Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017
Рівень змагання:
4
Термін проведения:
від 2017-12-08 15:00
до  2017-12-08 19:00
Вікова категорія:
Від 10 до 18

Усі роботи будуть перевірятися на плагіат - проекти учасників мають бути виконані самостійно, без копійювання вже існуючих малюнків з інтернету.

ІНСТРУКЦІЯ З ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАД СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ НА ПОРТАЛІ IT-АРЕНА

Для того щоб прийняти учать у конкурсі необхідно:

  • Бути зареестрованим на порталі http://it-arena.org/
  • Підтвердити свою участь  до початку конкурса (до 15:00 8 грудня 2017)
  • У випадку складнень звертатить на пошту info@it-arena.org

Завдання, розробити роботу на тему:

6 клас: створити ілюстрацію до казки Карло Коллоді «Піноккіо».

7 клас: створити обкладинку до збірки творів українського письменника Леоніда Івановича Глібова – «Байки Глібова»
(до 190 річчя від дня народження письменника (05.04.1827р.–10.10.1893р.))

8 клас: створити листівку «10 листопада – Всесвітній День науки».

9 клас: створити макет поштової марки України: «Подорож на Різдво».
(Укрпошта оголошує відкритий Всеукраїнський конкурс серед професійних художників, художників-початківців та дизайнерів на створення ескізів поштових марок «З Різдвом Христовим!» та «2017 рік – міжнародний рік сталого розвитку туризму» (Генеральна Асамблея ООН проголосила 2017 рік – Міжнародним роком сталого розвитку туризму).
Обов’язкові атрибути поштових марок України (згідно зі Статтею 8 Всесвітньої поштової конвенції від 2004 року):
написана кирилицею назва країни — Україна;
написана латиницею назва країни — Ukraina;
малий герб;
номінал (ціна) арабськими цифрами;
перфорація (виконують спеціальними машинами).

10 клас: створити макет альбому репродукцій «Сучасний натюрморт»
Існують пeвні правила оформлeння книги, альбому,  зазвичай вказується  назва книги, видавництво, рік видавництва, ілюстрація.

11 клас: створити макет соціального плакату (білборду) допомоги безпритульним тваринам  — «Відкрий своє серце».

 

Допустиме програмне забезпечення:

1. GIMP (GNU Image Manipulation Program) — безкоштовний аналог Adobe Photoshop на http://www.gimp.org/
2. GIMPshop — модифікація GIMP у напрямку максимального наближення до інтерфейсу Adobe Photoshop на http://gimpshop.com/
3. Inkscape — безкоштовний аналог CorelDraw на http://inkscape.org/
4. Microsoft Paint 
5. Microsoft Paint.Net 
6. Blender
7. Krita - бескоштовний гафічний редактор https://krita.org/en/download/krita-desktop/

 

Критерії оцінювання:

1. Композиційне рішення (сюжет, ідея, цілісність композиції).
2. Колористичне рішення
3. Виразність художнього образу
4. Дотримання законів перспективи
5. Техніка малюнку
6. Володіння програмним засобом
7. Використання різних стилів
8. Розкриття теми

УВАГА! Учасниками цього конкурсу можуть бути лише учні навчальних закладів Солом'янського району м.Києва.

номінації
10-18 Номінація Тема робіт Вимоги Подача робіт
0
6 клас Піноккіо  
1
7 клас Байки Глібова  
2
8 клас День науки  
3
9 клас Подорож на Різдво  
4
10 клас Сучасний натюрморт  
5
11 клас Відкрий своє серце  


