерии про оценке работы?
2017-12-22 21:20 Максим Наумчук:
при*
2017-12-29 17:22 Ярослав Ющенко:
Шапенко Данило ( 10А ) - Цікава причина дискваліфікації
2017-12-30 16:51 Ілля Завгородній:
Завгородній Ілля(ФМ-21)-Цікавить причина дискваліфікації. (В роботі були виконані всі завдання та не порушено умови участі). Чекаю на вашу відповідь.Дякую.
2017-12-30 18:58 Ярослав Петрик:
Те саме! Не розумію причину дискваліфікації мого проекту, адже всі вимоги були виконані (навіть з минулого року, накшталт форматування тексту, катогиризоції файлів, опису роботи та ін.). Я не використовував жодних додаткових бібліотек/стороннього матеріалу! Весь код був написаний мною, та не був "вкраденим"!
2017-12-30 19:25 Лонг Нгієм:
+
2017-12-30 23:52 Мирослав Стецюк:
Причина дискваліфікації?
2017-12-31 15:50 Юрій Приходько:
Так, цікавить причина дискваліфікації.
2018-01-09 09:44 Адміністратор:
По всем вопросам касательно судейства (в том числе и дисквалификации) просьба обращаться в Научно-методический центр Соломенского района https://solom-nmc.jimdo.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE-%D0%BD%D0%B0%D1%81/%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BA%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0/