Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2017
Рівень змагання:
4
Термін проведения:
від 2017-11-24 15:00
до  2017-11-24 19:00
Вікова категорія:
Від 10 до 18

ІНСТРУКЦІЯ З ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАД СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ НА ПОРТАЛІ IT-АРЕНА

Для того щоб прийняти учать у конкурсі необхідно:

  • Бути зареестрованим на порталі http://it-arena.org/
  • Підтвердити свою участь  до початку конкурса (до 15:00 24 листопада 2017)
  • У випадку складнень звертатить на пошту info@it-arena.org

 

 

Емоції властиві всім: їх уміють демонструвати і люди, і тварини. Пропонуємо:

створити анімаційний фільм на загальну тему «Демонстрації емоції» й записати його у файли з такими властивостями:

  • назва файлів — anima;
  • типи файлів — avi або інший формат відео кліпу + передбачений як усталено вибраним програмним засобом;
  • розміри зображення у пікселях: 720×576 (550×400 для Vectorian Giotto).
  • розмір архіву з завданням - до 40 МБ (додаткова технічна умова)
  • Рекомендована тривалість ролику (це не головний крітерій, а лише рекомендація при виконанні завдання):

6-7 класи:  10 секунд
8 клас: 15 секунд
9 клас: 20 секунд
10-11 класи: 25 секунд

 

 

Завдання, розробити анімаційний ролік з теми:

6 -7 класи: радість, здивування.
8
-9 класи:  задоволення, недовіра.
10 - 11 класи: смуток, жах, гордість, додатковий за вибором.

 

Допустиме програмне забезпечення:

1. GIMP (GNU Image Manipulation Program) — безкоштовний аналог Adobe Photoshop на http://www.gimp.org/
2. Synfig Studio — програма для створення 2-вимірної векторної анімації на http://www.synfig.org/cms/
3. Blender — безкоштовний аналог 3D max на http://www.blender.org
4. GIMPshop;
5. Inkscape;
6. Krita;
7. Pencil;
8. Vectorian Gotto.
 

УВАГА! Учасниками цього конкурсу можуть бути лише учні навчальних закладів Солом'янського району м.Києва.

номінації
10-18 Номінація Тема робіт Вимоги Подача робіт
0
6 клас радість, здивування  
1
7 клас радість, здивування  
2
8 клас задоволення, недовіра  
3
9 клас задоволення, недовіра  
4
10 клас смуток, жах, гордість, +  
5
11 клас смуток, жах, гордість, +  