Номінація: 6 клас - Піноккіо


Номінація: 7 клас - Байки Глібова


Номінація: 8 клас - День науки


Номінація: 9 клас - Подорож на Різдво


Номінація: 10 клас - Сучасний натюрморт


Номінація: 11 клас - Відкрий своє серце


роботи
Робота 1 етап Статус Технологія IT-бали
Номінація 6 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Biletskaya Polina ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
boyko makar ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
3 Піноккіо
Cechenev Dima ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
4 Піноккіо
Chayka Valeriya ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
5 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Iванова Софiя ( )
  Комп`ютерна графіка 
6 Піно нг
Kozlovskiy Maksym ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Snitsar Arsen ( )
  Комп`ютерна графіка 
8 Піноккіо
Soroka Kristina ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
9 Піноккіо
Zelenkov Vlad ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
10 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Євгенія Литвиненко ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Євдокимова Карина ( )
  Комп`ютерна графіка 
12 Піноккіо
Багдасарян Назар ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
13 ПІНОККІО
Бакалінська Олександра ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Безкоровайна Маргарита ( )
  Комп`ютерна графіка 
15 Піноккіо
Безсонова Аріна ( )
  Комп`ютерна графіка 
16 Пиноккио выступает
Белобородова Ольга ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
17 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Бойко Кірілл ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
18 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Бондар Дарія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
19 ПІНОККІО
Бондарець Вероніка ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
20 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Вакуленко Ваня ( )
  Комп`ютерна графіка 
21 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Григоренко Ліза ( 6А )
  Комп`ютерна графіка 
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гуменюк Анна ( Команда ліцею "Престиж" )
  Комп`ютерна графіка 
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дегтяренко Кирило ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Демченко Борис ( )
  Комп`ютерна графіка 
25 Піноккіо з компаньйоном
Дем’яненко Денис ( )
  Комп`ютерна графіка 
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дяченко Катерина ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ефремова Мария ( )
  Комп`ютерна графіка 
28 Піноккіо з монетками
Замогильна Анна ( )
Дискваліфіковано Комп`ютерна графіка  0
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Зинченко Степан ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
30 Я - Піноккіо!
Зінов’єва Ольга ( )
  Комп`ютерна графіка 
31 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Капранова Романа ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кириченко Леся ( )
  Комп`ютерна графіка 
33 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кисиленко Дарина ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
34 Бюст піноккіо
Коваленко Саша ( )
  Комп`ютерна графіка 
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ковальчук Анна ( )
  Комп`ютерна графіка 
36 Веселий Піноккіо
Коляда Валерія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
37 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Контовський Андрій ( )
  Комп`ютерна графіка 
38 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Корольова Марина ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
39 Піноккіо
Косовцова Марія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
40 НАЗВА ПРОЕКТУ
Косолап Єва ( )
  Комп`ютерна графіка 
41 ПІНОККІО
Крамаренко Маргарита ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
42 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кропива Марія ( )
  Комп`ютерна графіка 
43 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кудас Ольга ( )
  Комп`ютерна графіка 
44 НАЗВА ПРОЕКТУ
Курьян Анастасия ( )
  Комп`ютерна графіка 
45 Добро та зло
Левченко Поліна ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
46 Пінокіо на галявині
Логвин Маргарита ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
47 Піноккіо
Макаревич Катерина ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
48 Піноккіо
Макогон Таисия ( )
  Комп`ютерна графіка 
49 НАЗВА ПРОЕКТУ
Матюніна Євгенія ( )
  Комп`ютерна графіка 
50 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мац Егор ( )
  Комп`ютерна графіка 
51 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мельник Катерина ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
52 НАЗВА ПРОЕКТУ
Михлик Ева ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
53 НАЗВА ПРОЕКТУ
Науменко Софія ( )
  Комп`ютерна графіка 
54 Піноккіо
Никитяк Илля ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
55 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Німич Катя ( )
  Комп`ютерна графіка 
56 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Орел Катерина ( )
  Комп`ютерна графіка 
57 Пінокіо та золотий ключик
Пелех Милана ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
58 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Пилипчук Ярослав ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
59 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Плужник Альбіна ( )
  Комп`ютерна графіка 
60 Карло Коллоді «Піноккіо».
Пономаренко Владислав ( )
  Комп`ютерна графіка 
61 ПІНОККІО
Піший Єгор ( )
  Комп`ютерна графіка 
62 Пиноккио в морских глубинах
Піщимуха Валерія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
63 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Решетник Дар`я ( )
  Комп`ютерна графіка 
64 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рогоза Софія ( Команда ліцею "Престиж" )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
65 НАЗВА ПРОЕКТУ
ковтун карина ( )
  Комп`ютерна графіка 
66 НАЗВА ПРОЕКТУ
Самир Джелялов ( )
  Комп`ютерна графіка 
67 Карло Коллоді «Піноккіо».
Саєнко Даша ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
68 Новий рік
Сидоров Михайло ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
69 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сидір Діма ( )
  Комп`ютерна графіка 
70 Піноккіо
Собещук Анастасія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
71 НАЗВА ПРОЕКТУ
Солдатов Андрей ( )
  Комп`ютерна графіка 
72 Піноккіо
Сорока Поліна ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
73 Піноккіо
Спорік Олексій ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
74 НАЗВА ПРОЕКТУ
Стефанович Анна ( )
  Комп`ютерна графіка 
75 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Стрельченко Євгеній ( )
  Комп`ютерна графіка 
76 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Сциборська Вероника ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
77 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Сідляренко Ірина ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
78 "Піноккіо"
Тарнавський Mарк ( )
  Комп`ютерна графіка 
79 Піноккіо
Тимошенко Марія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
80 Пино)
Титарчук Марія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
81 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тихонюк Ірина ( )
  Комп`ютерна графіка 
82 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Толмачова Євгенія ( )
  Комп`ютерна графіка 
83 НАЗВА ПРОЕКТУ
Федорчук Сабріна ( )
  Комп`ютерна графіка 
84 Піноккіо у ляльковому театрі
Фролова Марія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
85 Піноккіо
Хрипун Альона ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
86 НАЗВА ПРОЕКТУ