Номінація: 6 клас - радість, здивування


Номінація: 7 клас - радість, здивування


Номінація: 8 клас - задоволення, недовіра


Номінація: 9 клас - задоволення, недовіра


Номінація: 10 клас - смуток, жах, гордість, +


Номінація: 11 клас - смуток, жах, гордість, +


роботи
Робота 1 етап Статус Технологія IT-бали
Номінація 6 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Biletskaya Polina ( )
  Комп`ютерна анімація 
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
boyko makar ( )
  Комп`ютерна анімація 
3 Зламаний комп!!!!!
Daniil Tyshko ( )
  Комп`ютерна анімація 
4 Смайл
Snitsar Arsen ( )
  Комп`ютерна анімація 
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Zinchenko Stepa ( )
  Комп`ютерна анімація 
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Євдокимова Карина ( )
  Комп`ютерна анімація 
7 цікава подорож
Безсонова Аріна ( )
  Комп`ютерна анімація 
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Белобородова Ольга ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Глухих Данил ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гончарук Дар`я ( Команда ліцею "Престиж" )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
11 Анімація емоцій
Григоренко Ліза ( 6А )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
12 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Дегтяренко Кирило ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
13 Кіт Сосискін
Дем’яненко Денис ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Капранова Романа ( )
  Комп`ютерна анімація 
15 Усмішка
Коваленко Саша ( )
Дискваліфіковано Комп`ютерна анімація  0
16 РАДІСТЬ, ЗДИВУВАННЯ
Ковальчук Анна ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Контовський Андрій ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Корольова Марина ( )
  Комп`ютерна анімація 
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Косолап Єва ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кропива Марія ( )
  Комп`ютерна анімація 
21 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кудас Ольга ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Курьян Анастасия ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ларіна Дар`я ( )
  Комп`ютерна анімація 
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Матюніна Євгенія ( )
  Комп`ютерна анімація 
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мельник Катерина ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
26 Посмішка
Німич Катя ( )
  Комп`ютерна анімація 
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Оверченко Анна ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Палієва Софія ( )
  Комп`ютерна анімація 
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пилипчук Ярослав ( )
  Комп`ютерна анімація 
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Плужник Альбіна ( )
  Комп`ютерна анімація 
31 Білочки
Пономаренко Владислав ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
32 Прогулка в лесу
Піщимуха Валерія ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
33 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Решетник Дар`я ( )
  Комп`ютерна анімація 
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рогоза Софія ( Команда ліцею "Престиж" )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
35 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Рябоконь Ліза ( )
  Комп`ютерна анімація 
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
жиленкова надежда ( )
  Комп`ютерна анімація 
37 Добрий інопланетянин
Самир Джелялов ( )
  Комп`ютерна анімація 
38 Як добре мати друга
Саєнко Даша ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
Солдатов Андрей ( )
  Комп`ютерна анімація 
40 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Таборовська Анастасія ( )
  Комп`ютерна анімація 
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Титарчук Марія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
42 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тихонюк Ірина ( )
  Комп`ютерна анімація 
43 шкільна радість_
Толмачова Євгенія ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
44 Радість
Фролова Марія ( )
  Комп`ютерна анімація 
45 НАЗВА ПРОЕКТУ
ЧУМАК МАКСИМ ( )
  Комп`ютерна анімація 
46 Мій друг песик
Шаманська Зоряна ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
47 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шаповал Адріан ( )
  Комп`ютерна анімація 
48 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шарипіна Олександра ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
49 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Шпортій Олександра ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
50 НАЗВА ПРОЕКТУ
Юхименко София ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
Номінація 6 клас, поза віковими категоріями
51 НАЗВА ПРОЕКТУ
Даша ( )
  Комп`ютерна анімація 
52 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
  Комп`ютерна анімація 
53 НАЗВА ПРОЕКТУ
Галяк Дар’я ( )
  Комп`ютерна анімація 
54 НАЗВА ПРОЕКТУ
Помогаев Николай ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
55 НАЗВА ПРОЕКТУ
клюева аня ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
56 Довгоочікуваний подарунок
Тишкевич Ангеліна ( )
  Комп`ютерна анімація 
57 Футбол гол
Шашенко Данило ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
Номінація 7 клас, від 10 до 18 років включно
1 Емоції зайця
Ishchenko Ivan ( )
  Комп`ютерна анімація 
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Kardash Denis ( )
  Комп`ютерна анімація 
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
kek lol ( )
  Комп`ютерна анімація 
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Pustovit Nikita ( )
  Комп`ютерна анімація 
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Андріїшин Богдан ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
6 Жінка під дощем
Бажан Тимофій ( )
  Комп`ютерна анімація 
7 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Блінков Кирило ( )
  Комп`ютерна анімація 
8 Як сонце робить всіх щасливими
Валеева Каріна ( Гімназія біотехнологій №177 )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Воробйова Світлана ( )
  Комп`ютерна анімація 
10 Здивування від сміття
Георгій Пархоменко ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
11 Радість посмішки
Горбач Лідія ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
12 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Гречка Артем ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Зініч Даша ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Катрук Катерина ( )
  Комп`ютерна анімація 
15 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Квас Илья ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Коваленко Александра ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
17 Здивування і радість пізнання
Красовський Андрій ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кривенко Андрей ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лозянко Софія ( )
  Комп`ютерна анімація 
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Макаров Стас ( )
  Комп`ютерна анімація 
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мамешева Мадина ( )
  Комп`ютерна анімація 
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Марченко Єва ( Команда ліцею "Престиж" )
  Комп`ютерна анімація 
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Матреніцька Олександра ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мовчан Богдан ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
25 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Мініна Марія ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
26 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Міхновська Марія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нурмамедова Роя ( )
  Комп`ютерна анімація 
28 Міньйон
Остролуцька Єва ( Гімназія біотехнологій №177 )
Дискваліфіковано Комп`ютерна анімація  0
29 Зміна настрою
Політикін Іван ( )
  Комп`ютерна анімація 
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Проценко Ксения ( )
  Комп`ютерна анімація 
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пітецький Кирил ( )
  Комп`ютерна анімація 
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Решетник Дар`я ( )
  Комп`ютерна анімація 
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Саковська Олександра ( )
  Комп`ютерна анімація 
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Семенець Ярослава ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
35 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Скуратович Роман ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Слуцка ілона ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
37 Неочікуване здивування
Соколенко Анастасія ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
38 НАЗВА ПРОЕКТУ
Толстой Тимофій ( )
  Комп`ютерна анімація 
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тотіев Михайло ( )
  Комп`ютерна анімація 
40 НАЗВА ПРОЕКТУ
Цюпа Надя ( )
  Комп`ютерна анімація 
41 Гарна оцінка
Шагінян Анастасія ( Гімназія біотехнологій №177 )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
42 радость и удивление
Шевцова Даша ( )
  Комп`ютерна анімація 
Номінація 7 клас, поза віковими категоріями
43 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
  Комп`ютерна анімація 
44 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гіясі Каміла ( )
  Комп`ютерна анімація 
45 НАЗВА ПРОЕКТУ
Жук Вікторія ( )
  Комп`ютерна анімація 
46 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ковтонюк Катя ( )
  Комп`ютерна анімація 
47 НАЗВА ПРОЕКТУ
Поліщук Софія ( )
  Комп`ютерна анімація 
48 НАЗВА ПРОЕКТУ
ликакренко вика ( )
  Комп`ютерна анімація 
49 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Слуцька Ілона ( )
  Комп`ютерна анімація 
Номінація 8 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Івахненко Ярослава ( )
  Комп`ютерна анімація 
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Барабуха Ганна ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
3 Новорічний вечір
Буць Марія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
4 Зневіра до сонця
Васильковский Александр ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
5 Любов білочки
Дар`я Куроченко ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Казмірчук Володиир ( )
  Комп`ютерна анімація 
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Карчевський Даніїл ( )
  Комп`ютерна анімація 
8 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Катеринюк Анастасія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
9 ЗАДОВОЛЕННЯ, НЕДОВІРА
Кибенко Карина ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
10 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Корольов Ілля ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
11 Емоції песика
Кравченко Лилия ( Гімназія біотехнологій №177 )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Куделя Вероніка ( Команда ліцею "Престиж" )
  Комп`ютерна анімація 
13 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Мазуренко Влас ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