Цесарская Дарья ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
87 "Піноккіо"
Чернобривко Полина ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
88 Піноккіо
Шабанова Анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
89 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Шаповал Адріан ( )
  Комп`ютерна графіка 
90 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шарипіна Олександра ( )
  Комп`ютерна графіка 
91 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Шпортій Олександра ( )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 6 клас, поза віковими категоріями
92 Пінокіо біля будиночку
( )
  Комп`ютерна графіка 
93 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Kelly Grace ( )
  Комп`ютерна графіка 
94 Піноккіо і цвіркун
Галяк Дар’я ( )
  Комп`ютерна графіка 
95 Пінокіо
Грищенко Оскар ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
96 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Довженко Таисия ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
97 НАЗВА ПРОЕКТУ
Діхтіарук Софія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
98 Пінокіо на лугу
Калиниченко Диана ( Гімназія біотехнологій №177 )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
99 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Педченко Юля ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
100 НАЗВА ПРОЕКТУ
Помогаев Николай ( )
  Комп`ютерна графіка 
101 НАЗВА ПРОЕКТУ
Поспешной Ярослав ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
102 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тарасенко Софія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
103 Піноккіо в школу
Шашенко Данило ( )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 7 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ataeva Glasha ( )
  Комп`ютерна графіка 
2 Друзі наші менші
Biletskiy Danylo ( )
  Комп`ютерна графіка 
3 Збірка Глібова
grishenko anton ( )
  Комп`ютерна графіка 
4 Байки Глібова
Ishchenko Ivan ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Malezhyk Volodymyr ( )
  Комп`ютерна графіка 
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Yefimova Daryna ( )
  Комп`ютерна графіка 
7 Байки Глібова
Zadvornyh Bogdana ( )
  Комп`ютерна графіка 
8 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Єфименко Данило ( )
  Комп`ютерна графіка 
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Єфіменко Марія ( )
  Комп`ютерна графіка 
10 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Іван Тишнюк ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
11 БАЙКИ ГЛІБОВА
Андріїшин Богдан ( )
  Комп`ютерна графіка 
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бажан Тимофій ( )
  Комп`ютерна графіка 
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бучинський Андрій ( )
  Комп`ютерна графіка 
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Веселий Богдан ( )
  Комп`ютерна графіка 
15 ОБКЛАДИНКА
Вовк Даня ( )
  Комп`ютерна графіка 
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Войціховський Денис ( )
  Комп`ютерна графіка 
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Воробйова Світлана ( )
  Комп`ютерна графіка 
18 Байки Глібова
Вінцик Анна ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гладський Марк ( )
  Комп`ютерна графіка 
20 Байки Глібова
Горбач Лідія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
21 Байки Глібова
Гречка Артем ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гриза Данііл ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Грушка Анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дубиковский Саша ( )
  Комп`ютерна графіка 
25 Байки Глібова
Зайцева Анна ( )
  Комп`ютерна графіка 
26 Глібов
Зайцева Вікторія ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
27 Байки Глібова
Катрук Катерина ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Коваленко Александра ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
29 БАЙКИ ГЛІБОВА
Козачук Илья ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
30 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кордун Андрій ( )
  Комп`ютерна графіка 
31 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Корнієнко Олександр ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Корнієнко Олександр ( )
  Комп`ютерна графіка 
33 Байки
Красовський Андрій ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кривенко Андрей ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кроон Анастасія ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кузьмук Роман ( )
  Комп`ютерна графіка 
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кулєшов Ілля ( )
  Комп`ютерна графіка 
38 "Байки Глібова"
Кучер Таня ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
39 Байки Глібова
Кучеренко Софія ( )
  Комп`ютерна графіка 
40 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Ланда Анна ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
41 Байки Глібова
Левін Богдан ( )
Дискваліфіковано Комп`ютерна графіка  0
42 НАЗВА ПРОЕКТУ
Логвина Катерина ( )
  Комп`ютерна графіка 
43 Ілюстрація Байки Глібова
Мальцев Олександр ( )
  Комп`ютерна графіка 
44 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мамешева Мадина ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
45 НАЗВА ПРОЕКТУ
Марченко Дмитро ( )
  Комп`ютерна графіка 
46 Байки Леоніда Глібова на світанку
Матреніцька Олександра ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
47 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Мовчан Богдан ( )
Дискваліфіковано Комп`ютерна графіка  0
48 Байки Глібова
Мініна Марія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
49 Байки Глібова
Міхновська Марія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
50 НАЗВА ПРОЕКТУ
Науменко Софія ( )
  Комп`ютерна графіка 
51 книга
Нестеренко Анастасія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
52 Байки Глібова
Очеретян Віра ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
53 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пластун Софія ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
54 НАЗВА ПРОЕКТУ
Попович Віка ( )
  Комп`ютерна графіка 
55 НАЗВА ПРОЕКТУ
Прокопішин Олексій ( )
  Комп`ютерна графіка 
56 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Піголенко Владислава ( )
  Комп`ютерна графіка 
57 Байки Л.Глібова
Пінчук Світлана ( )
  Комп`ютерна графіка 
58 НАЗВА ПРОЕКТУ
Саковская Александра ( )
  Комп`ютерна графіка 
59 НАЗВА ПРОЕКТУ
Саковська Юлія ( Команда ліцею "Престиж" )
  Комп`ютерна графіка 
60 Байки Глібова
Скуратович Роман ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
61 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Слуцка ілона ( )
  Комп`ютерна графіка 
62 Байки Глібова
Соколенко Анастасія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
63 байки Глібова
Старикова Уляна ( )
  Комп`ютерна графіка 
64 НАЗВА ПРОЕКТУ
Толстой Тимофій ( )
  Комп`ютерна графіка 
65 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тотіев Михайло ( )
  Комп`ютерна графіка 
66 Байки Глібова
Тронь Аня ( )
  Комп`ютерна графіка 
67 Байки Глібова
Хлопов Іван ( )
  Комп`ютерна графіка 
68 Байки Глібова
Хоменко Кирил ( )
  Комп`ютерна графіка 
69 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Цюпа Надя ( )
  Комп`ютерна графіка 
70 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шагінян Анастасія ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
71 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевцова Даша ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
72 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шеремета Настя ( )
  Комп`ютерна графіка 
73 НАЗВА ПРОЕКТУ
Яковчук Даша ( )
  Комп`ютерна графіка 
74 Обкладинка до байок Л.Глібова
Яременко Дима ( )
  Комп`ютерна графіка 
75 НАЗВА ПРОЕКТУ