14 Емоції
Мельник Марк ( Команда ліцею "Престиж" )
  Комп`ютерна анімація 
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мороз Любов ( )
  Комп`ютерна анімація 
16 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Наіста Анастасія ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пащенко Поліна ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пономаренко Григорій ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
19 PockerFace
Присяжнюк Магдалина ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
20 Від задоволення до недовіри
Расніцька Олена ( )
  Комп`ютерна анімація 
21 Удовольствие))
дидур алла ( )
  Комп`ютерна анімація 
22 радість і здивування
Самко Крістіна ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
23 Найщиріші емоції_
Скляренко Вікторія ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сологуб Марія ( )
  Комп`ютерна анімація 
25 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Солонець Ліза ( )
  Комп`ютерна анімація 
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Стахурський Антон ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
27 ЗАДОВОЛЕННЯ, НЕДОВІРА_
Степаненко Настя ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сушко Вероніка ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Урсу Валерія ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Федорова Ксения ( )
  Комп`ютерна анімація 
31 Новорічні дива
Харченко Дар`я ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Хулап Саша ( )
  Комп`ютерна анімація 
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Цюпа Надя ( )
  Комп`ютерна анімація 
34 Задоволення і недовіра
Шконда Андрій ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
35 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Юля Денисова ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
36 Батько і мати
Якубишин Анатолій ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
Номінація 8 клас, поза віковими категоріями
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гіясі Каміла ( )
  Комп`ютерна анімація 
38 Кошачі емоції
Жураківська Дар’я ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
Керімова Афсана ( )
  Комп`ютерна анімація 
40 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кузовкіна Любов ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пащенко Катя ( )
  Комп`ютерна анімація 
Номінація 9 клас, від 10 до 18 років включно
1 Кіт та ковбаски
AVRAMCHUK ARTEM ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна анімація 
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Gnitetskiy Kirill ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
3 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Sviatoviets Masha ( Спеціалізована школа №52 )
  Комп`ютерна анімація 
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Voytenko Nikita ( )
Дискваліфіковано Комп`ютерна анімація  0
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Zinchenko Anton ( )
Дискваліфіковано Комп`ютерна анімація  0
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Івлєв Антон ( Команда ліцею "Престиж" )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Алексик Наталія ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Антоненко Макар ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна анімація 
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Батихн Александр ( )
  Комп`ютерна анімація 
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Батраков Андрей ( )
  Комп`ютерна анімація 
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бондаренко Варвара ( )
  Комп`ютерна анімація 
12 Емоції
Бондарчук Діна ( )
  Комп`ютерна анімація 
13 Емоції
Бутова Софія ( )
  Комп`ютерна анімація 
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ветер Вика ( )
  Комп`ютерна анімація 
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Владишевський Ярослав ( )
Дискваліфіковано Комп`ютерна анімація  0
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Вознюк Костя ( )
  Комп`ютерна анімація 
17 Емоції любові
Горбач В`ячеслав ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гулай Анастасия ( )
  Комп`ютерна анімація 
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Давиденко Валерія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
20 Коли не робиш домашнє завдання
Декунов Євгеній ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна анімація 
21 Задоволення та недовіра_
Дубенюк Ярослав ( )
  Комп`ютерна анімація 
22 Анімація в блендері
Жак Костянтин ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна анімація 
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Жураковский Максим ( )
  Комп`ютерна анімація 
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Захарченко Ліза ( )
Дискваліфіковано Комп`ютерна анімація  0
25 Не все так гарно, як здається...
Казновський Антон ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Калашник Михайло ( )
  Комп`ютерна анімація 
27 Щастя поруч
Каленіков Артем ( )
  Комп`ютерна анімація 
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Калинин Стас ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Котенко Нікіта ( )
  Комп`ютерна анімація 
30 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кочмарук Вікторія ( )
  Комп`ютерна анімація 
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Криницька Дар’я ( )
  Комп`ютерна анімація 
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кузнецова Анастасия-Елизавета ( )
  Комп`ютерна анімація 
33 ЗАДОВОЛЕННЯ, ДОВІРА
Купрієнко Оля ( )
Дискваліфіковано Комп`ютерна анімація  0