ситдикова лиза ( )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 7 клас, поза віковими категоріями
76 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Богущенко Саша ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
77 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гіясі Каміла ( )
  Комп`ютерна графіка 
78 НАЗВА ПРОЕКТУ
Жук Вікторія ( )
  Комп`ютерна графіка 
79 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Ковтонюк Катя ( )
  Комп`ютерна графіка 
80 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кібрик Євгенія ( )
  Комп`ютерна графіка 
81 Ілюстрація до збірки байок
Малютіна Марина ( )
  Комп`ютерна графіка 
82 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Остапенко Аліна ( )
  Комп`ютерна графіка 
83 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Пащенко Катя ( )
  Комп`ютерна графіка 
84 НАЗВА ПРОЕКТУ
виграненко Дарина ( )
  Комп`ютерна графіка 
85 Байки Глібова
Сологуб Ярослава ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
86 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ткачевська Анна ( Команда ліцею "Престиж" )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 8 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
2 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Fylenko Yaroslava ( )
  Комп`ютерна графіка 
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Krutko Vika ( )
  Комп`ютерна графіка 
4 всесвітній день науки
Slobodenyuk Oleksiy ( )
  Комп`ютерна графіка 
5 Всесвітній День Науки
Troyan Vlad ( )
  Комп`ютерна графіка 
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Євгеній Чупровський ( )
  Комп`ютерна графіка 
7 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Іванова Олександра ( )
  Комп`ютерна графіка 
8 День науки
Іванченко Аліна ( )
  Комп`ютерна графіка 
9 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Івахненко Ярослава ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
10 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Арестенко 0934334939 ( )
  Комп`ютерна графіка 
11 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Барабуха Ганна ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
12 Всесвітній день науки в школі
Буць Марія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
13 Вітання з Днем наук від Альберта
Васильковский Александр ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Васіліса Сергеева ( )
  Комп`ютерна графіка 
15 День науки
Воробйова Катерина ( )
  Комп`ютерна графіка 
16 10 листопада - День Науки
Віолетта Нгуен ( )
  Комп`ютерна графіка 
17 День науки
Гапанович Ольга ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
18 цікава ця наука!!!
Гензіцька Влада ( )
  Комп`ютерна графіка 
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Глеба Андрій ( )
  Комп`ютерна графіка 
20 День науки
Гура Софія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дивнич Карина ( )
  Комп`ютерна графіка 
22 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Добриніна Настя ( )
  Комп`ютерна графіка 
23 з днем знань!
Заєць Олександр ( )
  Комп`ютерна графіка 
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Казмірчук Володиир ( )
  Комп`ютерна графіка 
25 Листівка "10 листопада - Всесвітній День науки"
Калюжко Матвей ( )
  Комп`ютерна графіка 
26 10 листопада-День всіх наук ,святкуймо його!
Каракай Анна ( )
  Комп`ютерна графіка 
27 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Карчевський Даніїл ( )
  Комп`ютерна графіка 
28 День Науки
Катерина Корж ( Команда ліцею "Престиж" )
  Комп`ютерна графіка 
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Катеринюк Анастасія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
30 ДЕНЬ НАУКИ
Кибенко Карина ( )
  Комп`ютерна графіка 
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кобець Дар`я ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
32 Всесвітній день науки
Коваленко Анна ( )
  Комп`ютерна графіка 
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Коз`якова Софія ( )
  Комп`ютерна графіка 
34 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Корольов Ілля ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
35 З днем Науки
Корочкова Анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
36 Day Of Science
Кравченко Лилия ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
37 Всесвітній день науки для учнів
Кравченко Тамара ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
38 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кудас Лідія ( )
  Комп`ютерна графіка 
39 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Ласковенко Елизавета ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
40 НАЗВА ПРОЕКТУ
Любомиська Катерина ( )
  Комп`ютерна графіка 
41 День науки
Лясківській СЗШ №12 Андрій ( )
  Комп`ютерна графіка 
42 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Макарова Ольга ( )
  Комп`ютерна графіка 
43 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Малевицька Аліна ( )
  Комп`ютерна графіка 
44 З Днем науки!
Мислицька Анна ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
45 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Наіста Анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
46 ДЕНЬ НАУКИ
Ніна Макарчук ( )
  Комп`ютерна графіка 
47 НАЗВА ПРОЕКТУ
Олейничук София ( )
  Комп`ютерна графіка 
48 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Пащенко Поліна ( )
  Комп`ютерна графіка 
49 Всесвітній день науки
Познахарева Олександра ( )
  Комп`ютерна графіка 
50 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пономарева Ольга ( )
  Комп`ютерна графіка 
51 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пономаренко Григорій ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
52 Листівка "10 листопада - Всесвітній День науки!"
Процюк Анастасія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
53 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пічугін Олександр ( )
  Комп`ютерна графіка 
54 З Днем науки!
Расніцька Олена ( )
  Комп`ютерна графіка 
55 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Руденко Анна ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
56 День Науки
дидур алла ( )
  Комп`ютерна графіка 
57 ДЕНЬ НАУКИ
Самко Крістіна ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
58 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сергеєва Юліанна ( 8А )
  Комп`ютерна графіка 
59 НАЗВА ПРОЕКТУ
Складный Илья ( Команда ліцею "Престиж" )
  Комп`ютерна графіка 
60 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Скляренко Вікторія ( )
  Комп`ютерна графіка 
61 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Сокол Богдан ( )
  Комп`ютерна графіка 
62 Листівка "10 листопада - Всесвітній День науки"
Соколова Валерия ( )
  Комп`ютерна графіка 
63 День Науки
Сологуб Марія ( )
  Комп`ютерна графіка 
64 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Солонець Ліза ( )
  Комп`ютерна графіка 
65 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Стахурський Антон ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
66 День науки
Степаненко Настя ( )
  Комп`ютерна графіка 
67 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Степанець Єлизавета ( )
  Комп`ютерна графіка 
68 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Сушко Вероніка ( )
  Комп`ютерна графіка 
69 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Урсу Валерія ( )
  Комп`ютерна графіка 
70 День науки
Федорова Ксения ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
71 День науки
Франк Олександра, СЗШ №12, 8 клас ( )
  Комп`ютерна графіка 
72 Всесвітній день науки
Харченко Дар`я ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
73 НАЗВА ПРОЕКТУ
Хомутська Анастасія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
74 НАЗВА ПРОЕКТУ
Худий Влад ( )
  Комп`ютерна графіка 
75 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Хулап Саша ( )