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Литвинов Давид ( )
  Комп`ютерна анімація 
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лищинська Maha ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна анімація 
36 Важкий робочий день
Логвиненко Даша ( )
  Комп`ютерна анімація 
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Люлевич Лера ( )
  Комп`ютерна анімація 
38 Яскравий день
Ляпунова Олександра ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
39 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Маковський Олександр ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
40 Найважливіше у світі-щасливі моменти
Максимова Аня ( )
Дискваліфіковано Комп`ютерна анімація  0
41 anima
Медведцький Костя ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна анімація 
42 Весела Гра
Михайлов Іван ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
43 Задоволення:)
Муляр Ігор ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна анімація 
44 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мяснікова Діана ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
45 Задоволення, недовіра
Мітленко Марія ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
46 Емоції
Назаренко Іван ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
47 НАЗВА ПРОЕКТУ
Неизжалая Катя ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
48 НАЗВА ПРОЕКТУ
Неівєстна Анастасія ( )
  Комп`ютерна анімація 
49 Недовіра
Пирожков Максим ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна анімація 
50 НАЗВА ПРОЕКТУ
Поболов Тімур ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна анімація 
51 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пшеничная Мария ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
52 НАЗВА ПРОЕКТУ
Савельєва Анастасія ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
53 Несподіванка
Семенова Анастасія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
54 ЗАДОВОЛЕННЯ, НЕДОВІРА
Середа Настя ( )
Дискваліфіковано Комп`ютерна анімація  0
55 Кожному своє
Серицан Анастасія ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
56 НАЗВА ПРОЕКТУ
Соболевський Гліб ( )
  Комп`ютерна анімація 
57 НАЗВА ПРОЕКТУ
Стансков Володимир ( )
  Комп`ютерна анімація 
58 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Суліма Іван ( )
Дискваліфіковано Комп`ютерна анімація  0
59 Дівчинка та білочка
Терещенко Антоніна ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
60 Як вовчик півника виганяв
Хребет Валентина ( )
  Комп`ютерна анімація 
61 НАЗВА ПРОЕКТУ
Цимбалістов Ярослав ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна анімація 
62 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевчук Вероніка ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
63 Загадкова галявина
Шендрик Володимир ( )
Дискваліфіковано Комп`ютерна анімація  0
64 ЗАДОВОЛЕННЯ, НЕДОВІРА
Шкурина Віка ( )
  Комп`ютерна анімація 
65 НАЗВА ПРОЕКТУ
Яверовская Анна ( )
  Комп`ютерна анімація 
Номінація 9 клас, поза віковими категоріями
66 НАЗВА ПРОЕКТУ
( )
  Комп`ютерна анімація 
67 НАЗВА ПРОЕКТУ
( )
  Комп`ютерна анімація 
68 НАЗВА ПРОЕКТУ
( )
  Комп`ютерна анімація 
69 НАЗВА ПРОЕКТУ
Cfif ( )
  Комп`ютерна анімація 
70 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Влад Ільницький ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
71 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
  Комп`ютерна анімація 
72 НАЗВА ПРОЕКТУ
Gapko Gleb ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
73 НАЗВА ПРОЕКТУ
Акімова Марія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
74 НАЗВА ПРОЕКТУ
Осадченко София ( )
  Комп`ютерна анімація 
Номінація 10 клас, від 10 до 18 років включно
1 Любов, радість і надія у Христі!
Іонова Ксенія ( )
  Комп`ютерна анімація 
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Барабуха Марія ( Спеціалізована школа №52 )
  Комп`ютерна анімація 
3 Емоції дитини
Брухаль Влад ( )
Дискваліфіковано Комп`ютерна анімація  0
4 Пташка
Бутенко Іван ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна анімація 
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Войнова Лена ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
6 Телевизор
Годовікова Єлізавета ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
7 Радість, смуток
Гриців Владислав ( )
  Комп`ютерна анімація 
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Довжук Артем ( )
  Комп`ютерна анімація 
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Карасик Сарра ( )
  Комп`ютерна анімація 
10 Фотосесія
Кирильцев Кирилл ( )
  Комп`ютерна анімація 
11 АНИМАЦИЯ СМАЙЛИКА
Коваленко Денис ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна анімація 
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кравчук Богдан ( )
Дискваліфіковано Комп`ютерна анімація  0
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лемешко Оля ( )
  Комп`ютерна анімація 
14 Боровичок:3
Литвин Дарина ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
15 "Рибалка"
Ляшенко Денис ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
16 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Мартинова Марія ( )
Дискваліфіковано Комп`ютерна анімація  0
17 Гений среди удобрений
Мирошник Миша ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
18 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Нікітіна Юлія ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Проскуровський Євгеній ( )
  Комп`ютерна анімація 
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пухілей Андрій ( Команда ліцею "Престиж" )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