  Комп`ютерна графіка 
76 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ціпоренко Єлизавета ( )
  Комп`ютерна графіка 
77 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Чучковская Ия ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
78 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шинкаренко Анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
79 Всесвітній День науки
Шконда Андрій ( )
  Комп`ютерна графіка 
80 НАЗВА ПРОЕКТУ
Юля Денисова ( )
  Комп`ютерна графіка 
81 День науки
Юхимець Вікторія ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
82 Всесвітній День науки
Якубишин Анатолій ( )
  Комп`ютерна графіка 
83 НАЗВА ПРОЕКТУ_
фещенко Анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 8 клас, поза віковими категоріями
84 НАЗВА ПРОЕКТУ
vardanyan evgenia ( )
  Комп`ютерна графіка 
85 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гіясі Каміла ( )
  Комп`ютерна графіка 
86 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Жуковець Катя ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
87 Світ науки
Жураківська Дар’я ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
88 НАЗВА ПРОЕКТУ
Керімова Афсана ( )
  Комп`ютерна графіка 
89 НАЗВА ПРОЕКТУ
Копил Катерина ( )
  Комп`ютерна графіка 
90 Вчений Котейка
Кочеткова Олександра ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
91 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кузовкіна Любов ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
92 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пащенко Катя ( )
  Комп`ютерна графіка 
93 День науки_
куроченко даша ( Гімназія біотехнологій №177 )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
94 НАЗВА ПРОЕКТУ
Софія Виговська ( )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 9 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Gnitetskiy Kirill ( )
Дискваліфіковано Комп`ютерна графіка  0
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Rybnikov Misha ( )
  Комп`ютерна графіка 
3 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Sviatoviets Masha ( Спеціалізована школа №52 )
  Комп`ютерна графіка 
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Voytenko Nikita ( )
  Комп`ютерна графіка 
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Zinchenko Anton ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
6 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Алексик Наталія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Анастасія Ходак ( )
  Комп`ютерна графіка 
8 Зимовий вечір
Багінський Дмитро ( )
  Комп`ютерна графіка 
9 Різдво
Бальсанко Анна ( )
  Комп`ютерна графіка 
10 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Бондаренко Варвара ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Борисова Ольга ( )
  Комп`ютерна графіка 
12 Різдвяний хутір
Бутова Софія ( )
  Комп`ютерна графіка 
13 ПОДОРОЖ НА РІЗДВО
Ветер Вика ( )
  Комп`ютерна графіка 
14 Подорож на Різдво
Волкова Анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
15 Подорож на Різдво
Голубєв Женя ( )
  Комп`ютерна графіка 
16 Подорож на Різдво
Горбач В`ячеслав ( )
Дискваліфіковано Комп`ютерна графіка  0
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гулай Анастасия ( )
  Комп`ютерна графіка 
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Давыдова Соня ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
19 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Дашкевич Дар`я ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
20 Різдво для Діда Мороза
Декунов Євгеній ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
21 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Дзюба Павло ( )
  Комп`ютерна графіка 
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Диана Олинеченко ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дивнич Карина ( )
  Комп`ютерна графіка 
24 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Дідович Юлія ( )
  Комп`ютерна графіка 
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Захарченко Ліза ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Заєць Олександр ( )
  Комп`ютерна графіка 
27 Моя марка
Казновський Антон ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Калашник Михайло ( )
  Комп`ютерна графіка 
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Калинин Стас ( )
  Комп`ютерна графіка 
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Караван Дар`я ( Гімназія "Ерудит" )
  Комп`ютерна графіка 
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Каширина Камелия ( )
  Комп`ютерна графіка 
32 Подорож на Різдво
Кебець Дарина ( )
  Комп`ютерна графіка 
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Киреєва Влада ( 9А )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кириченко Максим ( )
  Комп`ютерна графіка 
35 Різдвяна кізочка
Козаківскька Віра ( )
  Комп`ютерна графіка 
36 Ніч на полтавщині
Кокша Максим ( )
  Комп`ютерна графіка 
37 РІЗДВЯНА МАРКА
Корженко Ян ( Спеціалізована школа №52 )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
38 НАЗВА ПРОЕКТУ
Котенко Нікіта ( )
  Комп`ютерна графіка 
39 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кочмарук Вікторія ( )
  Комп`ютерна графіка 
40 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кошовий Микола ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Криницька Дар’я ( )
  Комп`ютерна графіка 
42 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кручак Олександр ( )
Дискваліфіковано Комп`ютерна графіка  0
43 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кузьміна Анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
44 Подорож на Різдво
Купрієнко Оля ( )
  Комп`ютерна графіка 
45 Подорож на Різдво
Литвин Антон ( )
  Комп`ютерна графіка 
46 Подорож На Різдво
Литвинов Давид ( )
  Комп`ютерна графіка 
47 НАЗВА ПРОЕКТУ
Логвиненко Даша ( )
  Комп`ютерна графіка 
48 Подорож на Різдво
Луньова Єва ( Гімназія біотехнологій №177 )
Дискваліфіковано Комп`ютерна графіка  0
49 НАЗВА ПРОЕКТУ
Люлевич Лера ( )
  Комп`ютерна графіка 
50 ПОДОРОЖ НА РІЗДВО
Ляпунова Олександра ( )
  Комп`ютерна графіка 
51 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Маковський Олександр ( )
  Комп`ютерна графіка 
52 Подорож на різдво
Максименко Поліна ( )
  Комп`ютерна графіка 
53 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Мельник Катерина ( )
  Комп`ютерна графіка 
54 Поштова марка "Подорож на різдво"
Мельник Ольга ( )
  Комп`ютерна графіка 
55 НАЗВА ПРОЕКТУ
Михайлов Іван ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
56 НАЗВА
Муляр Ігор ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
57 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Мяснікова Діана ( )
  Комп`ютерна графіка 
58 Подорож на Різдво
Мітленко Марія ( )
  Комп`ютерна графіка 
59 НАЗВА ПРОЕКТУ
Надашкевич Ольга ( 9А )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
60 Подорож на Різдво
Назаренко Іван ( )
  Комп`ютерна графіка 
61 Подорож на Різдво
Наконечна Ангелина ( )
  Комп`ютерна графіка 
62 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Неизжалая Катя ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
63 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ніколаева Наташа ( )
  Комп`ютерна графіка 
64 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Поболов Тімур ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
Дискваліфіковано Комп`ютерна графіка  0
65 Подорож на Різдво
Побоченко Елеонора ( )
  Комп`ютерна графіка 
66 Макет марки "Подорож на Різдво!"
Процюк Анастасія ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
67 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Пшеничная Мария ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
68 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пічугін Олександр ( )
  Комп`ютерна графіка 
69 НАЗВА ПРОЕКТУ
Радченко Олександр ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
70 Карта Санти
Раздоріна Анна ( )
  Комп`ютерна графіка 
71 НАЗВА ПРОЕКТУ
Решетар Олександра ( )
  Комп`ютерна графіка 
72 Подорож на Різдво
Руссу Анна ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
73 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рябіна Любов ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
74 НАЗВА ПРОЕКТУ_
земляк катя ( )
  Комп`ютерна графіка 
75 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Савельєва Анастасія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
76 Різдвяна подорож
Самойленко Дар`я ( )
  Комп`ютерна графіка 
77 Подорож на Різдво
Середа Настя ( )
  Комп`ютерна графіка 
78 Різдво нас об`єднує
Серицан Анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
79 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Стецюк Юрій ( Спеціалізована школа №52 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
80 НАЗВА ПРОЕКТУ
Фріаф Каріна ( )
  Комп`ютерна графіка 
81 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Філоненко Влад ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
82 Святковий настрій від Миколая
Хребет Валентина ( )
  Комп`ютерна графіка 
83 Різдво в Карпатах
Цимбалістов Ярослав ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
84 Марка "Подорож на Різдво"
Чудновська Дар*я ( )
Дискваліфіковано Комп`ютерна графіка  0
85 Різдвяна подорож
Чужа Андрій ( )
  Комп`ютерна графіка 
86 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шестакова Валерия ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
87 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Шиповалова Мария ( )
  Комп`ютерна графіка 
88 Подорож на Різдво
Шкурина Віка ( )
  Комп`ютерна графіка 
89 НАЗВА ПРОЕКТУ
яловський олександр ( )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 9 клас, поза віковими категоріями
90 НАЗВА ПРОЕКТУ
Cfif ( )
  Комп`ютерна графіка 
91 Різдво
Влад Ільницький ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
92 подорож на різдво
Кирилл ( )
  Комп`ютерна графіка 
93 НАЗВА ПРОЕКТУ
Gapko Gleb ( )
Дискваліфіковано Комп`ютерна графіка  0
94 НАЗВА ПРОЕКТУ
Populyakh Diana ( )
  Комп`ютерна графіка 
95 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Осадченко София ( )
  Комп`ютерна графіка 
96 НАЗВА ПРОЕКТУ
Стрілець Анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
97 НАЗВА ПРОЕКТУ
Фелоненко Олександр ( )
  Комп`ютерна графіка 
98 З Різдвом!
Щеголєва Ніка ( Команда ліцею "Престиж" )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 10 клас, від 10 до 18 років включно
1 Натюрмортник
Karasev Andrew ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
2 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Korneyko Ann ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Osmak Anastasia ( Команда ліцею "Престиж" )
Дискваліфіковано Комп`ютерна графіка  0
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Valia Smahliuk ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Іванова Оля ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
6 Світ фарб
Іонова Ксенія ( )
  Комп`ютерна графіка 
7 Сучасний натюрморт
Андрущенко Аліна ( )
  Комп`ютерна графіка 
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Барабуха Марія ( Спеціалізована школа №52 )
  Комп`ютерна графіка 
9 Натюрморт
Брухаль Влад ( )
  Комп`ютерна графіка 
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Білецька Юлія ( )
  Комп`ютерна графіка 
11 сучасний натюрморт
Вербовська Вероніка ( )
Дискваліфіковано Комп`ютерна графіка  0
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Войнова Лена ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гармаш Валерія ( Гімназія "Ерудит" )
  Комп`ютерна графіка 
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Годовікова Єлізавета ( )
  Комп`ютерна графіка 
15 Альбом - Сучасний натюрморт
Гриців Владислав ( )
  Комп`ютерна графіка 
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Данилевич Олександр ( )
  Комп`ютерна графіка 
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Довжук Артем ( )
  Комп`ютерна графіка 
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Еханурова Тетяна ( )
  Комп`ютерна графіка 
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Згалат-Лозинська Наталія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
20 СУЧАСНИЙ НАТЮРМОРТ
Карасик Сарра ( )
  Комп`ютерна графіка 
21 Сучасний натюрморт
Кирильцев Кирилл ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Коваленко Дар`я ( )
  Комп`ютерна графіка 
23 Сучасний Натюрморт
Козицкий Борис ( )
  Комп`ютерна графіка 
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Корчук Дмитрій ( )
  Комп`ютерна графіка 
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Костенко Марк ( )
  Комп`ютерна графіка 
26 Натюрморт
Крючков Дмитро ( )
  Комп`ютерна графіка 
27 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кір`янова Анна ( )
  Комп`ютерна графіка 
28 макет альбому репродукцій «Сучасний натюрморт»
Лебедєва Марина ( )
Дискваліфіковано Комп`ютерна графіка  0
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лемешко Оля ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Литвин Дарина ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лихачева Полина ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
32 Сучасний натюрморт
Ляшенко Денис ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Малинка Мария ( )
  Комп`ютерна графіка 
34 Радості життя
Мартинова Марія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
35 Сучасний натюрморт
Мачуха Ліза ( Команда ліцею "Престиж" )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Микитюк Поліна ( 10Б )
  Комп`ютерна графіка 
37 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Мирошник Миша ( )
  Комп`ютерна графіка 
38 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нікітіна Юлія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
39 Мій розмаїтий світ
Пилипенко Єлизавета ( )
  Комп`ютерна графіка 
40 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Пінькевич Анастасія ( Спеціалізована школа №52 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ремез Сергій ( Спеціалізована школа №52 )
  Комп`ютерна графіка 
42 НАЗВА ПРОЕКТУ
Романюк Юлія ( )
  Комп`ютерна графіка 
43 НАЗВА ПРОЕКТУ
назарко виктория ( )
  Комп`ютерна графіка 
44 НАЗВА ПРОЕКТУ
Самусенко Ліза ( )
  Комп`ютерна графіка 
45 Альбом Lorrein
Сидорова Яна ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
46 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Скринник Карина ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
47 НАЗВА ПРОЕКТУ
Смиковська Катерина ( )
  Комп`ютерна графіка 
48 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Сосновський Олександр ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
49 СУЧАСНИЙ НАТЮРМОРТ
Старостенко Василь ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
50 НАЗВА ПРОЕКТУ
Струц Євгенія ( 10А )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
51 НАЗВА ПРОЕКТУ
Твердохлебов Денис ( )
  Комп`ютерна графіка 
52 Натюрморт 21 століття
Філіна Анна ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
53 НАЗВА ПРОЕКТУ
Фіщук Кирило ( )
  Комп`ютерна графіка 
54 Макет альбому репродукцій «Сучасний натюрморт»
Хромець Сніжана ( )
  Комп`ютерна графіка 
55 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Чепчак Вікторія ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
56 Сучасний натюрморт
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
57 натюрморт
Швець Анастасія ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
58 Сучасний натюрморт
Шевченко Даша ( Спеціалізована школа №52 )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
59 Have a nice day:)
Шевченко Юлія ( )
  Комп`ютерна графіка 