21 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Ремез Сергій ( Спеціалізована школа №52 )
  Комп`ютерна анімація 
22 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Самусенко Ліза ( )
Дискваліфіковано Комп`ютерна анімація  0
23 Морквинка;)
Сидорова Яна ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Симонов Богдан ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна анімація 
25 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Скринник Карина ( )
  Комп`ютерна анімація 
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Старостенко Василь ( )
  Комп`ютерна анімація 
27 НАЗВА ПРОЕКТУ___
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
28 Мамина гордість
Шевченко Даша ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
29 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Шевченко Юлія ( )
Дискваліфіковано Комп`ютерна анімація  0
30 Квартира смутку!
Щегельський Глеб ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
Номінація 10 клас, поза віковими категоріями
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
  Комп`ютерна анімація 
32 Операція "Новорічний порятунок помидорки"
Володько Вікторія ( )
  Комп`ютерна анімація 
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Петухов Илья ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
Номінація 11 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Denysenko Yana ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
2 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Pidsoha Victoria ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
3 Эмоциональная курень
Ponomaryova Darina ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
4 Эльф из ВОВ
Іванова Катерина ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ілющенко Вікторія ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Владисдав Буткевич ( )
  Комп`ютерна анімація 
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гавриленко Оля ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
8 Бизнес Свинки Пеппы
Ганкевич Олександр ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Грищенко Юлія ( Гімназія біотехнологій №177 )
Дискваліфіковано Комп`ютерна анімація  0
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дружинина Карина ( )
  Комп`ютерна анімація 
11 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кадацька Олександра ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
12 смуток, жах, гордість, +
Камінський Андрій ( )
Дискваліфіковано Комп`ютерна анімація  0
13 Життя заради життя
Козак Лена ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
14 BOY
Кононенко Юля ( )
  Комп`ютерна анімація 
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Корешков Михайло ( )
  Комп`ютерна анімація 
16 СМУТОК, ЖАХ, гОРДІСТЬ, +
Корнійчук Єгор ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
17 СМУТОК, ЖАХ, ГОРДІСТЬ, +
Корнійчук Тетяна ( )
Дискваліфіковано Комп`ютерна анімація  0
18 Смуток
Кравцова Поліна ( )
  Комп`ютерна анімація 
19 На батуте
Курiленко Веронiка ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
20 Відьма
Логвинчук Олександра ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
21 Білкааааа
Мусієць Вікторія ( Гімназія біотехнологій №177 )
Дискваліфіковано Комп`ютерна анімація  0
22 Емоції
Нерушева Валерия ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Орлик Диана ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
24 Baby`s emotions
Очеретян Катерина ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
25 Кролик-колобок
Руденко Олексій ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
26 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Санташов Олексій ( )
  Комп`ютерна анімація 
27 В яблучко
Солодкий Антон ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
28 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Степаненко Николай ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
29 Ємоціям підвладен кожен
Ткаченко Анастасія ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
30 Дивний сон
Чемерис Алина ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
31 Гарфилд
Шинбіна Віка ( )
  Комп`ютерна анімація 
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шинкарьова Надія ( )
  Комп`ютерна анімація 
33 Диво
Шмуляр Анна ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
34 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Шпитчук Діана ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
Номінація 11 клас, поза віковими категоріями
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
  Комп`ютерна анімація 
36 Зміна настрою
Цвіліховський Данило ( Гімназія біотехнологій №177 )
Дискваліфіковано Комп`ютерна анімація  0

НОВА СТАТТЯ
2017-03-01 Автор: 28
 
ОБГОВОРЕННЯ:
2017-11-23 23:17 Сергій Ремез:
Чи повинна бути gif анімація зациклованою?
2017-11-24 09:39 Саша Коваленко:
нет
2017-11-24 15:16 Речич Наталія:
Доброго дня всім учасникам олімпіади. Наснаги и нових звершень, гарного і робочого настрою
2017-11-24 15:54 Влас Мазуренко :
Чи можливо відправити роботу учня, який не підтвердив вчасно участь в олімпіаді?
2017-11-24 16:24 Аня Максимова:
задоволення
2017-11-24 16:40 Артем Каленіков:
задоволення
2017-11-24 16:45 Речич Наталія:
info@it-arena.org - емейл на який можна відправити роботу учня, якій не підтвердив вчасно свою участь, до роботи необхідно додати файл з інформацією про учня, а також його емейл, за яким він зареєструвався
2017-11-24 19:09 Стас Калинин:
Возможно ли отправить работу после окончания таймера(20 секунд прошло после окончания)