60 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шпильовий Кирило ( )
  Комп`ютерна графіка 
61 НАЗВА ПРОЕКТУ
Щегельський Глеб ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
62 НАЗВА ПРОЕКТУ
Янчук Андрій ( Команда СЗШ№74 та СЗШ№54 м. Києва )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 10 клас, поза віковими категоріями
63 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
  Комп`ютерна графіка 
64 Вишуканий натюрморт
Володько Вікторія ( )
  Комп`ютерна графіка 
65 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Олександра Шарвадзе ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
66 НАЗВА ПРОЕКТУ
Петухов Илья ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
Номінація 11 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Denysenko Yana ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
2 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Pidsoha Victoria ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
3 Сим-сим откройся сердечко кек
Ponomaryova Darina ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ігнатенко Олександр ( )
  Комп`ютерна графіка 
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ілющенко Вікторія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
6 ВІДКРИЙ СВОЄ СЕРЦЕ
Алексанов Варда ( )
Дискваліфіковано Комп`ютерна графіка  0
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Антонюк Даша ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бура Іванна ( )
  Комп`ютерна графіка 
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ваврик Евгения ( )
  Комп`ютерна графіка 
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Валерій Пискун ( )
  Комп`ютерна графіка 
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Василенко Марія ( 11А )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
12 Fashion Icon
Васильєва Тетяна ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гаваза Катерина ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гавриленко Оля ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Голубчикова Олена ( )
  Комп`ютерна графіка 
16 Зв`язані серця
Гончарова Наталия ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
17 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Гончарова Наталия ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
18 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Давидов Олександр ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
19 Відкрий своє серце
Дубченко Любов ( )
  Комп`ютерна графіка 
20 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кадацька Олександра ( Спеціалізована школа №52 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
21 ВІДКРИЙ СВОЄ СЕРЦЕ
Камінський Андрій ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
22 Лікар Кет
Клиндух Дарина ( Гімназія біотехнологій №177 )
Дискваліфіковано Комп`ютерна графіка  0
23 Відкрий своє серце
Кметь Максим ( )
  Комп`ютерна графіка 
24 Відкрий своє серце
Козак Лена ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Козицкий Борис ( )
  Комп`ютерна графіка 
26 Open your heart
Кононенко Юля ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Копітчук Павло ( )
  Комп`ютерна графіка 
28 Відкрий своє серце
Корнійчук Єгор ( )
  Комп`ютерна графіка 
29 ВІДКРИЙ СВОЄ СЕРЦЕ
Корнійчук Тетяна ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
30 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Костроба Іван ( )
  Комп`ютерна графіка 
31 Любов
Курiленко Веронiка ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
32 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Ланда Вікторія ( CIT )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Луковець Марія ( )
  Комп`ютерна графіка 
34 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Ляскович Ангелина ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ляскович Ангеліна ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мозгова Катерина ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
37 Відкрите серце
Мозгова Катерина ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
38 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Мусієць Вікторія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
39 Відкрий Своє Серце
Наумчук Максим ( )
  Комп`ютерна графіка 
40 Відкрий своє серце
Нерушева Валерия ( )
Дискваліфіковано Комп`ютерна графіка  0
41 Відкрий своє серце
Ніколаєнко Володимир ( )
  Комп`ютерна графіка 
42 Допоможіть котикам(((((((((((((((
Орлик Диана ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
43 Відкрий своє серце
Очеретян Катерина ( )
  Комп`ютерна графіка 
44 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Пилипчук Виктория ( Спеціалізована школа №52 )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
45 Відкрий своє серце
Потокі Ева ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
46 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Ревуцька Катерина ( )
Дискваліфіковано Комп`ютерна графіка  0
47 Відкрий своє серце
Риков Михайло ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
48 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Савченко Андрей (Лицей 142) ( )
  Комп`ютерна графіка 
49 Відкрий своє серце безпритульним тваринам!
Самошин Андрій ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
50 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сердюк Олександр ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
51 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Степаненко Николай ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
52 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Степко Ольга ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
53 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Сыромолотный Миша ( )
  Комп`ютерна графіка 
54 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Тарасенко Ольга ( )
  Комп`ютерна графіка 
55 НАЗВА ПРОЕКТУ
Твердохлебов Денис ( )
  Комп`ютерна графіка 
56 Відкрий своє серце
Ткаченко Анастасія ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
57 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Тугай Анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
58 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чалий Олексій ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
59 Відкрий своє серце❤
Чемерис Алина ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
60 «Відкрий своє серце»
Чорнокозинский Кирило ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
61 Відкрий своє серце!
Чубарова Анастасія ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
62 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Шейко Влад ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
63 Відкрий своє серце
Шинбіна Віка ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
64 Відкрий своє серце
Шинкарьова Надія ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
65 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Шмуляр Анна ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
66 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Шпитчук Діана ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
Номінація 11 клас, поза віковими категоріями
67 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Raccoon Alisa ( )
  Комп`ютерна графіка 
68 Плакат "Вікдкрий своє серце"
Арентова Марія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
69 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Громницький Артем ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
70 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Денисенко Яна ( )
  Комп`ютерна графіка 
71 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кириченко Дмитро ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
72 НАЗВА ПРОЕКТУ
Киричков Дмитро ( )
  Комп`ютерна графіка 
73 НАЗВА ПРОЕКТУ
Копил Катерина ( )
  Комп`ютерна графіка 

НОВА СТАТТЯ
2017-11-19 Автор: 1
 
ОБГОВОРЕННЯ:
2017-11-28 19:37 Олексій Чалий:
Яки
2017-11-28 19:37 Олексій Чалий:
Яки
2017-11-28 19:38 Олексій Чалий:
Какое расширение ?
2017-12-01 10:02 Адміністратор:
Файлова структура теки учасника (мінімум 2 файли): image.jpg — файл з кінцевою графікою. Допустимі розширення файлу (.jpg, .png) source.xcf — вихідний графічний проект. Допустимі розширення вихідного файлу - розширення "рідних" форматів із списку допустимого програмного забезпечення (.xcf - GIMP і т.д.) Якщо вихідний проект містить більше, ніж 1 файл - тоді необхідно додати всі вихідні файли у теку учасника.
2017-12-04 21:56 Куроченко Дар`я:
Расширение 1920 на 1080?
2017-12-08 15:16 Кирилл :
нет, там сверху написано
2017-12-08 15:34 Олинеченко Диана:
здравствуйте
2017-12-08 15:34 Антон Казновський:
доброго дня, колего
2017-12-08 15:35 Олинеченко Диана:
А можна я просто намалюю гарну дічинку??7
2017-12-08 15:35 Антон Казновський:
відчуваєте творчу наснагу?
2017-12-08 15:36 Олинеченко Диана:
я просто нічого більше не вмію
2017-12-08 17:50 Вероніка Вербовська:
файл не крепится...
2017-12-08 18:20 Анастасия Курьян:
Почему файл не хочет крепиться ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА
2017-12-08 18:21 Анастасия Курьян:
КОГДА Я ВЫБРАЛА ФАЙЛ ОНО ПИШЕТ ЧТО выберите файл
2017-12-08 18:22 Вероніка Вербовська:
Загруженый архив считается? Файл не крепится совсем
2017-12-08 18:23 Вероніка Вербовська:
Дурацкий сайт, если вы проводите такие олимпиады, почему нельзя сделать нормальный интерфейс?!
2017-12-08 18:48 Диана Орлик:
всем ЗНО на 300
2017-12-08 18:48 Диана Орлик:
сайт-какаха
2017-12-08 18:58 София Осадченко:
ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа
2017-12-08 19:02 Smahliuk Valia:
А как можно сскинуть роботу если сайт завис?
2017-12-08 19:04 Євгеній Декунов:
Я это сделал!!!!!!!!!!!!!!!!
2017-12-08 19:09 Ліза Мачуха:
УРА!!!!!!!!!
2017-12-08 19:09 Поліна Максименко:
ааааааааааааааааааааааа
2017-12-08 21:06 Адміністратор:
Всем участникам, у которых проблемы с прикреплением работ, просьба прислать работы на почту info@it-arena.org
2017-12-09 16:47 Вікторія Ярошенко:
По заданию для семиклассников нужно было создать обложку для книги. Как будут оцениваться работы участников, которые вместо обложки представили иллюстрацию?





Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/icgroup/.system/tmp) in Unknown on line 0